تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: مشکل در فعال کردن حساب بیت کوین

پست‌ها
    3
    SonyEricsson-Xperia-X10-Mini
    Samsung-Galaxy-Tab-3-Lite-7-0
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

پیش فرض مشکل در فعال کردن حساب بیت کوین

با سلام من از یکی از دوستانم بیت کویین گرفته ام ولی نمیتوانم انرا ارسال ویا بیشتر استخراج کنم ادرس سایت هم [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] است و ارور In connection with EU adopts rules to reduse anonymity for crypto users , we were forced to reduce the numbers of bots. You must verify your account. Your balance has been frozen until you make a deposit in the amount of 0 / 0.01 BTC میدهد که تا انجایی که میدانم برای رفع این ارور باید با مبلغی این حساب را فعال کرد تا بتوانم ارسال کنم و یا بیشتر استخراج کنم الان میخواهم بدانم کسی میتواند یک سایت را معرفی کند که من تومان را به دلار تبدیل کنم و اینکه با دلار چه جوری این سایت را به وسیله ان پول فعال کنم و اینکه هرچه سریع تر کمک کنید لطفا چون هر لحظه از ارزش بیت کویین ها کم میشود و تا الان بیشتر از 1000دلار ضرر کردم و پول های من د ان سایت مونده خواهشا سریع کمکم کنید
    پست‌ها
    12,142

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17473
    سپاس (دریافتی)
    17228
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi maleki [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با سلام من از یکی از دوستانم بیت کویین گرفته ام ولی نمیتوانم انرا ارسال ویا بیشتر استخراج کنم ادرس سایت هم [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] است و ارور In connection with EU adopts rules to reduse anonymity for crypto users , we were forced to reduce the numbers of bots. You must verify your account. Your balance has been frozen until you make a deposit in the amount of 0 / 0.01 BTC میدهد که تا انجایی که میدانم برای رفع این ارور باید با مبلغی این حساب را فعال کرد تا بتوانم ارسال کنم و یا بیشتر استخراج کنم الان میخواهم بدانم کسی میتواند یک سایت را معرفی کند که من تومان را به دلار تبدیل کنم و اینکه با دلار چه جوری این سایت را به وسیله ان پول فعال کنم و اینکه هرچه سریع تر کمک کنید لطفا چون هر لحظه از ارزش بیت کویین ها کم میشود و تا الان بیشتر از 1000دلار ضرر کردم و پول های من د ان سایت مونده خواهشا سریع کمکم کنید
    سلام دوست عزیز
    .
    چیزی که نوشته You must verify your account. باید حساب خودتون رو تایید کنید.

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

صفحه من در اینستاگرام

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

پست‌ها
    3
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام دوست عزیز من تا انجایی که فهمیدم برای تایید اکانت خودم باید مبلغی کوچک به حساب این سایت بریزم اما من دلار ندارم و با یکی از ساپورت کننده های این سایت صحبت کردم و گفت که باید با چنج کردن پول کشور خودم با امریکا و از طریق سایت پی پال اکانت خودمو تایید کنم حرف هاشم الان مینویسم
    First you need an online wallet or credit card. Do you have it?
    This is the crypto. First we need a regular one.
    PayPal,WebMoney.You know what I'm saying?
    You must top up your online wallet.After that you must go to this exchange - [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] On the left you will find the exchange, choose your online wallet on which
    you have money and exchange them for cryptocurrency.
    After the deposit your account becomes verified.
    این حرف های اون ساپورت کننده سایت بود و حتی یک سایت برای چنچ کردن تومن به دلار داد ولی هرچی گشتم دلار پیدا نکردم الان یک سایت میخوام که توش بتونم تومن رو به دلار چنچ کنم و به وسیله اون اکانتمو تایید کنم
    پست‌ها
    12,142

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    17473
    سپاس (دریافتی)
    17228
    نوشته ‌های وبلاگ
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi maleki [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    این حرف های اون ساپورت کننده سایت بود و حتی یک سایت برای چنچ کردن تومن به دلار داد ولی هرچی گشتم دلار پیدا نکردم الان یک سایت میخوام که توش بتونم تومن رو به دلار چنچ کنم و به وسیله اون اکانتمو تایید کنم
    سلام دوست عزیز
    .
    بله نوشته 0 / 0.01 BTC رو باید پرداخت کنید،مطمئن هستی بعد از واریز پول حساب شما رو باز می کنند؟

کانال اطلاع رسانی لیسانس رایگان برنامه ها

تلگرام

صفحه من در اینستاگرام

اگر سوالی رو بلدی جواب بده! نترس!

پست‌ها
    3
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام دوست گرامی
    تقریبا بله اخه من رقم خیلی زیادی در حسابم خوابیده که به امتاحانش واقعا میرزه
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اینم عکسش
    البته هر لحظه به دلیل فعال نبودن اکانت داره از ارزشش کم میشه
    و اگر میدانید میتوانید تقریبا قیمتش هم بگویید
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)