دوگوشی پایین رده موتورولا که کاربران مدت ها منتظر آن بودند، سرانجام در هند عرضه شد.
شرکت موتورولا دو گوشی Moto E5 و Moto E5 Plus را در هند عرضه کرد شرکت موتورولا طی سال های اخیر به دلیل عرضه گوشی های پایین رده و ارزان قیمت بسیار مورد توجه علاقه مندان به گوشی های هوشمند قرار گرفته است، چرا که می‌توانند به راحتی و با صرف کمترین هزینه یک گوشی نسبتا خوب و کارآمد داشته باشند.


در همین رابطه شرکت موتورولا به تازگی دو گوشی پایین رده خود یعنی Moto E5 و Moto E5 Plus را در هند عرضه کرده است.


گوشی Moto E5 قیمتی در حدود 145 دلار دارد و در دو رنگ طلایی و خاکستری عرضه می‌شود. از طرفی گوشی هوشمند Moto E5 Plus نیز با اندکی اختلاف در مشخصات فنی، با قیمتی معادل 175 دلار عرضه شده و رنگ‌های طلایی و مشکی را داراست.


درباره مشخصات فنی گوشی Moto E5 باید گفت که مجهز به صفحه نمایش 5.7 اینچی با وضوح تصویر 1440 در 720 و نسبت تصویر 18 به 9 است. همچنین تراشه Snapdragon 425 به عنوان پردازنده، حافظه رم 2 گیگابایتی و حافظه داخلی 16 گیگابایتی از دیگر ویژگی های بارز این گوشی محسوب می‌شود.


از طرف دیگر گوشی هوشمند Moto E5 Plus اندکی قدرتمندتر عرضه شده است. این محصول مجهز به پردازنده Snapdragon 430، حافظه رم 3 گیگابایتی و حافظه داخلی 32 گیگابایتی است. درباره صفحه نمایش نسخه پلاس نیز باید گفت که کاربر با یک ال سی دی 6 انچی مواجه خواهد بود.