[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
Call Recorder Pro - Automatic Call Recorder (PAID) یکی از بهترین برنامه های ضبط خودکار تماسها است که با ان میتوان تمام تماسهای تلفنی مورد نظر را ضبط و ذخیره کرد. کافی است تعیین کنید کدام تماسها را مایلید ضبط کنید و یا نکنید.

تماسهای تلفنی ضیط شده شامل تماسهای گرفته شده توسط شما و یا دیگران با شما یعنی تماسهای ورودی و خروجی میشود و با ان میتوان تماسهارا یه تماسهای فووریت افزود و یا تماسها را از طریق WhatsApp, Skype, Bluetooth و غیره به اشتراک گذاشت.

Call Recorder Pro - Automatic Call Recorder (PAID) شامل قابلیتهای دیگری چون انتخاب منبع ضبط و سخنگو و میکروفون و بازشناسی صدا و فعال و غیر فعال ساختن اطلاعیه و voice call و نمایش داینامیک و غیره نیز میشود.

این نسخه در حال حاضر [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] به رایگان در دسترس است اما تبلیغاتی در عوض دارد و اگر مایل نیستید تبلیع داشته باشد باید نسخه بدون تبلیع انرا خریداری کنید که البته نسخه غیر رایگان شامل قابلیتهای فوق العاده و غافگیر کننده ای در بروز رسانی نیز میشود.

توجه داشته باشید که در صورتیکه برنامه ای مشابه نصب کرده اید احتمال تداخل ایندو میرود و در نتیجه یکی را فقط باید نصب کنید.