تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

موضوع: حسابداري هلو 5.3

پست‌ها
    22,434
    Nokia-N79
    NOD32 Opera Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    11238
    سپاس (دریافتی)
    71331

پیش فرض حسابداري هلو 5.3

دانلود :

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

پسورد : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

قرار دادن کرک برنامه های پارسی بر خلاف قوانین است.
    پست‌ها
    1
    SonyEricsson-P990
    Norton Internet-Explorer Windows-XP IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

دوستان سلام
    من عاشق دانلودم و از هیچ برنامه ای نمیتونم بگذرم اما به این نتیجه رسیدم که در بعضی مواقع می تونیم به جای دانلود از خرید اصل نرم افزار بهترین استفاده را ببریم متاسفانه این عادت بدیه که منم بهش دچارم . و از طرفی معتقدم که برنامه ای که یک شرکت با هزار زحمت درست کرده این بی انصافیه که یکی بیاد و اونو در اینترنت پخش کنه و میگیم اما کو عمل اما در مورد نرم افزارهای مالی فکر نمیکنم عقل سلیم حکم کنه که از برنامه ای که ممکنه نیمه و یا با مشکل دریافت کنیم به فرض اینکه در اجرا هم خوب عمل کرد تضمینی برای ادامه کار و یا مشکلات بعدی نداشته باشه
    باز خود دانید
    پست‌ها
    1
    Nokia-6600
    Irancell
    سپاس (اهدایی)
    0
    سپاس (دریافتی)
    1

سلام
    من بعد از یه مدتی که با این برنامه کار کردم یهو یه پیغام میاد که چون شما از چند قفل سخت افزاری استفاده میکنید می بایست آنها را تست کنید و تا 5 مرتبه قفل از تعریف اجازه اجرای برنامه رو دارید و بعد هم 5 - 4 - 3 - 2 - 1 و تمام.
    آیا کسی با این مشکل مواجه شده؟ راه حل چیه؟؟

من فقط می تونم این راهنمایی رو بکنم که در بانک اطلاعاتی بعد از تعداد خاصی سند تغییری ایجاد می شه که برای جلوگیری از استفاده غیر مجاز هست
    اگر کسی بتونه این تغییر رو پیدا کنه مشکل حل می شه!

نقل قول نوشته اصلی توسط love_75 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فايلها پيوست گرديد :

قسمت دوم

فایلهای ضمیمه رو کامل و چندین باره دانلود کردم اما این اخطار رو می ده دلیلش چیه ؟؟؟

از برنامه 7zip هم استفاده کردم اما رو پسورد ارور می ده

پسورد امتحان شده : tarfandestan.com

فایلها پسورد خاصی دارن یا مشکل از جای دیگه ای هست ؟؟؟

سلام برادر love_75 . خوبی شما ؟
    دادا من از اینجا نرم افزار هلو رو دانلود کردم :

نقل قول نوشته اصلی توسط love_75 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

نرم افزار هلو نگارش 5.1 کد 10

هلو نرم افزاری است که کلیه عملیات حسابداری ، انبار ، خرید فروش ، چک و بانک و تولید به صورت یکپارچه صورت میدهد

نرم افزار حسابداري هلو يكي از مهمترين نرم افزارهاي فارسي زبان است. ويژگي مهم اين نرم افزار استفاده از ُSql server 2000 مي باشد كه نرم افزار را قادر ميكند تا سندهاي بسيار زيادي را ثبت كند بدون اينكه براي كاركرد نرم افزار مشكلي ايجاد گردد و يا در هنگام ثبت كردن سندها زمان زيادي ببرد برخي امكانات اين نرم افزار عبارتند از:
    صدور انواع فاكتور (خريد، فروش، پيش فاكتور، ضايعات و مرجوعي) دريافت و پرداخت به صورت چك، نقد، نسيه، تخفيف.
    خرج چك گردش چك و گزارشات متنوع از چكهاي وصولي، وصول نشده و … بر حسب تاريخ، پشت نمره، شماره چك و يا … عملكرد بانكه و صورت حسابهاي بانكي مطابق با استاندارد بانكهاي كشور به تفكيك هريك از شماره حسابها.
    اعلام سررسيد چكها به صورت اتوماتيك، امكان ثبت چكهاي تضميني و گزارشات مربوطه معرفي كالا در سطوح اصلي و فرعي، همچنين تعريف نمودن مشخصههاي كالا به دلخواه عملكرد برنامه بوسيله نام كالا در كليه مراحل و يا استفاده از كد كالا تا 15 رقم مطابق مشاغل مختلف فهرست ريالي و تعدادي از كل انبارها به صورت لحظهاي و تعيين قيمت كالا بر حسب نرخ روزانه ارز (درهم، دلار و …) .
    سفارش خريد كالا بصورت دستي يا اتوماتيك از روي حداقل موجودي كالا (حد سفارش) انبارگرداني و اتخاذ تصميم مديريت در مورد كالاهاي كسري و انتقال به سال جديد .
    گزارشات مخصوص جهت سابقه مشتريان و اطلاعات آماري از بهترين مشتريان، بهترين كالا و فروش ماهيانه و … اعلام وضعيت اشخاص از لحاظ بدهكاري و بستانكاري و حتي مبلغ چكهاي عهده آنها در قسمتهاي مختلف برنامه.
    مشخصات كامل مالي و شخصي طرف حسابها به همراه ترازنامه و سابقه آنها مشخصات واسطهها ثبت كميسيون آنها با درصد پيشنهادي و يا بدون در نظر داشتن درصد .
    تنظيم گزارشات بصورت دلخواه از لحاظ نوع نگارش، اندازه، نوع قلم، رنگ، شروط مورد نظر و … صورت مغايرت بانكي به وسيله صورتحساب بانك از طريق مودم و يا موردي توسط اپراتور محاسبه سود و زيان لحظهاي، ترازنامه دو ستوني و چهار ستوني

اين نسخه شامل نسخه ساده (كد 10) به انضمام عمليات چند انباره - امكان ثبت چكهاي اماني - عملكرد و كنترل كامل واسطه هاي فروش - سطح دسترسي براي كاربران - امكان ثبت سند حسابداري (غير اتوماتيك )به صورت جزئي - امكان نمايش معين اشخاص با ريز كالاهاو چكها

توجه :

برای اجرای نرم افزار نیازی به قفل سخت افزاری نخواهد بود . برای این کار باید رو حالت ارتقاء رو فعال کنید .

پسورد فایل : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

من رو ویندوز 7 - 32 بیتی - با موفقیت نصبش کردم اما تو اجراش مشکل دارم . مدام خطای 13 رو میده
    شما گفته بودی نیازی به قفل نیستش و فقط ارتقا رو اجرا کنید اما اینجوری نیستش . قفل میخوادش واسه اجرا

تو محتویات نرم افزار یه فایل ورد هستش که گفته بعد از نصب آیکن نرم افزار هلو رو از پوشه کرک کپی پیست کنید و patch رو اجرا کنید ، در حالی که تو محتویات نرم افزار اصلا پوشه کرک نیستش !!!

تورو خدا منو راهنمایی کن چطوری اجراش کنم . کارم گیره

آقا يكي فايل لودر لودر اين نرم افزارو بزاره كارمون گيره همينه

کسی نمیدونه پسورد فایل های پیوست شده چیه؟از زیپ در نمیاد میگه پسورد اشتباهه

این دوتارو زدم بازم میگه پسورد اشتباهه
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)