[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
X-Mirage سرور AirPlay برای ویندوز و مک است که امکان پخش محتوا و یا نمایش صفحه ایفون و ایپاد و ایپد را روی هر پی سی با سیستم عامل ویندوز فراهم ساخته و میتوان صفحه نمایش و صدا را در دستگاه های ای اوس توسط میکروفن و با یک کلیک ذخیره نمود.

AirPlay Mirroring پحش صفحه نمایش دستگاه های ای اوس را روی پی سی اسان میسازد و میتوان بصورت اینه صفحه نمایش چندین دستگاه ای اوس را روی یک پی سی مشاهده نموده و یا ویدیو هائی نمایشی ساخته و یا بازیهای ای اوس را ذخیره نمود. در واقع هر انچه روی دستگاه های ای اوس انجام میشود را میتوان انتقال داده و ذخیره نمود.

برای دانلود و دریافت سریال X-Mirage Airplay بری ویندوز و مک [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] و سپس روی دکمه نارنجی Get it now for free در پائین صفحه کلیک کنید. در گوشه سمت راست بالای صفحه کنتور معکوس مهلت دانلود و دریافت رایگان سریال X-Mirage Airplay به ساعت و دقیقه و ثانیه مشاهده میشود.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]


به صفحه دیگری به شکل زیر منتقل شده و لینک دانلود X-Mirage Airplay را مشاهده خواهید کرد و با کلیک روی دکمه Get your key and activate سریال ان برایتان نمایش داده خواهد شد.


[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]