تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 124

موضوع: تاپیک جامع افزایش سرعت gprs

پست‌ها
    82
    Nokia-6300
    Kaspersky Internet-Explorer Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: GPRS
    سپاس (اهدایی)
    1164
    سپاس (دریافتی)
    132

New تاپیک جامع افزایش سرعت gprs

سلام دوستان.کلیه ترفند هایی که برای افزایش سرعت GPRS ایرانسل یا همراه اول رو بلدین در این تاپیک وارد کنید تا بقیه هم از آن استفاده کنند.در ضمن مشکلاتتون رو بپرسین تا بقیه دوستانی که بلدن جواب بدن
    ویرایش توسط maximumrisk : November 24th, 2010 در ساعت 17:01 دلیل: .

---------------------------------------------------------------------

اگرهم تمایل داری کمکم کنی تو سایت بهم خبر بده
    ---------------------------------------------------------------------------

متاع حیات دنیا فانیست آیا عقل به کار

نمیبندید؟!!

واسه شادی روح شهدا یه صلوات بفرست

-------------------------------------------

پست‌ها
    913
    HTC-Touch-Diamond
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2196
    سپاس (دریافتی)
    1717
    نوشته ‌های وبلاگ
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi_4u [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام دوستان گلم تحت پوشش بودن edeg امکان داره با عوض کردن دوکوچه تغییر بسیاری داشته باشه!آنتن edeg و آنتن عادی باهم فرق داره چه بسا جاها که آنتن شبکه edeg رو ساپروت میکنه ولی پوشش نمیده! مطمئنا اون که سرعتش بیشتره تو موقعیت پوشش edeg بهتری قرار داره دوستانهرچی به دکل نزدیکتر سرعت بیشتر. من شهرستانم و اینترنتم کلا سیمکارتمه که به کامپیوترم وصلدارم و سرعت اینترنتم هرگز از 29 کیلو بایت پایینتر نرفته!واقعا طرح جالبیه کاش پوشش edeg شو همه جا گسترش میداد شرکت ایرانسل.اگه به چند دکل نزدیکید دوستان با تنظیم دستی دکل نزدیکترو انتخاب کنید.
    ببخشید سرتون درد آوردم
    EDGE داره گسترش پیدا میکنه، فعلا از شهرهای بزرگ شروع شده کم کم کل کشور...
    دکل های EDGE همون دکل های GPRS هستن که با یه سری تغییرات جزئی و با هزینه خیلی کم نسبت راه اندازی دکل های GPRS ، تبدیل به EDGE شدن! کم کم این مشکل فاصله از دکل ها که باعث افت سرعت میشه، با افزایش دکل ها و تقویت امواجشون حل میشه.

هرکی هر سولی داره من در خدمتم فقط تشکر یادتون نره.
    پست‌ها
    157
    SonyEricsson-C510
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    82
    سپاس (دریافتی)
    131

ببخشید وقتی با اینترنت ایرانسل وصل میشم البته با کابل گوشیم بعد از نیم ساعت بسرعت گوشیم داغ میکنه و ایا ضرری به گوشی نمیزنه و میشه بصورت نرم افزاری شارژ رو متوقف کرد گوشیم W810i است و ایا راهی است به وسیله بلوتوث و بدون کابل وصل شد سپاس
    پست‌ها
    2,487
    Nokia-5530-XpressMusic
    NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3343
    سپاس (دریافتی)
    3877
    نوشته ‌های وبلاگ
    149

در رابطه با شارز شما بهتره از بكيج هاي نا محدود ايرانسل استفاده كنين خيلي با صرفه تره در رابطه با كوشيم بهترين كار اينه كه يه مودم gsm gprs begirin
    خوشحال میشیم اینجا فعالیت کنین
    کسایی هم که میخوان مدیر شن به خودم پیغام خصوصی بدن.
    پست‌ها
    157
    SonyEricsson-C510
    سپاس (اهدایی)
    82
    سپاس (دریافتی)
    131

میشه لطف کنید بیشتر در مورد مودم gsm gprs راهنمایی کنید
    ممنون
    پست‌ها
    2,487
    Nokia-5530-XpressMusic
    NOD32 Firefox Windows-7 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3343
    سپاس (دریافتی)
    3877
    نوشته ‌های وبلاگ
    149

مودميه كه شما سيم كارت رو توش قرار ميدين بعد باهاش تقريبا هر كاري رو كه با موبايل انجام ميدين رو مي تونين با سيستم انجام بدين من خودم هنوز تهيه اش نكردم ولي دنبالشم هر وقت موفق به خريدش شدم اطلات دقيق تر رو در اختيارتون ميذارم
    خوشحال میشیم اینجا فعالیت کنین
    کسایی هم که میخوان مدیر شن به خودم پیغام خصوصی بدن.
    پست‌ها
    603
    SonyEricsson-Vivaz
    سپاس (اهدایی)
    908
    سپاس (دریافتی)
    643
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

واقعاً شاهکار کرده با این اینترنت

سرعت من از 12.8
    سرعت دانلود 0
    سرعتم به 115.2
    رسیده
    و البته سرعت دانلودم به 12 نمیرسه
    و پایینه
    چون تلفن منزلمون ماهواره ای unknown بود سرعت خیلی پایین بود
    و با گوشی هم زیاد هزینه می افتاد ی و نمیتونستم هر روز آنلاین باشم
    ولی با اینترنت نامحدود ایرانسل خیلی حال کردم ...
    ولی گوشی vivazam هم خیلی روی سرعت تاثیر داشت
    گوشی قبلیم w980 سرعت رو 24 هم نمیداد

نقل قول [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ( ولی ممکنه به گوشی آسیب برسونه، حرارت فوق العاده زیادی تولید میکنه، اون فن اینتلی که گفتم رو بیشتر به خاطر همین کار گذاشتم)

میشه در مورد فن اینتلی توضیح بدی چون تغذیه باتری من هم کمی داغ میکنه ...

عجــب !
    پست‌ها
    913
    HTC-Touch-Diamond
    سپاس (اهدایی)
    2196
    سپاس (دریافتی)
    1717
    نوشته ‌های وبلاگ
    22

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran61 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ببخشید وقتی با اینترنت ایرانسل وصل میشم البته با کابل گوشیم بعد از نیم ساعت بسرعت گوشیم داغ میکنه و ایا ضرری به گوشی نمیزنه و میشه بصورت نرم افزاری شارژ رو متوقف کرد گوشیم W810i است و ایا راهی است به وسیله بلوتوث و بدون کابل وصل شد سپاس
    در مورد سوال اول
    گوشیت EDGE Calss 10 داره! اکثر این گوشیا داغ میکنن... اگه پست قبلیم رو دقیق میخوندی متوجه میشدی... بهترین کار خریدن یه باطری هست! چون به اولین چیزی آسیب میرسونه باطری گوشیه! باطری فابریک آسیب نبینه خیلی بهتره... قیمت باطری گوشیتم زیاد گرون نیس با 4 5 تومن میتونی یه دونه بگیری..
    سوال دوم
    کامران جان این قابلیت رو همه گوشی های سونی اریکسون ندارن! اگه از توی منوی خود گوشی نمیشه شارژ USB رو غط کرد این کد شاید کمکت کنه! یه منو باز میکنه اونجا رو دقیق بگرد اگه چیزی درباره شارژ USB پیدا کردی که هیچی، اگه اونجا پیدا نکردی و توی منوی خود گوشیتم نیست دیگه فکر نکنم بتونی کاری بکنی!
    بیا توی صفحه اصلی گوشیت و اینا رو بزن ( راست، ستاره،چپ،چپ،ستاره،چپ،ستار ه)
    سوال سوم
    اگه کامپیوترت بلوتوث داره گوشیت با Bluetooth DUN میتونه وصل بشه به کامپیتر که از اینترنتش اسنفاده کنی... اینجوری باطری گوشیت خیلی زود خالی میشه! مجبوری هی بزاری شارژ بشه بعد دوباره وصلش کنی اگه هم زمان نمیخوای این کارو بکنی... کلا گوشیا با بلوتوث 2 جور میتونن به کامپیوتر وصل بشن(موقعی که میخوای از اینترنتش استفاده کنی) یا با DUN یا با PAN که میشه گفت واسه گوشی های پیشرفته هست، که امکانات فوق العاده ای رو میده. که توضیحاتش مربوط به این تاپیک نمیشه که بگم...
    پست‌ها
    913
    HTC-Touch-Diamond
    سپاس (اهدایی)
    2196
    سپاس (دریافتی)
    1717
    نوشته ‌های وبلاگ
    22

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Nistama [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    واقعاً شاهکار کرده با این اینترنت

سرعت من از 12.8
    سرعت دانلود 0
    سرعتم به 115.2
    رسیده
    و البته سرعت دانلودم به 12 نمیرسه
    و پایینه
    چون تلفن منزلمون ماهواره ای unknown بود سرعت خیلی پایین بود
    و با گوشی هم زیاد هزینه می افتاد ی و نمیتونستم هر روز آنلاین باشم
    ولی با اینترنت نامحدود ایرانسل خیلی حال کردم ...
    ولی گوشی vivazam هم خیلی روی سرعت تاثیر داشت
    گوشی قبلیم w980 سرعت رو 24 هم نمیداد
    گوشی vivaz و w980 از نظر Class EDGE و Class GPRS کاملا عین هم هستن و هیچ فرقی ندارن! شما چون توی شیراز هستی احتمالا این مشکل رو داری، یعنی از ایرانسله نه گوشی، امیدوارم که ایرانسل این مشکل شما رو زودتر حل کنه با پوشش EDGE بهتر... وقتی خواسته های اینترنتی یه جایی زیاد باشه، یعنی کاربرای زیادی توی یه منطقه بخوان از اینترنت استفاده کنن... ایرانسل 100% پوشش اون منطقه رو بهتر میکنه! هم به خاطر این که مشترکاش راضی باشن هم خودش بیشتر سود کنه... به نظر من خودتو آشناها با شماره 700 تماس بگیرین، به خاطر سرعت کم اعتراض کنین، ایشالا که مشکل زودتر حل میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nistama [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نقل قول [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ( ولی ممکنه به گوشی آسیب برسونه، حرارت فوق العاده زیادی تولید میکنه، اون فن اینتلی که گفتم رو بیشتر به خاطر همین کار گذاشتم)

میشه در مورد فن اینتلی توضیح بدی چون تغذیه باتری من هم کمی داغ میکنه ...
    اگه یه کم گوشی داغ کنه مشکلی نیست... من یه کارای دیگه کردم که نیاز به فن داره... پست رو دقیق تر میخوندی متوجه میشدی گفتم هنوز 100% جواب مثبت نگرفتم، دربارش سوال نپرسین لطفا چون گوشی ممکنه آسیب ببینه، یکی از دوستان گفته بود نمیشه سرعت رو زیاد کرد!!! من گفتم دارم یه کارایی میکنم که سرعت رو بشه بیشترش کنم...
    پست‌ها
    157
    SonyEricsson-C510
    سپاس (اهدایی)
    82
    سپاس (دریافتی)
    131

با تشکر از پاسخگویی شما اما کامپیوترم بلوتوث داره و هرچندسعی میکنم نمیتونم با بلوتوث کانکت بشم و الان دوستم با بلوتوث وصل میشه خیلی راحت نه داغ میکنه و شارژش نیز دیر تموم میشه ، و نرم افزاری که باهاش کار میکنه ماله لبپتاپ شه ولی برای من جواب نمیده ، اگه لازم شد عکس نرم افزار و ارورش روهم میزارم با تشکر مجدد
    پست‌ها
    913
    HTC-Touch-Diamond
    سپاس (اهدایی)
    2196
    سپاس (دریافتی)
    1717
    نوشته ‌های وبلاگ
    22

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran61 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    با تشکر از پاسخگویی شما اما کامپیوترم بلوتوث داره و هرچندسعی میکنم نمیتونم با بلوتوث کانکت بشم و الان دوستم با بلوتوث وصل میشه خیلی راحت نه داغ میکنه و شارژش نیز دیر تموم میشه ، و نرم افزاری که باهاش کار میکنه ماله لبپتاپ شه ولی برای من جواب نمیده ، اگه لازم شد عکس نرم افزار و ارورش روهم میزارم با تشکر مجدد
    داغ شدن به خاطر EDGE هستش... بلوتوث خودش شارژ گوشی رو مصرف میکنه... حالا این راهم امتحان کن شاید جواب گرفتی... بهترین برنامه بلوتوث البته از نظر من bluesoleil هستش که کارش واقعا عالیه. ولی به خاطر این که کرک کردنش دردسرش زیاده داره، کرکش هم خیلی سخت پیدا میشه، اگه هم کرک نشه خیلی برنامه محدود میشه، واسه همین خیلی ها باهاش مشکل دارن! اما لینک مستقیم برنامشو با کرک و راهنمای کرک کردنشو برات میزارم که ایشالا مشکلت حل بشه اگه خواستی به دوستت بدی... با لپ تاپ های مارشال یه خورده مشکل داره! روی همه بلوتوث ها هم جواب نمیده! ولی روی اکثر بلوتوث ها بدونه مشکل کار میکنه...

این برنامه فقط برای استفاده از اینترنت نیست!
    دوستان هر کی کامپیوتر یا لپ تابش بلوتوث داره این برنامه فوق العاده رو دانلود کنه، اگه راضی بود منم دعا کنه

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

پسورد تمام فایل ها [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] هست.

نمیدونم لینک ها چرا اینجوری شدن! اگه با لینکهای بالا مشکل داشتین [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رو کلیک کنین.

اینم عکسش! اون 2 تا رو که دورش خط قرمز کشیدم واسه وصل شدن به اینترنت هستش... اولی از سمت چپ PAN و دومیش DUN... برای w810 فکر کنم فقط DUN فعال باشه... هر چی از امکانات این برنامه تعریف کنم بازم کمه... بلوتوث خیلی امکانات داره که همه گوشی ها نمیتونن از امکاناتش استفاده کنن... اگه گوشی رو وصل کردی بعضی از آیکن ها روشن یا بعضی هاشون خاموش بود مشکل از برنامه نیست! گوشیت اون امکانات رو نداره! مثلا الان اگه گوشیت رو با این برنامه وصل کنی اون آیکن که عکس موس داره روشن میشه HID بهش میگن... میتونی از دکمه های بالا پایین چپ راست گوشیت به عنوان موس کامپیوترت استفاده کنی... امکاناتش زیاده که مربوط به این تاپیک نمیشه. فقط یه نکته در مورد لپ تاپ بگم اگه میخواین رو لپ تاپ بریزین اونجا که نوشته Type الان واسه من روی Desktop هستش، اونو باید بزارین روی LapTop برای این کار روی اون دایره زرده کلیک راست کنید Properties رو بزنین یه صفحه باز میشه Device Type رو بزارین روی LapTop بزارین اگه هم PC دارین باید روی همون Desktop باشه... البته موقع نصب خودش اینا رو میپرسه.
    بازم اگه سوالی مشکلی چیزی بود من در خدمتم.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست bluesoleil-jpg  
    ویرایش توسط m713405 : July 22nd, 2010 در ساعت 02:51
    اگه پستم براتون مفید بود، برام صلوات بفرستید.اللّهُمَّ صَلِّ عَلي مُحمَّد و آل مُحمَّد

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 3 از 13 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)