سلام دوستان من این فرهنگ لغت و چند سال پیش خریدم و چون کارم ترجمه است هر روز ازش استفاده میکردم. ولی چون فقط تو XP درست کار میکرد و منم به خاطر ویروسی شدن مجبور شدم ویندوزم و عوض کنم و به 7 ارتقا بدم تصمیم گرفتم نسخه 2020 این نرم افزار و به توصیه خود انتشارات جهان رایانه بخرم. اما این نسخه اصلا شبیه نسخه قبلی نیست اولا که دیکشنری فارسی به انگلیسی نداره و دوما قسمت مترجمش اصلا مثل قبلی نیست و معانی مختلف کلمه رو نمیاره و عملا مترجم گوگله که برای من بیفایده است. برای اینکه بتونم از تخفیف خرید نرم افزار جدید استفاده کنم باید سی قبلی رو براشون میفرستادم و الان نه دیکشنری خودم و دارم و نه این جدیده بدردم میخوره چند بار بهشون زنگ زدم تا اینکه بعد کلی پیگیری و گذشت چند روز یه سی دی شکسته از نرم افزار قبلی برام فرستادن. من این چند روزی که تو ارسال و دریافت دیکشنری گذروندم واقعا ضرر کردم. من کارم ترجمه است و هیچ کس هم جوابگوی ضرر من نیست. آدم از کار قانونی کردن و حمایت از تولید داخلی مثل چی پشیمون میشه. دیگه دلم میخواد گریه کنم. خواهش میکنم اگه کسی فایل این نرم افزار و داره برام بفرسته چون واقعا نمی دونم سی دی قبلی و برام میفرستن یانه یا اگه بفرستن دوباره یه مشکل دیگه نداشته باشه. ممنون