درود.
چند تا سوال مختلف دارم از هر قسمی ، که نمیشد هر کدومشو ۴-۵ تا تاپیک مجزا بزنم، و جالب نمیشد برام. عذر میخام اول از همه.
سوالات:

۱) مادربرد جدید من GIGABYTE H510M S2H هست که تو مشخصاتش نوشته خروجی گرافیک HDMI آنبرد ورژن ۱.۴
آیا مشابه مادربردهای همرده از برندهای دیگه ،با نسل ۱۰‌
۱.۴ و با نسل ۱۱ ، ورژن ۲ هست ؟ یا کلا ۱.۴ هست؟ سر در نیاوردم !!!

۲)برای اتصال گرافیک مجزای جدیدم (HDMI 2.0 b با Display Port 1.4) - از طریق hdmi به مانیتورW2261VP LCD LG تولید ۱۰‌سال پیش ، که مسلما ورژن قدیمی داره ( ولی نمیدونم چه نسخه ایه) ، همچنان از کابل قدیمی م استفاده میکنم .لزومی به آپگرید کابل هست یا با ورژن قدیمی مانیتور ،فرقی نمیکند؟

۳) پاورها چرا باز کشید بالا قیمتاشون در حد ۲۰۰-۳۰۰ ؟ اخیرا هر چی قطعات باندل. جدید گرفتم ، گرون خریدم بعد ارزون شده از شانس هیچ‌وقت نداشته م و همه شو پول بیشتر دادم.آیا اینو دیگه یه چند روزی صبر کنم امکان پایین اومدن هست ؟ کسی از تحلیل اینروزای بازار پاور خبر داره راهنمایی م کنه !

۴) آیا این کولر مستر ۸۵۰ واتی کارکرده، با مهلت تست ۱۵ روزه و قیمت مناسب ۳،۵۰۰ بصلاحه به جای ۸۰۰ وات گرین آکبند بردارم ؟ که ۵۰ وات بیشتره و بقیه خصوصیات فنی هم که با گرین برابره اعم از ATX 2.52 - پروتکشن ها و خروجی ها و ... و فقط کارکردش میماند که اونم میشه تست کرد؟!

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

۵) پاورهای با ATX 2.52 در محدوده ۸۵۰-۸۰۰ موجود در بازار کدومها هستن؟ (سوای از green 800 hp evo و کولر مستر ۸۵۰ V2) چه مدلهایی از چه برندهایی میشناسید ؟