تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

موضوع: طرز تشخیص فرمت اصلی فایلهای بدون پسوند

پیش فرض طرز تشخیص فرمت اصلی فایلهای بدون پسوند

فرض کنید فایلی رو دانلود کردیم و این فایل هیچ پسوندی نداره ! (مثل بعضی از فیلمهایی که از سایت ایران سیما دانلود میکنیم) ولی همان طور که میدانید حتی اگر فایلی پسوند نداشته باشد در صورتی که آن را با برنامه مناسبش باز کنیم به راحتی اجرا میشه، البته ما هر پسوندی براش بزاریم اجرا میشه اما پسوند واقعی اون چی است؟ (wmv,avi,...)
    ضمنا قسمت خصوصیات فایل هم چیزی در این رابطه ننوشته!
    برای اینکه بتونیم بفهمیم پسوند همچین فایلی چی هست باید چه کار کنیم؟
    آیا برنامه ای یا راهی برای این کار وجود دارد؟
    پست‌ها
    3
    Apple-iPhone
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2
    سپاس (دریافتی)
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asm262015 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    لطفا با اون فایلا کاری نداشته باشین من وقتی گوشی Sony Ericson W890 چنین فایلاهیی رو دیدم وقتی پاکشون کردم کل گوشی پاک شده بود و هربار که روشنش میکردم یه صفحه سفید میومد

Sent from my HUAWEI U8950-1 using Tapatalk
    مرسی از راهنماییتون اما مشکل من اینه که به فایل های خودم هم نمیتونم دسترسی داشته باشم . مموری رو روی کامپیوتر باز کردم اما فایله نه باز میشه نه کپی نه تغییر نام ، هیچ کاریش نمیتونم بکنم ! همه ی فایل های گوشیم تبدیل شدن به یه فایل ناشناس

نقل قول نوشته اصلی توسط asdolacharkhi [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    مرسی از راهنماییتون اما مشکل من اینه که به فایل های خودم هم نمیتونم دسترسی داشته باشم . مموری رو روی کامپیوتر باز کردم اما فایله نه باز میشه نه کپی نه تغییر نام ، هیچ کاریش نمیتونم بکنم ! همه ی فایل های گوشیم تبدیل شدن به یه فایل ناشناس
    شما از ویندوز ایکس پی استفاده میکنید؟

پست‌ها
    3
    Apple-iPhone
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2
    سپاس (دریافتی)
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط asm262015 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    شما از ویندوز ایکس پی استفاده میکنید؟

نه عزیز 8.1 نصب دارم رشتم کامپیوتره تا حدودی میدونم چی به چیه ، اما این یه مورد دیگه نوبره برای من ! خودم احتمال میدونم فایل هام رمزگذاری شده باشن فقط نمیدونم چطوری و یا چطور باید برشون گردونم . یه چیزی مثه بدافزار گروگان گیر ، اما اون بدافزار از کاربر پول میخواد ،،این هیچ اجازه ی دسترسی نمیده !

نقل قول نوشته اصلی توسط جاسم کدخدایی بنت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فکرنکنم دوست عزیز چنین برنامه ای باشه
    موفق باشی احسان جان
    دیدی بود؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    از folder option و از تب View تیک گزینه hide extensions for known رو بردارید ببینید مشکلتون حل میشه
    این کار برای اون فایلهایی خوب هست که پسوند دارند اما پسوندشون توسط ویندوز مخفی شده است. نه فایلهایی که اصالتا پسوند ندارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid4631 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزیز منم دقیق متوجه نشدم ولی اگه روی فایل راست کلیک کرده و properties رو بزنید در صفحه باز شده و در تب general فرمت فایل دیده میشه.
    این کار هم مربوط به فایلهایی میشه که پسوند داشته باشند و پسوندشون مخفی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط جاسم کدخدایی بنت [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فکرنکنم بشه
    شما پسوندهای مختلف تصویری چون mpg-avi-wmv

اگه مشخصات فایلی که دانلود کردی خوب به لینک دانلودش بری آخرش پسوند هست
    شاید هم آخرش پسوند نباشه. مثلا ممکنه یه نفر فایل بدون پسوند آپلود کرده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط asdolacharkhi [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    چطوری و یا چطور
    مگه این دوتا واژه (چطوری و چطور) با هم فرق دارند؟
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)