سلام رفقا
من حدودای سال 2011 تا 2013 یه شوتر اول شخص دقیقا به سبک igi نصب کردم مراحل‌ش خیلی بیشتر از igi بود من تا مرحله 30 رفتم ولی مرحله 30 آخرش نبود. بعد حذف شد و دیگه نتونستم نصبش کنم. ولی خب گیم پلی فوقالعاده ای داشت از اون موقع به بعد تو این سبک چندتایی بازی کردم ولی نتونست گیم پلی به اون خوبی رو بهم بده تنها صحنه هایی که ازش یادمه مرحله اولش توی یه شهر کوچیک از هلی کوپتر میاد پایین و اون شهر رو پس میگیرن از دشمن زمانش هم وسطای روز در حالی که آسمون آفتابیه یا مرحله 3 توی یه جنگل طور بوده یا مرحله 4 روی یه سازه چوبی چند طبقه که توی هر طبقه باید دشمن رو بکشی و همینطور طبقات رو بری پایین یا مرحله 11 توی شب از کنار دریا شروع میشه و یه اسکله رو تصرف میکنن یا مرحله 17 توی یه برج از پله ها بالا میری و همینطور که داری میری بالا دشمن به سمتت میاد و باید اونارو نابود کنی دیگه چیزی ازش یادم نیست ولی دقیقا مثل igi مرحله ای بود و اکثر مراحلش تنهایی باید بازی کنی فقط مرحله اولش میدونم چندتا یار داری ولی اکثرا تنهایی باید مراحل رو پیش ببری و مثل igi اگه آخر یه مرحله هم بمیری باید از اول مرحله رو شروع کنی.هوش مصنوعی بازی هم خیلی خوب بود. هرکاری میکنم اسمش یادم نمیاد. خواستم ببینم بین دوستان کسی هست که همچین بازی رو بازی کرده باشه یا نه هرچی هم تو اینترنت میگردم اثری ازش پیدا نمیکنم.