[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
Nero MediaHome شامل اسیستانی برای راهنمائی قدم به قدم برای انتشار داده ها و اشتراک تلویزیون و گوش کردن به رادیوهای وب و تنظیم کارت تیونر تلویزیون و سایر دستگاه های شبکه میباشد و در عرض چند دقیقه کاربر اماده راه اندازی سرور خود برای دریافت تصاویر و ویدیوها و موزیک ها و کتابحانه ایتونز و شبکه های تلویزیونی و رادیوهای وب روی ابزار جانبی مولتی مدیای سازگار با DLNA et UpnP یا Xbox 360, PLAYSTATION 3, Linksys KiSS 1600, Philips SL 300i/400i, D-Link DSM-520 خواهد بود.

بعلاوه Nero MediaHome میتواند بطور خودکار فایلهای مولتی مدیا را تعییر فرمت دهد تا مناسب هر ابزار جانبی کاربر باشند و بدینگونه کاربر میتواند از کتابخانه خود و شبکه های تلویزیونی همزمان روی چند دستگاه و بدون نگران بودن از فرمت انها بهره مند گردد.

توجه داشته باشید که ناشر این برنامه در حال حاضر برایگان سریال MediaHome 2017 خود را هدیه میکند که برای دانلود و دریافت سریال ان[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و ادرس ایمیل خود را در کیس بالای صفحه وارد کرده و تیک داخل کیس کوچک را برداشته و بعد روی دکمه زیر کیس ایمیل کلیک کنید.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


سپس ایمیل خود را چک کنید. ایمیلی حاوی لینک دانلود این برنامه و همچنین سریال فعالسازی انرا دریافت خواهید کرد.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]