نصب نشدن آپدیت KB5013942 در ویندوز 10 تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نصب نشدن آپدیت KB5013942 در ویندوز 10

پست‌ها
    147

Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    87
    سپاس (دریافتی)
    23

پیش فرض نصب نشدن آپدیت KB5013942 در ویندوز 10

درود.

سوالم راجع به گیر دادن ویندوز به یک آپدیته که با وجود نصب هی دوباره تکرار میکنه و سوزنش انگار گیر کرده.
    توضیحات ؛
    من ویندوز ۱۰ ورژن ۱۹۰۴۴.۱۶۱۸ داشتم که با اجرای آپدیت ویندوز چند تا مورد دانلود و نصب کرد که یکیش به اسم KB5013942 که حجیم و ۷۰۰ مکدحدودا بود ، با update blocker متوقف کردم و بصورت standalone از خود مایکروسافت دانلود کردم و نصب کردم و بعدش دوباره از جهت اینکه اپدیت جدیدی نیست دوباره اسکن رو زدم و باز همین اپدیت که نصب شده بود رو شرچع به دانلود کرد و بعد از تکمیل ۱۰۰ درصد دانلود دوباره از اول دانلود میکنه و از نصب خبری نیست.
    در خالی که با مراجعه به بخش آپدیت های نصب شده ، لیست کرده و نصبه اما هی این چرخه معیوب رو تکرار میکنه.
    تصمیم گرفتم دیسک ورژن ۱۹۰۴۴.۱۷۰۶ رو که تا اون تاریخ بروزترین بود رو دانلود کنم و از setup داخلش از خود ویندوز آپدیت کنم که انجام دادم و شد و الان ورژن ۱۷۰۶ هست ، و مطلعم که روی این ورژن اون آپدیت اعمال شده .
    با کمال تعجب با اجرای مجدد آپدیت این ورژن جدید، مجددا همین گیر لعنتی به ۵۰۱۳۹۴۲ مجدد برقراره و انگار آپدیت دیگه ای نیست . گاها هم تکرارا windows malware removal رو دوباره دانلود و نصب میکنه و خلاصه انگار هی بخاد آپدیت های قبل رو به اشتباه دوباره انجامشون بده که گفتم تولیست نصب شده ها هست.
    چه صیغه و حکایتیه این؟؟؟؟ آیا باید جدیدترین ورژن رو دوباره دانلود و نصب کنم و دوباره همه چی از صفر نصب کنم؟ که البته تضمین اوکی بودن ،باشه به جان میخرم اینهمه دردسر همه چی از نو.
    ولی مشکل کجاست اخه؟؟؟

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

ویرایش توسط saeed59skh : June 9th, 2022 در ساعت 23:22
    پست‌ها
    16,214

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    18851
    سپاس (دریافتی)
    18714
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed59skh [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ۵۰۱۳۹۴۲ مجدد برقراره و انگار آپدیت دیگه ای نیست
    سلام دوست عزیز
    .
    این مشکل رو کاربران دیگه هم داشتند:

Unfortunately, a few users complained that they failed to install the Update KB5013942 on their system and are concerned about it.

متأسفانه تعدادی از کاربران شکایت کردند که نتوانستند به روز رسانی KB5013942 را روی سیستم خود نصب کنند و نگران آن هستند.

برای حل مشکل این گزینه ها رو تست کنید:

1-کلیدهای Windows + I رو بگیرید تا Setings باز بشه روی Update & Security کلیک کنید.

سپس روی گزینه Troubleshooter کلیک کنید و از منوی سمت راست لینک Additional troubleshooters را انتخاب کنید.

در صفحه بعدی گزینه Windows Update را پیدا کرده و انتخاب کنید و روی دکمه Run the troubleshooter کلیک کنید.

در نهایت سیستم را ریستارت کرده و دوباره سعی کنید آخرین به روز رسانی را نصب کنید.

2- از Update Assistant استفاده کنید.[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ].روی دکمه Update now کلیک کرده و دستورالعمل های روی صفحه رو دنبال کنید.

در نهایت سیستم را ریستارت کنید و دوباره سعی کنید آخرین آپدیت را بدون مشکل نصب کنید.

3-از کاتالوگ Microsoft Update استفاده کنید.روی لینک زیر کلیک کنید.و به صورت دستی آن را نصب کنید.

4-Windows 10 Media Creation Tool را نصب کنید

یکی دیگر از راه‌های نصب به‌روزرسانی KB5013942 بر روی ویندوز 10، نصب ابزار Windows 10 Media Creation Tool است.

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]،سپس از قسمت Create Windows 10 installation media روی Download now کلیک کنید.

5-اتصال سخت افزار خارجی را قطع کنید

گاهی اوقات ممکن است دستگاه های خارجی متصل به سیستم شما در عملکرد سیستم شما اختلال ایجاد کند و نتوانید به روز رسانی KB5013942 را روی ویندوز 10 نصب کنید.

در این صورت، باید تمام دستگاه های خارجی از جمله درایوهای USB و سایر سخت افزارها را از رایانه شخصی خود جدا کنید.

پس از اتمام، رایانه را مجددا راه اندازی کنید و دوباره سعی کنید به روز رسانی مورد بحث را نصب کنید.

6-فضای درایو را آزاد کنید

اگر در نصب به‌روزرسانی KB5013942 مشکل دارید، مطمئن شوید که فضای کافی برای نصب آن را دارید.

7-ریست Windows Update Component

در بیشتر موارد، تنظیم مجدد تمام اجزای به‌روزرسانی ویندوز ممکن است تمام مشکلاتی را که مانع از نصب به‌روزرسانی KB5013942 بر روی ویندوز 10 شما می‌شود، برطرف کند.

ابتدا عبارت cmd را در کادر جستجو تایپ کنید و پنجره Command Prompt را با دسترسی Admin باز کنید.

در پنجره جدید دستورات زیر را تایپ کرده و Enter را فشار دهید.

SC config trustedinstaller start=auto
    net stop bits
    net stop wuauserv
    net stop msiserver
    net stop cryptsvc
    net stop appidsvc
    Ren %Systemroot%\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old
    Ren %Systemroot%\System32\catroot2 catroot2.old
    regsvr32.exe /s atl.dll
    regsvr32.exe /s urlmon.dl
    l regsvr32.exe /s mshtml.dll
    netsh winsock reset
    netsh winsock reset *****
    rundll32.exe pnpclean.dll,RunDLL_PnpClean /DRIVERS /MAXCLEAN
    dism /Online /Cleanup-image /ScanHealth
    dism /Online /Cleanup-image /CheckHealth
    dism /Online /Cleanup-image /RestoreHealth
    dism /Online /Cleanup-image /StartComponentCleanup
    Sfc /ScanNow
    net start bits
    net start wuauserv
    net start msiserver
    net start cryptsvc
    net start appidsvc

اگر تمام دستورات بالا را اجرا کردید، از صفحه خارج شوید، سیستم را مجددا راه اندازی کنید و دوباره سعی کنید آخرین به روز رسانی را نصب کنید.

این آموزش از وب سایت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] برای ترفندستان ترجمه و نوشته شده کپی آن با ذکر نام ترفندستان بلامانع می باشد.

در قسمت دستور CMD اون قسمت که ****** هست باید نوشت بشه pr*oxy البته بدون *
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 11-jpg  

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/اینجا کلیک کنید و بخونید.یادت نره!

اینستاگرام من / آپارات من

پست‌ها
    147

سپاس (اهدایی)
    87
    سپاس (دریافتی)
    23

ضمن تشکر ، از زحمت توضیحات جامع و کامل ، اما تو توضیحاتم گفتم که مورد ۳ و ۴ انجام دادم و جواب نداده.
    توضیح:
    ۱)حتی این اپدیت ۷۰۰ مگی رو مجزا دانلود کردم و نصب شد و تو لیست نصب شده ها هست و نشون میده.
    ۲) ورژن ۱۷۰۶ که از ویندوز من، جدیدتر بود و مسلما اون آپدیت رو ادغام شده داره، دانلود کردم و از محیط ویندوز و setup اجرا و بروز کردم به نسخه ۱۷۰۶ و از طرفی تو بخش آپدیت های ویندوز ، این KB رو لیست کرده که نصبه .
    پس دانلود ویندوز media creation قبلا انجامش دادم . و اپدیت مجزا هم انجام شده.
    مگر مابقی مراحل تست کنم و ممنون.
    سوالی هم که پیش میاد اینکه مراحل بعد هم جواب نده ،آخرین ورژن ویندوز ۱۰ رو دانلود و نصب کنم مسلم داره این آپدیت رو بشکل ادغام شده درسته؟ و فکر کنم راه حل آخر باشه ، بله؟
    پست‌ها
    16,214

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    18851
    سپاس (دریافتی)
    18714
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed59skh [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سوالی هم که پیش میاد اینکه مراحل بعد هم جواب نده ،آخرین ورژن ویندوز ۱۰ رو دانلود و نصب کنم مسلم داره این آپدیت رو بشکل ادغام شده درسته؟ و فکر کنم راه حل آخر باشه ، بله؟
    سلام دوست عزیز
    .
    بله آخرین نسخه رو نصب کنید،اگر مشکل ناسازگاری با سخت افزار نباشه مشکلی نداره.

رسول خدا صل الله علیه و اله فرمود:علی، شجاع ترین و قویدل ترینِ مردم است.( ابن مغازلی، مناقب علی بن ابی طالب علیه السلام )

کانال اطلاع رسانی لایسنس برنامه ها/اینجا کلیک کنید و بخونید.یادت نره!

اینستاگرام من / آپارات من

پست‌ها
    147

سپاس (اهدایی)
    87
    سپاس (دریافتی)
    23

با درود مجدد ؛ بعنوان گزارش کار عرض کنم که هیچکدوم از مراحل بالا (که مواردیشو قبل از طرح سوال در فروم انجام داده بودم)- افاقه نکرد و ناگزیر تصمیم دارم برای دور زدن این آپدیت، ویندوز ۱۰ ورژن ۱۹۰۴۴.۱۷۴۱ که آخرین ورژن هست دانلود و نصب کنم و برنامه ها و ...
    آپدیت فوق رو داره رو خودش حتماً و از این قائله خلاص شم تا آپدیت های آینده رو از بابت دریافت شون فکرم راحت باشه.
    ممنون و تمام.
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)