تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: پرسش هائی در باره ی اندروید.

پیش فرض پرسش هائی در باره ی اندروید.

سلام علیکم و رحمت الله.

چند پرسش دارم در باره ی Android OS .

- ورژن اندروید گوشی من 4.2.2 است آیا باید مثل ویندوز به ورژن های بالاتر آپدیت بشه یعنی ورژن های 5 و .... یا فقط همین 4.2.2 را باید آپدیت کرد و اصولا آپدیت میخواد؟مثل ویندوز که هر چند وقت یکبار آپدیت های ضروری براش میاد.
    - آیا این OS هم آنتی ویروس و فایروال و ضد تروجان میخواد یا خیر. بعبارت دیگر برای سالم ماندن و سریع و روان کارکردنش چه نرمافزارهائی پیشنهاد میشه؟
    تا اینجا به این نتیجه رسیدم که این گوشی های اسمارت شبیه ساعت زنانه هستن. و بیشتر از کارائی دکوراتیو هستند.تاچش هم مناسب انگشتان ظریف و قلمی دخترای کره ای ساخته شده. و با انگشت های زمخت و گلفت ما جور در نمیاد. روی هر شماره یا حرفی انگشت میزنم چهارتا حروف کناریش را هم مینویسه.
    قدر کلید های کیبورد را بیشتر میدانم.
    تاوانی که مردم آگاه برای بی تفاوتی در مورد موضوعات اجتماعی خواهند پرداخت,همانا زندگی کردن در زیر نظر نابخرادان است. (افلاطون)
    ابوذرغفاری از صحابه ی پیامبر مسلمین گفته:درعجبم از کسانیکه نان جبین ندارند و با شمشیر آخته نمیتازند.
    پست‌ها
    210

NOD32 Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    674
    سپاس (دریافتی)
    340

نقل قول نوشته اصلی توسط دخو [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام علیکم و رحمت الله.

چند پرسش دارم در باره ی Android OS .

- ورژن اندروید گوشی من 4.2.2 است آیا باید مثل ویندوز به ورژن های بالاتر آپدیت بشه یعنی ورژن های 5 و .... یا فقط همین 4.2.2 را باید آپدیت کرد و اصولا آپدیت میخواد؟مثل ویندوز که هر چند وقت یکبار آپدیت های ضروری براش میاد.
    - آیا این OS هم آنتی ویروس و فایروال و ضد تروجان میخواد یا خیر. بعبارت دیگر برای سالم ماندن و سریع و روان کارکردنش چه نرمافزارهائی پیشنهاد میشه؟
    تا اینجا به این نتیجه رسیدم که این گوشی های اسمارت شبیه ساعت زنانه هستن. و بیشتر از کارائی دکوراتیو هستند.تاچش هم مناسب انگشتان ظریف و قلمی دخترای کره ای ساخته شده. و با انگشت های زمخت و گلفت ما جور در نمیاد. روی هر شماره یا حرفی انگشت میزنم چهارتا حروف کناریش را هم مینویسه.
    قدر کلید های کیبورد را بیشتر میدانم.
    با سلام
    1-اگر برای گوشی شما آپدیت اومده باشه میتونید آپدیت کنید(در این مورد اگر خواستید بیشتر توضیح میدم)
    2-در مورد آنتی ویروس بهتر هر ماه یکبار،یک آنتی ویروس قدرتمند و شناخته شده(مثل Nod یا Kaspersky) رو نصب کنید و اندروید زیاد به نرم افزار های Booster و سرعت دهنده احتیاجی نداره(البته از نظر من)
    +من نمیگم بد نباش.
    -پس چی میگی؟؟؟؟
    +من فقط میگم بدترین نباش.

نقل قول نوشته اصلی توسط kookoot [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    1-اگر برای گوشی شما آپدیت اومده باشه میتونید آپدیت کنید(در این مورد اگر خواستید بیشتر توضیح میدم)
    عزیز خیلی سپاس دارم. بله لطفا بیشتر توضیح بده.
    من سکیوریتی مجانی کسپرسکی را نصب کردم و دقت کردم زیاد سنگین نیست و باتری خورهم نیست. وهرازچندگاهی هم دستی آپدیت و اسکن میکنم همینطور مالوربایت.
    حالا لازمه که جابرداری (رفع نصب سابق) کنم یا بگذارم باشه؟
    یک دوستی هم گفت یکی از این پاک کن های سبک و بی تبلیغات را هم جاگذاری کنم و کردم کلی فایل بیخودی را پاک کرد.
    تاوانی که مردم آگاه برای بی تفاوتی در مورد موضوعات اجتماعی خواهند پرداخت,همانا زندگی کردن در زیر نظر نابخرادان است. (افلاطون)
    ابوذرغفاری از صحابه ی پیامبر مسلمین گفته:درعجبم از کسانیکه نان جبین ندارند و با شمشیر آخته نمیتازند.
    پست‌ها
    210

سپاس (اهدایی)
    674
    سپاس (دریافتی)
    340

عزیز خیلی سپاس دارم. بله لطفا بیشتر توضیح بده.
    من سکیوریتی مجانی کسپرسکی را نصب کردم و دقت کردم زیاد سنگین نیست و باتری خورهم نیست. وهرازچندگاهی هم دستی آپدیت و اسکن میکنم همینطور مالوربایت.
    حالا لازمه که جابرداری (رفع نصب سابق) کنم یا بگذارم باشه؟
    یک دوستی هم گفت یکی از این پاک کن های سبک و بی تبلیغات را هم جاگذاری کنم و کردم کلی فایل بیخودی را پاک کرد.
    در مورد نرم افزار های junk file Cleaner باید بگم که از هیچ کدوم استفاده نکیند چون اکثرا فایل های شخصی شما رو هم پاک میکنن(در مواردی باعث تخریب سیستم اندرویدی هم میشن)

حالا میرسیم به آپدیت
    ما دو نوع آپدیت رسمی و غیر رسمی داریم
    1-رسمی:آپدیت هایی هستن که خود شرکت سازنده گوشی شما برای گوشی میده و هیچ مشکلی هم نداره اگه خواستید آپدیت کنید
    2-غیر رسمی:آپدیت هایی که از طرف اشخاص(یا شرکت ها)برای گوشی های مختلف داده میشن و به دو دسته تقسیم میشن:
    -از روی آپدیتهای گوشی های دیگر روی گوشی شما نصب خواهند شد(برای مثال آپدیت گوشی هوآوی g600 رو روی گوشی y530 نصب میکنن)
    -سیستم عاملیست که دست کاری شده و هویت مشخصی نداره(معمولا از سیستم های گوشی هایی که کمتر شناخته شدن استفاده میکنن)
    در هر دو مورد استفاده از آپدیت غیر رسمی خطرناکه و ممکنه باعث از بین رفتن IMEI و یا Bios و یا در بسیاری از موارد سوختن آی سی هارد گوشی بشه

در صورتی میخواهید گوشی خود را آپدیت رسمی کنید،به تنظیمات گوشی خود بروید سپس به About Phone(فکر کنم فارسیش میشه 'درباره تلفن')و در آنجا گزینه Software Update رو بزنید(توجه داشته باشید که گوشی به اینترنت وصل باشد)
    در اونجا اگر برای گوشی شما آپدیت رسمی موجود باشد،به صورت خودکار گوشی شروع به دانلود میکند و پس از دانلود آپدیت را با یک ری استارت طولانی نصب میکند
    +من نمیگم بد نباش.
    -پس چی میگی؟؟؟؟

باسپاس دوباره.
    درباره ی آپدیت که فقط همان رسمی کفایت میکنه. ولی وقتی به مسیری که گفتید میرم آیتم آپدیت خاموش(کم رنگ) است و انگ (انگشت سابق) هم که میزنم هیچ واکنشی نشان نمیده, آیا معنیش اینستکه آپدیتی نیامده؟ واگر آپدیت بشه آن شماره ی 4.2.2 تبدیل میشه به مثلا 4.2.3؟ یا شماره ی ورژن تغییر نمیکنه ولی آپدیتهای ضروری گرفته شده؟

در یک پستی دیدم کدهائی میشود داد برای رمز گوشی.که مثلا با یکی میشود رمز را تغیر یا حذف کرد.
    حالا اگر شما در این ضمینه هم بدانید پرسشم اینستکه برای دادن این کدها پس نباید گوشی قفل شده باشد و اگر قفل نشده پس با مراجعه به ستینگز گوشی میشود گزینه ی قفل گوشی را خاموش کرد و دیگر دادن کد معنی نداره. واگر گوشی قفل شده است که دیگر نمیشود کد را وارد کرد. پس این کدها چه فایده ای دارند؟
    مثلا کد: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] *8999#* که برای رمزگوشی معرفی شده.
    پست‌ها
    210

سپاس (اهدایی)
    674
    سپاس (دریافتی)
    340

باسپاس دوباره.
    درباره ی آپدیت که فقط همان رسمی کفایت میکنه. ولی وقتی به مسیری که گفتید میرم آیتم آپدیت خاموش(کم رنگ) است و انگ (انگشت سابق) هم که میزنم هیچ واکنشی نشان نمیده, آیا معنیش اینستکه آپدیتی نیامده؟ واگر آپدیت بشه آن شماره ی 4.2.2 تبدیل میشه به مثلا 4.2.3؟ یا شماره ی ورژن تغییر نمیکنه ولی آپدیتهای ضروری گرفته شده؟

در یک پستی دیدم کدهائی میشود داد برای رمز گوشی.که مثلا با یکی میشود رمز را تغیر یا حذف کرد.
    حالا اگر شما در این ضمینه هم بدانید پرسشم اینستکه برای دادن این کدها پس نباید گوشی قفل شده باشد و اگر قفل نشده پس با مراجعه به ستینگز گوشی میشود گزینه ی قفل گوشی را خاموش کرد و دیگر دادن کد معنی نداره. واگر گوشی قفل شده است که دیگر نمیشود کد را وارد کرد. پس این کدها چه فایده ای دارند؟
    مثلا کد: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] *8999#* که برای رمزگوشی معرفی شده.
    در مورد آپدیت شما اگه مدل گوشی رو به من بگید بهتر میتونم راهنماییتون کنم
    اگه گوشی شما آپدیت بشه ورژن اندروید نیز تغییر میکنه مثلا از 4.2.2 به 4.4.2 تغییر پیدا میکنه(ورژن رسمی بعد از 4.2.2 ، 4.4.2 هستش)

در مورد کد ها،باید بگم که اکثرا دروغ هست و کار نمیکنه
    کدی هم که برای از بین بردن رمز گوشی گفته شده،در قسمت emergency call گرفته میشه
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    +من نمیگم بد نباش.
    -پس چی میگی؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kookoot [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    در مورد آپدیت شما اگه مدل گوشی رو به من بگید بهتر میتونم راهنماییتون کنم
    مدل گوشی من GALAXY Grand GT19082 است.
    پست‌ها
    210

سپاس (اهدایی)
    674
    سپاس (دریافتی)
    340

مدل گوشی من GALAXY Grand GT19082 است.
    با سلام
    ببخشید یکم دیر شد

در مورد گوشی شما آخرین ورژن اندرویدی که به صورت رسمی به عموم معرفی شده ورژن 4.2.2 هست
    متاسفانه اندروید 4.2.2 برای این دوره یکم بیش از حد ضعیف و قدیمیه
    ولی آپدیت های کاستوم و غیر رسمی زیادی برای این گوشی هست
    از ورژن های در دسترس میشه به 4.4.2 * 5.1.1 * 5.0.1 * 6.0.1 * 7.1.1 اشاره کرد
    +من نمیگم بد نباش.
    -پس چی میگی؟؟؟؟

خواهش میکنم عزیز. ارث پدرم را که طلب نداشتم و شما و امثال شما بسیار لطف میکنید و وقت میگذارید پاسخ میدید.آنهم در این مملکتی که آنهائیکه از ملت حقوق میگیرند خود را پاسخگو نمیدانند.
    با پاسخ شما دو نکته پیش میاد:
    - چقدر ضروریست که آپدیت بشه؟ یعنی چه کارائی هائی این آپدیت های "غیررسمی" دارند.واز کجا و چگونه میشود آپدیت گرفت.
    - آیا این آپدیت ها از امنیت کافی برخوردارند یا با آپدیت کردن غیررسمی هزار جور مشکل دیگر ممکن است بوجود آید.
    - آن شماره هائی که نوشتید همه یک شماره ورژن هست یا چندین ورژن چون بین شان فاصله ای نمیتوانم تشخیص بدم.
    تندرست و پایدار باشی.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)