تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 87

موضوع: آموزش جامع سئو,وبلاگنویسی و ترفندهای کلی مربوط به آن

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    Kaspersky Google-Chrome Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

Lightbulb آموزش جامع سئو,وبلاگنویسی و ترفندهای کلی مربوط به آن

[center]تایپیک جامع آموزش وبلاگنویسی

در این تایپیک اطلاعات بسیار کاربردی و مهمی در خصوص آموزش های سئو,وبلاگنویسی و تمام ترفندها,آموزشها و.. قرار خواهد گرفت.
    این مطالب توسط وبلاگنویسان برتر ترفندستان به صورت مداوم به روزرسانی خواهد شد.

از قرار دادن توضیح,سوال,راهنما و.. در این تایپیک جدا خودداری کنید و این موضوعات را تایپیک های جداگانه مطرح فرمایید.
    ویرایش توسط keyson : July 12th, 2013 در ساعت 02:35
    » سایت شخصی کیوان موسوی - imusavi.ir

تیم طراحی قدرتمند با 9 سال سابقه
    » تبدیل وبلاگ به سایت + دامنه IR رایگان + هاست رایگان + آموزش
    » طراحی سایت و فروشگاه: (تجاری،شخصی)،فروشگاه حرفه ای
    » سئو (Perfisinal): سئو کلی با ده ها متد پیشرفته و تخصصی

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    74
    SonyEricsson-K800
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    140
    سپاس (دریافتی)
    64

دویت عزیز یا فایل اشکال دارد و یا صفحه ای که فایل در اون صفحه است . چون فایرفاکس اجازه باز کردن صفحه را نمیده و آن را به عنوان یک صفحه تهاجمی و جاسوسی می شناسد. لطفاً چک کنید
    پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7858
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

درود
    این مقاله آموزش نیست بلکه مقاله ای هست که گفته وبلاگ چی هست و وبلاگ های مختلف رو معرفی کرده
    دوستانی که با ورود به لینک بالا مشکل دارند می تونند مقاله رو از اینجا دانلود کنند.
    فايل هاي پيوست شده

بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است :
    « کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم متوجه شدم
    دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم . بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم
    خانواده ام را متحول کنم . اینک که در آستانه مرگ هستم می فهمم که
    اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم ، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

New آموزش وبلاگ نویسی و افزایش بازدید

سلام به شما دوستان عزیز.
    از دوست عزیزمون بابت معرفی فایل تشکر میکنم.دوست عزیزم : t.trst
    من تصمیم دارم که وبلاگ نویسی و راهای افزایش بازدید رو پله پله به دوستان آموزش بدم.البته اگر از نظر شما مشکل نداشته باشه و اجازه بدید.
    وبلاگ من به خاطر یک کد مسدود شده بود که جناب آقای کسری مدیر انجمن ترفندستان مشکل من رو حل کردند و الان وبلاگ در دسترس هستش.
    دوستان عزیز من در هر 3 روز یک راه بسیار مهم برای افزایش بازدید و وبلاگنویسی به شما پیشنهاد میکنم.
    اولین گام خواندن اون کتابی بود که معرفی کرده بودم.

[اعتبار مطالب این پست که شامل مطالبی در خصوص معرفی سایت به صورت یکجا در موتورهای جست و جو بود حذف شده است.سایتهای جدیدی برای این کار معرفی خواهیم کرد.با ما همراه باشید]
    ویرایش توسط keyson : December 23rd, 2012 در ساعت 17:59

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

New

موضوع: معرفی به سایتهای تبلیغاتی

گام سوم :

خوب راه بعدی افزایش بازدید رو میگم.
    برید توی گوگل و این کلمه رو سرچ کنید. * ثبت آگهی رایگان *
    لینک هایی رو خواهید دید که در آنها تبلیغات کرد و آگهی داد.
    در اکثر این سایتهای نیازمندی میتوان آگهی رایگان داد.در بعضی از این سایتها مدت زمان نمایش آگهی رایگان 2 ماه هستش و در بعضی 6 ماه و 1 سال.شما حداکثر زمان نمایش آگهی رو انتخاب کنید.
    باید در سایتهای مورد نظر ثبت نام کنید.به قسمت ثبت آگهی رایگان بروید و با دقت موضوع مرتبط با وبلاگ یا سایت خود را انتخاب کنید.نام وبلاگ و آدرس آن را بنویسید.
    تذکر مهم: سعی کنید از حداکثر تعداد کلمات کلیدی استفاده کنید و حتما از کلمات قوی و مرتبط با موضوع وبلاگ استفاده کنید.
    توضیح:کلمات کلیدی کلمه هایی هستند که افراد برای جست و جوی موضوع دلخواه خود انتخاب میکنند.برای مثال اگر شما یک وبلاگ خبری ورزشی دارید باید این کلمات را به عنوان کلمات کلیدی قرار بدهید.- ورزش,اخبار,جدید,تحیلیل بازی,لالیگا,بندس لیگا,لیگ ایران,فیفا,یوفا,فوتبال,والی بال,هندبال..- , کلماتی که احساس میکنید که افراد بیشتر آن را سرچ میکنند.

ادامه: بعد از نوشتن کلمات کلیدی(حتما کلمات را با علامت (,) از هم جدا کنید) حداکثر مدت زمان نمایش آگهی را انتخاب کنید.اگر تمایل داشتید میتوانید لوگو یا بنر وبلاگ یا سایت خود را به عنوان عکس آگهی انتخاب کنید.اگر میخواهید که با افراد جست و جو کننده ارتباط داشته باشید ایمیل خود را نیز بنویسید.
    حداقل در 10 سایت آگهی دهید.اگر وقت داشتید میتوانید در دیگر سایتها مثلا سایتهای خارجی و وابسته به گوگل آگهی دهید.اگر در گوگل کلمه انجمن ترفندستان را سرچ کنید خواهید دید که چندین سایت در بین لینک ها وجود دارد که آقای کسری مقبلی(مدیریت انجمن ترفندستان) در آنها آگهی داده است یا تبادل لینک کرده است.اگر کمی حرفه ای باشید میتوانید با سایت گوگل تبادل تبلیغات متنی کنید.در این حالت گوگل به شما یک آگهی کوچک متنی یا تصویری(به سلیقه خودتان بستگی دارد) خواهد داد که پس از گذاشتن آن در وبلاگتان و ارسال آگهی خودتان تبادل آگهی انجام خواهد شد.البته برای تبادل آگهی متنی با گوگل حداقل باید رنکینگ 2 را داشته باشید.
    برای مثال میتوانید نام وب سایت من رو در گوگل سرچ کنید.
    کلمه : بزرگترین وبلاگ آموزشی جوانان - رو در گوگل سرچ کنید.مشاهده خواهید کرد که به جز سایتهایی که به من لینک داده اند حداقل 20 سایت تبلیغاتی در بین لینک ها وجود دارد که من قبلا در آنها آگهی داده بودم.
    اگر مشکلی داشتید به من اطلاع بدید.
    در تاپیک بعدی یک راه فوق العاده به شما معرفی خواهم کرد.
    موفق باشید.
    خدانگهدار.
    ویرایش توسط keyson : March 11th, 2010 در ساعت 23:40

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

گام چهارم: گام به گام با کفش ترفندستان

موضوع: مشکل وبلاگنویسان آماتور در آپلود کردن عکس و فایلها - از فضای رایگان استفاده کنیم

اکثر وبلاگنویسان در پست ها و مطالبی در وبلاگ قرار میدهند یک عکس یا یک فایل هم زمینه میکنند.
    یک وبلاگنویس باید مکان ثابتی داشته باشد تا به راحتی در دسترس باشد.مطمئن و راحت باشد,روی فایلهای آپلود شده ی خود کنترل داشته باشند و...
    اینکه بخواهیم برای آپلود کردن عکس های خود به گوگل برویم و سرچ کنیم تا از میان سایتها یک سایت را برای آپلود فایل یا عکس خود انتخاب کنیم کار سختی است.
    البته این رو هم اضافه کنم که: ممکنه عکس شما شخصی باشه و نیاز به یک سایت مطمئن داشته باشید.مشکل دیگر اینکه اکثر این سایتها فضای محدودی را در اختیار شما قرار میدهند و بدتر از آن این است که برای فایل یا فایلهای شما یک تاریخ انقضا تایین میکنند که پس از یک مدت معین عکس یا فایل شما را از سایت خود حذف میکنند و اگر شما بخواهید برای یک مدت طولانی فایل خود را آپلود نگه دارید باید برید و یک بار دیگه فایلتون رو آپلود کنید و باز بدتر از آن هم این است که بعضی از این سایتها لوگو یا آدرس و تبلیغ سایت خود را روی فایل شما درج میکنند!!!واقعا عذاب آور هستش.
    درسته..راه حل مشکل!!
    بعضی از سایتها وجود دارند یک فضای معین در اختیار شما قرار میدهند تا عکس یا فایلهای خود را آپلود کنید.
    مزایای این سایتها:
    مکان مطمئنی برای آپلود فایلهای شماست و میتوانید عکس های شخصی خود را براحتی آپلود کنید.
    محدودیت حجم آپلود ندارند یا اکثرا خیلی کم دارند
    تمام فایل یا فایلهای آپلود شده ی شما در یک پوشه قرار میگیرند و شما در هر زمانی به آنها دسترسی دارید
    فایلهای شما تا زمانی که آنها را خودتان حذف نکنید حذف نخواهند شد و روی این موضوع کاملا کنترل دارید
    نیازی ندارید که از این سایت به آن سایت بروید تا یک عکس را آپلود کنید.
    هیچ تبلیغی روی فایل شما انجام نمیشه!!
    در اینجا میخواهم به شما سایتی را به شما معرفی کنم که در میاندیگر سایتها برتری دارد و خود من هم مدتهاست که از خدمات این سایت استفاده میکنم.
    نام سایت: پرشین گیگ
    آدرس: [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    کافیست در این سایت ثبت نام کنید..در این سایت راهنمایی ها و منوی فارسی محیط سایت کار را برای شما آسانتر میکند.
    البته سایتهای دیگری مانند گیگفا هم هستند که این خدمات رو ارائه میدهند ولی من چون از این سایت استفاده میکنم به شما پیشنهادش میکنم.
    نا گفته نماند که در پرشین گیگ میتوانید از خدماتی مانند ساخت وبلاگ و وب سایت استفاده کنید و یا متوانید فقط از فضای موجود جهت آپلود فایلهای خود استفاده کنید.
    اگر مشکلی در رابطه با این موضوع بود به من اطلاع بدید تا پاسخ بدم.
    امیدوارم این راهنمایی ها براتون مفید واقع بشه.اگر غلط دیکته ای داشتم عذر میخوام چون این مطلب رو خیلی سریع تایپ کردم و خسته هم هستم.
    تا گام بعدی خدانگهدار.

[اعتبار مطالب این پست که شامل مطالبی در خصوص سایتهای آپلود رایگان است منقضی شده است.به زودی سایتهای جدیدی برای این کار معرفی خواهیم کرد.با ما همراه باشید]
    ویرایش توسط keyson : December 23rd, 2012 در ساعت 18:00

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

گام پنجم (مهم)

موضوع: آموزش استفاده صحیح از کلمات کلیدی در انتهای هر مطلب برای افزایش بازدید

دوستان عزیز اگر این تایپیک تکراریه یا غلط دیکته ای داره یا ... عذر خواهی میکنم.

در گام سوم و در موضوع تبلیغات به سایتهای تبلیغاتی توضیح دادم که کلمات کلیدی چیست و چه کاربردهایی دارند و البته مختصری نیز در این بخش در این مورد خواهم نوشت.

توضیح تقریبا مختصر:
    وقتی یک فرد به دنبال مطلبی یا فایل یا هر چیز دیگری است و میخواهد آن را در دنیای مجازی و در بین سایتها و وبلاگها پیدا کند بیشتر سراغ موتورهای جست و جو گر مانند گوگل,یاهو, msn و.. میرود و کلمه مورد نظر خود را در این موتور ها سرچ(جست و جو) میکند.
    برای مثال گوگل: وقتی که فزد کلمه مورد نظر را جستوجو میکند گوگل سایتها و وبلاگهایی را نمایش میدهد که این کلمات یا شبیه کلماتی که جست و جو شده در آنها وجود دارد.البته سایتهایی که دارای پیج رنک بالایی هستند جزو اولین سایتهای نمایش داده شده توسط گوگل هستند.در بخش وبلاگ نویسها و در تایپیکی با موضوع نحوه محاسبه پیج رنک در گوگل توضیحات کاملی را در رابطه با پیج رنک و نحوه محاسبه آن را قرار دادم اما ما با این موضوع کاری نداریم.
    بحث ما در رابطه با کلماتی هستند که افراد سرچ میکنند و گوگل سایتهایی که این کلمات در آنها وجود دارد را نمایش میدهد.فرقی نمیکند که پیج رنک بالایی داشته باشید یا پیج رنک پایین.به هر حال این کاری که معرفی خواهم کرد کمک زیادی به افزایش بازدید شما میکند و باعث میشود گوگل سایت یا وبلاگ شما را بیشتر نمایش دهد.

موضوع بحث ما کلمات کلیدی است...باز هم یاد آور میشم که کلمات کلیدی مرتبط با موضوع سایت یا وبلاگ انتخاب میشوند.برای مثال اگر شما یک وبلاگ با موضوع خبری دارید میتوانید از این کلمات استفاده کنید: اخبار,خبر,جدیدترین,روز,تحلی ل,داغ
    امیدوارم متوجه شده باشید که کلمات کلیدی چگونه انتخاب میشوند.
    حال به جای حساس میرسیم و آن هم این است که کلمات کلیدی را در کجا و چگونه در سایت یا وبلاگ قرار دهیم.وقتی شما در این انجمن میخواهید تایپیکی را ایجاد کنید قسمتی به نام کلمات کلیدی وجود دارد که میتوانید کلمات مرتبط با موضوعی که میخواهید ثبت کنید را در آن قرار دهید.

شما با 2 حالت میتوانید این کلمات را در سایت یا وبلاگ قرار دهید.
    1-وقتی مطلبی را در وبلاگ یا سایت قرار میدهید مکانی را برای گذاشتن کلمات کلیدی انتخاب کنید.اکثر سایتها کلمات کلیدی خود را در آخر هر مطلب مینویسند.سعی کنید حداقل 3 کلمه کلیدی برای موضوع خود انتخاب کنید و توجه داشته باشید که حتما کلمات را با { , } از هم جدا کنید.
    2- روش دوم به این صورت است که شما فقط یک مکان یا صفحه برای نوشتن کلمات کلیدی خود در نظر میگیرید و نیازی نیست برای هر مطلب کلمات کلیدی بنویسید.میتوانید در یک صفحه ایجاد کنید و تمام کلمات کلیدی که فکر میکنید با موضوع وبلاگ یا سایت شما مرتبط است و کاربران آن را بیشتر جست و جو میکنند را در این صفحه قرار دهید.البته کاربرد روش اول بیشتر است.من از روش دوم استفاده کردم..برای مثال به این وب سایت رفته و آخر قسمت درباره ما را مشاهده کنید.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] or [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

هنگامی که اکثر سایتها برای افزایش بازدید خود از ان روش استفاده کردند برخی افراد این روش را کاملا بی نتیجه دانشتند و برخی نیز ادعا کردند این روش نه تنها افزایش بازدید را به همراه ندارد بلکه باعث کاهش بازدید هم میشود.
    با توجه به این که بنده و اکثر دوستان از این روش استفاده کردیم و نتیجه هم گرفتیم و سایت ترفندستان هم از این روش استفاده میکند میتوانیم بگوییم که این روش روی افزایش بازدید سایت یا وبلاگ شما تاثیر گذار است.

امیدوارم که این مطلب برای دوستان مفید بوده باشه.

منبع: خودم

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

گام ششم

چگونه از ظاهر و زیر ساخت یک وبلاگ مراقبت کنیم؟

وبلاگ نویسان آماتور و کسانی که برای اولین بار یک وبلاگ میسازند اکثرا علاقه شدیدی دارند که ابزاری مانند عکس تصادفی,بازی آنلاین,فال حافظ ,ریزش برف و گل و بلبل در وبلاگ و نشانگر های متنوع موس استفاده کنند.

میتوان این وبلاگ نویسان را به 2 دسته تقسیم کرد.

1-افرادی که برای تفریح یک وبلاگ شخصی تاسیس میکنند و در آن درد و دل و خاطراتشان را مینویسند که اکثرا در وبلاگهایشان مطالب مفیدی یافت نمیشود و اکثرا هم از قالب های سیاه و غمگین استفاده میکنند.در این حالت کاربرانی که به این وبلاگ مراجعه میکنند فقط سنگ سبور وبلاگ نویس میشوند و امواج منفی مطالب را کاملا دریافت میکنند و با روحیه ای غمگین وبلاگ را ترک میکنند و در این موارد 75% کاربران به این وبلالگ بر نمیگردند...چرا که اگر برای وقت خود ارزش قائل باشند نمیخواهند وقت خود را صرف خواندن درد و دل افراد کنند.
    توجه کنید که موضوع سنگدلی نیست...کاربرانی که به وبلاگ این فرد مراجعه میکنند هیچ ارتبلاطی با وبلاگنویس ندارند...معمولا شما دردودل فردی را گوش میدهید تا به او کمک کنید ولی وقتی با اون شخص هیچ ارتباطی ندارید چگونه میتوانید به او کمک کنید...در این موارد فقط وقت خود را تلف کرده اید...
    در این گونه وبلاگ ها مهم نیست که چه ابزاری قرار بگیرد...چرا که کاربران به صورت رهگذر به وبلاگ مراجعه میکنند و این وبلاگ نویس بازدید ثابتی نخواهد داشت.

2-در این دسته وبلاگ نویسانی قرار میگیرند که برای وقت خود ارزش قائل هستند و تمام مطالبی که در وبلاگ قرار میدهند برای هدفی نوشته شده و مفید هستند.
    موضع این مطلب بر میگرده به این وبلاگنویسان.
    این افراد معمولا بازدید ثابتی در وبلاگشان دارند یعنی معمولا افرادی که از وبلاگ این فرد دیدن میکنند باز هم بر میگردند چرا که مطالب وبلاگ برایشان مفید بوده است.
    حال میخواهیم به مواردی اشاره کنیم که باعث پایین آمدن سرعت لود وبلاگ میشود...ظاهر وبلاگ را خراب میکند و دارای کد های مخرب و آلوده هستند.
    اگر برای وبلاگ خود ارزش قائلید به توضیحات زیر توجه کنید:

شما میدانید که سایتهای زیادی هستند که به کاربران خدمات و بازی آنلاین رایگان ارائه میکنند و روز به روز بر کیفیت و ابتکار آنها افزوده میشود...حال چه دلیلی دارد شما در وبلاگتان کد بازی آنلاین را قرار دهید؟این بازی ها برای اینکه در وبلاگ قرار میگیرند کاملا ساده و اکثرا هم بدون موضوع هستند و فقط وقت کاربر را تلف میکنند.سرعت لود قالب وبلاگتان را پایین میآورند و به خاطر استفاده فایل های exe در بازی های جاوا گوگل کد های این بازی ها را مخرب شناسایی کرده و ممکن است وبلاگ شما را مخرب شناسایی کرده و از ورود کاربران جلوگیری کند.
    این مساله در کد های عکس تصادفی و دیگر کد های زیبا ساز هم صدق میکند.

وبلاگ شما باید این قابلیت ها را داشته باشد:
    علاوه بر زیبایی ساده و سبک باشد چرا که گذاشتن قالب سنگین در وبلاگ(با توجه به سرعت پایین کاربران ایران) باعث یشود وبلاگ دیر لود شود و اگر خیلی طول بکشد در اکثر موارد صفحه وبلاگ توسط کاربر بسته میشود.
    حتما توجه کنید که سایتهایی که به آنها اطمینان دارید خدمات و ابزار وب مستر تهیه کنید تا خیالتان از بابت کد های مخرب راحت شود.در همین انجمن و در یک تایپیک اعلام کردم که جاست پرشین دارای کد های مخرب هست که اینجا هم اعلام میکنم و سعی کند از این سایت ابزار تهیه نکنید.
    همینجا جا داره که توصیه کنم از سایت بهار بیست ابزار تهیه نکنید چرا که معمولا 99% ابزارهای این سایت دارای تبلیغ است,در تبلیغ لینک سایت تبلیغاتی وجود دارد و خود سایت بهار بیست نیز از نظر کدهای ابزاری اعتبار کمی دارد.یعنی ضرر ابزارهای این سایت بیشتر از فایده آن است.
    اگر تمایل داشتید میتونید درخواست بدید تا نام چند سایت مطمئن برای تهیه ابزار وب مستر اعلام کنم.
    امیدوارم این مطلب ساده براتون مفید واقع شده باشه.
    موفق باشید.

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

گام هفتم

انتخاب یک نام مناسب برای آدرس وبلاگ.

اگر برای ساخت وبلاگ از سیستم های وبلاگدهی بلگفا و میهن بلاگ استفاده میکنید باید بداند که احتمال بسیار ضعیفی وجود دارد که نام مورد نظر شما توسط شخصی برداشته نشده باشد.
    برای همین مجبور هستیم نامهایی را انخاب کنیم که توسط دیگران انتخاب نشده باشند و در اکثر موارد این نامها زیاد جالب نیستند چرا که بیشتر نامهای زیبا توسط وبلاگنویسان قبلی برداشته شده است.

اگر هم نام مورد نظر شما توسط افراد انتخاب نشده باشد و بتوانید این نام را ثبت کنید شاید به این فکر کنید که دامنه وبلاگتان کمی بلند است.
    حال میخواهم به شما سایتی را معرفی کنم که شاید باور نکنید به شما یک آدرس دامنه کوتاه و رایگان میدهد.
    معرفی:
    من یک وبلاگ دارم با این نام:
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    کمی طولانی است.ولی حالا یک نام زیبا برایش انتخاب کردم که هم کوتاه است و هم زیبا.

برای خواندن آوزش ثبت نام در این سایت و ساخت دامنه رایگان به سور کامل و همراه با شکل به قسمت وبلاگنویسان و تایپیک "قابل توجه وبلاگنویسان,دامنه کوتاه و رایگان" مراجعه کنید و یا روی آدرس زیر کلیک کنید.

[اعتبار مطالب این پست که شامل مطالبی در خصوص سایتهای ارائه دهنده دامنه رایگان است منقضی شده است.به زودی سایتهای جدیدی برای این کار معرفی خواهیم کرد.با ما همراه باشید]
    ویرایش توسط keyson : December 23rd, 2012 در ساعت 18:01

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

پست‌ها
    1,413
    Apple-iPhone-4S
    سپاس (اهدایی)
    603
    سپاس (دریافتی)
    2547
    نوشته ‌های وبلاگ
    23

گام هشتم
    تبادل لینک بعد از تبلیغات وبلاگ
    همانطور که در گام سوم توضیح دادم معرفی سایت یا وبلاگ به سایتهای تبلیغاتی رایگان تاثیر بسیار زیادی در افزایش بازدید و رنک شما خواهد داشت.
    پس از تبلیغات میتوانید شروع به تبادل لینک با وبلاگهای هم موضوع خود کنید.
    در هنگام تبادل لینک با یک سایت یا وبلاگ به نکات زیر توجه کنید:
    1-سعی کنید بیشتر با سایتها و وبلاگهایی تبادل لینک کنید که هم موضوع شما هستند و سعی کنید لینک سایتهایی که در شاخه موضوعی شما نیستند را در وبلاگ خود قرار دهید.
    2-از تبادل لینک با سایتهای فیل تر شده یا سایتهایی که دارای مطالب غیر اخلاقی دارند جدا خودداری کنید.اگر با اینگونه سایتها تبادل لینک کنید حتی اگر وبلاگ شما کاملا اخلاقی باشد تونسط لینکی که از این سایتها دریافت میکنید فیل تر خواهد شد.
    3-از تبادل لینک با سایتهایی که در گوگل یا دیگر موتور های جست و جو گر مخرب شناسایی شده اند خودداری کنید.
    4-حدالمکان سعی کنید با سایتها یا وبلاگهایی تبادل لینک کنید که پیج رنک آنها از وبلاگ شما بیشتر است.در این صورت بازدید و پیج رنک شما افزایش بیشتری خواهد داشت.هر شخصی که از آن سایت وارد وبلاگتان شود(یعنی به شما لینک بدهد) برای شما مفید خواهد بود و روند رو به رشد بازدید و رنک را سریع تر خواهد کرد.تبادل لینک با سایتهایی که پیج رنکشان پایین تر از شما است هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمیکند و فقط برای طرف مقابل مفید خواهد بود.
    5-از قرار دادن لینک باکس های عمومی به ویژه لینک باکسهایی که دارای تبلیغات هستند خودداری کنید و این لینک باکسها را در وبلاگ خود قرار ندهید.چرا که شما نمیدانید چه سایت و وبلاگهایی در لینک باکس لینک شده اند و همچنین گوگل نیز با لینک باکسها مشکل دارد و چنانچه رباتنهای گوگل بفهمند که درون وبلاگتان لینک باکس عمومی وجود دارد برای شما مشکل ساز خواهند شد(این مورد خیلی کم اطفاق میافتد)
    6-اگر میخواهید لینک باکسی داشته و در وبلاگ خود قرار دهید سعی کنید یک لینک باکس به صورت خصوصی بسازید و سایتهایی که میشناسید و با آنها تبادل لینک کرده اید را در آن قرار دهید.
    7-اگر از آمارگیر وبگذر استفاده میکنید هر چند مدت به قسمت ورودی های وبلاگ بروید تا بفهمید هر سایت چقدر به شما لینک داده است.
    موفق باشید.

[توجه: اعتبار مطالب این پست که شامل مطالبی در خصوص تبادل لینک است منقضی شده است چرا که این اصل از استراتژی و اصول گوگل برای اعتبارسنجی سایتها حذف شده است و تبادل لینک از این پس بیشتر باعث کاهش اعتبار شما خواهد بود تا بهبود آن!درادامه مطالبی در خصوص سئو و لینکهای یکطرفه توضیح داده ام که میتوانید از آنها استفاده کنید.با ما همراه باشید]
    ویرایش توسط keyson : December 23rd, 2012 در ساعت 18:04

تلگرام
    اینستاگرام
    فرم ارتباط

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 9 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)