[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]Sothink DVD Creator برنامه ای برای ساخت و رایت فیلمهای حرفه است که کار با ان بسیار اسان است و فقط کافی است فیلم را در داخل برنامه گشوده یا سر داد. فایلها با جزئیات اطلاعات انها در لیستی قرار میگیرند و قبل از اغاز رایت کاربر میتواند در داخل لیست جستجو و تنظیمات ویدیو را تغییر داده و مطابقت داده و یک منوی دی وی دی بسازد.

میتوان برای منو با چند کلیک یک مدل یا یک پس زمینه صوتی و یا تصویری و یا گزینه هائی دیگر چون فونت و نوع خواندن انرا تعیین و اضافه نمود.

هر چند که Sothink DVD Creator یک برنامه حرفه ای است ولی به دلیل ساده بودن میتواند توسط کاربران مبتدی نیز استفاده شود.

Sothink DVD Creator از فرمتهای M2TS, M2T, MTS با رزولیشن بالا پشتیبانی میکند و با ان میتوان روی دیسکهای معمولی یا دولایه نیز رایت کرد و یا بصورت فایلهای IFO / ISO رایت نمود. همچنین از دستگاه های قابل حمل نیز پشتیبانی میکند. بعلاوه میتوان زیر نویس یا فایلهای صوتی را ایمپورت کرده و ارزش دبیت را با توجه به ظرفیت دیسک تعیین نمود و یا قسمتی از ویدیوها را برای ساختن کلیپی کوچک استخراج نمود و همینطور تنظیمات را برای PAL, NTSC, TV شخصی سازی کرد.

Sothink DVD Creator از ویندوزهای XP/Vista/7/8/8.1/10 پشتیبانی میکند .

توجه داشته باشید که Sothink DVD Creator ماژولی از Sothink Media است و ثبت نام برای دریافت سریال فقط برای DVD Creator میباشد که انرا میتوانید [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و برای دریافت سریال [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و ادرس ایمیل خود را در کیس بالای صفحه وارد و سپس روی دکمه Senden کلیک کنید تا برایتان ارسال گردد.