جویای کار تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: جویای کار

New جویای کار

با مدرک mcse جایی کار میدن یا بازم باید ادامه داد؟ من الان خودم دارم تو موسسه فنی تهران mcse میخونم. ولی نمیدونم با این مدرک جایی کار میدن یا نه. میخوام ادامه بدم ولی نمیدونم بعد از این دوره چه رو یخونم که بتونم یه جا کار درست و حسابی گیر بیارم. خواهشا دوستانی که با تجربه هستند کمکم کنند که چیکار باید بکنم.
    ممنون.....
    ویرایش توسط مهندس بهزاد انصاری : October 5th, 2008 در ساعت 11:55
    پست‌ها
    23,567
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38401
    سپاس (دریافتی)
    45099
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] جان راستش خیلی از افراد هستن که اين مدرک رو دارن ولی بی کار هستن و خيلی افراد هم هستن که هیچ مدرکی ندارند و دارند کار میکنند.
    بیشتر بستگی به خودتون داره.
    و البته مواردی مثل سرمایه و پارتی و ... هم بی تأثیر نیست.

اما نباید فراموش کرد به علت سختی در گرفتن این مدرک و همین طور اعتبار بالاش ، طبعأ خیلی راحت تر کار براتون گیر میاد. به خصوص در شرکت های مرتبط با IT.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    1,666
    SonyEricsson-K810
    NOD32 Opera Windows-7 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    1329
    سپاس (دریافتی)
    1866

گفتم شاید بعضیا ندونند چی هست :

آشنایی با مدرک MCSE

MCSE ، که مهمترين مدرک مايکروسافت در زمينه شبکه مي باشد بيانگر تسلط كامل به طراحي و پياده سازي سيستمهاي مربوط به شبكه هاي Windows2003 و محصولات دوره هاي Back office مي باشد و جهت آندسته از افرادي طراحي شده است كه توانائي آناليز نيازهاي تجاري يك ارگان را دارا بوده و قادر به طراحي و راه اندازي ساختار شبكه براي راهكارهاي تجاري مبتني بر سيستم عاملهاي مايكروسافت و نرم افزار Server مايكروسافت باشند.
    اين مدرك براي مهندسان سيستم، مهندسان پشتيباني فني، تحليلگران سيستم، تحليلگران شبكه و مشاوران فني مناسب است و نشانه حداقل يک سال تجربه کار راه اندازي و مديريت شبکه هاي مايکروسافتي درابعاد متوسط تا بزرگ مي باشد.

تعداد امتحانات: 7
    (MCSE on windows 2003 ) براي متخصصين تكنولوژي اطلاعاتي است ( IT ) كه به طور ايده آل در محيطهاي شبكه پيچيده كامپيوتري با اندازه متوسط تا بزرگ مشغول به كار مي باشند.افراد داوطلب دريافت اين گواهينامه بايد در مجموع هفت امتحان شامل پنج آزمون اصلي ( Core ) و دو امتحان انتخابي ( Elective ) را با موفقيت پشت سر بگذارند.
    اين امتحان انتخابي شامل امتحانات compTIA نيز ميگردد.(Network+/A+)
    مدرک MCSE داراي دو گرايش زير مي باشد:
    Specialization-MCSE: Security
    Specialization-MCSE: Messaging

مزاياي دستيابي به مدارک مايکروسافت:
    - دريافت مدرک بين المللي مايکروسافت - certificate & transcript
    - دريافت کارت شناسايي مايکروسافت - wallet card
    - دريافت Pin مخصوص مايکروسافت حاوي لوگوي مدرک مربوطه - lapel pin
    - امکان استفاده از لوگوي مايكروسافت
    - موقعيت شغلي و استخدامي بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تاًييد مايكروسافت در مورد محصولات و فن آوري اين شركت
    - امكان دستيابي مستقيم به اطلاعات تكنيكي مربوط به محصولات از طريق ناحيه ويژه وب سايت MCP در مايكروسافت با اعطايAccount مخصوص .
    - عضويت در وب سايت اختصاصي MSDN online كه اجازه دستيابي به بهترين منابع تكنيكي ، ارتباط با جامعه MCP و دسترسي به منابع و سرويسهاي با ارزشي را به دارنده آن مي دهد .
    - دعوت به سمينارها ، جلسات آموزش تكنيكي و رويدادهاي خاص مايكروسافت.
    در نگاه کسانی که پرواز را نمی فهمند هر چه بیشتر اوج بگیری کوچکتر خواهی شد
    پست‌ها
    259
    Nokia-5800-XpressMusic
    Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    23
    سپاس (دریافتی)
    299
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    گفتم شاید بعضیا ندونند چی هست :

آشنایی با مدرک mcse

mcse ، که مهمترين مدرک مايکروسافت در زمينه شبکه مي باشد بيانگر تسلط كامل به طراحي و پياده سازي سيستمهاي مربوط به شبكه هاي windows2003 و محصولات دوره هاي back office مي باشد و جهت آندسته از افرادي طراحي شده است كه توانائي آناليز نيازهاي تجاري يك ارگان را دارا بوده و قادر به طراحي و راه اندازي ساختار شبكه براي راهكارهاي تجاري مبتني بر سيستم عاملهاي مايكروسافت و نرم افزار server مايكروسافت باشند.
    اين مدرك براي مهندسان سيستم، مهندسان پشتيباني فني، تحليلگران سيستم، تحليلگران شبكه و مشاوران فني مناسب است و نشانه حداقل يک سال تجربه کار راه اندازي و مديريت شبکه هاي مايکروسافتي درابعاد متوسط تا بزرگ مي باشد.

تعداد امتحانات: 7
    (mcse on windows 2003 ) براي متخصصين تكنولوژي اطلاعاتي است ( it ) كه به طور ايده آل در محيطهاي شبكه پيچيده كامپيوتري با اندازه متوسط تا بزرگ مشغول به كار مي باشند.افراد داوطلب دريافت اين گواهينامه بايد در مجموع هفت امتحان شامل پنج آزمون اصلي ( core ) و دو امتحان انتخابي ( elective ) را با موفقيت پشت سر بگذارند.
    اين امتحان انتخابي شامل امتحانات comptia نيز ميگردد.(network+/a+)
    مدرک mcse داراي دو گرايش زير مي باشد:
    Specialization-mcse: Security
    specialization-mcse: Messaging

مزاياي دستيابي به مدارک مايکروسافت:
    - دريافت مدرک بين المللي مايکروسافت - certificate & transcript
    - دريافت کارت شناسايي مايکروسافت - wallet card
    - دريافت pin مخصوص مايکروسافت حاوي لوگوي مدرک مربوطه - lapel pin
    - امکان استفاده از لوگوي مايكروسافت
    - موقعيت شغلي و استخدامي بهتر با توجه به تخصص و دانش مورد تاًييد مايكروسافت در مورد محصولات و فن آوري اين شركت
    - امكان دستيابي مستقيم به اطلاعات تكنيكي مربوط به محصولات از طريق ناحيه ويژه وب سايت mcp در مايكروسافت با اعطايaccount مخصوص .
    - عضويت در وب سايت اختصاصي msdn online كه اجازه دستيابي به بهترين منابع تكنيكي ، ارتباط با جامعه mcp و دسترسي به منابع و سرويسهاي با ارزشي را به دارنده آن مي دهد .
    - دعوت به سمينارها ، جلسات آموزش تكنيكي و رويدادهاي خاص مايكروسافت.

چه قدر باید برای این مدرک درس خوند؟
    بیدفا
    بزرگترین سیستم مزایده ی آنلاین در ایران
    خرید با 80تا99 درصد تخفیف
    [/COLOR]

من تصمیم دارم بعد از mcse برم سراغ برنامه نویسی. ولی از اونجایی که من رشته هنر میخوندم (گرافیک) واحد ریاضی نداشتیم. یعنی نه تو هنرستان و نه تو دانشگاه. و از اونجایی که برنامه نویسی همش با ریاضی در ارتباطه میدونم که خیلی به مشکل برمیخورم. خودم هم نمیدونئم چیکار کنم. خواهشا دوستانی که تجربه دارند یه راهنماییم کنند که آیا این راهی که میخوام ادامه بدم درست هست یا نه؟

سلام دوست عزیز

من هم مدرک mcse دارم و دارم ccna می خونم چون این دوتا واقعا مکمل هم هستند یا با یکی کار کن اون سیسکویی باشه چون مایکروسافتی تنها بدرد نمی خوره راجب کار هم تو ایران نمی دونم اما کشور های اروپایی با این 2 تا مدرک ماهی 7000 دلار در نظر بگیر بدون اغراق میگم .

ناامید مشو با این دو تا مدرک کار پیدا کردن به سادگب اب خوردنه

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad ansari [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من تصمیم دارم بعد از mcse برم سراغ برنامه نویسی. ولی از اونجایی که من رشته هنر میخوندم (گرافیک) واحد ریاضی نداشتیم. یعنی نه تو هنرستان و نه تو دانشگاه. و از اونجایی که برنامه نویسی همش با ریاضی در ارتباطه میدونم که خیلی به مشکل برمیخورم. خودم هم نمیدونئم چیکار کنم. خواهشا دوستانی که تجربه دارند یه راهنماییم کنند که آیا این راهی که میخوام ادامه بدم درست هست یا نه؟
    با سلام . از کی شروع و چقدر هزینه کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط baby512i [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوست عزیز

من هم مدرک mcse دارم و دارم ccna می خونم چون این دوتا واقعا مکمل هم هستند یا با یکی کار کن اون سیسکویی باشه چون مایکروسافتی تنها بدرد نمی خوره راجب کار هم تو ایران نمی دونم اما کشور های اروپایی با این 2 تا مدرک ماهی 7000 دلار در نظر بگیر بدون اغراق میگم .

ناامید مشو با این دو تا مدرک کار پیدا کردن به سادگب اب خوردنه

موفق باشی
    من از مهر شروع کردم. اولش یه دوره زبان تخصصی گذروندم و حالا هم دارم شبکه تموم کردم و برای ویندوز پروفشنال ثبت نام کردم.
    راستی [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] این CCNA چی رشته ایه؟ یه ذره توضیح در موردش میدی
    با تشکر....

من الان خودم دارم تو موسسه فنی تهران mcse میخونم.
    1.طول هر يك اين دوره چقدره ؟
    2.مفيده ؟
    3.هزينه اين دوره چقدر شده؟ (براي شهرستانيها ميصرفه بيان تهران واين دوره رو بگذرونن )؟
    4.ايا مراجع خاصي وجود داره كه بشه با مطالعه اونها و بدون گذروندن دوره بشه اين مهارتها رو كسب كرد و فقط توامتحانش شركت كرد؟
    ویرایش توسط mahfar : December 1st, 2008 در ساعت 23:01

بابابابابابابا يكي نيست كه تو اين تاپيك جواب منو بده
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)