تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 43 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 421

موضوع: اخبارگوگل

پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7858
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

New اخبارگوگل

درود دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا تمامی اخباری که در مورد شرکت گوگل هست در این تاپیک قرار داده بشه تا هم دسترسی به اخبارهایی که در ارتباط با این شرکت بزرگ وجود داره راحتتر بشه و هم اینکه از شلوغ شدن و پخش شدن اخبار خودداری بشه. پس از دوستان خواهش می‌کنم که تمامی اخباری که در مورد این شرکت می‌خواهند توی انجمن بگذارند رو توی این تاپیک قرار بدهند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاری می‌کنم.

آندرویید، محبوب ترین برای هکرها

سهم برنامه‌های مخرب مبتنی بر آندرویید در میان همه بدافزارهای تلفن همراه در حال حاضر بیش از ۴۶ درصد است و این میزان به سرعت در حال افزایش است.

نیمه دوم سال ۲۰۱۱ برای تبهکاران سایبری که به طور روزافزون به دنبال فرصت‌هایی برای طراحی نقشه‌های جدید کلاهبرداری در محیط تلفن همراه هستند، ایام پُرتکاپویی بوده است.

به گزارش ايتنا به نقل از موسسه دیده بان آی تی، مطابق گزارش آزمایشگاه کسپرسکی پلتفرم آندرویید سرانجام خود را به عنوان محبوب‌ترین پلتفرم برای برنامه‌های مخرب تلفن همراه تثبیت کرده است و از پلتفرم‌های دیگر و بدافزار «عمومی» جاوا نیز پیشی گرفته است.
    تنها در سپتامبر سال ۲۰۱۱، تعداد بدافزارهایی که به تازگی برای دستگاه‌های مبتنی بر آندرویید کشف شده‌اند به میزان بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت.

به موازات این روند، روند آشکار دیگری در زمینه بدافزارهای تلفن همراه در جریان است: برنامه‌های مخرب تلفن همراه به طور روزافزون اطلاعات شخصی کاربران را هدف قرار می‌دهند.
    همچنین در اکتبر سال ۲۰۱۱، به طور ویژه سهم برنامه‌های مخرب آندرویید که اقدام به سرقت داده‌های شخصی می‌کنند به ۳۴ درصد افزایش یافت.

این روند قطعاً نگران‌کننده است؛ به‌خصوص اگر این مسئله را در نظر بگیریم که این نوع برنامه‌های مخرب تلفن همراه گاهی اوقات در بازار آندرویید ظاهر می‌شوند.

نمونه‌ای از یک برنامه مخرب که از طریق فروشگاهي رسمی توزیع شده است، Trojan-Spy.AndroidOS.Antammi.bاست.
    این برنامه که به شکل یک برنامه ساده برای بارگیری زنگ گوشی در می‌آید، در بازار آندرویید ظاهر شد و فقط بعد از دادن اخطار از سوی آزمایشگاه کسپرسکی حذف گردید.
    این برنامه «پوششی» برای کاربران روسی طراحی شده است که از آن برای ارسال پیام‌های متنی به یک سرویس پولی برای دریافت نواخت‌های مورد نظر استفاده می‌کنند.

این فعالیت کاملاً قانونی است، اما فعالیت تأثیرگذار مخرب به طور همزمان در پس زمینه جریان دارد. Antammi.b مانند بدافزار قديمي «دسکتاپ» تقریباً همه چیز را سرقت می‌کند: قراردادها، متون، مختصات جی‌پی‌اس و حتی عکس‌ها. سپس گزارش فعالیت‌‌ها از طریق یک نامه الکترونیکی ساده برای تبهکاری که نقشه کلاهبرداری را طراحی کرده است ارسال می‌شود و اطلاعات در یک سرور بارگذاری می‌شوند.

داستان عشق ناکامی که تبهکاران سایبری و پلتفرم آندرویید در آن نقش دارند، به دلیل سهم عمده این پلتفرم از بازار، انعطاف‌پذیری و قابلیت دسترسی آن و در عین حال نظارت مسامحه‌کارانه بر توزیع نرم‌افزاری آن غافلگیرکننده نیست.
    نتیجه امر این است که سهم برنامه‌های مخرب مبتنی بر آندرویید در میان همه بدافزارهای تلفن همراه در حال حاضر بیش از ۴۶ درصد است و این میزان به سرعت در حال افزایش است.

مسئله نگران‌کننده‌تر این است که جدا از سرقت اطلاعات شخصی، ارسال متن و برقراری تماس با شماره‌های ويژه و پریمیوم، بدافزارهای تلفن همراه خدمات بانکی را نیز هدف قرار می‌دهند؛ به طوری که اغلب رمزهای عبور و رمزهای تأیید یک بار مصرف را برای تلفن‌های همراه ارسال می‌کنند.

تجزیه و تحلیل دقیق این برنامه مخرب، موسوم به Zeus-in-the-Mobile را می‌توانید اینجا در [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بیابید.

منبع : ایتنا

بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است :
    « کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم متوجه شدم
    دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم . بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم
    خانواده ام را متحول کنم . اینک که در آستانه مرگ هستم می فهمم که
    اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم ، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم

پیش فرض مرورگر کروم درایو رها را پشتیبانی خواهد کرد

مرورگر کروم درایو رها را پشتیبانی خواهد کرد

به نقل از انفورماتیسین, گوگل در کنفرانس لیورپول اعلام کرد که مرورگر کروم درایورهائی نظیر وبکمها, میکروفونها و یا گیم پدها را پشتیبانی خواهد کرد.

همچنین در اولین سه ماهه 2012 مرورگر کروم دارای پروتکل ارتباطی audio/video در زمان حقیقی WebRTC خواهد بود.
    پست‌ها
    770
    Apple-iPhone-5S
    Apple-iPad-2
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    2434
    سپاس (دریافتی)
    1346
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

جدیدترین نسخه Google Maps با امکان مشاهده نقشه داخلی ساختمانها
    از تماشا و بررسی نقشه فضاهای باز و بیرون از ساختمان ها خسته شدید؟ آخرین نسخه Google Maps رو امتحان کنید .

حالا شما میتونید دیدن نقشه های داخلی ساختمانها رو تجربه کنید، جدیدترین نسخه نرم افزار نقشه خوانی شرکت گوگل یعنی Google Maps 6.0 این امکان رو به شما میده که نقشه فضاهای داخلی ساختمانها رو نیز رصد کنید . در نسخه جدید کاربر میتونه نقشه نمای بالایی ساختمانهای برخی از فروشگاهها و فرودگاهها رو در آمریکا و ژاپن تماشا و با در محل های مورد نظرش به جستجو بپردازه .

رابط کاربی نیز کمی دچار تغییر شده، با منوی quick-selection میتونید به راحتی بین Maps، Maps, Places, Navigattion, Check in, Latitude, Location History و My Places جهش کرده و انتخاب سریع انجام دهید .
    بهترین تاپیک برای انتخاب پسورد در
    راه های افزایش امنیت پسورد

FRUIT NINJA یی ها بیاد توی
    طرفداران FRUIT NINJA
    وایمکس ی ها هم بیاد توی
    مشترکین وایمکس
    اهل خنده ها بیاد توی
    خــــــــُ لامـــــصـــّـــب
    هرکی گوشی هوشمند داره بیاد توی
    دارندگان گوشی های هوشمند
    گروه ها با مدیریت این جانب

پیش فرض نوار منوی گوگل باز هم تغییر میکند

نوار منوی گوگل باز هم تغییر میکند

به نقل از تومزگید, نوار منوی گوگل بعد از تغییر به نواری سیاه باز هم تغییر میکند.

با کلیک روی لوگوی گوگل در بالا و سمت چپ صفحه جستجو, این منوی جدید نمایان خواهد شد. رنگ ان همچنان سیاه بوده و روی ان گوگل پلاس, نقشه گوگل و یا جی میل مشاهده میشود.

از هم اکنون میتوان به این ورژن جدید دست یافت. برای اینکار در اینترنت اکسپلورر 9 روی F12 و در فایرفاکس روی تکمه های Ctrl + Shift + k و در کروم و اپرا روی تکمه های Ctrl + Shift + j فشار داده و سپس کد زیر را وارد کنید

کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

این عملیات برای دیدن ورژن جدید صفحه جستجوی گوگل [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]نیست هر چند که کد انها با هم فرق دارد.

پیش فرض یوتیوب امروز اینترفیس خود را تغییر داد

یوتیوب امروز اینترفیس خود را تغییر داد

به نقل از انفورماتیسین, یوتیوب امروز [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] را ارائه کرد.

همچنین قرار است که لوگوی یوتیوب نیز تغییر کرده و بیشتر شبیه به لوگوی گوگل اصلی گردد.

پیش فرض گوگل به زودی سرویس تحویل سریع سفارشات را عرضه میکند

گوگل به زودی سرویس تحویل سریع سفارشات را عرضه میکند

به نقل از کلوبیک, گوگل مایل است که در بازار تحویل سریع سفارشات با فروشنده سایبری, امازون, رقابت کند.

به نقل از وال استریت جورنال, این سرویس در ابتدا در امریکا عرضه شده و گوگل با Macy's, Gap Inc و OfficeMax قراردادهائی امضا کرده است

هدف از ایجاد این سرویس, رقابت با امازون پرایم میباشد. اشتراک یکساله 79 دلار است و با ان میتوان به فیلمهای استریمینگ و سریالهای تلویزیونی و کتابهای الکترونیکی برای Kindle نیز استفاده کرد.

بلاگر به سیستم اطلاع فعالیت تروریستها مجهز خواهد شد ?

به نقل از زد دی نت, سناتور Joe Lieberman که در راس کمیته امنیت ملی سنا میباشد از گوگل خواست تا هر گونه محتوای مرتبط با تروریسم را روی پلاتفرم بلاگها بن کند و همچنین سیستم اطلاعی ایجاد کند تا کاربران بلاگر بتوانند این قبیل چیزها را همانطور که روی گوگل انجام میشود, اطلاع دهند.

دلیل این تقاضا توقیف José Pimentel مردی 27 ساله در هفته گذشته در نیویورک میباشد که از هواداران القاعده است. او بمبهای دستی ساخته و تصمیم داشته که انها را برای ماشینهای پلیس و تجهیزات پست و نظامیانی که از خارج باز میگشته اند استفاده کند.

Pimentel بلاگی روی بلاگر داشته و دستور ساخت بمب را نیز روی اینترنت یافته بوده است.

گوگل هنوز رسما عکس العملی در مورد این تقاضا نشان نداده است.

همچنین این سناتور از توئیتر خواسته است تا دیگر اکانتهای طالبان که از سایت میکروبلاگر بعنوان ابزار تبلیغ استفاده میکنند را میزبانی نکند.
    پست‌ها
    15,815

McAfee Konqueror Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    7788
    سپاس (دریافتی)
    24484
    نوشته ‌های وبلاگ
    82

سرویس Street View گوگل پا به داخل ساختمان‌ها می‌گذارد

افرادی که با گوگل و سرویس‌های متنوع و جذاب آن آشنا هستند، حتما تاکنون از سرویس نمای خیابان گوگل (Google Street View) استفاده کرده‌اند. اما شرکت Google اعلام کرده که این سرویس را کامل‌تر خواهد کرد، چندی قبل، فقط در بعضی از خیابان‌های اصلی بعضی از شهرها می‌توانستیم از این سرویس برای پیدا کردن مکان مورد علاقه‌ی خود و پیدا کردن جاذبه‌های توریستی برای مسافرت استفاده کنیم، قابلیت جدیدی که به جذابیت بیشتر این سرویس اضافه خواهد کرد، قابلیت حضور مجازی در فضاهای سرپوشیده، مثل فروشگاه‌ها، رستوران‌ها ،‌هتل‌ها و… است، که اینجا هم تصویری با زاویه چرخش ۳۶۰ درجه در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید از هر زاویه‌ی دلخواه به قسمت مورد علاقه‌ی خودتان نگاه کنید و همچنین می‌توانید اطراف مکانی را که قصد رفتن به آنجا را دارید ببنید که جای پارک دارد یا نه.

در ضمن خودتون میتونید[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]"البته با چیز شکن"

پست‌ها
    15,815

سپاس (اهدایی)
    7788
    سپاس (دریافتی)
    24484
    نوشته ‌های وبلاگ
    82

گوگل کروم دومین مروگر پراستفاده در جهان شد

به نظر شما بهترین مرورگر اینترنت کدام است؟ چه معیارهایی برای انتخاب یک مرورگر مناسب در نظر می‌گیرید؟ رابط کاربری آسان؟ سرعت؟

طبق گزارشات Statcounter‌ گوگل کروم روز به روز در حال پیشرفت است‌، بطوری که طی سه سالی که از عرضه‌ی گوگل کروم‌ می‌گذرد، توانسته خود را از یک مرورگر ناشناخته به دومین مرورگر پراستفاده در سطح جهان برساند و مقام موزیلا فایرفاکس محبوب را با فاصله اندکی از آن خود کند. سهم بازار گوگل کروم ۲۵٫۶۹ درصد؛ در برابر سهم ۲۵٫۲۳ درصدی فایرفاکس است. با این حال اینترنت اکسپلورر شرکت مایکروسافت با تصرف سهم ۴۰٫۶۳ درصد، در صدر جدول است.

می‌توان دلیل صعود گوگل کروم را به روز رسانی‌های سریع و با فاصله زمانی کم دانست‌؛ به طوری که هر شش هفته یک بار نسخه‌ی جدیدی ارائه می‌کند و استاندارد رابط کاربری زیبا و ساده‌اش با رابط کاربری فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر برابری می‌کند. به تازگی فایر فاکس هم برای عقب نماندن از رقبای خود ورژن‌های جدیدش را هر پنج هفته یک بار منتشر می‌کند.

با همه این‌ها کروم باز هم راه طولانی برای رسیدن به جایگاه مرورگر مایکروسافت دارد در جعبه‌ی کامنت زیر برای ما بگویید از کدام استفاده می‌کنید و چرا؟ من شروع می‌کنم ؛ فایر فاکس به دلیل رابط کاربری زیبا و ساده. شما چطور‌؟
    پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7858
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

بازنشستگی App Inventor گوگل

بعد از یکپارچگی گوگل‌ریدر با پلاس و تغییرات کلی در جیمیل اینبار موج تغییر و تحولات گوگل به سرویس [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رسید. سرویسی که امکان ساخت برنامه‌های اندروید به صورت کاملاً ویژوال را در اختیار شما قرار می‌داد.
    این بار گوگل [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] کرده که این سرویس را در پایان سال جاری میلادی یعنی ۳۱ دسامبر خاموش خواهد کرد. بر اساس همکاری مشترک گوگل با دانشگاه MIT ، [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]تاسیس گردیده است. این مرکز در سه ماهه اول سال ۲۰۱۲ سرویسی مشابهه سرویس گوگل را جهت استفاده عموم راه اندازی خواهد کرد.
    از این رو گوگل از تمامی کاربرهای این سرویس در خواست کرده است تا پایان سال جاری نسبت به دریافت نسخه بک آپ از پروژه های خود اقدام کنند. شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه “Download All Projects” تمامی پروژه‌های خود را در قالب یک فایل زیپ شده دانلود کنید.

گوگل گفته که سورس سرویس فوق از پایان سال تحت مجوزهای اپن سورس منتشر و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است :
    « کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم متوجه شدم
    دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم . بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم
    خانواده ام را متحول کنم . اینک که در آستانه مرگ هستم می فهمم که
    اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم ، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم

پست‌ها
    15,815

سپاس (اهدایی)
    7788
    سپاس (دریافتی)
    24484
    نوشته ‌های وبلاگ
    82

پنج تغییر حیاتی گوگل برای اندروید

الف-رابط کاربری ساده تر:شکی نیست که امکانات خوبی در رابط کاربری اندروید گنجانده شده است. مثلا”یادآوریها که در widget خاص خود نمایش داده میشوند.
    در واقع دامنه انتخاب widget ها برای شما تا حد زیادی باز است. برای ایمیل، آب و هوا و اخبار و …انواع و اقسام widget ها وجود دارد. خانه هم چند صفحه ای است و با حرکت دادن، آیکونهای برنامه های مختلف مانند iOS دیده می شوند. از همه گوشه های صفحه خانه استفاده شده و چیزی در آنجا قرار گرفته که هر کدام تازه حاوی چندین گزینه داخل خود هستند!
    در واقع اندروید سعی کرده است ظاهری شبیه دستکاپ داشته باشد در حالیکه iOS ترجیح داده ظاهری شبیه موبایلها داشته باشد.
    شکی نیست که اقلا”در حیطه رابط کاربری اندروید دارای گزینه های بیشتری است اما همین تنوع اگرچه باب میل کاربران متوسط و بالاتر است، موجب سردرگمی کاربران مقدماتی میگردد. در واقع اندروید رابط کاربری نه چندان دوستدار کاربری ارایه داده است که لازم است خلاصه تر و سر راست تر گردد.
    باز بودن دست سازندگان در رابط کاربری خود هم موجب دردسر بیشتر است. مثلا”سامسونگ رابط TouchWiz را گسترش میدهد که باز هم تنوع کار را بالاتر میبرد.
    یک رابط کاربری ساده و کارآمد و با افکتهای زیبا اولین قدم جلب نظر کاربران مبتدی است.

ب-در هم ریختگی شدید:اگرچه سیاست باز گوگل در اندروید قابل تقدیر است اما میزان در هم ریختگی در اندروید واقعا”بیش از حد است. شاید بگویید ویندوز هم چنین است و همه بدان دسترسی دارند. اما واقعیت این است که ویندوز فقط در حیطه سازگاری باز عمل کرده و نوع باز بودن اندروید که از لینوکس به ارث رسیده است موجب شده هر کسی هر تغییری در آن بدهد. مثلا”شما به عنوان کاربر ویندوز برای به روزرسانی و پشتیبانی چند زبانه روند مشخصی دارید اما اندروید چنین نیست و هر سازنده ای ساز خود را کوک میکند! در واقع یک متولی واقعی برای اندروید وجود ندارد که همه امور آن را سامان دهد و این اتفاق خوبی نیست.

ج-شتابدهی سخت افزاری:اندروید از چند هسته ای و شتابدهی سخت افزاری حمایت میکند اما کماکان آنچه در iOS دیده میشود در اندروید وجود ندارد. در واقع اگرچه توان پردازش گرافیکی تبلتهای اندروید در قیاس با پردازش گرافیکی آیپد به لحاظ سخت افزاری کمتر است در عین حال توان به کارگیری همان چه موجود است نیز در اندروید به طور کامل موجود نیست.

د-مدیریت منابع رهاشده:منابعی که توسط اپلیکیشنها استفاده و سپس آزاد می شوند کماکان در اندروید به خوبی مدیریت نمیشوند. در واقع Garbage Collector در اندروید هنوز بهینه نیست.

ه-توان مصرفی:یکی از مهمترین ضعفهایی که اندروید به واسطه مدیریت منابع و واسطه اجرایی برنامه و عم شتابدهی سخت افزاری مناسب پدید آمده است مشکل در توان مصرفی است. اندروید با اینکه مانند iOS دارای حمایت از deep sleep برای افزایش عمر باطری در حالت Stand by است اما در حالت اجرایی مدیریت توان مصرفی ایده آلی ندارد. این مشکل در موبایلها که حالت استندبای متفاوتی از تبلتها دارند کاملا”محسوس است.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 43 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز ‌های ارسال و ویرایش