[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
1AVMonitor شرکت Pcwinsoft برنامه ای برای نظارت و کنترل از راه دور دسکتاب و یا اطراف پی سی توسط وبکمی که پیشتر به پی سی کانکت شده میباشد که با کوچکترین حرکت و یا صدائی اجرا شده و اطلاعیه ای هم با ایمیل ارسال میکند. این برنامه به هیچوجه شک شخصی که روی پی سی کار میکند را برنمیانگیزد و میتواند در هر زمان تصاویری نیز از صفحه نمایش پی سی گرفته و میکروفون و وبکم را فعال سازد.

مسلما 1AVMonitor شرکت Pcwinsoft ویدیوها را در یک نسخه فشرده و با تاریخ انها روی پی سی ذخیره میکند و 24 ساعت روی 24 ساعت و 7 روز هفته فعال و به فردی ثالث اجازه کنجکاوی روی پی سی شما را نمیدهد و در واقع هر گاه که فعالیتی در اطرافش صورت گیرد پی سی را براه میاندازد.

از طرفی 1AVMonitor شرکت Pcwinsoft همه فایلهای تهیه شده از فعالیتها را روی یک سایت ایمن که برای مالک پی سی امکان دسترسی به انها در هر زمان میباشد منتشر میکند و در نتیجه وی میتواند حتی در زمان واقعی اسلایدهائی از فعالیتهای انجام شده را مشاهده نماید.

برای دریافت لیسانس 1AVMonitor [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و به ترتیب در کیسهای روی صفحه نام و نام خانوادگی و ادرس ایمیل خود و مجددا ادرس ایمیل خود را وارد نموده و بعد کپچا را وارد و سرانجام روی دکمه Next کلیک کنید.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


به صفحه دیگری هدایت خواهید شد که لینک دانلود و لینک نمایش چگونگی به ثبت رساندن برنامه توسط ویدیو و یا مرحله به مرحله متنی توضیح داده شده اند.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]