تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 37

موضوع: تحقق رویای اضافه شدن "زبان فارسی" به گوشیهای سیمبین, اضافه کردن زبان فارسی به منوی Writing Language

پست‌ها
    3,215

سپاس (اهدایی)
    966
    سپاس (دریافتی)
    2588

New تحقق رویای اضافه شدن "زبان فارسی" به گوشیهای سیمبین, اضافه کردن زبان فارسی به منوی Writing Language

(قبل از شروع اين تاپيك، بايد از دوست عزيزم آقاي صادقي و نيز دوست ايشون آقاي پارسي بوي به خاطر ارائه ي اين مطلب در انجمن تخصصي موبايلستان و نيز PC7 تشكر كنم.)

با سلام خدمت همه ي عزيزان و دوستان خوب ترفندستاني خودم. با اينكه سخت مشغول كشتي گيري با دفتر و كتاب و جزوه هام هستم(!) ولي خوب، اين مطلب رو اگه به شما معرفي نميكردم، شب خوابم نميبرد! موفق باشيد...
    بالاخره امروز تونستم طی یک تصادف خیلی شیرین و به یاد موندنی،بتونم زبان فارسی رو به قسمت Writing Language گوشی خودم اضافه کنم.
    این عکس رو که ببینید، خودتون تا فرحزاد میرید!! :

پس فهمیدین که چه انقلاب عظیمی تا چند دقیقه ی دیگه توی گوشی موبایل شما هم روی خواهد داد!

توضیحات بیشتر:
    کاربران ایرانی همیشه از این که سیستم عامل s60 v3 زبان فارسی ندارد،راضی نبودند.البته بعضی از نرم افزارها تونستند تا حدودی این خلا رو پر کنند،مثل نرم افزار farsi sms یا crystal farsi (که خود من خیلی وقت هست که از این برنامه استفاده میکردم، مثل اکثر دوستان عزیز . که واقعاً بهترین روش در نوع خودش هست! )و....اما الان زمان این رسیده که این نرم افزارها رو remove کرده و با غرور در هنگام تایپ متن کلید مداد رو بزنیم و از منوی Writing Language زبان فارسی رو انتخاب کنیم. مطمئناً این روش(مقداری جستجو کردم توی ترفندستان،تکراری نیست این مطلب!!) مورد استقبال همه ی عزیزان قرار خواهد گرفت.

روش کار بسیار راحت هست و حتی از ساین کردن هم آسونتر و مدت زمان بسیار کمی میبره.
    مراحل کار رو با شماره گذاری مراحل براتون توضیح میدم:

1: ابتدا با استفاده از نرم افزار SecMan یا نرم افزارهای مشابه، گوشی خودتون رو در حالت هک قرار بدین!

2: این فایل رو دانلود کنید: (توي فايل ضميمه هم براتون آپلود كردم. ميتونيد از اونجا دانلود كنيد.)
    حجم: 60KB
    کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

3: 2 تا فایل داخل فولدر Farsi Multitap هست. این دو تا فایل رو توی فولدر به آدرس زیر کپی کنید.(اگه پوشه multitap نبود ،خودتون بسازید این کار رومیتونید با X-plore انجام بدید )
    C:\resource\multitap

4: برنامه ی ROM Patcher رو نصب کنید.
    5: توی ریشه ی (Root) رم گوشیتون، یک فولدر با نام Patches بسازید.
    6: از داخل فایلی که دانلود کردید، از توی فولدر RMP Files ، با توجه به نوع گوشی خودتون، فایل با پسوند RMP رو داخل فولدری که توی مرحله 5 ساختید کپی کنید.

7: (مرحله ی آخر) حالا نوبت به فعال سازی Patch هستش.برنامه ROM Patcher رو از روی گوشی اجرا کنید و روی اسم پچ گزینه ی Options روبزنید و از منوی Patch گزینه ی Apply رو بزنید.

در پایان باید بگم که:
    - خود من N73 ME دارم. این روش رو تست کردم. بسیــــــــــــــــــــــ ـــار عالی هست و جواب میده.
    - اگر سوالی داشتین، تا جایی که بتونم به دوستان عزیزم کمک میکنم. ولی باور کنید خیلی راحت هست و وقت زیادی برای تهیه ی این مطلب وقت گذاشتم که جای هیچگونه شک و شبهه ای باقی نمونه.
    - از كسري عزیز خواهشمندم در صورتی که صحت و ارزش این روش براش مسجل شد، این تاپیک رو مهم اعلام کنند تا همه ی عزیزان بتونن از این روش استفاده کنند و بالاخره به آرزوی خودشون(مثل من!) برسن!

اميدوارم يادگار زيبا و به ياد ماندني ديگري از خودم در بين عزيزان ترفندستان به جاي گذاشته باشم!
    فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط newgoldenman : December 21st, 2008 در ساعت 23:03
    سه چيز در زندگي هيچگاه باز نمي گردند: زمان، کلمات و موقعيت ها.
    سه چيز در زندگي هيچگاه نبايد از دست بروند: آرامش، اميد و صداقت.
    سه چيز در زندگي هيچگاه قطعي نيستند: رؤيا ها ، موفقيت و شانس .
    سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان، البتهواقعیش

سلام وخسته نباشيد از زحماتي كه براي ما مي كشين
    من روي گوشيم امتحان كردم ولي نشد راستش مرحله 7 شما با گوشي من فرق داره
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot0002-jpg  
    پست‌ها
    3,215

سپاس (اهدایی)
    966
    سپاس (دریافتی)
    2588

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezajigar69 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام وخسته نباشيد از زحماتي كه براي ما مي كشين
    من روي گوشيم امتحان كردم ولي نشد راستش مرحله 7 شما با گوشي من فرق داره
    سلام.
    چه جالب تم هامون شبيه همه! ماشاالله به اين سليقه
    والا چه عرض كنم! مدل گوشيتو كه نگفتي. شما توي Options به جز Apply دو تا گزينه ديگه هم داره. اونها رو تست كن. اميدوارم جواب بده. ولي خدايي من خيلي وقته با Crystal Farsi كار ميكنم، به اون عادت كردم.
    سه چيز در زندگي از با ارزش ترين ها هستند: عشق، اعتماد به نفس و دوستان، البتهواقعیش
    پست‌ها
    2,449
    Apple-iPhone-6
    NOD32 Firefox Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1877
    سپاس (دریافتی)
    2741
    نوشته ‌های وبلاگ
    24

خیلی ممنون عمو!

یه سوال داشتم بعد از انجام این کارا اگه برنامه Rompatcher رو پاک کنیم اون قابلیت از بین میره یا نه؟؟؟

-------------

راستی یه سری تم توپ نداری همه آیکون ها رو عوض کنه؟؟؟(به دلیل carbide...خودت میدونی که!:دی)
    پست‌ها
    2,449
    Apple-iPhone-6
    سپاس (اهدایی)
    1877
    سپاس (دریافتی)
    2741
    نوشته ‌های وبلاگ
    24

کارای قبلی رو انجام دادم...
    یعنی توی درایو D گوشیمون بریزیم درسته؟؟؟
    من این کارو کردم و patche N73 NGM رو ریختم اونجا ( برای N78 هم همینه مگه نه؟؟؟)
    اما وقتی می رم توی برنامه apply patch رو که میزنم از برنامه میاد بیرون!باید چیکار کنم؟

پست‌ها
    2,449
    Apple-iPhone-6
    سپاس (اهدایی)
    1877
    سپاس (دریافتی)
    2741
    نوشته ‌های وبلاگ
    24

من فولدر patches رو توی 3 تا درایو کپی کردم...و توی rompatcher نمایان شد ولی وقتی apply patch رو میزنم این جوری ( عکس ضمیمه ) میشه و درست نمیشه!

چی کار کنم؟؟؟

حالا کدوم یکشون Rom ست؟؟

پ.ن : سرعتم پایینه...بعدا پست ها رو یکی میکنم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست rompatcher-jpg  

نقل قول نوشته اصلی توسط newgoldenman [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام.
    چه جالب تم هامون شبيه همه! ماشاالله به اين سليقه
    والا چه عرض كنم! مدل گوشيتو كه نگفتي. شما توي Options به جز Apply دو تا گزينه ديگه هم داره. اونها رو تست كن. اميدوارم جواب بده. ولي خدايي من خيلي وقته با Crystal Farsi كار ميكنم، به اون عادت كردم.
    بازم سلام
    من دو گزينه ي ديگه رو هم امتحان كردم ولي نشد چاره چيه
    پست‌ها
    3,215

سپاس (اهدایی)
    966
    سپاس (دریافتی)
    2588

ملس جان، شما بايد نسخه ي مخصوص گوشي خودت رو دانلود كني. من فقط براي چند مدل خاص پچ گذاشتم.
    فقط كافيه يه گوگل كوچولو بكني:
    ROMPatcher+N78+farsi
    يا اين:
    ROMPatcher+N78+فارسي
    يا ....

خلاصه پيدا ميشه. چيز نايابي نيست.

alirezajigar69 جان، شما هم ذكر نكردي كه مدل گوشيت چيه. ولي اگه N73 باشه، يا توي نصب ROMPatcher مشكل داشتي، يا توي يكي از مراحلي كه ذكر كردم.
    پست‌ها
    1,426

G-DATA Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    517
    سپاس (دریافتی)
    2581

نقل قول نوشته اصلی توسط newgoldenman [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    (قبل از شروع اين تاپيك، بايد از دوست عزيزم آقاي صادقي و نيز دوست ايشون آقاي پارسي بوي به خاطر ارائه ي اين مطلب در انجمن تخصصي موبايلستان و نيز PC7 تشكر كنم.)

با سلام خدمت همه ي عزيزان و دوستان خوب ترفندستاني خودم. با اينكه سخت مشغول كشتي گيري با دفتر و كتاب و جزوه هام هستم(!) ولي خوب، اين مطلب رو اگه به شما معرفي نميكردم، شب خوابم نميبرد! موفق باشيد...
    بالاخره امروز تونستم طی یک تصادف خیلی شیرین و به یاد موندنی،بتونم زبان فارسی رو به قسمت Writing Language گوشی خودم اضافه کنم.
    این عکس رو که ببینید، خودتون تا فرحزاد میرید!! :

پس فهمیدین که چه انقلاب عظیمی تا چند دقیقه ی دیگه توی گوشی موبایل شما هم روی خواهد داد!

توضیحات بیشتر:
    کاربران ایرانی همیشه از این که سیستم عامل s60 v3 زبان فارسی ندارد،راضی نبودند.البته بعضی از نرم افزارها تونستند تا حدودی این خلا رو پر کنند،مثل نرم افزار farsi sms یا crystal farsi (که خود من خیلی وقت هست که از این برنامه استفاده میکردم، مثل اکثر دوستان عزیز . که واقعاً بهترین روش در نوع خودش هست! )و....اما الان زمان این رسیده که این نرم افزارها رو remove کرده و با غرور در هنگام تایپ متن کلید مداد رو بزنیم و از منوی Writing Language زبان فارسی رو انتخاب کنیم. مطمئناً این روش(مقداری جستجو کردم توی ترفندستان،تکراری نیست این مطلب!!) مورد استقبال همه ی عزیزان قرار خواهد گرفت.

روش کار بسیار راحت هست و حتی از ساین کردن هم آسونتر و مدت زمان بسیار کمی میبره.
    مراحل کار رو با شماره گذاری مراحل براتون توضیح میدم:

1: ابتدا با استفاده از نرم افزار SecMan یا نرم افزارهای مشابه، گوشی خودتون رو در حالت هک قرار بدین!

2: این فایل رو دانلود کنید: (توي فايل ضميمه هم براتون آپلود كردم. ميتونيد از اونجا دانلود كنيد.)
    حجم: 60KB
    کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

3: 2 تا فایل داخل فولدر Farsi Multitap هست. این دو تا فایل رو توی فولدر به آدرس زیر کپی کنید.(اگه پوشه multitap نبود ،خودتون بسازید این کار رومیتونید با X-plore انجام بدید )
    C:\resource\multitap

4: برنامه ی ROM Patcher رو نصب کنید.
    5: توی ریشه ی (Root) رم گوشیتون، یک فولدر با نام Patches بسازید.
    6: از داخل فایلی که دانلود کردید، از توی فولدر RMP Files ، با توجه به نوع گوشی خودتون، فایل با پسوند RMP رو داخل فولدری که توی مرحله 5 ساختید کپی کنید.

7: (مرحله ی آخر) حالا نوبت به فعال سازی Patch هستش.برنامه ROM Patcher رو از روی گوشی اجرا کنید و روی اسم پچ گزینه ی Options روبزنید و از منوی Patch گزینه ی Apply رو بزنید.

در پایان باید بگم که:
    - خود من N73 ME دارم. این روش رو تست کردم. بسیــــــــــــــــــــــ ـــار عالی هست و جواب میده.
    - اگر سوالی داشتین، تا جایی که بتونم به دوستان عزیزم کمک میکنم. ولی باور کنید خیلی راحت هست و وقت زیادی برای تهیه ی این مطلب وقت گذاشتم که جای هیچگونه شک و شبهه ای باقی نمونه.
    - از كسري عزیز خواهشمندم در صورتی که صحت و ارزش این روش براش مسجل شد، این تاپیک رو مهم اعلام کنند تا همه ی عزیزان بتونن از این روش استفاده کنند و بالاخره به آرزوی خودشون(مثل من!) برسن!

اميدوارم يادگار زيبا و به ياد ماندني ديگري از خودم در بين عزيزان ترفندستان به جاي گذاشته باشم!
    newgoldenman جان همه اینکارایی رو که گفته بودی کردم و زبان فارسی هم اضافه شد و نوشت ولی مشکل اینجاس که وقتی میخوای شماره یه نفر رو بگیری شماره ها کیپ قفل میکنن ! و شماره گرفته نمیشه ! راه حلشم رسیت کردن گوشیه !

V 4.0839.42.2.1 - Nokia N73 ME

شما راه حلی برا این مشکل دارید ؟؟؟
    پست‌ها
    1,769
    LG-KT610
    Safari Mac Irancell
    سپاس (اهدایی)
    1017
    سپاس (دریافتی)
    1097
    نوشته ‌های وبلاگ
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط حسام [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    newgoldenman جان همه اینکارایی رو که گفته بودی کردم و زبان فارسی هم اضافه شد و نوشت ولی مشکل اینجاس که وقتی میخوای شماره یه نفر رو بگیری شماره ها کیپ قفل میکنن ! و شماره گرفته نمیشه ! راه حلشم رسیت کردن گوشیه !

v 4.0839.42.2.1 - nokia n73 me

شما راه حلی برا این مشکل دارید ؟؟؟
    من هم این مشکلو دارم. یعنی به خاطر این پچه؟! من کلی مونده بودم که چرا اینجوری شده.
    اما راه حلشو بلدم. کافیه دکمه قرمز گوشی رو بزنید و بعد شماره گیری کنید. دیدید چه راحت بود؟!
    شاید فعالیتم تو سایت کم و زیاد بشه ولی تا وقتی به نت دسترسی دارم، حتما به اینجا سر می زنم!

http://www.fcbarcelona.com/web/engli...-contingut.gif
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)