تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: عدم آنتن دهی سامسونگ گلکسی نوت3 مدلn9005

پیش فرض عدم آنتن دهی سامسونگ گلکسی نوت3 مدلn9005

سلام من گوشیم سامسونگ گاگسی نوت3 مدلn9005دارم یه 4 ماه پیش بعضی مواقع انتن نمیداد و یه دایره که وسطش خط کشیده شده رو نشان میداد و تقریبا 3 ماهه اون دیگه نمیره و من تازگیا گوشی رو بردم به تعمیر کار نمیدونم گفت چه قطعه ای باید تعویض بشه تو بازار پیدا نمیشه به نظرتون فلش رو بد زده یا ... اخه فلشم زد درست نشد و وقتی کد#06#* رو میزنم میادnull من چیکار کنم خواهشا زود بگید
    پست‌ها
    3,536
    Nokia-C5
    Lenovo-Tab-S8
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    10928
    سپاس (دریافتی)
    4533
    نوشته ‌های وبلاگ
    31

خراب شده
    ***هنوز پنجره اي هست براي آنچه نديده ام***

*** در اوج قدرت انسان باش***

*** عوام از کسی که صدایش از همهبلندتر است پیروی می کنند***

*** کسی که نیازهایش کمتر باشد به خدا نزدیکتر است ***

*** هر جا که فقر از حد خود بگذرد بدانید مایه افتخار شده است ***

*** به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که از جنس خود ماست ***

*** سیاست هنر جمع آوری آراء از فقیران و جمع آوری مخارج تبلیغات از ثروتمندان است، با این وعده به هر طرف که آنها در مقابل دیگری محافظت خواهند شد ***

چی خراب شده هزینه اش چقدره

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi190 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام من گوشیم سامسونگ گاگسی نوت3 مدلn9005دارم یه 4 ماه پیش بعضی مواقع انتن نمیداد و یه دایره که وسطش خط کشیده شده رو نشان میداد و تقریبا 3 ماهه اون دیگه نمیره و من تازگیا گوشی رو بردم به تعمیر کار نمیدونم گفت چه قطعه ای باید تعویض بشه تو بازار پیدا نمیشه به نظرتون فلش رو بد زده یا ... اخه فلشم زد درست نشد و وقتی کد#06#* رو میزنم میادnull من چیکار کنم خواهشا زود بگید
    قطعا مشکل سخت افزاریه ، ic انتن و ... بهتره ببرید نمایندگی سامسونگ . چون گوشی یکم قدیمی شده باید وقت بزارید و توی تعمیر گاه های بزرگ بگردید
    فروشگاه اینترنتی پرشام کالا با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام اقشار جامعه و هر رده‌ی سنی، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت ‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است که مجموعه پرشام کالا از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد ، با رعایت این سه اصل همواره در تلاش است تا حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود بیافزاید.

پرشام کالا با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران امکان ارسال در سریعترین زمان به تمام نقاط کشور و دریافت وجه پس از دریافت کالا را با بهترین شرایط برای خرید برند های معتبر به مناسب ترین قیمت ها برای خریداران محترم فراهم نموده است
    کیف کتابی ، کیف کلاسوری ، گارد ، برچسب محافظ ال سی دی ، کیف آسانسوری ، کیف لپ تابی ، باتری موبایل ، شارژرموبایل از جمله محصولات پر فروش این مجموعه میباشند

نمایندگی سامسونگ ببرین بهتر می تونن راهنمایینون کنن
    پست‌ها
    3,536
    Nokia-C5
    Lenovo-Tab-S8
    Kaspersky Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    10928
    سپاس (دریافتی)
    4533
    نوشته ‌های وبلاگ
    31

سامسونگ دیگه نمایندگی نداره ... اگر تهرانی ببر علاادین
    ***هنوز پنجره اي هست براي آنچه نديده ام***

*** در اوج قدرت انسان باش***

*** عوام از کسی که صدایش از همهبلندتر است پیروی می کنند***

*** کسی که نیازهایش کمتر باشد به خدا نزدیکتر است ***

*** هر جا که فقر از حد خود بگذرد بدانید مایه افتخار شده است ***

*** به درختان جنگل گفتند،شما با این عظمت چرا ازتکه آهنی به نام تبر میرنجید؟گفتند:رنجش ما از تبر نیست از دسته ی آن است که از جنس خود ماست ***

*** سیاست هنر جمع آوری آراء از فقیران و جمع آوری مخارج تبلیغات از ثروتمندان است، با این وعده به هر طرف که آنها در مقابل دیگری محافظت خواهند شد ***

+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)