تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

موضوع: گم کردن پسورد Folder Lock

Thumbs up گم کردن پسورد Folder Lock

سلام دوستان من نرم افزار folder lock رو نصب کردم اطلاعات مهمی هم قفل گزاری کردم ولی رمز برنامه یادم رفته چی کار باید بکنم؟
    پست‌ها
    1,878
    Samsung-Galaxy-Note-4-N910C
    Kaspersky Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1009
    سپاس (دریافتی)
    3195
    نوشته ‌های وبلاگ
    169

New

نقل قول نوشته اصلی توسط armannnn [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز اصلا فایل معلوم نیست که بخوام اسم فولدرشو عوض کنم.هیدن شدن
    امکان نداره شما با فولدر لوک فایلی رو قفل کرده باشی بعد از توی سیف مود اون فایل بالا نیاد این از ضعف های امنیت فولدر لوک هست
    من خودم این مشکل رو داشتم و امتحان کردم که به شما همچین جوابی دادم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadhosain [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    برای پیده کردن فایلهای hidden برو توی search قسمت پایینش توی more advanced optios فایلهای مخفی رو انتخاب کن وقتی پیدا کرد همشونوread onlyبکن تا دوباره مخفی نشه. در ضمن اگه خود به خود مخفی شدن سیستمت ویروس داره از ویروس کشbitdefender استفاده کن همشو میکشه این بلا سر سیستم منم اومده بود حل شد
    دوست عزیز تاپیک رو از بالا مطالعه میکردین بعد پست میزدین.میگم فایلهام locke شده با نرم افزار شما میگی......!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط imanasgharpour [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    امکان نداره شما با فولدر لوک فایلی رو قفل کرده باشی بعد از توی سیف مود اون فایل بالا نیاد این از ضعف های امنیت فولدر لوک هست
    من خودم این مشکل رو داشتم و امتحان کردم که به شما همچین جوابی دادم
    میشه بی زحمت روش کار رو کامل توضیح بدین من درست متوجه نشدم.

سلام دوستان خسته نباشید من یه مشکلی دارم اگر کسم می تونه کمکم کنه ...
    چندی پیش folder lock 5رو نصب کرده بودم در حالت ریجستر نشده براش پسورد گذاشتم بعد یکی از درایوامو که پر اطلاعات بود قفل کردم ...بعد رفتم کرکش کردم از اون روز به بعد هی invalid password میزنه......
    تورو خدا به من کمک کنید ...نرم افزاری ترفندی چیزی ممنون میشم...
    پست‌ها
    1,878
    Samsung-Galaxy-Note-4-N910C
    Kaspersky Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1009
    سپاس (دریافتی)
    3195
    نوشته ‌های وبلاگ
    169

نرم افزار رو میتونی پاک کنی

سلام
    من folder lock 7.5 داشتم و رمزشو یادم رفته بود و چند تا فابل مهمم قفل شده بود
    واسه همین رفتم youtube و سرچ کردم folder lock 7.5 اولین ویدیویی که اومد یه ویدیو بود که یه روش خیلی ساده برای باز کردن فولدرا رو گفته بود و من اینکارو انجام دادم و جواب داد و فایل هایی که دنبالش بودم دیگه قفل نداشت

اینم ادرسشه [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    روشش اینجوریع که باید نرم افزارو پاک کنبم ولی رمز میخواد واسه همین این روش پایینو باید برید
    روش کارم اینجوریه که میریم تو registry editor بعدش سمت چپ صفحه HKEY-CURRENT-USER رو میزنی بعد باید بری رو پوشه ای که folder lock رو ریختید که برای من new softwares بود بعد همون سمت چپ رو folde lock کلیک میکنید که همون زیرش چند تا فایل باز میشه بعد رو uninstall کیلیک میکنید یه پنجره باز میشه که تو اون یه قسمت value date که مقدارش 1 شما اونو صفر
    میکنید یعد ok رو میزنید بعدش میرید کنترل پنل نرم افزارو پاک میکنید.و فایل ها به دست میان.به همین راحتی.
    روش رفتن به registery editor هم اگه نمیدونید تو گوگل سرچ کنید.

عزیزم راهی نداری من خودم به شخصه همه راه هارو رفتم نشد به غیر از اینکه از طریق رجیستری نرم افزار رو پاک کنی و سیستم رو ریستار کنی بعد همه چیز حله
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)