[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
Copy Files Into Multiple Folders شرکت Vovsoftبرنامه ای برای کپی کردن یک یا چندین فایل در چندین پوشه و بدون جایگزینی محتوای فعلی موجود است.

Copy Files Into Multiple Folders برنامه ای سبک و اسان برای استفاده است و بخصوص بکار انانی میاید که مرتبا ناچارند چندین فایل را در پوشه ها و مکانهای مختلف کپی کنند و روش قدیمی کپی کردن به دلیل طاقت فرسا بودن انجام همین کار برایشان خسته کننده و باعث اتلاف وقت است. چون با Copy Files Into Multiple Folders فایلهای بسیاری را میتوان فقط با یک عملیات به یکباره در دایرکتوری یا مکان یا پوشه هائی متفاوت انجام داد.

Copy Files Into Multiple Folders حتی میتواند توسط کاربرانی مبتدی استفاده شود چون قابلیتهای برنامه خود گویای عملیاتی که مایلند انجام دهند هستند.

فایلها را میتوان با دراگ و دراپ کردن یا سر دادن به لیست افزود و قید کرد که ایا باید عناصر تغییر مکان داده شده جایگزین گردند یا خیر. یک لاگ در یک پنجره جداگانه در مورد عملیات نمایش داده میشود و بدینوسیله کاربر میتواند بداند کدام فایلها کپی شده و یا نشده اند.

برای دانلود Copy Files Into Multiple Folders نسخه 2.2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و روی صفحه روی دکمه ای که در تصویر زیر میبینید کلیک کنید. در ضمن توجه داشته باشید که مهلت دانلود رایگان توسط کنتور معکوس در بالای سمت راست این دکمه به روز و ساعت و دقیقه و ثانیه اعلام میشود که در زمان انتشار این تاپیک چهار روز و بیست ساعت است.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


پس از انتقال به صفحه بعدی فرم به شکل زیر را با وارد کردن ادرس ایمیل خود در دو کیس اول بالا و سپس انتخاب کشور در کیس بعدی و همچنین تیک زدن جلوی سیستم عامل مورد نظر خود و در دو کیس اخر انتخاب جنسیت خود و شغل خود از لیست موجود تکمیل و در اخر روی دکمه نارنجی GIVE IT TO ME NOW کلیک کنید.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]