شرکت Caviar قابی با قابلیت شارژ خورشیدی تولید کرده که آن را فقط به همراه آیفون X و با قیمت حداقل ۴۶۰۰ دلار به فروش می‌رساند.
قاب 4800 دلاری آیفون X با قابلیت شارژ خورشیدیبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ قاب‌هایی که حاوی باتری‌های افزایشی است، معمولا به دلیل بزرگی‌اش، چهره زیبای گوشی را از بین می‌برند؛ به همین دلیل اغلب کاربران از استفاده از آنها خودداری می‌کنند.


شرکت Caviar، برای رفع بزرگی این قاب‌ها دست به خلاقیت جالبی زده و قابی به نام "تسلا" با قابلیت شارژ خورشیدی تولید کرده است. این خلاقیت حجم قاب را به صورت چمگیری کاهش می دهد تا رغبت کاربر برای استفاده از کیس‌های حاوی باتری را افزایش دهد. این شرکت روسی برای زیبایی بیشتر قاب مذکور، در بخش هایی از آن از طلای 24 عیار استفاده کرده که همین علت باعث شده تا برای خرید آن، حداقل 4600 دلار پول بپردازید.


طبق اعلام Caviar، این قاب علاوه بر نور خورشید، قادر است تا زیر نور لامپ نیز گوشی شما را شارژ کند. هنوز قدرت و میزان زمان برای شارژ صفر تا 100 یک آیفون X به وسیله این قاب اعلام نشده است. خرید قاب های تسلا فقط هنگام خرید آیفون X ممکن است و به صورت مجزا به فروش نخواهد رسید.


قاب تسلا به همراه نسخه 64 گیگابایتی آیفون X با قیمت 4600 دلار و با نسخه 256 گیگابایتی با قیمت 4800 دلار قیمت خواهد داشت. در ادامه تصاویری از قاب آیفون X تسلا را مشاهده می کنید.