تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: آنتی ویروس تروست پورت 2014

پیش فرض آنتی ویروس تروست پورت 2014

آنتی ویروس هدیه روی لپ تاپ تروست پورت 14 از اون موقع بدون استفاده مانده
    آنتی ویروسهای رایگان لپ تاپ را پاک کرده ام
    فقط در اجرای ویندوز هفت.. ESET smart scu
    منوی دعوت به خریدش یا (همچین چیزی)حذف نمیشود(ریجستری ویندوز دعوت به عدم حذف آن می کند به خاطر اختلال احتمالی دربرخی کارکرد سیستم) خود این آ«تی ویرس را با نر افزار پاک کننده پاک کرده ام و همچنین آنتی ویروس 360 را
    آیا من الان با این شرایط از سی دی آنتی ویروس TrustPort 2014
    استفاده کردنم و نصب آن بر لپ تاپ دارای ویندوز 7 درست است یا نه؟
    ویرایش توسط نادر ا : November 26th, 2018 در ساعت 23:04

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر ا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آآیا من الان با این شرایط از سی دی آنتی ویروس TrustPort 2014
    استفاده کردنم و نصب آن بر لپ تاپ دارای ویندوز 7 درست است یا نه؟

سلام

خیر دوست عزیز چون مربوط به چهار سال پیش بوده و در صورتی که لیسانس جدیدش رو بخرید میتونید نسخه جدیدش رو هم نصب کنید.

فقط در اجرای ویندوز هفت.. ESET smart scu
    منوی دعوت به خریدش یا (همچین چیزی)حذف نمیشود(ریجستری ویندوز دعوت به عدم حذف آن می کند به خاطر اختلال احتمالی دربرخی کارکرد سیستم)
    منظورتون خرید ESET smart scurity هست ؟ احتمالا بد حذفش کردین. کمی بهتر توضیح بدید بهتر هم میشه راهنمائی کرد.

برای سوال قبلی ام در مورد نصب آنتی ویروس 2014 جواب پیدا کردم.
    اما در مورد حذف
    ESET smart scurity من با نرم افزار Geek حذف کردم الان هم که باز میکنم آن آنتی ویروس را نشان نمیدهد که بتوانم دوباره حذفش کنم
    مشکل من مردد شدن بین آنتی ویرسهای رایگان است و همینطور خرید آنتی ویروس
    قبل از همه این صفحه که در شروع ویندوز 7 من برای آنتی ویروس
    ESET smart scurity هربار دیده میشود باید برطرف شود در ریجستری ویندوز فایل را پیدا می کنم جلوی آن کلمه پیش فرض نوشته ششده و وقتی میخواهم حذفش کنم ویندوز 7 به من پیغام میدهد که شاید حذف این مورد پاره ای از کارها را دچار اختلال کند
    این موضوع را در تایپیکی جداگانه نوشتم ولی در نهاین به من گفتند که پاک کننده های دیگر نرم افزار را استفاده کن ولی واقعیتش با پیامی که ویندوزم میدهد نمیتوانم چننی ریسکی کنم
    از 360 هم متنفرم چونپیغام کامل دانلود نشدن به من داد و با انلود مجدد فایلی که داده بود ویندوز 7 من دوباره خودش را پیکربندی کرد و چند روز بعد مشکل ارتباط با DNS برخی سایتها پیدا کردم که هنوز کم و بیش ادامه دارد
    خلاصه داستان درست کردم

دوست عزیز بهتر بود از ابزار مخصوص خودش استفاده میکردید و حالا باز هم با این ابزار که هم دانلود و هم توضیحاتش در لینک زیر هستن سعی کنید بقایاش رو حذف کنید و البته توجه داشته باشید که شما دیگه لزومی نداره مرحله انتقال یا اکسپورت تنظیماتش رو انجام بدید.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

در مورد انتی ویروسهای رایگان هم خوب و هم خیلی سبک من پاندا انتی ویروس رایگان رو پیشنهاد میدم.

در غیر اینصورت اوست و اویرا هم هستن اما در مقایسه با پاندا خیلی سنگینن.

با سپاس متاسفانه از این ابزار اطلاعی نداشتیم
    پاندا را دانلود کردم ولی هنوز ازمایش نکرده ام
    آیا برای پاک کردن پاندا هم ابزار خاصی در وب سایتش هست یا به صورت عادی میشود پاکش کرد؟
    آیا موضوع تحریمها شامل آپدیت نسخه ی رایگان پاندا میشود یا نمیشود؟
    3- اگر شد با فیلتر شکن میشود آپدیت کرد؟
    نظر به این که من حساب کاربری هم در پاندا باز کردم و کشورمان به هر حال مشخص است
    ممنون از زحمتی که میکشید

با سپاس متاسفانه از این ابزار اطلاعی نداشتیم
    پاندا را دانلود کردم ولی هنوز ازمایش نکرده ام
    آیا برای پاک کردن پاندا هم ابزار خاصی در وب سایتش هست یا به صورت عادی میشود پاکش کرد؟
    آیا موضوع تحریمها شامل آپدیت نسخه ی رایگان پاندا میشود یا نمیشود؟
    3- اگر شد با فیلتر شکن میشود آپدیت کرد؟
    نظر به این که من حساب کاربری هم در پاندا باز کردم و کشورمان به هر حال مشخص است
    ممنون از زحمتی که میکشید
    خواهش میکنم دوست عزیز

کلا برای حذف همه محصولات امنیتی باید از ابزار خودشون استفاده کرد. پاندا رو میتونید از طریق ویندوز در کنترل پنل و Programs and Features براحتی حذف کنید و هم میتونید با ابزار مخصوص حذف محصولاتش در لینک زیر حذفش کنید.

http://www.pandasecurity.com/resources/tools/uninstaller.exe

در ضمن بعد از نصب پاندا به تنظیماتش برید که برای رفتن به تنظیماتش در گوشه سمت چپ اینترفیس برنامه روی اون چهار خط کلیک کنید و بعد کلیک روی Settings. بعد در منو در general در سمت راست پنجره اون پائین پائین دو گزینه مربوط به اطلاعات پاندا هست که غیر فعالشون کنید.

از طرفی برنامه زیر رو نصب و اجرا کنید تا محافظت وب پاندا رو حذف کنه

اموزش این برنامه در لینک زیر هست و فقط قسمت اول و دوم و سوم رو انجام بدید.

در ضمن بجای محافظت وب پاندا از افزونه ملویربایت برای مرورگرتون استفاده کنید

البته حتما میدونید که به یک فایروال و یا دیوار اتش هم نیاز خواهید داشت چون تنها انتی ویروس یرای محافظت کافی نیست. بسته به مقدار رمی که دارید میتونید از زون الارم رایگان استفاده کنید اما اگر مموری کم دارید بهتره از کومودو فایروال رایگان استفاده کنید.

ببخشید من از کروم الان زیاد استفاده میکنم
    چرا باید محافظ وب پاندا را از کار انداخت؟ یعنی بعضی سایتها را مکنه به دلایل مشکوک تشخیص دادن باز نکنه؟

خیر برای اینکه خیلی مزاحمه و ریادی امار تهیه میکنه.

کروم همون افزونه رو از پست زیر بگیرید.

در ضمن پست شماره 6 منو مجددا بخونید چون ویرایش و مطلبی دیگه بهش اضافه کردم که همزمان با ارسال پست شما بوده و ممکنه ندیده باشید.

خیلی خیلی ممنونم ولی ترجیح میدم که اگر تاثیر منفی در وصل شدن به سایتها نگذاره هنوز یک مدت از همین حالت عادی استفاده کنم چون در لپ تاپ مشکل اتصال به برخی سایتها دارم که هی رفع میشه و مجدد برمیگرده که تایپیک دیگه ای میخواد (خطای 503 و تغییر و امتحان هر نوع دی ان اس ها با پاک کردن کش های قبلی و کش مرورگر هم رفعش نکرد)

زحمتم زیاد شد خدمتتون من ملویر را نیز بغل دیگر افزئنه های کرومم اضافه کردم در ضمن بجز ویندوز دفندر برای پاکسازی از این نرم افزار استفاده میکنم لطفا بفرمایید به نظرتون درسته و همراه با پاندا کافیه؟
    Roguekiller-Portable 64.exe
    ویرایش توسط نادر ا : November 27th, 2018 در ساعت 21:13

خیلی خیلی ممنونم ولی ترجیح میدم که اگر تاثیر منفی در وصل شدن به سایتها نگذاره هنوز یک مدت از همین حالت عادی استفاده کنم چون در لپ تاپ مشکل اتصال به برخی سایتها دارم که هی رفع میشه و مجدد برمیگرده که تایپیک دیگه ای میخواد (خطای 503 و تغییر و امتحان هر نوع دی ان اس ها با پاک کردن کش های قبلی و کش مرورگر هم رفعش نکرد)

زحمتم زیاد شد خدمتتون من ملویر را نیز بغل دیگر افزئنه های کرومم اضافه کردم در ضمن بجز ویندوز دفندر برای پاکسازی از این نرم افزار استفاده میکنم لطفا بفرمایید به نظرتون درسته و همراه با پاندا کافیه؟
    Roguekiller-Portable 64.exe
    مشکل همونه و برای همین با با Adwcleaner حتما اضافات پاندا حدف بشه تا وبگردی روان و راحت داشته باشید و در ضمن با افزونه ملویربایت تداخل ایجاد میکنه و اصلا به احتمال خیلی زیاد هر بار ممکنه افزونه ملویربایت جلوشو ببنده و این تولید دردسر برای وبگردی میشه حتما همونطور که گفتم Adwcleanerرو اجرا و بذارید هر چیزی رو که لازمه پاک کنه.

دوست عزیز Roguekiller برنامه ای برای محافظت نیست بلکه برای پاکسازی از بدافزارها و برنامه های مخرب هست و هر بار که ازش استفاده میکنید باید اخرین نسخه اش رو دانلود کنید و بعلاوه برنامه فوق العاده خوبیه اما نه برای استفاده همگان چون باید اون چیزهائی رو که بطور پیشفرض برای پاکسازی در اخر اسکن تیک میزنه رو یک ادم اگاه ببینه و بگه میتونید حذف کنید با خیر چون در غیر اینصورت ممکنه مشکل پیش بیاد اگر هر چی تیک خورده رو حذف کنید.

نصب فایروال رو فراموش نکنید که اگر به اندازه کافی رم دارید اول گزینه پیشنهادی من زون الارم رایگان هست.
    اما انتی ویروس ادغام شده در دیوار اتش زون الارم رو نه نصب و نه فعال کنید چون انتی ویروس پاندا بهتره.

در ضمن انتی ویروس پاندا و فایروال زون الارم بدون انتی ویروسش و افزونه ملویربایت همه با هم سازگارن.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)