تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: دمای بالای کارت گرافیک

پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 T-Mobile
    نوع و سرعت اینترنت: WiMAX-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

New دمای بالای کارت گرافیک

سلام دوستان من حدود 4 روز میشه که یه کارت گرافیک asus ex rx 570 خریدم که از همون روز اول دماش فوق العاده بالاس به طوری که تو بازی farcry 5 یا gta v دماش تا 87 هم میره واقعا بد جور اذیت میکنه اصلا گیم نمیزنم منتظر تا یکی پاسخ قطعی بهم بده که ببینم این دما طبیعیه یا باید بدم گارانتی عوضش کنه؟ که اونم مطمعن نیستم عوضش کنه یا نه راستش تو تست هایی که از این کارت گرفتن تو سخت ترین شرایط دماش تا 72 درجه بالا رفت مال من تو گیم 87!!!!! الان باید چه خاکی تو سرم بریزم؟ کیسمم 3 تا فن داره green z3 crystal اینم مدلش
    حتی در کیس رو هم باز کردم و پنکه رو از فاصله کمی گذاشتم جلوش و دور فنش رو گذاشتم رو 70، باز تا 83 درجه رفت، میخوام بدونم مشکلی تو کارت گرافیک هس؟ خواهشا زود جواب بدین تا منم زود اقدام کنم. با تشکر[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

درضمن در حالت نرمال36 تا 42 درجه است که از این جهت فک نکنم مشکلی باشه
    پست‌ها
    12,148

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17474
    سپاس (دریافتی)
    17230
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarxf [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    یکی پاسخ قطعی بهم بده که ببینم این دما طبیعیه
    سلام دوست عزیز
    .
    در همین تصویر که گذاشتین نوشته دما در هنگام بازی به 69 تا 70 می رسه.باید بر اساس بازی کارت گرافیک رو انتخاب می کردید که توانایی اجرای بازی های سنگین مثل Far Cry 5 رو داشته باشه.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

در بازی های ضعیف تر هم به همین صورت دما بالا میره؟
    @[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

صفحه من در اینستاگرام

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

دوست عزیز rx 570 کارت ضعیفی نیست من تو بازی 60 فریمم رو میگیرم و رو 60 هم قفل کردم، چیزی که منو بیشتر اذیت میکنه اینکه همین مدل کارت گرافیک تو یوتیوب دماش تو همین بازی تا 70 میره و بیشتر رو 65 هست، 65 یا 70 با 85خیلی فرق میکنه نظرتون چیه؟
    پست‌ها
    646
    SonyEricsson-W810
    NOD32 Firefox Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    255
    سپاس (دریافتی)
    831
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

دوست عزیز rx 570 کارت ضعیفی نیست من تو بازی 60 فریمم رو میگیرم و رو 60 هم قفل کردم، چیزی که منو بیشتر اذیت میکنه اینکه همین مدل کارت گرافیک تو یوتیوب دماش تو همین بازی تا 70 میره و بیشتر رو 65 هست، 65 یا 70 با 85خیلی فرق میکنه نظرتون چیه؟
    سلام
    گرافیکتون فن داره؟ از کجا تهیه کردید؟ به گارانتیش اطلاع بدید چون دستکاری گرافیک کار من و شما نیست
    موفق باشید
    زدن دکمه سپاس کار خیلی سختی نیست!
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشی نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    به امید پیروزی .............
    با سپاس پارسا بهرامی
    پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

ممنون.بله امکان نداره فن نداشته باشه از یه فروشگاه معتبر گفتم سفارش دادن واسم آوردن
    پست‌ها
    646
    SonyEricsson-W810
    سپاس (اهدایی)
    255
    سپاس (دریافتی)
    831
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

ممنون.بله امکان نداره فن نداشته باشه از یه فروشگاه معتبر گفتم سفارش دادن واسم آوردن
    سلام
    بهترین راهتون اینه که کالا رو برگشت بزنید چون بالا بودن دمای بیش از حد تو پردازنده و میکرو کنترلر نشونه خوبی نداره و نشونه خرابی و در حال سوختن داره
    پس هر چی زودتر کالا رو مرجوع به فروشگاه کنید..........
    به هر حال قطعه ی الکترونیکی هست و معلوم نیست که سالم باشه امکان خرابی تو هر قطعه ی الکترونیکی وجود داره
    کالا رو مرجوع کردید خودتون حضوری خرید کنید بهتره
    موفق باشید
    بزرگ ترین مصیبت اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشی نه شعور کافی برای سکوت ......آدما سیگار میکشن تا بوی شیر دهنشون رو از بین ببرند........
    با سپاس پارسا بهرامی
    پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

دوست عزیز راستش من امروز تو یه اتاق دیگه که دمای اتاق کم بود امتحان کردم دیگه از 80 بالاتر نرفت و بیشتر رو 75 بود و واسه همین الان مطمعن شدم به خاطر دمای اتاق بوده، نظر شما چیه؟ راست‌ش به دلیلی نمیتونم کیس رو بزارم تو اون اتاق، من کیسم 3 تا فن داره که 2 تاش هوارو به داخل میارن و 1 دونشم هوای گرم رو خارج میکنه به نظر من یکی از دیلشم اینه که هوای گرم تو کیس میمونه و اون یدونه فن نمیتونه قشنگ تخلیش کنه که باعث گرمی‌ میشه به نظرتون بهتره یه فن دیگه جهت خروج هوای گرم از کیس بخرم؟که 2 تاش هوارو به داخل بیارن و 2 تای دیگشم هوای گرم رو از کیس بیرون ببرن؟ به نظرتون چند درجه تاثیر داره رو کارت؟ راستش حتی یه بار تو یه اتاق با دمای حدود 22 درجه اینا تست کردم که دیگه از 70 بالاتر نمی‌رفت! و متاسفانه نمیتونم کیس رو بزارم تو اون اتاق ها، پس به نظر من کارت مشکلی نداره، پس حالا اگه به خاطر دمای اتاق باشه اون فن رو جهت خروج هوای گرم بزارم چند درجه فرق میکنه به دمای کارت گرافیک؟ فقط الان سوالم همینه که اون فن چند درجه به دمای کارت گرافیک تاثیر میزاره؟ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]اینم از مدل فن
    پست‌ها
    646
    SonyEricsson-W810
    سپاس (اهدایی)
    255
    سپاس (دریافتی)
    831
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

دوست عزیز راستش من امروز تو یه اتاق دیگه که دمای اتاق کم بود امتحان کردم دیگه از 80 بالاتر نرفت و بیشتر رو 75 بود و واسه همین الان مطمعن شدم به خاطر دمای اتاق بوده، نظر شما چیه؟ راست‌ش به دلیلی نمیتونم کیس رو بزارم تو اون اتاق، من کیسم 3 تا فن داره که 2 تاش هوارو به داخل میارن و 1 دونشم هوای گرم رو خارج میکنه به نظر من یکی از دیلشم اینه که هوای گرم تو کیس میمونه و اون یدونه فن نمیتونه قشنگ تخلیش کنه که باعث گرمی‌ میشه به نظرتون بهتره یه فن دیگه جهت خروج هوای گرم از کیس بخرم؟که 2 تاش هوارو به داخل بیارن و 2 تای دیگشم هوای گرم رو از کیس بیرون ببرن؟ به نظرتون چند درجه تاثیر داره رو کارت؟ راستش حتی یه بار تو یه اتاق با دمای حدود 22 درجه اینا تست کردم که دیگه از 70 بالاتر نمی‌رفت! و متاسفانه نمیتونم کیس رو بزارم تو اون اتاق ها، پس به نظر من کارت مشکلی نداره، پس حالا اگه به خاطر دمای اتاق باشه اون فن رو جهت خروج هوای گرم بزارم چند درجه فرق میکنه به دمای کارت گرافیک؟ فقط الان سوالم همینه که اون فن چند درجه به دمای کارت گرافیک تاثیر میزاره؟ [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]اینم از مدل فن
    سلام
    بله تهویه هوا داخل کیس تأثیر خوبی روی کار کرد قطعات میزاره
    تا میتونین داخل کیس رو خنک نگه دارین چون خداروشکر گرافیکتون کاملا سالم هست
    از این فن هایی که داخلشون مایع خنک کننده جریان داره استفاده کنید
    فن نمیتونه هوا رو به داخل کیس وارد کنه فقط میتونه خارج کنه حتی اگر فن رو برعکس کنید یا منفی مثبتش رو هم برعکس کنید روشن نمیشه
    پس همه ی فن هارو نقششون رو فقط خارج کننده هوای داخل کیس بزارید چون فن نمی تونه هوا رو داخل کیس وارد کنه
    موفق باشید
    با سپاس پارسا بهرامی
    پست‌ها
    7
    Huawei-U120
    Acer-Iconia-Tab-7-A1-713
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

دوست عزیز این مدل کیس منه green z3 crystal میبینین که 2 تا فنش هوا به داخل کیس میارن میتونین از سایت مقداد آي تی ببینینش ولی من سوالمو نگرفتم اگه اون فنو قرار بدم چند درجه به گرمای کارت تاثیر داره؟ و اینکه تا اونجایی که میدونم خنک کننده مایع واسه cpu هس نه کارت گرافیک و cpu منم از نظر دما مشکلی نذاره، اگه کارت براثر دمای بالا بسوزه گارانتی تعویضش میکنه واسم یا نه؟
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)