تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: شکستن قفل FRP گوشی ال جی LG

پیش فرض شکستن قفل FRP گوشی ال جی LG

سلام بعد از اینکه چند مرتبه رمز گوشی رو اشتباه وارد کردم یه پیغامی اومد که گوشی به تنظیمات کارخانه برمیگرده و الان که گوشی رو روشن کردم پیام میده که آدرس ایمیلی که تو گوشی داشتید رو وارد کنید ولی من اصلا ایمیل نداشتم و گوشی هم حتما آدرس ایمیل(جی میل) میخواد چیکار کنم ؟
    پست‌ها
    6
    Nokia-N85
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-10 RighTel
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    4

سلام.مشکل بر میگرده به قفل FRP
    کافیه سرچ کنید شکستن قفل Frp گوشی X
    به جای X مدل گوشیتونو بنویسید
    ویرایش توسط Mr.Hero : November 25th, 2020 در ساعت 17:27 دلیل: حرف «م» سلام رو فراموش کرده بودم :ا

سلام کاری که گفته بودید رو انجام دادم برای گوشی‌های ال جی باید همزمان دکمه پاور و ولوم پایین رو فشار داد و یک لحظه رها کرد و وقتی آرم ال جی اومد دوباره دکمه ها رو فشار داد.
    اینکار رو انجام دادم ولی برای یه لحظه صفحه شکستن قفل frp میاد و سریع برمیگرده به صفحه ای که باید آدرس جیمیل رو وارد کنم
    این مشکل چجوری برطرف میشه؟ ممنون
    پست‌ها
    14,903

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18553
    سپاس (دریافتی)
    18215
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط امید امید [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام کاری که گفته بودید رو انجام دادم برای گوشی‌های ال جی باید همزمان دکمه پاور و ولوم پایین رو فشار داد و یک لحظه رها کرد و وقتی آرم ال جی اومد دوباره دکمه ها رو فشار داد.
    اینکار رو انجام دادم ولی برای یه لحظه صفحه شکستن قفل frp میاد و سریع برمیگرده به صفحه ای که باید آدرس جیمیل رو وارد کنم
    این مشکل چجوری برطرف میشه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    .
    طبق چه آموزشی انجام دادین؟

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده

سلام طبق لینکی که فرستادی انجام دادم فقط تو مرحله 5 وقتی گزینه home رو میزنم عبارت complete setup to continue میاد در صورتی که قبلش وای فای را فعال کردم

از یک راه دیگه غیر از این لینکی که فرستادی انجام دادم
    1 اول که صفحه گوشی روشن شد گزینه accessibility رو زدم بعد vision مرحله سوم talkBack چهارم text-to-speech output پنجم کلیلک روی چرخ دنده ششم settings for Google text-to speech engine هفتم feed back هشتم terms of service نهم صفحه اینترنت گوگل بار میشه که از اینجا به بعدش رو نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
    پست‌ها
    14,903

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18553
    سپاس (دریافتی)
    18215
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط امید امید [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    از اینجا به بعدش رو نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز
    .
    به این صورت هست:
    کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

دوم:
    کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

بعد از Terms of Service مرورگر باز میشه،از شما می خواد وارد سیستم بشین روی No, Thanks ضربه بزنید.

در ابتدا به صفحه Terms of Service منتقل میشید،برای باز شدن صفحه اصلی روی آرم گوگل ضربه بزنید.

عبارت Test رو در کادر جستجو وارد کنید.اولین نتیجه بایداز ویکی پدیا باشد،روی description ضربه بزنید (فشار بدید) یک منو با 2 گزینه Copy و Share و سه نقطه عمودی باز میشه.

روی سه نقطه ضربه بزنید، در منوی باز شده روی Assist ضربه بزنید.

No, Thanks رو انتخاب کنید اگر خواست وارد سیستم بشین.

Settings رو در نوار جستجو تایپ و اون رو باز کنید.بعد از وارد شدن به منوی تنظیمات Apps رو پیدا و روی اون ضربه بزنید.در منوی Apps روی سه نقطه ضربه بزنید و Show System رو انتخاب کنید.

یه لیست مشاهده می کنید Setup Wizard رو پیدا و روی اون ضربه بزنید.

روی Force Stop ضربه بزنید سپس روی OK در منوی Setup Wizard باقی بمانید،روی Storage ضربه بزنید و گزینه سپس Clear Cache رو انتخاب کنید (ضربه بزنید)

خب حالا برای بازگشت به لیست برنامه ها ، دو بار روی کلید برگشت ضربه بزنید.از اینجا روی Google Play services ضربه بزنید و مراحل بالا را تکرار کنید: روی Force Stop ضربه بزنید ، سپس روی Disable کردن و سپس OK ضربه بزنید.

با استفاده از کلید back به منوی Settings برگردین.

دستگاه خود را دوباره راه اندازی کنید. این تأیید اعتبار Google برای LG را دور می زند.

پس از راه اندازی مجدد تلفن ، باید تنظیمات اولیه خود را انجام دهید. بدون اتصال تلفن به شبکه Wi-Fi ، از صفحه خوش آمد گویی تلفن روی Next ضربه بزنید. پس از این ، روی Skip ضربه بزنید.

اگر اتصال Wi-Fi در تلفن شما وجود دارد ، مدت طولانی روی شبکه Wi-Fi فشار دهید ، سپس روی Forget Network ضربه بزنید ، سپس روی Next ضربه بزنید. روی گزینه ضربه بزنید تا گزینه Protect this Device را مشاهده کنید که باید علامت آن را بردارید.

پس از این ، همه صفحه ها را رد کنید تا زمانی که با شرایط و ضوابط Google به لیست برسید. تأیید را I agree علامت بزنید و رویDone ضربه بزنید.

برای دور زدن موفقیت آمیز تأیید گوگل ، باید تلفن LG را بازنشانی کنید (یعنی Reset کنی) باز هم ، مطمئن شوید که آن را به Wi-Fi وصل نمی کنید!

به Settings > General > Backup & Reset بروید.

گزینه Factory data reset را انتخاب کنید.

بهReset Phone > Delete all > Reset بروید.

این آموزش از وب سایت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] انحصاراََ برای ترفندستان ترجمه و نوشته شده،کپی آن یا ذکر نام ترفندستان مجاز می باشد.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

دوستان اگه کسی جایی زندگی میکنه که نیشکر کشت میشه،لطفا پیام خصوص بده

سلام
    مشکل برطرف شد
    فدای شما بشم من
    ویرایش توسط امید امید : December 1st, 2020 در ساعت 09:53
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)