تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: خرید گوشی یا کارت حافظه (مشکل فرمت کارت حافظه به عنوان حافظه داخلی)

پست‌ها
    72

Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    41
    سپاس (دریافتی)
    10

پیش فرض خرید گوشی یا کارت حافظه (مشکل فرمت کارت حافظه به عنوان حافظه داخلی)

درود؛

۱_ دو کارت حافظه توشیبا ۳۲ گیگ و ایدیتا ۶۴ گیگ دارم که که ۳۲ کم سرعت تره و رو گوشی بصورت اینترنال و برنامه نصبه، وقتی فضای گوشی تا ۸۰ درصد پر میشه  برنامه ها از گوشی محو میشن ولی نصبن و با انتقال مجدد به فضای داخلی و برگشت دوباره به کارت ، ظاهر میشن و کار میکنن.
    با کارت ایدیتا ۶۴ هم موقع استفاده بصورت اینترنال و نصب برنامه ها ، بعد مدتی استفاده (چنددروز تا چند هفته)-، کلا کارت غیرقابل شناسایی میشه و باید فرمت و نصب مجدد برنامه بشه ، که اینو تاپیک زده بودم البته که به نتیجه نرسید و با تست در گوشی دیگه و توصیه های دیگران ، نتونستم بفهمم که ایراد از این دو تا کارته یا از گوشی؟

۲- گارانتی ایدیتا و آونگ ، نمیدونم اقدام بکنم و بفرستم قبول میشه و ثابت میشه مشکلش و تعویض میکنن یا خیر؟

۳- بنظرم اومد بفروشم ایدیتا رو و کارت از برند دیگه مثلا سن دیسک و با سرعت متوسط(بیشتر  از توشیبا و کمتر از ایدیتا) بگیرم که اونم مطمئن نیستم ، نپره و ایراد نده.

۴- فکر کردم مثلا گوشی عوض کنم با ظرفیت داخلی بالا که احتیاج به کارت کمتر شه . حداقل قیمت گوشی با ۱۲۸ داخلی و رَم ۴ چقدره و از کدوم برند و مدل لطفاً؟

۵- گوشی های با اندروید ۱۰ و بالاتر ، اجازه فرمت کارت حافظه بصورت اینترنال برای نصب برنامه ، می دهند؟

کلا نظرتونو راجع به تک تک موارد ذکرشده با شماره ها ، بدونم لطفاً!
    پست‌ها
    15,258

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18666
    سپاس (دریافتی)
    18377
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed59skh [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ۴- فکر کردم مثلا گوشی عوض کنم با ظرفیت داخلی بالا که احتیاج به کارت کمتر شه . حداقل قیمت گوشی با ۱۲۸ داخلی و رَم ۴ چقدره و از کدوم برند و مدل لطفاً؟
    سلام دوست عزیز
    .
    این گزینه بهتری هست نسبت به خرید کارت حافظه جانبی (چقدر می خواهید هزینه کنید تا دوستان راهنمایی کنند)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed59skh [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    و با تست در گوشی دیگه و توصیه های دیگران ، نتونستم بفهمم که ایراد از این دو تا کارته یا از گوشی؟
    شاید بخاطر گوشی باشه همونطور که در همون تاپیک مطرح شد.

در انجمن سامسونگ به کاربری جواب دادن که امکان استفاده از این حالت در این مدل گوشی فراهم نیست.

you would be unable to use your SD card as internal storage

نمیشه از کارت SD خود به عنوان حافظه داخلی استفاده کرد.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

در صورت تمایل این ویدیو رو استوری کنید.
    پست‌ها
    72

Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    41
    سپاس (دریافتی)
    10

۱- ارزانترین ۱۲۸ گیگ با رَم ۴ فعلی موجود در بازار ،بدون در نظر گرفتن برند خاص، چقدر هزینه داره ؟ اینو خواستم بدونم ، چون مابه التفاوتش را ، یه کم اینور اونور ممکنه بتونم جور کنم.
    ۲- گوشی فعلیم Moto G5s 32 GB Ram 3GB چقدر در بازار فروش میره؟
    ۳- اون موضوع فرمت کارت حافظه که تاپیک زده بودم راجع به گوشی دومم ، سامسونگ A01 با اندروید 10بود که گفتن ، سامسونگ امکانشو حذف کرده ولی آیا در سایر گوشی های جدید با اندروید 10 و بالاتر از برندهای دیگه هم این امکان فرمت اینترنال کارت میکرو اس دی وجود نداره؟؟؟
    پست‌ها
    15,258

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18666
    سپاس (دریافتی)
    18377
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

۱- ارزانترین ۱۲۸ گیگ با رَم ۴ فعلی موجود در بازار ،بدون در نظر گرفتن برند خاص، چقدر هزینه داره ؟
    سلام دوست عزیز
    .

آنر مدل 9x Lite-JSN-L22 3,799,000
    هواوی مدل Y7a 3,899,000
    سامسونگ گلکسی A12 3,949,000
    شیائومی مدل Redmi 9T 4,217,000
    www.technolife.ir / [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] منابع قیمت

۲- گوشی فعلیم Moto G5s 32 GB Ram 3GB چقدر در بازار فروش میره؟
    باید از بیرون سوال کنید

۳- اون موضوع فرمت کارت حافظه که تاپیک زده بودم راجع به گوشی دومم ، سامسونگ A01 با اندروید 10بود که گفتن ، سامسونگ امکانشو حذف کرده ولی آیا در سایر گوشی های جدید با اندروید 10 و بالاتر از برندهای دیگه هم این امکان فرمت اینترنال کارت میکرو اس دی وجود نداره؟؟؟
    در اندرویدهای دیگه هم این امکان هست،اما در بهترین حالت باید ببیند گزینه format as internal رو داره یا خیر

اگر این گزینه رو نداره باید از سایر روش ها که تست کردید استفاده کنید البته در برخی گوشی ها این کار موفق بوده بر اساس لینک زیر:

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

در صورت تمایل این ویدیو رو استوری کنید.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)