تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: اخطار Can't finish sync و مشکل همگام سازی مخاطبین در Contacts Google

پست‌ها
    94
    Samsung-A100
    Samsung-Galaxy-Tab-4-8-0-LTE
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3
    سپاس (دریافتی)
    19

پیش فرض اخطار Can't finish sync و مشکل همگام سازی مخاطبین در Contacts Google

سلام
    من یک اکانت گوگل توی تبلتم دارم که مخاطبینم توی اون بود. دیشب مخاطبینم رو از طریق Contacts Google از دستگاه تبلت به اکانت گوگلم انتقال دادم و وقتی توی لب تابم آدرس [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رو باز کردم، مخاطبینی که به اکانت گوگلم انتقال داده بودم برام اومد، پس انتقال مخاطبینم صد در صد کامل و درست بوده. بعدش برنامه Contacts Google رو توی گوشیم نصب کردم و اکانت گوگلم رو اد کردم و اقدام به رفرش کردن صفحه اصلی برنامه کردم تا مخاطبین اکانتم بیاد بالا، با ارور زیر مواجه شدم.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    متنی که توی کادر سیاه با رنگ قرمز نوشته شده، اروریه که موقع ریلود کردن برنامه ظاهر میشه

مشکل چیه؟ باید چیکار کنم؟
    پست‌ها
    15,236

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    18664
    سپاس (دریافتی)
    18375
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI YOUSEFI [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من یک اکانت گوگل توی تبلتم دارم که مخاطبینم توی اون بود. دیشب مخاطبینم رو از طریق Contacts Google از دستگاه تبلت به اکانت گوگلم انتقال دادم و وقتی توی لب تابم آدرس [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رو باز کردم، مخاطبینی که به اکانت گوگلم انتقال داده بودم برام اومد، پس انتقال مخاطبینم صد در صد کامل و درست بوده. بعدش برنامه Contacts Google رو توی گوشیم نصب کردم و اکانت گوگلم رو اد کردم و اقدام به رفرش کردن صفحه اصلی برنامه کردم تا مخاطبین اکانتم بیاد بالا، با ارور زیر مواجه شدم.
    سلام دوست عزیز
    .
    اخطار میگه همگام سازی امکان پذیر نیست.

برای رفع مشکل این راه ها رو تست کنید.

1-Restart Phone یعنی راه اندازی مجدد،این باید هرگونه مشکل موقتی را که باعث همگام سازی نکردن مخاطبین Google می شود برطرف کند.

2-Check Internet Connection اطمینان از وصل بودن اینترنت

3-Enable Airplane Mode یعنی فعال کردن حالت Airplane بدین صورت که اون رو فعال و بعد یک دقیقه قطع کنید.

4-Turn Contact Sync On and Off خاموش و روشن کردن Contact Sync

برای این کار به Settings > Accounts و روی Google account و سپس Account sync ضربه بزنید.

ضامن کنار Contacts رو فعال کنید، اگر روشن است ، آن را غیرفعال کنید و سپس دوباره روشن کنید.

5-Remove Special Characters کارکترهای خاص رو حذف (ویرایش) و مجدد فایل رو ذخیره کنید.

6-Check Storage بررسی فضای کافی،اگر اخطار Can’t update contact رو دریافت می کنید باید بررسی کنید فضای کافی وجود داشته باشه.

7-Turn Off Battery Saver

حالت Battery Saver (صرفه جویی در مصرف باتری) رو خاموش کنید.
    کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

در سامسونگ به Settings > Device Care > Battery > Power Mode بروید،روی Optimized ضربه بزنید و Adapter power saving رو غیرفعال کنید.

به عقب برگردید و روی App power management ضربه بزنید Adaptive battery رو غیرفعال کنید.همچنین ، Sleeping apps رو باز کنید و ببینید آیا Google Contacts یا برنامه Google به لیست اضافه شده است. حذفش کن.

8-Allow Background Data Usage

به Google Contacts یا هر برنامه مخاطب دیگر در تلفن خود اجازه دهید به background data دسترسی داشته باشد به Settings > Apps بروید و روی Contacts ضربه بزنید.روی Mobile data & Wi-Fi یا Data usage ضربه بزنید.

ضامن کنار Background data و Unrestricted data usage رو فعال کنید.همین مراحل رو برای Google تکرار کنید.

نکته: همچنین باید بررسی کنید که data saver یا ویژگی های مشابه در تلفن شما فعال است یا خیر. به عنوان مثال ، در سامسونگ Settings > Network connection > Data usage/Data saver ، حالت Ultra data save دارید.

بررسی کنید آیا چیزی در ارتباط با (مخاطبین) contacts در حالت اضافه شده است. غیرفعال کنید.

9-Update Google Contacts App

برنامه Google Contacts رو آپدیت کنید.

10-Clear Cache and Data

حتماََ قبل از پاک کردن اطلاعات برنامه ، مخاطبین خود را به عنوان یک پرونده CSV ذخیره. فایل CSV را در تلفن خود ذخیره کنید یا آن را در Google Drive بارگذاری کنید.

داده ها رو در Contacts Storage system app حذف نکنید چون مخاطبین شما حذف خواهد شد.

برای پاک کردن cache and data هم به مسیر Settings > Apps > Contacts > Storage بروید.ابتدا روی Clear cache ضربه بزنید و تلفن رو دوباره راه اندازی کنید.و ببینید آیا همگام سازی به درستی کار می کند یا خیر. در صورت ادامه

مشکل ، بسته به گزینه موجود روی Clear data یا Clear storage ضربه بزنید. همین کار را برای Google Play Services تکرار کنید ، یعنی اگر همگام سازی هنوز کار نمی کند حافظه پنهان و داده های آن را پاک کنید.

11-Check Data & Time

زمان صحیح را تنظیم کنید یا تنظیمات خودکار زمان را فعال کنید.

12-Reset App Preferences ریست کردن تنظیمات برنامه،برای این کار هم باید به مسیر زیر بروید.

کد PHP:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

با resetting app preferences ، هیچ داده یا پرونده ای حذف نمی شود.

13-Remove Google Account یعنی حذف Google Account

پس از حذف ، آن را دوباره اضافه کنید و امکان همگام سازی مخاطبین را فراهم کنید.

این آموزش از وب سایت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برای ترفندستان ترجمه و ویرایش شده،کپی آن با ذکر نام ترفندستان مجاز می باشد.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/قبل از ارسال پست بخوانید

در صورت تمایل این ویدیو رو استوری کنید.
    پست‌ها
    94
    Samsung-A100
    Samsung-Galaxy-Tab-4-8-0-LTE
    Microsoft-Security-Essentials Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3
    سپاس (دریافتی)
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    اخطار میگه همگام سازی امکان پذیر نیست.

برای رفع مشکل این راه ها رو تست کنید.

1-Restart Phone یعنی راه اندازی مجدد،این باید هرگونه مشکل موقتی را که باعث همگام سازی نکردن مخاطبین Google می شود برطرف کند.

2-Check Internet Connection اطمینان از وصل بودن اینترنت

3-Enable Airplane Mode یعنی فعال کردن حالت Airplane بدین صورت که اون رو فعال و بعد یک دقیقه قطع کنید.

4-Turn Contact Sync On and Off خاموش و روشن کردن Contact Sync

برای این کار به Settings > Accounts و روی Google account و سپس Account sync ضربه بزنید.

ضامن کنار Contacts رو فعال کنید، اگر روشن است ، آن را غیرفعال کنید و سپس دوباره روشن کنید.

5-Remove Special Characters کارکترهای خاص رو حذف (ویرایش) و مجدد فایل رو ذخیره کنید.

6-Check Storage بررسی فضای کافی،اگر اخطار Can’t update contact رو دریافت می کنید باید بررسی کنید فضای کافی وجود داشته باشه.

7-Turn Off Battery Saver

حالت Battery Saver (صرفه جویی در مصرف باتری) رو خاموش کنید.
    کد PHP:

در سامسونگ به Settings > Device Care > Battery > Power Mode بروید،روی Optimized ضربه بزنید و Adapter power saving رو غیرفعال کنید.

به عقب برگردید و روی App power management ضربه بزنید Adaptive battery رو غیرفعال کنید.همچنین ، Sleeping apps رو باز کنید و ببینید آیا Google Contacts یا برنامه Google به لیست اضافه شده است. حذفش کن.

8-Allow Background Data Usage

به Google Contacts یا هر برنامه مخاطب دیگر در تلفن خود اجازه دهید به background data دسترسی داشته باشد به Settings > Apps بروید و روی Contacts ضربه بزنید.روی Mobile data & Wi-Fi یا Data usage ضربه بزنید.

ضامن کنار Background data و Unrestricted data usage رو فعال کنید.همین مراحل رو برای Google تکرار کنید.

نکته: همچنین باید بررسی کنید که data saver یا ویژگی های مشابه در تلفن شما فعال است یا خیر. به عنوان مثال ، در سامسونگ Settings > Network connection > Data usage/Data saver ، حالت Ultra data save دارید.

بررسی کنید آیا چیزی در ارتباط با (مخاطبین) contacts در حالت اضافه شده است. غیرفعال کنید.

9-Update Google Contacts App

برنامه Google Contacts رو آپدیت کنید.

10-Clear Cache and Data

حتماََ قبل از پاک کردن اطلاعات برنامه ، مخاطبین خود را به عنوان یک پرونده CSV ذخیره. فایل CSV را در تلفن خود ذخیره کنید یا آن را در Google Drive بارگذاری کنید.

داده ها رو در Contacts Storage system app حذف نکنید چون مخاطبین شما حذف خواهد شد.

برای پاک کردن cache and data هم به مسیر Settings > Apps > Contacts > Storage بروید.ابتدا روی Clear cache ضربه بزنید و تلفن رو دوباره راه اندازی کنید.و ببینید آیا همگام سازی به درستی کار می کند یا خیر. در صورت ادامه

مشکل ، بسته به گزینه موجود روی Clear data یا Clear storage ضربه بزنید. همین کار را برای Google Play Services تکرار کنید ، یعنی اگر همگام سازی هنوز کار نمی کند حافظه پنهان و داده های آن را پاک کنید.

11-Check Data & Time

زمان صحیح را تنظیم کنید یا تنظیمات خودکار زمان را فعال کنید.

12-Reset App Preferences ریست کردن تنظیمات برنامه،برای این کار هم باید به مسیر زیر بروید.

کد PHP:

با resetting app preferences ، هیچ داده یا پرونده ای حذف نمی شود.

13-Remove Google Account یعنی حذف Google Account

پس از حذف ، آن را دوباره اضافه کنید و امکان همگام سازی مخاطبین را فراهم کنید.

این آموزش از وب سایت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برای ترفندستان ترجمه و ویرایش شده،کپی آن با ذکر نام ترفندستان مجاز می باشد.
    اوف
    چقدر زیاد
    امتحان میکنم و میگم که درست شد یا نه
    ممنون
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)