[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
VSDC Pro Video Editor یک بسته نرم افزاری ادیت ویدیو است که از ده ها کدک و فرمتهای ویدیوئی پشتیبانی و دارای افکتهاها و فیلت*های اینستاگرام و ابزار ماسک و غیره است

VSDC Pro Video Editor از تقریبا تمام کدکهای محبوب و فرمتهای ویدیوئی چون AVI, MP4, MKV, MPG, WMV, 3GP, FLV و همچنین DVD, HD, GoPro و غیره و فرمتهای صوتی MP3, WAV, WMA, FLAC, PCM, OGG, AAC, M4A, AMR و غیره و فرمتهای تصویری BMP, JPG, PNG, PSD, ICO, TIFF و غیره پشتیبانی میکند.

با VSDC Video Editor Pro میتوان فایلهای ویدیوئی از هر نوع را ساخته و یا ادیت کرد و پروفایلهای از پیش تنظیم شده ان امکان ساختن ویدیو برای ابزارهای جانبی مولتی مدیا و موبایل را فراهم میسازد.

VSDC Video Editor Pro از ویندوزهای XP SP3 تا 10 پشتیبانی میکند و حداقل نیازها برای نصب و استفاده از ان پروسسورهای Intel, Intel, AMD یا پروسسورهائی با حداقل فرکانس 1.5 گیگاهرتز و رزولیشن 1024x768 و رم 256 مگابایت و دایرکت ایکس 9.0S یا بالاتر و حداقل 50 مگابایت فضای ازاد روی هارد است.

برای دانلود VSDC Video Editor Pro نسخه 5.8.9 همراه با سریال فعالسازی ان [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و روی صفحه روی دکمه نارنجی بالای صفحه که کنتوری معکوس در سمت راست بالای ان مهلت دریافت رایگان VSDC Video Editor Pro همراه با سریال را به روز و ساعت و دقیقه و ثانیه نمایش میدهد کلیک کنید (تصویر اول زیر). به صفحه دیگری به شکل تصویر دوم زیر منتقل خواهید شد که فرم درخواست است و باید همه کیسهای ان را تکمیل کرده و جلوی سیستم مورد نظر خود را تیک زده و کپچا را اجرا نموده و سپس روی دکمه ای که در زیر کیسها است کلیک کنید.

توجه داشته باشید که برای فعالسازی VSDC Video Editor Pro باید به اینترنت کانکت باشید.
[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]