مشکل بازیابی تراست ولت تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 21

موضوع: مشکل بازیابی تراست ولت

پیش فرض مشکل بازیابی تراست ولت

باسلام. من چون فکر میکردم هنگام بازیابی کیف پولم در تراست ولت جوریه که 12 کلمه بازیابی رو تراست ولت نشونم میده و من فقط به ترتیب باید انتخابشون کنم بدلیل همین فقط سه حرف اول این کلمات رو برای خودم نوشته بودم و حالا که کیف پولم پاک شده ودارم بازیابی میکنم اینطوری و با تایپ سه حرف اولی که دارم تراست ولت برای هرکدوم چندتا کلمه پیشنهادی میده که حدودا دوهزارتا رشته 12 کلمه ای الان دارم  و همه رو یکی یکی وارد کردم و حدود صدوبیست تا کیف پول بازیابی شده که موجودیه همش صفره
    رمزهایی رو که داشتمو توی 120تا کیف پول ادد کردم ولی بعداز حدود سه روز بازم همه رو صفر نشون میده لطفا راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم؟ واینجوری کیف پولم بازیابی میشه؟ وباید چکارکنم که موجودی کیف پولمو بیاره؟ چون فقط یکی ازین کیف پولها که بازیابی شده ماله منه
    پست‌ها
    17,530

360-Internet-Security Cyberfox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    19081
    سپاس (دریافتی)
    19137
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi492 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    واینجوری کیف پولم بازیابی میشه؟ وباید چکارکنم که موجودی کیف پولمو بیاره؟ چون فقط یکی ازین کیف پولها که بازیابی شده ماله منه
    سلام دوست عزیز
    .
    با توجه به توضیحاتی که دادید، احتمال اینکه شما عبارت بازیابی درستی را وارد کرده باشید، بسیار کم است. تراست ولت برای هر کلمه بازیابی، چندین کلمه پیشنهادی ارائه می دهد. اگر شما فقط سه حرف اول کلمات بازیابی خود را داشته باشید، احتمال اینکه کلمات بازیابی صحیح را از بین چندین هزار کلمه انتخاب کنید، بسیار کم است.

برای اینکه بتوانید کیف پول خود را بازیابی کنید، باید عبارت بازیابی صحیح را وارد کنید. اگر عبارت بازیابی خود را به طور کامل یادداشت نکرده اید، می توانید سعی کنید آن را از طریق روش های زیر بازیابی کنید:

• اگر از عبارت بازیابی خود در یک نرم افزار یا دستگاه دیگری کپی کرده اید، می توانید آن را از آنجا بازیابی کنید.
    • اگر از عبارت بازیابی خود در یک سرویس آنلاین ذخیره کرده اید، می توانید از آنجا آن را بازیابی کنید.
    • اگر عبارت بازیابی خود را به کسی داده اید، می توانید از آن شخص بخواهید که آن را برای شما بازیابی کند.

اگر باز هم نتوانستید عبارت بازیابی خود را بازیابی کنید، باید تمام کیف پول های بازیابی شده خود را بررسی کنید تا ببینید کدام یک حاوی ارزهای دیجیتال شما است. برای این کار، می توانید از یک سرویس بررسی کیف پول استفاده کنید.

سلام و عرض تشکر از راهنمایی شما
    با دوستی مشورت کردم و میگفت وقتی سه حرف اول رو وارد کنین قطعا اون کلمه ای که مخصوص شماست در همون چند کلمه پیشنهادی تراست ولت قرار داره...
    به نظرتون آیا درست گفته؟
    برای همین من کل اون کلمات رو دادم به برنامه نویس و مجموعا 1920 رشته 12 کلمه ای بمن داده و من تک تک اونارو دادم و 120 تا کیف بازیابی شده...
    حالا اگر اینجوری باشه که با سه حرف اول قطعا کلمه من از همون کلمات پیشنهادی تراست ولت باشه، یکی ازین 120تا کیف پول من هست
    واگر یکی ازین 120تا یکیش ماله منه نمیدونم چکار باید بکنم که موجودیمو بیاره؟

اگر امکانش هست درمورد سرویس بررسی کیف پول نیز راهنمایی بفرمایید
    سپاس
    پست‌ها
    17,530

سپاس (اهدایی)
    19081
    سپاس (دریافتی)
    19137
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

سلام و عرض تشکر از راهنمایی شما
    با دوستی مشورت کردم و میگفت وقتی سه حرف اول رو وارد کنین قطعا اون کلمه ای که مخصوص شماست در همون چند کلمه پیشنهادی تراست ولت قرار داره...
    به نظرتون آیا درست گفته؟
    برای همین من کل اون کلمات رو دادم به برنامه نویس و مجموعا 1920 رشته 12 کلمه ای بمن داده و من تک تک اونارو دادم و 120 تا کیف بازیابی شده...
    حالا اگر اینجوری باشه که با سه حرف اول قطعا کلمه من از همون کلمات پیشنهادی تراست ولت باشه، یکی ازین 120تا کیف پول من هست
    واگر یکی ازین 120تا یکیش ماله منه نمیدونم چکار باید بکنم که موجودیمو بیاره؟
    سلام دوست عزیز
    .
    بله، درست گفته. وقتی سه حرف اول یک کلمه از عبارت بازیابی تراست ولت را وارد می‌کنید، تراست ولت 20 کلمه پیشنهادی به شما ارائه می‌دهد. این 20 کلمه شامل کلمه مورد نظر شما نیز می‌شود. بنابراین، اگر سه حرف اول کلمه بازیابی خود را می‌دانید، حتماً می‌توانید آن را از بین 20 کلمه پیشنهادی پیدا کنید.

در مورد 120 کیف پول بازیابی شده که شما دارید، باید گفت که ممکن است یکی از آنها کیف پول شما باشد. برای اینکه بفهمید کدام یک از این کیف پول‌ها کیف پول شماست، باید هر یک از آنها را به تراست ولت وارد کنید و ببینید که آیا موجودی در آن وجود دارد یا خیر.

برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تراست ولت را باز کنید.
    2. به تنظیمات بروید.
    3. گزینه Wallets را انتخاب کنید.
    4. روی گزینه Add Wallet کلیک کنید.
    5. گزینه Import Wallet را انتخاب کنید.
    6. عبارت بازیابی 12 کلمه‌ای خود را وارد کنید.
    7. روی گزینه Import Wallet کلیک کنید.

اگر موجودی در کیف پول وجود داشته باشد، تراست ولت آن را به شما نشان خواهد داد.

البته، ممکن است هیچ یک از این 120 کیف پول کیف پول شما نباشد. در این صورت، باید به دنبال راه دیگری برای بازیابی کیف پول خود باشید
    پست‌ها
    17,530

سپاس (اهدایی)
    19081
    سپاس (دریافتی)
    19137
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

اگر امکانش هست درمورد سرویس بررسی کیف پول نیز راهنمایی بفرمایید
    سپاس
    سلام دوست عزیز
    .
    برای استفاده از سرویس بررسی کیف پول، می‌توانید از یکی از وب‌سایت‌های زیر استفاده کنید:

• Blockchain.com: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    • Etherscan.io: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    • BscScan.com: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

برای استفاده از این وب‌سایت‌ها، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به وب‌سایت مورد نظر بروید.
    2. آدرس کیف پول خود را در کادر مربوطه وارد کنید.
    3. روی دکمه Search کلیک کنید.در صورت وجود موجودی در کیف پول شما، وب‌سایت آن را به شما نشان خواهد داد.

توجه داشته باشید که سرویس بررسی کیف پول فقط موجودی کیف پول شما را نشان می‌دهد. این سرویس نمی‌تواند به شما کمک کند تا عبارت بازیابی کیف پول خود را بازیابی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    بله، درست گفته. وقتی سه حرف اول یک کلمه از عبارت بازیابی تراست ولت را وارد می‌کنید، تراست ولت 20 کلمه پیشنهادی به شما ارائه می‌دهد. این 20 کلمه شامل کلمه مورد نظر شما نیز می‌شود. بنابراین، اگر سه حرف اول کلمه بازیابی خود را می‌دانید، حتماً می‌توانید آن را از بین 20 کلمه پیشنهادی پیدا کنید.

در مورد 120 کیف پول بازیابی شده که شما دارید، باید گفت که ممکن است یکی از آنها کیف پول شما باشد. برای اینکه بفهمید کدام یک از این کیف پول‌ها کیف پول شماست، باید هر یک از آنها را به تراست ولت وارد کنید و ببینید که آیا موجودی در آن وجود دارد یا خیر.

برای این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. تراست ولت را باز کنید.
    2. به تنظیمات بروید.
    3. گزینه Wallets را انتخاب کنید.
    4. روی گزینه Add Wallet کلیک کنید.
    5. گزینه Import Wallet را انتخاب کنید.
    6. عبارت بازیابی 12 کلمه‌ای خود را وارد کنید.
    7. روی گزینه Import Wallet کلیک کنید.

اگر موجودی در کیف پول وجود داشته باشد، تراست ولت آن را به شما نشان خواهد داد.

البته، ممکن است هیچ یک از این 120 کیف پول کیف پول شما نباشد. در این صورت، باید به دنبال راه دیگری برای بازیابی کیف پول خود باشید
    باسلام و سپاس
    احتراما وقتی سه حرف وارد میکنم بیست حرف نشون نمیده. با یک سه حرف، مثلا سه کلمه نشون میده که اولش همون سه حرف هست و با یک سه حرف دیگه مثلا شش کلمه نشون میده و با سه حرف دیگه مثلا یک کلمه فقط نشون میده...
    یک مطلب دیگه اینکه وقتی ناخواسته اینترنتم قطع شده بود و داشتم توی همین تایم(قطعی اینترنت) اون کلیدهارو تست میکردم کیف پولهایی بازیابی شدند(دقیقا مثل زمانیکه اینترنتم وصل بود) و فهمیدم چه اینترنت وصل باشه چه قطع، کیف پولها بازیابی میشن ولی موجودی رو صفر نشون میده. حالا نمیدونم کی موجودی رو نشون میده یعنی وصل بشه به دیتابیس مربوطه و موجودی رو بیاره...
    دوستی که باهاش مشورت کردم میگفت چون این همه کیف پول رو بازیابی کردی امکان داره تراست ولت بصورت هوشمند مشکوک بشه و چندوقتی طول بکشه موجودی رو نشون بده....
    برای همین میخوام بدونم راهی کاری چیزی هست که اصولی باشه و انجام بدم تا زودتر به نتیجه برسم
    بازم سپاس
    پست‌ها
    17,530

سپاس (اهدایی)
    19081
    سپاس (دریافتی)
    19137
    نوشته ‌های وبلاگ
    38

احتراما وقتی سه حرف وارد میکنم بیست حرف نشون نمیده. با یک سه حرف، مثلا سه کلمه نشون میده که اولش همون سه حرف هست و با یک سه حرف دیگه مثلا شش کلمه نشون میده و با سه حرف دیگه مثلا یک کلمه فقط نشون میده..
    سلام دوست عزیز
    .
    تراست والت فقط به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر 6 کلمه از عبارت بازیابی را به‌طور همزمان وارد کنید. این به این دلیل است که عبارت بازیابی معمولاً از 12 یا 24 کلمه تشکیل شده است و وارد کردن همه آنها در یک زمان می‌تواند مشکل باشد.

یک مطلب دیگه اینکه وقتی ناخواسته اینترنتم قطع شده بود و داشتم توی همین تایم(قطعی اینترنت) اون کلیدهارو تست میکردم کیف پولهایی بازیابی شدند(دقیقا مثل زمانیکه اینترنتم وصل بود) و فهمیدم چه اینترنت وصل باشه چه قطع، کیف پولها بازیابی میشن ولی موجودی رو صفر نشون میده. حالا نمیدونم کی موجودی رو نشون میده یعنی وصل بشه به دیتابیس مربوطه و موجودی رو بیاره...
    تراست والت برای دریافت اطلاعات موجودی کیف پول‌ها به شبکه بلاکچین متصل می‌شود. اگر اینترنت شما قطع باشد، تراست والت نمی‌تواند به شبکه متصل شود و بنابراین نمی‌تواند موجودی کیف پول‌ها را نمایش دهد.

دوستی که باهاش مشورت کردم میگفت چون این همه کیف پول رو بازیابی کردی امکان داره تراست ولت بصورت هوشمند مشکوک بشه و چندوقتی طول بکشه موجودی رو نشون بده....
    برای همین میخوام بدونم راهی کاری چیزی هست که اصولی باشه و انجام بدم تا زودتر به نتیجه برسم
    امکان دارد که تراست والت در صورت بازیابی مکرر کیف پول‌ها، به‌طور موقت مشکوک شود. این به این دلیل است که این کار می‌تواند نشانه تلاش برای دسترسی غیرمجاز به کیف پول باشد. با این حال، تراست والت معمولاً پس از چند ساعت یا چند روز، این مشکوک بودن را برطرف می‌کند

نقل قول نوشته اصلی توسط محمود 8080 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز
    .
    برای استفاده از سرویس بررسی کیف پول، می‌توانید از یکی از وب‌سایت‌های زیر استفاده کنید:

• Blockchain.com: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    • Etherscan.io: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    • BscScan.com: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

برای استفاده از این وب‌سایت‌ها، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. به وب‌سایت مورد نظر بروید.
    2. آدرس کیف پول خود را در کادر مربوطه وارد کنید.
    3. روی دکمه Search کلیک کنید.در صورت وجود موجودی در کیف پول شما، وب‌سایت آن را به شما نشان خواهد داد.

توجه داشته باشید که سرویس بررسی کیف پول فقط موجودی کیف پول شما را نشان می‌دهد. این سرویس نمی‌تواند به شما کمک کند تا عبارت بازیابی کیف پول خود را بازیابی کنید.
    ببخشید آدرس کیف پول تراست ولت رو از کجا پیدا کنم؟ منظورتون ادرس تک تک رمز ارزهاست؟ اگر تک تک رمز ارزها منظورتون هست که همونطور که فرمودین باید تک تک بررسی کنیم که ببینیم موجودیش چقدر بوده...
    ولی اگر راهی باشه که فقط یک ادرس بدیم و همه رمزارزهای داخل تراست ولت رو که موجودی داشتن رو نشون بده عالی میشه
    سپاس فراوان

سلام دوست عزیز
    .
    تراست والت فقط به شما اجازه می‌دهد تا حداکثر 6 کلمه از عبارت بازیابی را به‌طور همزمان وارد کنید. این به این دلیل است که عبارت بازیابی معمولاً از 12 یا 24 کلمه تشکیل شده است و وارد کردن همه آنها در یک زمان می‌تواند مشکل باش

تراست والت برای دریافت اطلاعات موجودی کیف پول‌ها به شبکه بلاکچین متصل می‌شود. اگر اینترنت شما قطع باشد، تراست والت نمی‌تواند به شبکه متصل شود و بنابراین نمی‌تواند موجودی کیف پول‌ها را نمایش دهد.
    امکان دارد که تراست والت در صورت بازیابی مکرر کیف پول‌ها، به‌طور موقت مشکوک شود. این به این دلیل است که این کار می‌تواند نشانه تلاش برای دسترسی غیرمجاز به کیف پول باشد. با این حال، تراست والت معمولاً پس از چند ساعت یا چند روز، این مشکوک بودن را برطرف می‌کند
    منظورمو اشتباه رسوندم، منظورم اینه وقتی برای بازیابی کلماته عبارت 12کلمه ای بطور مثال برای کلمه اول سه حرف اول رو وارد میکنیم برای اون چند کلمه تراست ولت پیشنهاد میده حالا یکی یا دوتا یا چندتا مثلا برای سه حرف کلمه اولی که من دارم دوتا کلمه پیشنهاد داد و برای کلمه دوم وقتی سه حرفی که داشتمو وارد کردم شش تا کلمه پیشنهاد داد....
    که مجموع حالات عبارت 12 کلمه ای برای من شد 1920 که با 120تاش کیف پول بازیابی شد ولی با موجودی صفر

حدودا یک هفته گذشته ولی هنوز موجودی همه کیف پولها صفره!
    منم ازین میترسم که کی میخواد موجودی رو نشون بده. نکنه که من 120 کیف پول رو بازیابی کردم و الان 120 کیف پول توی تراست ولتم دارم و اینجوری بر شکی که داره بمونه و بگه چرا من اینکارو کردم و موجودی کیف پول خودمو نیاره...
    ویرایش توسط hadi492 : November 24th, 2023 در ساعت 21:43
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)