تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 292

موضوع: وایمکسی هاش بیاین تو

پست‌ها
    293
    HTC-Touch-HD
    BitDefender Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    701
    سپاس (دریافتی)
    934

news وایمکسی هاش بیاین تو

سلام رفقا
    الان دارم با وایمکس کار میکنم
    من سرعت 128 با ترافیک 3 گرفتم
    دوست دارم تو این تاپیک کسایی که واقعا قصد خرید وایمکس دارن بیاین تا من و اگه دوستان دیگه ای وایمکس دارن بهشون راهنمایی بدن لطفا اگه سوال کلی دارید به تاپیک های مربوطه در همین انجمن مراجعه کنید
    در این تاپیک در باره مسایل عملی و مشورت درباره خرید وامکس می پردازیم

دوباره میسازمت وطن
    اگر چه با خشت جان خویش

کلیه مباحث عمومی وایمکس در این تاپیک:
    وایمکسی هاش بیان تو:
    http://www.tarfandestan.com/forum/thread60142.html
    پست‌ها
    366
    Samsung-I9300-Galaxy-S-III
    Norton Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    179
    سپاس (دریافتی)
    373

به غیر از دردسرای که داره یه مشکل بزرگش راحت شناسایی شدن ip شماست!
    سه سوت پیدات می کنند!
    This is my country

درود بر تمامی دوستان
    من مدتی است که البته این مدت فقط 3 روز بود از وایمکس ایرانسل استفاده کردم . اول اینکه همانطور که میدونید برای مصرف خانگی سرعتی بیش از 128 کیلو بیت تعلق نمیگیرد و سرعت های بالاتر شامل شرکت ها میشود .
    هزینه کلی چیزی در حدود 135 تومان برای این سرویس من پرداخت کردم که 110 هزار تومان برای مودمی به اندازه یک پارچ کوچک (منظور اندازه مودم است ) و بقیه هزینه شامل 8 تومان هزینه نصب و 5 تومان رفت و آمد و شارژ ماهیانه ثابت .
    اما در مورد موضوع اصلی میخوام صحبت کنم که همه ما قبل از این که این سرویس رو استفاده کنیم باید بدونیم . مودم این سرویس اصلا به درد مصارف خانگی نمیخوره و اگر امکانش باشه میتوانید بر روی پشت بام خود از آن استفاده کنید تا 2 چراغ از 3 چراغ این مودم که نشان دهنده آنتن آن است روشن بشود . که البته این رو هم بدونید که بر عکس تبلیغات دروغ شرکت این مودم 2 سیم ارتباطی دارد که سیم اول مانند یک شارژر موبایل است و امکان اضافه کردن به آن نیست و در واقع نقش برق مودم را بازی میکند و سیم دوم مانند سیم های adsl است که همه ما با آن و شکل ظاهری آن آشنا هستیم و البته این سیم با دردسر امکان اضافه کردن را دارد و اگر میخواهید سیم بلندتری از شرکت بخرید باید مبلغ 7000 تومان بپردازید .
    من یه جورایی گیج بازی در اوردم و بازیه کلمات ایرانسل رو ندیدم . توجه کنید که سرعت شما 128 کیلو بیت است نه کیلو بایت . کیلوبایت یک واحد از کیلو بیت بیشتر است. و 64 کیلو بیت چیزی در حدود 6 یا 7 کیلو بایت در ثانیه میشود و از همان دیال آپ استفاده کنیم خیلی سنگین تر است و سرعت 128 کیلو بیت تقریبا 15 یا 16 کیلوبایت سرعت دارد در حالی که از adsl استفاده کنیم این سرعت خیلی بیشتر خواهد بود .
    اما بریم سراغ محل قرار گیری مودم :
    روزی که نصاب ایرانسل برای نصب آن مراجعه کرد ابتدا محل های مختلفی را در اتاق امتحان کرد که یکی از اون محل های بالای پنکه اتاق بود . و چراغ اول آن روشن شد . گفت میتونیم اون رو در حیاط و پشت پنجره قرار بدیم . به حیاط هم که رفتیم با اینکه یک چراغ روشن شد اما در محلی 2 چراغ آن روشن شد که امکان سیم کشی نبود و نصاب با پررویی تمام میگه میتونیم اینجا براش یه پایه درست کنیم . فکر کنید وسط زمین و آسمون و چیزی در حدود 1 متر و 90 سانت ارتفاع از سطح زمین . خلاصه با پاره کردن توی پنجره ها سیم ها رو رد کردیم و کیس بنده که فاصله ی زیادی تا پنجره داشت مجبور شد بروید و در طاقچه سکونت کند .
    اما سرعت که مشکل همه ماست : در یک کلام میتونم بگم افتضاح بود و حتی یک لحظه هم نتونست منو خوشحال کنه که حداقل بگم بعضی وقتا هم خوب. سرعت دانلود 10 یا 11 بود . واقعا زورم میگرفت.
    خلاصه امروز تمام تشکیلات رو جمع کردم و به دفتر بردم و حالا حالا ها هم باید بدوم دنبال پولم .
    درس بزرگ گرفتم : یک اینکه به شرکتی که امتحان خودش رو پس داده اعتماد نکنم .

به حرف های دیگران هم گوش بدم.
    امیدوارم بتونم دوستانی رو که قصد خرید دارند رو منصرف کرده باشم چونکه من واقعا اذیت شدم .
    __________________________________________________ __

با سپاس از این پست از وقتی که کاربر برای نوشتن این پست کرده است تشکر کنید . ممنون
    2

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    293
    HTC-Touch-HD
    سپاس (اهدایی)
    701
    سپاس (دریافتی)
    934

خوب این هم نظر دوست عزیزمون
    که تجربه تلخی داشتند
    لازم به ذکر است قضیه انتن دهی وایمکس در واقع درسته ولی دائمی نیست و شرکت در حال گسترش و بهبود انتن دهی است

اگر یادتون باشه تلفن همراه ایرایسل هم اول حضورش همین مشکل را داشت ولی در زمان کوتاهی مناطق وسیعی رو پوشش دادن
    در مورد بیت و بایت که این دوستمون گفتن من همچین چیزی ندیدم حتی توی سایت ایرانسل بایت گفته شده نه بیت
    خوب قراره هر کس تجربش رو بگه من اولین باری که مودمم روشن شد 3 تا چراغش روشن بود در تمام محیط خونه و هیچ مشکلی هم نداشتم البته شانس باهام بود چون حرف ایشون درسته و همه مناطق به درستس پوشش ندارن

در مورد سرعت هم گفتم 128 وایمکس فعلا از 128 adsl یه خورده پایینتره البته نه به شدتی که این دوستمون میگن
    مثل تفاوت سرعت مثلا شاتل با فلان شرکت متفرقه
    در کل منی که هم از وایمکس و هم از adsl میکنم به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم adsl رو بدن وایمکس بگیرن
    ولی میدونم این مشکلات به زودی حل میشه همینطور که مشکلات تلفن همراه ایرانسل حل شد یه نگاه به دور و برتون بندازین چند نفر از دوستانتون ایرانسل دارن مطمئن باشید در اینده دوستان زیادی از وایمکس استفاده میکنن

این که خودم وایمکس گرفتم چون توی خونه adsl نمی تونم بگیرم پس مجبور شدم و خیلی راضیم چون شمایی که راحت تو خونه نشستید نمیدونید توی مغازه چه ضد حالیه که اینترنت استفاده کنید
    بهتره کمی صبور باشیم اگر خدمات ایرانسل سریع و کامل باشه اینده از ان وایمکس هست مثل تمام دنیا

دوباره میسازمت وطن
    اگر چه با خشت جان خویش

وایمکسی هاش بیان تو:
    پست‌ها
    1,135
    Nokia-N95
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    581
    سپاس (دریافتی)
    464
    نوشته ‌های وبلاگ
    10

خوب این هم نظر دوست عزیزمون
    که تجربه تلخی داشتند
    لازم به ذکر است قضیه انتن دهی وایمکس در واقع درسته ولی دائمی نیست و شرکت در حال گسترش و بهبود انتن دهی است

اگر یادتون باشه تلفن همراه ایرایسل هم اول حضورش همین مشکل را داشت ولی در زمان کوتاهی مناطق وسیعی رو پوشش دادن
    در مورد بیت و بایت که این دوستمون گفتن من همچین چیزی ندیدم حتی توی سایت ایرانسل بایت گفته شده نه بیت
    خوب قراره هر کس تجربش رو بگه من اولین باری که مودمم روشن شد 3 تا چراغش روشن بود در تمام محیط خونه و هیچ مشکلی هم نداشتم البته شانس باهام بود چون حرف ایشون درسته و همه مناطق به درستس پوشش ندارن

در مورد سرعت هم گفتم 128 وایمکس فعلا از 128 adsl یه خورده پایینتره البته نه به شدتی که این دوستمون میگن
    مثل تفاوت سرعت مثلا شاتل با فلان شرکت متفرقه
    در کل منی که هم از وایمکس و هم از adsl میکنم به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم adsl رو بدن وایمکس بگیرن
    ولی میدونم این مشکلات به زودی حل میشه همینطور که مشکلات تلفن همراه ایرانسل حل شد یه نگاه به دور و برتون بندازین چند نفر از دوستانتون ایرانسل دارن مطمئن باشید در اینده دوستان زیادی از وایمکس استفاده میکنن

این که خودم وایمکس گرفتم چون توی خونه adsl نمی تونم بگیرم پس مجبور شدم و خیلی راضیم چون شمایی که راحت تو خونه نشستید نمیدونید توی مغازه چه ضد حالیه که اینترنت استفاده کنید
    بهتره کمی صبور باشیم اگر خدمات ایرانسل سریع و کامل باشه اینده از ان وایمکس هست مثل تمام دنیا
    بنده هم تصدیق میکنم ... که فعلا دارن آنتن دهی رو درست میکنن .....

ولی اگر آدم عاقل باشه ، هیچ وقت نمیره فوری این رو بگیره .... بابا بزار خیلی ها بگیرن ، وقتی که فهمیدی کاملا خوبه و ایرادی نداره خوب تو هم بگیر ...

شما میخرین در حالی که شاید تو منظقه شما اصلا کسی نداره از این امکانات ....

یادتون میاد که سیم کارت ایرانسل اولا 150 هزار اینا بود حالا دائمی ...

حالا اصلا دائمی رو کی میخره ؟ چقدر ارزون شد !! پس صبر کنین ، مردی دیگر استفاده کنند و بعد از آن ها شما باشد نه اول شما ....

اگر اول شما باشید ، باید تمامی مشکلات و سختی ها رو هم بر خودتون تحمیل کنید ..!!!

من این نوع اینترنت رو خیلی خیلی دوست دارم و صد البته به کارم هم میاد ... ولی فعلا به خاطر همون مسایل کمی صبر کردم تا درست بشه بعد با خیال راحت باهاش کار کنم ...!!!
    .
    .
    "آنها که از در می آیند و می روند چهارپایان
    نجیب و ساکت تاریخ اند حادثه هارا تنها کسانی
    در زندگی آدمی آفریده اند که از پنجره ها بیرون
    جسته اندو... یا به درون پریده اند"

به يادش
    پست‌ها
    194
    HTC-Windows-Phone-8S
    NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    310
    سپاس (دریافتی)
    198

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid_73_2004 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    بابا بزرگ!!!!
    واقعا تاسف می خورم که بچه های بالا شهر از 3 سال پیش استفاده می کردن و ما تازه یا می گیریم چجور بنویسیمش
    وایمکس ربط زیادی به ایرانسل نداره اما ایرانسل مشهورش کرد (یکی نیست بگه چه ربطی به اوپراتور موبایل داره)

من نمی خوام این تکنولوژی رو بکوبیم اما خودمونیم کجا بدرد می خوره
    خونه که همچی هست
    بیرون هم لپ تاب رو می دزند تازه Gprs هست
    و اداره هم مثل خونه
    کاملآ تآیید میشه .
    دقیقآ درست گفتی
    پست‌ها
    277
    HTC-Touch-HD
    NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    266
    سپاس (دریافتی)
    536

اینطوری باشه که وایمکس واقعا افتزاحه!
    صبر میکنیم وقتی خوب شد میگیریم!!!
    ساخت تیزر تبلیغاتی و ویدئو کلیپ
    آخرین نمونه کارهای ما در
    www.benta.me
    http://www.benta.me/Benta%20upload/i...20zirzamin.jpg
    پست‌ها
    293
    HTC-Touch-HD
    سپاس (اهدایی)
    701
    سپاس (دریافتی)
    934

خوب این دوست عزیزمون گفتن 2 چراغ از 3 چراغ روشن بود که این بزرگترین دلیل کندی وایمکسشون بوده نه خوده سرعت وایمکس من 3 چراغم روشنه و سرعتم قابل قبول هست
    اگر منطقه ایشونم پوشش کامل داشت شاید الان کلی از .ایمکس تعریف میکردن
    در ضمن دوستان سعی کنن در راستای تاپیک پست بدن اسپم دادن فقط وقت ما و دوستان رو میگیره

دوباره میسازمت وطن
    اگر چه با خشت جان خویش

وایمکسی هاش بیان تو:
    پست‌ها
    34

NOD32 Google-Chrome Windows-XP IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    10
    سپاس (دریافتی)
    20

سلام داداش
    وایمکست داره بیداد میکنه! بگو ببینم سرعت دانلود این وایمکس 128 چقدره؟
    آنتن دهیش چطوره؟ مثل موبایلاشون که نیست؟
    3 گیگ با این قیمت یه کم زیادی گرونه تو چرا وایمکس گرفتی به جای adsl ؟ نکنه تو هم مثل ما خط تلفنت pcm بوده و نمی تونی adsl بگیری؟
    به هر حال ممنون از اطلاعاتت
    پست‌ها
    293
    HTC-Touch-HD
    سپاس (اهدایی)
    701
    سپاس (دریافتی)
    934

نقل قول نوشته اصلی توسط civilweb [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام داداش
    وایمکست داره بیداد میکنه! بگو ببینم سرعت دانلود این وایمکس 128 چقدره؟
    آنتن دهیش چطوره؟ مثل موبایلاشون که نیست؟
    3 گیگ با این قیمت یه کم زیادی گرونه تو چرا وایمکس گرفتی به جای adsl ؟ نکنه تو هم مثل ما خط تلفنت pcm بوده و نمی تونی adsl بگیری؟
    به هر حال ممنون از اطلاعاتت

با سلام دوست عزیز
    سرعت داونلود فعلا بین 11 تا 14 در نوسانه
    بله عزیز 3 گیگش نصبت به adsl گران هست
    منم هم مثل شما مشکل مخابرات داشتم که وایمکس گرفتم ولی راضیم
    اگه سوال دیگه ای هست در خدمتم

دوباره میسازمت وطن
    اگر چه با خشت جان خویش

وایمکسی هاش بیان تو:
    پست‌ها
    115

سپاس (اهدایی)
    2033
    سپاس (دریافتی)
    205
    نوشته ‌های وبلاگ
    49

سلام
    چه تاپیک خوبی([تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ])
    به جواب اکثر سوالاتم رسیدم
    ممنون از همه
    فقط:
    میشه یکم بیشتر راجع به 2-3 چراغ روشن توضیح بدین؟
    در ضمن اگر نشه بیشتر از 128 در مصارف خونگی استفاده کرد که بی فایدست(پول اضافیه...)

پس در نتیجه:
    باید صبر کنیم ببینیم سرویس دهی آن بهتر میشه با هزینه کمتر...؟
    به نظرتون اگر اذیت می کنه؛ و این اذیت ها ادامه داره همون، ADSL بهتر نیست؟

یه چیز دیگه
    به نظر من فرق شون(adsl و وایمکس) باید مثل همون خط همراه اول و ایرانسل باشه...
    البته ایرانسل خوبه؛ اما زمانی خوبه که از تعرفه هاش استفاده کنی (که بیش از حد محدودیت داره!)
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 30 نخستنخست 123456713 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)