مشکل بازیابی تراست ولت تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

موضوع: مشکل بازیابی تراست ولت

پیش فرض مشکل بازیابی تراست ولت

باسلام. من چون فکر میکردم هنگام بازیابی کیف پولم در تراست ولت جوریه که 12 کلمه بازیابی رو تراست ولت نشونم میده و من فقط به ترتیب باید انتخابشون کنم بدلیل همین فقط سه حرف اول این کلمات رو برای خودم نوشته بودم و حالا که کیف پولم پاک شده ودارم بازیابی میکنم اینطوری و با تایپ سه حرف اولی که دارم تراست ولت برای هرکدوم چندتا کلمه پیشنهادی میده که حدودا دوهزارتا رشته 12 کلمه ای الان دارم  و همه رو یکی یکی وارد کردم و حدود صدوبیست تا کیف پول بازیابی شده که موجودیه همش صفره
    رمزهایی رو که داشتمو توی 120تا کیف پول ادد کردم ولی بعداز حدود سه روز بازم همه رو صفر نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم؟ واینجوری کیف پولم بازیابی میشه؟ وباید چکارکنم که موجودی کیف پولمو بیاره؟ چون فقط یکی ازین کیف پولها که بازیابی شده ماله منه
    پست‌ها
    17,680

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    19118
    سپاس (دریافتی)
    19195
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi492 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    منظورمو اشتباه رسوندم، منظورم اینه وقتی برای بازیابی کلماته عبارت 12کلمه ای بطور مثال برای کلمه اول سه حرف اول رو وارد میکنیم برای اون چند کلمه تراست ولت پیشنهاد میده حالا یکی یا دوتا یا چندتا مثلا برای سه حرف کلمه اولی که من دارم دوتا کلمه پیشنهاد داد و برای کلمه دوم وقتی سه حرفی که داشتمو وارد کردم شش تا کلمه پیشنهاد داد....
    که مجموع حالات عبارت 12 کلمه ای برای من شد 1920 که با 120تاش کیف پول بازیابی شد ولی با موجودی صفر

حدودا یک هفته گذشته ولی هنوز موجودی همه کیف پولها صفره!
    منم ازین میترسم که کی میخواد موجودی رو نشون بده. نکنه که من 120 کیف پول رو بازیابی کردم و الان 120 کیف پول توی تراست ولتم دارم و اینجوری بر شکی که داره بمونه و بگه چرا من اینکارو کردم و موجودی کیف پول خودمو نیاره...
    سلام دوست عزیز
    .

• ممکن است عبارت 12 کلمه ای شما اشتباه باشد. اگر حتی یک حرف اشتباه وارد کنید، تراست ولت کیف پول اشتباهی را بازیابی می کند.
    • ممکن است کیف پول شما خالی باشد. اگر هیچ ارز دیجیتالی را به کیف پول خود واریز نکرده باشید، موجودی آن صفر خواهد بود.
    • ممکن است تراست ولت هنوز در حال پردازش داده ها باشد. ممکن است مدتی طول بکشد تا تراست ولت موجودی کیف پول ها را دریافت کند.

برای بررسی اینکه آیا عبارت 12 کلمه ای شما اشتباه است، می توانید از یک ابزار بازیابی کیف پول مانند Coinomi یا Electrum استفاده کنید. این ابزارها می توانند عبارت 12 کلمه ای شما را بررسی کنند و به شما بگویند که آیا صحیح است یا خیر.

برای بررسی اینکه آیا کیف پول شما خالی است، می توانید از یک اکسپلورر بلاک چین مانند Etherscan یا Bscscan استفاده کنید. این اکسپلوررها می توانند موجودی کیف پول شما را به شما نشان دهند.
    اگر عبارت 12 کلمه ای شما صحیح است و کیف پول شما خالی نیست، باید صبر کنید تا تراست ولت موجودی را دریافت کند. اگر بعد از چند روز موجودی هنوز صفر بود، می توانید با پشتیبانی تراست ولت تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .

• ممکن است عبارت 12 کلمه ای شما اشتباه باشد. اگر حتی یک حرف اشتباه وارد کنید، تراست ولت کیف پول اشتباهی را بازیابی می کند.
    • ممکن است کیف پول شما خالی باشد. اگر هیچ ارز دیجیتالی را به کیف پول خود واریز نکرده باشید، موجودی آن صفر خواهد بود.
    • ممکن است تراست ولت هنوز در حال پردازش داده ها باشد. ممکن است مدتی طول بکشد تا تراست ولت موجودی کیف پول ها را دریافت کند.

برای بررسی اینکه آیا عبارت 12 کلمه ای شما اشتباه است، می توانید از یک ابزار بازیابی کیف پول مانند Coinomi یا Electrum استفاده کنید. این ابزارها می توانند عبارت 12 کلمه ای شما را بررسی کنند و به شما بگویند که آیا صحیح است یا خیر.

برای بررسی اینکه آیا کیف پول شما خالی است، می توانید از یک اکسپلورر بلاک چین مانند Etherscan یا Bscscan استفاده کنید. این اکسپلوررها می توانند موجودی کیف پول شما را به شما نشان دهند.
    اگر عبارت 12 کلمه ای شما صحیح است و کیف پول شما خالی نیست، باید صبر کنید تا تراست ولت موجودی را دریافت کند. اگر بعد از چند روز موجودی هنوز صفر بود، می توانید با پشتیبانی تراست ولت تماس بگیرید.
    ببخشید آدرس کیف پول تراست ولت رو از کجا پیدا کنم که بخوام توی اکسپلورر بلاکچین بدم؟ یا منظورتون ادرس تک تک رمز ارزهاست؟ اگر تک تک رمز ارزها منظورتون هست که همونطور که فرمودین باید تک تک بررسی کنیم که ببینیم موجودیش چقدر بوده...
    ولی اگر راهی باشه که فقط یک ادرس بدیم و همه رمزارزهای داخل تراست ولت رو که موجودی داشتن رو نشون بده عالی میشه
    سپاس فراوان
    پست‌ها
    17,680

سپاس (اهدایی)
    19118
    سپاس (دریافتی)
    19195
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

ببخشید آدرس کیف پول تراست ولت رو از کجا پیدا کنم که بخوام توی اکسپلورر بلاکچین بدم؟ یا منظورتون ادرس تک تک رمز ارزهاست؟ اگر تک تک رمز ارزها منظورتون هست که همونطور که فرمودین باید تک تک بررسی کنیم که ببینیم موجودیش چقدر بوده...
    ولی اگر راهی باشه که فقط یک ادرس بدیم و همه رمزارزهای داخل تراست ولت رو که موجودی داشتن رو نشون بده عالی میشه
    سپاس فراوان
    سلام دوست عزیز
    .
    برای پیدا کردن آدرس کیف پول تراست ولت، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تراست ولت خود را باز کنید.
    2. روی ارز دیجیتال مورد نظر خود ضربه بزنید.
    3. در صفحه باز شده، روی گزینه "دریافت" ضربه بزنید.
    4. آدرس کیف پول شما در قسمت "آدرس گیرنده" نمایش داده می‌شود.

همچنین می‌توانید از طریق رابط وب تراست ولت، آدرس کیف پول خود را پیدا کنید. برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به وب سایت تراست ولت مراجعه کنید.
    2. آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.
    3. روی گزینه "ورود" کلیک کنید.
    4. روی ارز دیجیتال مورد نظر خود کلیک کنید.
    5. در صفحه باز شده، روی گزینه "دریافت" کلیک کنید.
    6. آدرس کیف پول شما در قسمت "آدرس گیرنده" نمایش داده می‌شود.

برای پیدا کردن آدرس کیف پول تراست ولت در اکسپلورر بلاکچین، باید آدرس کیف پول هر ارز دیجیتال را به صورت جداگانه وارد کنید. برای مثال، برای پیدا کردن آدرس کیف پول بیت کوین خود در اکسپلورر بیت کوین، باید آدرس کیف پول بیت کوین خود را در فیلد "آدرس" وارد کنید.
    در حال حاضر، راهی وجود ندارد که فقط با وارد کردن یک آدرس، بتوان همه رمزارزهای موجود در آن کیف پول را در اکسپلورر بلاکچین مشاهده کرد.

دوست گرامی بسیار سپاسگزارم از لطف شما و وقتی که برای سوالات اینجانب گذاشتین خیلی راهنمایی های خوبی کردین امیدوارم بالاخره کیف پولم بازیابی بشه...
    بازم سپاس عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    برای پیدا کردن آدرس کیف پول تراست ولت، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تراست ولت خود را باز کنید.
    2. روی ارز دیجیتال مورد نظر خود ضربه بزنید.
    3. در صفحه باز شده، روی گزینه "دریافت" ضربه بزنید.
    4. آدرس کیف پول شما در قسمت "آدرس گیرنده" نمایش داده می‌شود.
    عذرخواهی میکنم یک کار دیگه که دیشب انجام دادم یکی یکی 120 تا کیف پولو که بازیابی کرده بودمو باز کردم و ادرس ارز بایننس رو که قبلا از نوبیتکس بهش حواله کرده بودمو چک کردم متاسفانه هیچکدوم اون ادرس نبود
    ایا ممکن هست ادرس ارزها بعد از بازیابی کیف پول عوض بشه یا غیرممکنه و ادرس ارزها در یک کیف پول تغییرنمیکنه؟

و ببخشید مجددا اینو سوال میکنم آیا شما مطمئن هستین اون کلماتی رو که با دادن سه حرف اول به تراست ولت، تراست بما پیشنهاد میده، کلمه مربوط بمن خارج ازاین کلمات پیشنهادی نیست؟
    چون اگر یک درصد خارج ازاین کلمات باشه پس عملا کیف پول ازاین راه بازیابی نمیشه!
    ویرایش توسط hadi492 : November 26th, 2023 در ساعت 09:16
    پست‌ها
    17,680

سپاس (اهدایی)
    19118
    سپاس (دریافتی)
    19195
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

یک کار دیگه که دیشب انجام دادم یکی یکی 120 تا کیف پولو که بازیابی کرده بودمو باز کردم و ادرس ارز بایننس رو که قبلا از نوبیتکس بهش حواله کرده بودمو چک کردم متاسفانه هیچکدوم اون ادرس نبود
    ایا ممکن هست ادرس ارزها بعد از بازیابی کیف پول عوض بشه یا غیرممکنه و ادرس ارزها در یک کیف پول تغییرنمیکنه؟
    سلام دوست عزیز
    .
    خیر، ادرس ارزها بعد از بازیابی کیف پول تغییر نمی کند. ادرس ارزها یک کد منحصر به فرد است که برای شناسایی یک کیف پول خاص در بلاک چین استفاده می شود. این کد به صورت تصادفی تولید می شود و به هیچ وجه با عبارت بازیابی کیف پول مرتبط نیست. بنابراین، حتی اگر عبارت بازیابی کیف پول خود را فراموش کنید، هنوز می توانید از طریق آدرس کیف پول خود به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.

آیا شما مطمئن هستین اون کلماتی رو که با دادن سه حرف اول به تراست ولت، تراست بما پیشنهاد میده، کلمه مربوط بمن خارج ازاین کلمات پیشنهادی نیست؟
    چون اگر یک درصد خارج ازاین کلمات باشه پس عملا کیف پول ازاین راه بازیابی نمیشه!
    کلماتی که تراست ولت با دادن سه حرف اول به شما پیشنهاد می دهد، کلمات مربوط به عبارت بازیابی شما هستند. این کلمات بر اساس یک الگوریتم خاص انتخاب می شوند که احتمال اینکه کلمه مربوط به شما خارج از این کلمات پیشنهادی باشد را بسیار کم می کند. با این حال، اگر این احتمال وجود داشته باشد که کلمه مربوط به شما خارج از این کلمات پیشنهادی باشد، می توانید از تراست ولت بخواهید که کلمات بیشتری را پیشنهاد دهد.

در مورد مشکل شما، ممکن است یکی از دلایل زیر وجود داشته باشد:

• شما عبارت بازیابی خود را به درستی وارد نکرده اید.
    • شما از یک نسخه قدیمی تر تراست ولت استفاده می کنید که از عبارت بازیابی جدید پشتیبانی نمی کند.
    • ارز بایننس شما در یک زنجیره بلاکچینی غیر از زنجیره بلاکچین اصلی بایننس (BEP-20) قرار دارد.

سلام دوست عزیز
    با این حال، اگر این احتمال وجود داشته باشد که کلمه مربوط به شما خارج از این کلمات پیشنهادی باشد، می توانید از تراست ولت بخواهید که کلمات بیشتری را پیشنهاد دهد.
    [/LIST]
    تاجایی که من جستجو کردم در قسمت پشتیبانی تراست ولت فقط میشه تیکت ثبت کرد که همون لحظه توسط chatgpt جواب داده میشه و ازش در مورد سه حرف اول و کلمات پیشنهادی تراست ولت سوال کردم که گفت:
    ترجمه متن:
    از شنیدن وضعیت شما متاسفم. کلمات پیشنهادی ارائه شده توسط Trust Wallet ممکن است شامل کلمه صحیح برای بازیابی کیف پول باشد یا نباشد. این امکان وجود دارد که کلمه صحیح در کلمات پیشنهادی لحاظ نشده باشد. توصیه می‌کنم تمام ترکیب‌های ممکن از کلمات پیشنهادی را امتحان کنید تا ببینید آیا هر یک از آنها کار می‌کنند یا خیر. اگر نمی توانید کیف پول خود را با استفاده از کلمات پیشنهادی بازیابی کنید، ممکن است گزینه دیگری در دسترس نباشد.
    .........
    حالا اینکه شما میفرمایید از تراست ولت بخوام کلمات بیشتری پیشنهاد بده چطوری و از چه راهی اینکارو بکنم چون فکر میکنم مستقیم جواب نمیدن

باسلام. من چون فکر میکردم هنگام بازیابی کیف پولم در تراست ولت جوریه که 12 کلمه بازیابی رو تراست ولت نشونم میده و من فقط به ترتیب باید انتخابشون کنم بدلیل همین فقط سه حرف اول این کلمات رو برای خودم نوشته بودم و حالا که کیف پولم پاک شده ودارم بازیابی میکنم اینطوری و با تایپ سه حرف اولی که دارم تراست ولت برای هرکدوم چندتا کلمه پیشنهادی میده که حدودا دوهزارتا رشته 12 کلمه ای الان دارم و همه رو یکی یکی وارد کردم و حدود صدوبیست تا کیف پول بازیابی شده که موجودیه همش صفره
    رمزهایی رو که داشتمو توی 120تا کیف پول ادد کردم ولی بعداز حدود سه روز بازم همه رو صفر نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم؟ واینجوری کیف پولم بازیابی میشه؟ وباید چکارکنم که موجودی کیف پولمو بیاره؟ چون فقط یکی ازین کیف پولها که بازیابی شده ماله منه
    یعنی با تست کردن کلید واژه های مختلف ، ولت مردم برای شما بالا اومده؟
    این ترسناک نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidtk [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    یعنی با تست کردن کلید واژه های مختلف ، ولت مردم برای شما بالا اومده؟
    این ترسناک نیست؟
    باسلام
    همشون صفر هستن. من فکر میکنم اگر ولت فرد دیگه ای باشه و فعال باشه برای من موجودی نمیاره و یا اینکه این ولتهایی که برای من بازیابی شده بعبارتی میتونسته کیف باشه ولی کسی تا حالا نداشته و ساخته نشده وفقط براساس الگوریتم تراست ولت برای من اورده...
    بازم باید صاحبان فن درین خصوص نظر بدن
    ویرایش توسط hadi492 : November 27th, 2023 در ساعت 09:13

دوستان در مورد سایت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] کسی اطلاعاتی داره؟ معتبره؟ میشه بهش اعتماد کرد؟ میگن میتونه 12 کلمه بازیابی تراست ولت رو تا حدودی شناسایی کنه!
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)