تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پرسش خصوصیات پاور+انتخاب کردن

پست‌ها
    4

NOD32 Google-Chrome Windows-10
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    0

پیش فرض پرسش خصوصیات پاور+انتخاب کردن

درود

آیا در همه پاورهای 80Plus Gold; پروتکلهای حفاظتی ، علاوه بر ۶ مورد اصلی(SCP , OPP, OVP , UVP ,OCP ,OTP)
    NLO و SIP
    را هم شامل می شود ؟

///در مورد انتخاب پاور ۸۵۰ واتی فول ماژولار ، ضمن بررسی های دقیق برای نیازهای خودم، از بین این د‌و مورد Antec NEG850 و DeepCool DQ850M مردد هستم.

انتک اون دو مورد پروتکلهای حفاظتی اضافه تر NLO و SIP و کانکتورهای بیشتر دارد ، اما نسبت به دیپ کول، مختصری حدود ۱۶ وات کمتر بنظر میاد از روی لیبلش ! و گارانتی متفرقه تخت جمشید دارد گاها هم ندارد.
    در مقابل، دیپ کول ، ضمن اینکه خیلی خصوصیاتش مشابه انتک و تقریباً برابره ، فقط گفتم مختصری بظاهر ۱۶ وات اضافه دارد و گارانتی معتبر الماس یا فراسیستم . وگرنه پروتوکلها دومورد کمتره و کانکتورها هم.
    لینکهای سایت های سازنده رو برای مشاهده راهنمایی دهندگان میزارم.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

<< در مورد انتخاب بالاترین ورژن ATX
    هم که ۲.۵۲ هست ،ظاهرا فقط در بازار سری های HP Evo گرین این نسخه رو دارند که همه شون و از جمله ۸۰۰ واتی ، نیمه ماژولار هستند و از انتخابم حذف شد برغم قیمت خوبش.( از نیمه ماژولار بودن پاور قبلیم به اندازه کافی خسته بودم.) . الغرض ، آیا ۲.۵۲ جدیدی وارد بازار شده یا ازبین همون دو مورد مذکور در بالا ، که هردوشون ورژن ۲.۴ هستندانتخاب کنم؟

خیلی ممنونم.
    پست‌ها
    407

NOD32 Google-Chrome Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    989
    سپاس (دریافتی)
    566

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh-ms [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    درود

آیا در همه پاورهای 80Plus Gold; پروتکلهای حفاظتی ، علاوه بر ۶ مورد اصلی(SCP , OPP, OVP , UVP ,OCP ,OTP)
    NLO و SIP
    را هم شامل می شود ؟

///در مورد انتخاب پاور ۸۵۰ واتی فول ماژولار ، ضمن بررسی های دقیق برای نیازهای خودم، از بین این د‌و مورد Antec NEG850 و DeepCool DQ850M مردد هستم.

انتک اون دو مورد پروتکلهای حفاظتی اضافه تر NLO و SIP و کانکتورهای بیشتر دارد ، اما نسبت به دیپ کول، مختصری حدود ۱۶ وات کمتر بنظر میاد از روی لیبلش ! و گارانتی متفرقه تخت جمشید دارد گاها هم ندارد.
    در مقابل، دیپ کول ، ضمن اینکه خیلی خصوصیاتش مشابه انتک و تقریباً برابره ، فقط گفتم مختصری بظاهر ۱۶ وات اضافه دارد و گارانتی معتبر الماس یا فراسیستم . وگرنه پروتوکلها دومورد کمتره و کانکتورها هم.
    لینکهای سایت های سازنده رو برای مشاهده راهنمایی دهندگان میزارم.

<< در مورد انتخاب بالاترین ورژن ATX
    هم که ۲.۵۲ هست ،ظاهرا فقط در بازار سری های HP Evo گرین این نسخه رو دارند که همه شون و از جمله ۸۰۰ واتی ، نیمه ماژولار هستند و از انتخابم حذف شد برغم قیمت خوبش.( از نیمه ماژولار بودن پاور قبلیم به اندازه کافی خسته بودم.) . الغرض ، آیا ۲.۵۲ جدیدی وارد بازار شده یا ازبین همون دو مورد مذکور در بالا ، که هردوشون ورژن ۲.۴ هستندانتخاب کنم؟

خیلی ممنونم.
    خسته نباشی دوست عزیز خب شما که تموم دیتای لازمه و خصوصیات همه پاورها رو در آوردی دیگه نیاز به راهنمایی ما نداری
    هر کدوم که به نظرت بهتره و خودت بیشتر باهاش حال میکنی رو انتخاب کن
    به شخصه کولرمستر و گرین رو پیشنهاد میکنم اما باز هم انتخاب با خودته دوست عزیز
    ویرایش توسط kookoot : October 9th, 2021 در ساعت 11:30
    People are afraid to pursue
    their most important
    dreams, because they feel
    that they don't deserve
    them
    Paulo Coehlo-
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    My SoundCloud
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)