تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 421

موضوع: اخبارگوگل

پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7859
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

New اخبارگوگل

درود دوستان این تاپیک رو ایجاد کردم تا تمامی اخباری که در مورد شرکت گوگل هست در این تاپیک قرار داده بشه تا هم دسترسی به اخبارهایی که در ارتباط با این شرکت بزرگ وجود داره راحتتر بشه و هم اینکه از شلوغ شدن و پخش شدن اخبار خودداری بشه. پس از دوستان خواهش می‌کنم که تمامی اخباری که در مورد این شرکت می‌خواهند توی انجمن بگذارند رو توی این تاپیک قرار بدهند. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاری می‌کنم.

آندرویید، محبوب ترین برای هکرها

سهم برنامه‌های مخرب مبتنی بر آندرویید در میان همه بدافزارهای تلفن همراه در حال حاضر بیش از ۴۶ درصد است و این میزان به سرعت در حال افزایش است.

نیمه دوم سال ۲۰۱۱ برای تبهکاران سایبری که به طور روزافزون به دنبال فرصت‌هایی برای طراحی نقشه‌های جدید کلاهبرداری در محیط تلفن همراه هستند، ایام پُرتکاپویی بوده است.

به گزارش ايتنا به نقل از موسسه دیده بان آی تی، مطابق گزارش آزمایشگاه کسپرسکی پلتفرم آندرویید سرانجام خود را به عنوان محبوب‌ترین پلتفرم برای برنامه‌های مخرب تلفن همراه تثبیت کرده است و از پلتفرم‌های دیگر و بدافزار «عمومی» جاوا نیز پیشی گرفته است.
    تنها در سپتامبر سال ۲۰۱۱، تعداد بدافزارهایی که به تازگی برای دستگاه‌های مبتنی بر آندرویید کشف شده‌اند به میزان بیش از ۳۰ درصد افزایش یافت.

به موازات این روند، روند آشکار دیگری در زمینه بدافزارهای تلفن همراه در جریان است: برنامه‌های مخرب تلفن همراه به طور روزافزون اطلاعات شخصی کاربران را هدف قرار می‌دهند.
    همچنین در اکتبر سال ۲۰۱۱، به طور ویژه سهم برنامه‌های مخرب آندرویید که اقدام به سرقت داده‌های شخصی می‌کنند به ۳۴ درصد افزایش یافت.

این روند قطعاً نگران‌کننده است؛ به‌خصوص اگر این مسئله را در نظر بگیریم که این نوع برنامه‌های مخرب تلفن همراه گاهی اوقات در بازار آندرویید ظاهر می‌شوند.

نمونه‌ای از یک برنامه مخرب که از طریق فروشگاهي رسمی توزیع شده است، Trojan-Spy.AndroidOS.Antammi.bاست.
    این برنامه که به شکل یک برنامه ساده برای بارگیری زنگ گوشی در می‌آید، در بازار آندرویید ظاهر شد و فقط بعد از دادن اخطار از سوی آزمایشگاه کسپرسکی حذف گردید.
    این برنامه «پوششی» برای کاربران روسی طراحی شده است که از آن برای ارسال پیام‌های متنی به یک سرویس پولی برای دریافت نواخت‌های مورد نظر استفاده می‌کنند.

این فعالیت کاملاً قانونی است، اما فعالیت تأثیرگذار مخرب به طور همزمان در پس زمینه جریان دارد. Antammi.b مانند بدافزار قديمي «دسکتاپ» تقریباً همه چیز را سرقت می‌کند: قراردادها، متون، مختصات جی‌پی‌اس و حتی عکس‌ها. سپس گزارش فعالیت‌‌ها از طریق یک نامه الکترونیکی ساده برای تبهکاری که نقشه کلاهبرداری را طراحی کرده است ارسال می‌شود و اطلاعات در یک سرور بارگذاری می‌شوند.

داستان عشق ناکامی که تبهکاران سایبری و پلتفرم آندرویید در آن نقش دارند، به دلیل سهم عمده این پلتفرم از بازار، انعطاف‌پذیری و قابلیت دسترسی آن و در عین حال نظارت مسامحه‌کارانه بر توزیع نرم‌افزاری آن غافلگیرکننده نیست.
    نتیجه امر این است که سهم برنامه‌های مخرب مبتنی بر آندرویید در میان همه بدافزارهای تلفن همراه در حال حاضر بیش از ۴۶ درصد است و این میزان به سرعت در حال افزایش است.

مسئله نگران‌کننده‌تر این است که جدا از سرقت اطلاعات شخصی، ارسال متن و برقراری تماس با شماره‌های ويژه و پریمیوم، بدافزارهای تلفن همراه خدمات بانکی را نیز هدف قرار می‌دهند؛ به طوری که اغلب رمزهای عبور و رمزهای تأیید یک بار مصرف را برای تلفن‌های همراه ارسال می‌کنند.

تجزیه و تحلیل دقیق این برنامه مخرب، موسوم به Zeus-in-the-Mobile را می‌توانید اینجا در [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] بیابید.

منبع : ایتنا

بر سر گور کشیشی در کلیسای وست مینستر نوشته شده است :
    « کودک که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم . بزرگتر که شدم متوجه شدم
    دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم . بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم
    خانواده ام را متحول کنم . اینک که در آستانه مرگ هستم می فهمم که
    اگر روز اول خودم را تغییر داده بودم ، شاید می توانستم دنیا را هم تغییر دهم

news گوگل یک اسیب پذیری مهم در کروم را تصحیح کرد

به نقل از زاتاز, گوگل مرورگر خود کروم را به روز رسانی کرده و یک اسیب پذیری مهم را با این به روز رسانی تصحیح کرد.

ورژن 15.0.874.121کروم, اسیب پذیری که مهم و در موتور جاوا اسکریپت بوده را تصحیح میکند

این اسیب پذیری به فردی مخرب و از طریق buffer overflow, یا اشباع مموری برای اجرای کدی اتفاقی و مخرب از راه دور امکان بهره برداری میداده است.

گوگل به Christian Holler, محقق امنیت انفورماتیک بخاطر یافتن این اسیب پذیری 1000 دلار پرداخت کرده است.
    پست‌ها
    770
    Apple-iPhone-5S
    Apple-iPad-2
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    2434
    سپاس (دریافتی)
    1346
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

تاکنون 200 میلیون دیوایس اندرویدی فعال شده است

همزمان با عرضه Google Music گوگل 16 نوامبر اعلام کرد که تاکنون بیش از 200 میلیون دیوایس اندرویدی فعال شده است.
    بیانیه قبلی گوگل در ماه می رقم 100 میلیون را گزارش داده بود و این رقم تنها در عرض 6 ماه دو برابر شده است که بیانگر رشد سریع دیوایس های اندرویدی است.
    گوگل همچنین آمار روزانه فعال شدن دیوایس ها اندرویدی را 550.000 اعلام نموده است.

نگاهی به آمار و ارقام گذشته تا بحال

فعال شدن روزانه
    Nov 16 – 550,000 devices
    July 15 – 550,000 devices
    June 28, 2011 – 500,000 devices
    May 10, 2011 – 400,000 devices
    Feb 24, 2011 – 350,000 devices
    Dec 9, 2010 – 300,000 devices
    Aug 4, 2010 – 200,000 devices
    فعال شدن کل
    November 16 – 200 million devices
    October 14 – 190 million devices
    July 15 – 135 million devices
    May 11 – 100 million devices
    بهترین تاپیک برای انتخاب پسورد در
    راه های افزایش امنیت پسورد

FRUIT NINJA یی ها بیاد توی
    طرفداران FRUIT NINJA
    وایمکس ی ها هم بیاد توی
    مشترکین وایمکس
    اهل خنده ها بیاد توی
    خــــــــُ لامـــــصـــّـــب
    هرکی گوشی هوشمند داره بیاد توی
    دارندگان گوشی های هوشمند
    گروه ها با مدیریت این جانب
    پست‌ها
    770
    Apple-iPhone-5S
    Apple-iPad-2
    سپاس (اهدایی)
    2434
    سپاس (دریافتی)
    1346
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

بدون روت کردن از کیبرد Android 4.0 استفاده کنید

هم اکنون Ice Cream Sandwich در دسترس کاربران قرار گرفته اما اگه برنامه ای برای تعویض گوشی و کوچ کردن به ICS ندارید شاید بتونید از راه های دیگه ای از بعضی مزایای جدیدترین نسخه اندروید بهره مند بشید .

یکی از ویژگی های ICS کیبرد جدیدش هست که به روز شده و قابلیت پیشگویی متنش هم بهتر شده ، میانبر های جدید و تایپ راحت تر و سریعتر از ویژگی های دیگه این کیبرد هست . این کیبرد از همه گوشی های اندرویدی ( و نه تبلت ها ) که از نسخه 2.2 اندروید به بالا استفاده می کنن، پشتیبانی میکنه .

البته از بعضی قابلیت های خوب این کیبرد بدون Android 4.0 نمی تونید استفاده کنید، مانند : قابلیت Text To Speech، قابلیت Copy/Paste و انتخاب متن .

این کیبرد هم اکنون از طریق Android Market در دسترس کاربران اندرویدی قرار داره .

طرفداران FRUIT NINJA
    وایمکس ی ها هم بیاد توی
    مشترکین وایمکس
    اهل خنده ها بیاد توی
    دارندگان گوشی های هوشمند
    پست‌ها
    770
    Apple-iPhone-5S
    Apple-iPad-2
    سپاس (اهدایی)
    2434
    سپاس (دریافتی)
    1346
    نوشته ‌های وبلاگ
    1

Flash Player بر روی Android 4.0 کار نمیکنه، البته آپدیتی جهت رفع این مشکل در راه هست

احتمالا تا الان این خبر رو شنیدید که Samsung Galaxy Nexus، اولین گوشی دارای نسخه ICS اندروید، از Flash پشتیبانی نمی کنه ، البته فعلا . قراره Adobe تا پایان سال میلادی آپدیتی رو ارائه بده و این مشکل رو برطرف کنه . اما صحبتهای Adobe در این باره جالب توجه هست :

" شرکت Adobe یه آپدیت دیگه جهت Flash Player مرورگرهای موبایل ارائه میده که باعث میشه Flash از Android 4.0 پشتیبانی کنه "

با این اوصاف به نظر میاد که نسخه عمده بعدی اندروید ( مثلا Android 5.0 ) دیگه از پشتیبانی رسمی Flash برخوردار نباشه. این در ادامه سیاست Adobe برای خاتمه دوران Flash بر روی موبایل ها و جایگزین کردن آن با HTML5 می باشد . البته این معنی این نیست که دستگاههای اندرویدی از این پس از مزایای Flash محروم میشن ( ما نرم افزارهای جایگزینی مانند Plug in های HTC رو دیدیم ) .
    این تنها پایان فلش برای مرورگرهای موبایل می باشد و توسعه دهندگان هنوزم با استفاده از تکنولوژیهای دیگه Adobe مانند Adobe Air میتونند به ساخت Appها و Gameهای جذاب ادامه بدند، باید از قابلیت های جدید 3D که این اواخر اضافه شده، ممنون بود . البته توسعه فلش برای کامپیوترهای Desktop فعلا ادامه داره .

طرفداران FRUIT NINJA
    وایمکس ی ها هم بیاد توی
    مشترکین وایمکس
    اهل خنده ها بیاد توی
    دارندگان گوشی های هوشمند
    پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7859
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز
    این مطلب بدون روت کردن از کیبرد Android 4.0 استفاده کنید که گذاشتی خبر نیست و توی این تاپیک قرار نمی‌گیره. لطفا این پست رو حذف کن و در محل مناسب‌تری قرار بده.
    ممنون

دنیا خیلی بزرگ است من باید انگلستان را تغییر دهم . بعد ها انگلستان را هم بزرگ دیدم و تصمیم گرفتم شهرم را تغییر دهم . در سالخوردگی تصمیم گرفتم

پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7859
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

پیش فرض تعطیلات ایرانیان در Google Calendar

تعطیلات ایرانیان در Google Calendar

ما از کاربران ایرانی Google سراسر جهان شنیده‌ایم که می‌خواهند Google Calendar شامل تعطیلات رسمی ایرانیان باشد، به همین دلیل پس از تلاش فراوان تقویم این تعطیلات را به مجموعه گزینه‌های تقویم اضافه کردیم.
    این تقویم شامل تعطیلات رسمی ایران می‌شود که توسط دولت ایران تنظیم شده و براساس تعریف شامل موارد غیر رسمی نمی‌شود. همچنین، به علت عدم پشتیبانی زبان فارسی در Google Calendar، مجموعه تعطیلات رسمی ایرانیان با حروف انگلیسی نمایش داده شده است. لطفا توجه داشته باشید که این تقویم تعطیلات، در آغاز هر سال به‌روز می‌شود تا مطمئن شویم تعطیلات قمری به درستی به تقویم میلادی و فارسی تبدیل شده‌اند. با این روش مطمئن می‌شویم که تقویم سالیانه صحیح است (به استثنای مواردی مانند عید فطر که امکان تغییر دارند).

چون این تاپیک مربوط به اخبار هست به همین دلیل دوستانی که می‌خواهند تعطیلات ایرانیان رو به تقویم گوگل خودشون اضافه کنند به لینک زیر مراجعه کنند.
    کد:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

پست‌ها
    3,508

سپاس (اهدایی)
    1460
    سپاس (دریافتی)
    7859
    نوشته ‌های وبلاگ
    19

راه اندازی فروشگاه موسیقی آنلاین گوگل ‬

اواخر اردیبهشت ماه بود که گوگل از سرویس موسیقی خود پرده برداری کرد و فضای کلود رایگانی برای ذخیره ۲۰۰۰۰ آهنگ را در اختیار کاربران آمریکایی گذاشت. البته همان موقع، قرار بود که سرویس Music Beta by Google طی ماه های آینده در اختیار کاربران دیگر کشورها هم قرار گیرد که هنوز خبری از آن نیست. اما چند روز قبل دوباره شایعاتی در خصوص سرویس موسیقی گوگل بر سر زبان ها افتاد که نتیجه آن در کنفرانس خبری دیشب این شرکت مشخص شد:

رونمایی از فروشگاه موسیقی آنلاین گوگل!

حالا علاوه بر اینکه کاربران آمریکایی این سرویس می توانند فایل های موسیقی شان را روی سرویس ابری گوگل به رایگان آپلود کرده و در همه جا به همراه داشته باشند و حتی با اپلیکیشن موسیقی گوگل آنها را به راحتی روی ابزارهای اندرویدی استفاده کنند؛ امکان خرید موسیقی از یک فروشگاه آنلاین را هم دارند که خدماتش را به صورت یکپارچه با مارکت اندروید ارائه می دهد. کاربران این سیستم می توانند از میان میلیون ها آهنگ ارائه شده، آلبوم ها و آهنگ های دلخواه شان را خریده و به مجموعه موسیقی شان بر روی سرویس موسیقی گوگل اضافه کنند. جالب اینکه نسخه پیش نمایش ۹۰ ثانیه ای آهنگ ها به صورت رایگان قابل استفاده است و همه آهنگ ها با فرمت MP3 و کیفیت ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه عرضه می شوند.

از دیگر امکانات اضافه شده به سرویس موسیقی گوگل می توان به اتصال و ادغام آن با گوگل پلاس اشاره کرد. به گونه ای که شما می توانید آهنگ های دلخواه را با گروه های خاصی از دوستان تان به اشتراک بگذارید و آنها تا زمانی که در صفحه پروفایل گوگل پلاس شما هستند، می توانند به آن آهنگ ها گوش دهد. اپلیکیشن جدید موسیقی گوگل برای ابزارهای اندرویدی هم به روز شده و کاربران از طریق این برنامه هم می توانند اقدام به خرید موسیقی های مورد نظرشان کنند.

آخرین نکته هم اینکه قیمت هر آهنگ در سرویس موسیقی گوگل تقریبا بین ۹۹ سنت تا ۱.۲۵ دلار و قیمت هر آلبوم تقریبا ۱۰ دلار است. علاوه بر این شما در دفعات دانلود هم محدودیتی ندارید و پس از انتقال موسیقی خریداری شده به اکانت تان در سرویس موسیقی گوگل، به صورت خودکار همه دستگاه های تان به روز رسانی (Sync) می شوند و آهنگ مورد نظر را روی آنها در دسترس دارید.
    منبع :
    کد HTML:
    .تنها اعضای سایت قادر به دیدن این محتوا هستند. لطفاً وارد شوید و یا برای عضویت رایگان و بی‌دردسر در سایت کلیک کنید

news گوگل باز هم 7 سرویس دیگر خود را حذف میکند

گوگل باز هم 7 سرویس دیگر خود را حذف میکند

به نقل از لنفورماتیسین, گوگل هفت سرویس دیگر خود را حذف میکند.

بعضی از این سرویسها زیاد شناخته شده نیستند نظیر Google Bookmarks Lists, Google Search Timeline, Renewable Energy و Google Friend Connect. اما در این میان سرویسهای مهمتری نظیر Google Wave در 31 ژانویه فقط قابل خواندن بوده و در 30 اوریل کاملا حذف خواهد شد و دیگری Google Gears میباشند.

بزرگترین سورپرایز رها کردن Knol است که قرار بود رقیبی برای ویکیپدیا باشد اما موفقیتی به دست نیاورد. Knol تا 30 اوریل 2012 برای انهائی که درفعالیتهای ان سهیم بودند قابل مطالعه بوده ولی در اول اکتبر 2012 از بین خواهد رفت.

بدینگونه اگر گوگل پلاس نتواند در قبال فیس بوک موفقیتی حاصل کند, میدانیم که عاقبت ان نیز چه خواهد بود.

پیش فرض گوگل موتور جستجوی برنامه های موبایل را ازمایش میکند

گوگل موتور جستجوی برنامه های موبایل را ازمایش میکند

به نقل از کلوبیک, گوگل در موتور جستجوی خود بخشی را مخصوص برنامه های موبایل ایجاد میکند.

بلاگ تخصصی GoogleOperatingSystem اعلام کرده است که بخش جدیدی به موتور جستجوی گوگل اضافه شده است. این بخش Applications نام دارد و با کلمه های کلیدی, برنامه های موبایلها را روی کیوسک اپل, اندروید زوم, اندروید مارکت, برادرسافت و یا اپ برین میابد.

برای جستجو میتوان نام یک برنامه بخصوص و یا دسته بخصوصی از برنامه ها را تایپ کرد.

در حال حاضر این بخش فقط روی موتور جستجوی گوگل انگلیسی موجود است.

در سال گذشته نیز یاهو قراردادی با GetJar برای ادغام 75000 برنامه در موتور جستجوی خود امضا کرد و از ان زمان تاکنون این فعالیت خود را با [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]بیشتر کرده است.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 43 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این تاپیک را مشاهده کرده اند: 0

هیچ عضوی در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

مجوز ‌های ارسال و ویرایش