تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718
نمایش نتایج: از 171 به 173 از 173

موضوع: ::: نحوه راه اندازي GPS در 5800, N97 (سری 60 ویرایش 5)Garmin 5.00.60 Mobile XT :::

پست‌ها
    2,115
    Sony-Xperia-E1-dual
    Kaspersky Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1086
    سپاس (دریافتی)
    3639
    نوشته ‌های وبلاگ
    50

پیش فرض ::: نحوه راه اندازي GPS در 5800, N97 (سری 60 ویرایش 5)Garmin 5.00.60 Mobile XT :::

با سلام

مدتی بود دوستان 5800 دار دنبال برنامه خوب برای GPS میگشتن
    حالا با دست پر اومدم

نصب برنامه:

ابتدا جدیدترین ورژن 5.00.60 که قابلیت استفاده کامل با گوشیهای تاچ رو داره رو دانلود كنيد :ضمیمه 6

گوشیتون رو در حالت DATA TRANSFER به کامپیوتر وصل کنید.
    برنامه رو در کامپیوتر اجرا کنید سپس آدرس مموری رو بهش بدید...تا برنامه در گوشی نصب بشه...بعد وارد گوشی شوید و برنامه رو از مموری گوشی \:E نصب کنید...

نصب نقشه:

نقشه ايران 2.3.5 (ضمیمه5) جدیدترین نقشه رو دانلود کنید (تهران , کرج , سمنان , همدان , اردبیل , کیش , ...)

بعد از نصب برنامه يك فولدر به اسم Garmin در مموري ساخته ميشه

كاري كه شما بعد از نصب برنامه ميكنيد:

فایل gmapsupp.img را فقط به پوشه E:/GARMIN در مموری کارن منتقل کنید...

نحوه کیجن برنامه:

كيجن برنامه (ضمیمه 1) رو دریافت کنید.

حالا برنامرو از Application اجرا كنيد و داخل settings شويد و about رو بياريد و Card id رو يادداشت كنيد.

الان كيجن رو اجرا كنيد و card id رو در قسمت بالا وارد كنيد ...Generate رو بزنید.

بعد
    <custom mapset>رو از قسمت پایین انخاب بعد عدد 800 رو وارد كنيد ... Generate رو بزنید.

حالا ضمیمه 3 رو بگیرید و Unlock code رو در فیلد اول کپی پیست کنید و save SW.unl رو بزنید و بهش آدرس بدید تا فایل رو براتون سیو کنه...
    قسمت دوم رو هم با شماره دومی که از کیجن بدست آوردید پر کنید و همین کار بالا را انجام بدید
    این دو فایل رو به E:/GARMIN منتقل کنید...

الان برنامه رو اجرا كنيد و به setting->system->remote GPS بروید و use attached GPS رو به enable تغییر دهید حالا برويد تو نقشه و صبر كنيد تا به ماهواره وصل شيد.
    تبريك ميگم GPS گوشيتون راه افتاد...
    حالا ميتونيد بهش آدرس بديد و اون شما رو راهنمايي ميكنه...

GPS , 5800 , GPS , جی پی اس , گارمین , سری 60 ویرایش 5 , GARMIN

ویرایش توسط MRTZ HSV : September 8th, 2009 در ساعت 15:40

New GPS Nokia 6700 Slide

سلام میشه نحوه راه اندازی Gps گوشی نوکیا 6700 اسلید رو بطور کامل آموزش بدید من نقشه ها رو کپی کردم تو گوشیم نقشه ها هم لود شدند و دقیق هستن ولی به ماهواره وصل نمی شم چون وقتی روی حالت پیاده روی تنظیمش می کنم هیچ حرکتی نداره
    ممنون می شم اگه راهنمائیم کنید

New نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا

[QUOTE=MRTZ HSV;219684]

با سلام

اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که روی نرم افزار های جی پی اس دارم کار میکنم و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس گوشی های نوکیا را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم و کار کردم و تضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........
    گوشی های تست شده توسط خودم و صد در صد عملی:
    n97
    nokia 500
    5800

پس از نصب واستفاده از این نرم افزار شوکه خواهید شد

گوشی های تست شده
    لیست گوشی های تست شده به نقل شرکت سازنده نرم افزار :
    N 97
    N8-00
    C7-00
    C6-01
    E7-00
    E6-00
    X7-00
    5800
    5530
    x6
    nokia 500

دانلود جی پی اس سیمبین جی پی اس 5800 جی پی اس ان 97 جی پی اس نوکیا 500 جی پی اس n97 دانلود gps سیمبین gps

5800 gps nokia 500

حل مشکل نقشه ها در جی پی اس n97

اینجانب محسن مظفری محصل در رشته IT نزدیک به یک سال و نیم است که روی نرم افزار های جی پی اس دارم کار میکنم و تقریبا تمام نرم افزار های جی پی اس گوشی های نوکیا را یافته-تست کرده واستفاده نموده ام...

بهترین نرم افزاری که تست نموده واستفاده می کنم و واقعا کاربردی هست و بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میده نرم افزار جی پی اس گوشی نوکیا است که پس از روز ها تلاش و گشتن وتست نرم افزار های مختلف نرم افزاری را یافتم که نقشه اکثر شهر های ایران را دارا میباشد و از همه مهمتر با زبان فارسی شما را به مقصد هدایت میکند..این نرم افزار در مسافرتها واقعا کاربردی هستش و کلی در وقت و انرژی شما صرفه جویی میشه شما مثلا توی یک شهر دیگه هستید و اونجا رو خوب بلد نیستید .مکان هتل یا مسافرخانه ای رو که در اون مستقر شدید رو پس از ذخیره در نرم افزار ثبت و با خیال راحت هر نقطه شهر که میخاید برید برای بازگشت به محل ذخیره شده فقط کافیه رانندگی به اون نقطه رو انتخاب و بقیه کارا رو به اون واگذار کنید نرم افزار خودش بقیه کارا رو انجام میده........علاوه بر نمایش مسیر روی نقشه برای اینکه حواستون حین رانندگی پرت نشه بصورت صوتی و با صدای فارسی شما رو از کوتاهترین مسیر به مقصد میرسونه.....!!!! نکته دیگه اینه که شما میتونید حالت نقشه رو به ماهواره ای تغییر بدین و از نقشه واقعی استفاده کنید(همانند گوگل ارث که تصویر واقعی سطح زمین رو نشون میده .این مطالبی رو که گفتم همش رو خودم کاملا روی گوشیم دیدم و کار کردم و تضمینیه.ان شاءا...فیلمش رو هم تهیه میکنم و برای دیدن روی سایت میزارم.و در پایان از همه مهمتر این نرم افزار به هیچ عنوان به اینترنت نیازی نداره و بصورت آفلاین یعنی بدون دسترسی به اینترنت از آنها برروی موبایل خود استفاده نمایید..چون این نرم افزار بصورت کامل ارائه شده است (نقشه کامل اکثر شهر ها)نیاز به حدود دو گیگا بایت حافظه میباشد..در یک کلام این نرم افزار حرفی برای گفتن باقی نذاشته....و حالا حاضرم این نرم افزار به همراه نقشه ها رو که با تلاش فراوان و پس از تست چندین نرم افزار بهش رسیدم رو در اختیار بقیه بزارم البته به همراه این نرم افزار یک نرم افزار دیگه هم برای شما فرستاده میشه که باید قبل از هر چیز اونو روی گوشی نصب کنید تا ورژن اون رو ببره بالا کسی هم اگه مشکلی داشت پشتیبانی و راهنمایی لازم توسط تماس تلفنی انجام میشه......جهت اطلاعات بیشتر با شماره 09159616792 تماس بگیرید........
    گوشی های تست شده توسط خودم و صد در صد عملی:
    n97
    nokia 500
    5800

گوشی های تست شده
    لیست گوشی های تست شده به نقل شرکت سازنده نرم افزار :
    N 97
    N8-00
    C7-00
    C6-01
    E7-00
    E6-00
    X7-00
    5800
    5530
    x6
    nokia 500
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 81415161718

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)