تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: بازی رایانه‌ای رویین تنی منتشر شد

پست‌ها
    2,052
    Samsung-I9300-Galaxy-S-III
    Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    212
    سپاس (دریافتی)
    2243

New بازی رایانه‌ای رویین تنی منتشر شد

تولید بازی رایانه‌ای رویین تنی با اقتباس از شاهنامه فردوسی
    به گزارش معا‌و‌نت ارتباطات و بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌ها‌ی رایانه‌ا‌ی، بازی رویین تنی که داستان آن در فضای ا‌‌‌ساطیری شا‌‌هنامه فردوسی روی می‌دهد با حمایت و پشتیبانی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و همکاری استودیو بازی‌سازی رسانا افزار شریف وارد بازار شد. بازی رویین تنی قسمت دوم از بازی عصر پهلوانان است که در سال گذشته به بازار عرضه شد و برای گروه سنی 15+ (بالای 15 سال) طراحی شده است. در این بازی نیز مبارزه آتار و ویراجا ادامه می‌یابد که اولی شاهزاده جوان و پسر پیشداد، حاکم وقت زابل و ویراجا موجودی عجیب و خبیث است.

محور داستان این بازی حول کشمکش و نبرد نیروهای خیر و شر برای رسیدن به راز رویین تنی دور می‌زند و هر یک از شخصیت‌ها تلاش می‌کند تا با دست‌یابی به راز جاودانگی برای همیشه از هر نوع گزند وآسیبی در امان بما‌ند.
    آ‌تار در طی این مسیر با سرزمین‌های جدید و شخصیت‌های عجیبی روبرو می‌شود. سرزمین سیستان (زابل)، سرزمین سبز، منطقه کولی‌ها، سرزمین بیابانی، شهر پریان، غار خمشدای، سرزمین اتشفشانی، سرزمین ماردوش و غار کوتوله‌ها، نام سرزمین‌های جدیدی هستند که باید آتار از آنها بگذرد.

ایلا‌ریل ملکه پریان، نوتریل پری، سیلماریل دختر ملکه پریان و ... از جمله شخصیت‌هایی هستند که در این بازی با آن‌ها روبرو خوا‌هید شد. در این بازی بازی‌کننده برای حل مسائل و خطراتی که با آن‌ها مواجه می‌شود ضمن بکارگیری نیرو‌های ماورایی و سلاح‌های متنوع می‌بایست از هوش و درایت خود نیز بهره گیرد.

- Age of Pahlevans 1.5
    سازنده: رسانا افزار شریف
    ناشر: پردیس رایانه مهر
    سبک: اکشن نقش‌آفرینی
    پلت‌فرم: PC
    تاریخ انتشار: منتشر شد

منبع : dbazi
    دل من هم گاهی وقتها میگیره*****جونمم گاهی به لبهام رسیده*****تو وجودم حسی دارم که هنوز*****شکر حق گریمو هیچکس ندیده
    پست‌ها
    5,403
    Apple-iPhone-5S
    NOD32 Firefox Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1196
    سپاس (دریافتی)
    5543
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

واقعا منتشر شده ؟
    از کجا بخریم ؟؟؟؟؟؟
    پست‌ها
    2,052
    سپاس (اهدایی)
    212
    سپاس (دریافتی)
    2243

نقد و بررسی بازی ایرانی رویین تنی

رویین تنی" نام قسمت دوم بازی كامپیوتری «عصر پهلوانان» است. در این قسمت مبارزه آتار با ویراجا برای دست یافتن به گنجینه های روئین تنی ادامه می یابد و در این راه با سرزمین های جدید و شخصیت های عجیب دیگری روبرو می شود. دیوان پیشروی بیشتری در شهر زابل کرده اند و خطر سقوط، هر لحظه این شهر را تهدید می کند. منطقه کولی ها، سرزمین بیابانی، سرزمین پریان، غار خشمدای و سرزمین آتشفشانی نام سرزمین های جدیدی است که آتار باید از آن ها بگذرد. بازیگر برای مقابله با خطرات نه تنها بایستی از نیروهای ماورایی و سلاح های متنوع استفاده کند بلکه گاهی اوقات برای حل مشکلات پیش رویش باید هوش خود را نیز به کار برد. مانند بیشتر بازی های نقش آفرینی، بازیکن در طول بازی رشد کرده، توانایی های او افزایش می یابد.

سلاح ها شامل دامنه وسیعی از شمشیرها، تیغ ها، خنجرها، کمان ها، تیرها، نیزه ها، پتک ها و گرزهای متنوعی هستند که هر یک آسیبی متفاوت به دشمن می زنند و از طریق خرید و فروش، گرفتن از برخی شخصیت های بازی و یا مبارزه و کشتن دشمنان قابل دسترسی هستند. سپرها، زره ها، کلاه خودها، ساق پوش ها و بازوبندها نیز در انواع مختلف شدت ضربات دشمن را درصدی کاهش می دهند. همچنین بازیکن می تواند در خلال انجام ماموریت های خاص به نیروهای ماورایی (Magic) دست پیدا کند. خط داستان متنوع و وسیع به همراه قابلیت ها و توانایی های زیادی که برای بازیکن وجود دارد، شرایط لازم را برای یک بازی جذاب و لذت بخش فراهم کرده اند.

معرفی ژانر بازی:

بازی رویین تنی که قسمت دوم عصر پهلوانان است، تنها بازی ایرانی به سبک نقش آفرینی (Role Playing Game) است. بازی‌های نقش آفرینی بدون شك بعد از شروع هزاره سوم میلادی از پرطرفدارترین نوع بازی‌ها محسوب می‌شوند. در این بازی‌ها بازیكن كنترل یك فرد و یا یك گروه را بر عهده می‌گیرد. معمولا در بازی های نقش آفرینی یك دنیا از پیش تعریف شده است و به دنبال آن داستان یا ماجرایی در این دنیا رخ می‌دهد كه بازیكن درگیر آن می‌شود. منظور از دنیای از پیش تعریف شده اینست كه بازی در یك سرزمین مجازی كه می‌تواند برگرفته از یك دنیای واقعی نیز باشد انجام می‌شود.

قوانین حاكم بر این سرزمین و همچنین شهرها و نقاط مختلف آن از نظر وضعیت جغرافیایی و همچنین آداب و رسوم و فرهنگ مردمانش كاملا مشخص و از پیش تعیین شده است و بازیكن به عنوان یكی از افراد همین سرزمین بازی را شروع كرده و به دنبال كسب تجربه می‌رود و با مشكلاتی كه در این سرزمین با آن ها مواجه می‌شود دست و پنجه نرم می‌كند. در بازی‌های نقش آفرینی كه می‌توان آن را آمیخته‌ای از انواع بازی ها دانست درگیری و هیجان، فكر كردن، تعیین استراتژی برای حل مسایل در جریان بازی، كار گروهی و استفاده مناسب از قابلیت‌های هر كدام از افراد گروه همواره باعث هر چه بیشتر جذاب شدن بازی می‌شوند. مسئله دیگری كه بازی‌های نقش آفرینی را جذاب می‌كند پیشرفت بازیكن است.

از ویژگی های اصلی بازی های نقش آفرینی اینست كه بازیكنان در طی بازی تجربه كسب كرده و پیشرفت می‌كنند و یكسری قابلیت‌های جدید یاد می‌گیرند كه در حین بازی به آن ها كمك می‌كند. بطور خلاصه می توان گفت در بازی های نقش آفرینی بازیكن به عنوان یك شخص در یك دنیای مجازی زندگی كرده و در جریان ماجراهایی كه در آن دنیا رخ می‌دهد قرار گرفته و مانند یك انسان در دنیای واقعی تجربه كسب كرده و در حرفه خود خبره می‌شود. از بازی‌های معروف این شاخه می‌توان به Morrowind، NeverWinter Nights ،Diablo و سری بازی‌های Might & Magic ،Icewind Dale ،Baldur's Gate ،Wizardry و Pool of Radiance اشاره کرد. این بازی توسط شرکت پردیس رایانه افزار در بهمن ماه سل 88 عرضه خواهد شد.

منبع : WORLDATP30
    ویرایش توسط FERIDEVIL : July 25th, 2010 در ساعت 01:26
    دل من هم گاهی وقتها میگیره*****جونمم گاهی به لبهام رسیده*****تو وجودم حسی دارم که هنوز*****شکر حق گریمو هیچکس ندیده
    پست‌ها
    309
    Sony-Xperia-SP
    NOD32 Firefox Windows-8 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    423
    سپاس (دریافتی)
    349

آخه تا وقتی assassins creed II هست کی اینو بازی می کنه؟

پست‌ها
    2,052
    سپاس (اهدایی)
    212
    سپاس (دریافتی)
    2243

نقل قول نوشته اصلی توسط mercenary [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آخه تا وقتی assassins creed II هست کی اینو بازی می کنه؟
    ما باید امید داشته باشیمو به این سازنده های تازه کار بها بدیم.این چند بازی که تا به حال ساخته شده اولین بازی های ایرانی بوده.100 درصد پیشرفتشون صعودیه .و به امید خدا شرکتهای سازندمون میتونن تو چند سال اینده پیشرفت قابل توجهی در این عرثه انجام بدن.به اینم توجه کن که اگه سرمایه گزاری های بازی assassins creed I مثل این بازی بود شک نکن که نه الان با نامش اشنا بودی و نه به اون قدرت میتونست شروع به کار کنه که شماره های بعدی با این زیبایی خاص نمایان بشه.من امیدوارم که دولت این نهاد های بازی سازیو اونجور که گفته شده حمایت کنه{تازه چند مدتی بیشتر نیست که دولت دست از بی اعتناییی به این عرثه رو برداشته و داره حمایت میکنه}.تا به زمین نخورند.
    ویرایش توسط FERIDEVIL : July 25th, 2010 در ساعت 14:43
    پست‌ها
    5,403
    Apple-iPhone-5S
    NOD32 Firefox Windows-8 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    1196
    سپاس (دریافتی)
    5543
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط mercenary [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آخه تا وقتی assassins creed ii هست کی اینو بازی می کنه؟
    من بازی میکنم .
    من خودم بازی لطفعلی خان رو بازی کردم خوب نبود اما زنگ زدم و ایرادای اصلی ـشو گفتم ، بعد توی نسخه بعدی بازی یعنی شمشیر نادر تموم اون ایرادا بر طرف شده بود ......
    این یعنی پیشرفت ،
    ما باعث پیشرفت ایرانیم ...........

نقل قول نوشته اصلی توسط FERIDEVIL [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    ما باید امید داشته باشیمو به این سازنده های تازه کار بها بدیم.این چند بازی که تا به حال ساخته شده اولین بازی های ایرانی بوده.100 درصد پیشرفتشون صعودیه .و به امید خدا شرکتهای سازندمون میتونن تو چند سال اینده پیشرفت قابل توجهی در این عرثه انجام بدن.به اینم توجه کن که اگه سرمایه گزاری های بازی assassins creed I مثل این بازی بود شک نکن که نه الان با نامش اشنا بودی و نه به اون قدرت میتونست شروع به کار کنه که شماره های بعدی با این زیبایی خاص نمایان بشه.من امیدوارم که دولت این نهاد های بازی سازیو اونجور که گفته شده حمایت کنه{تازه چند مدتی بیشتر نیست که دولت دست از بی اعتناییی به این عرثه رو برداشته و داره حمایت میکنه}.تا به زمین نخورند.
    ببخشید شما میدونید این بازی رویین تنی رو چطور میشه فعال کرد؟ من همین چند روز پیش بازی رو خریدم ولی هر کاری میکنم فعال نمیشه. با این کد گذاری و فعالسازی و بند بساط گند زدن به اعصاب آدم. یه نفر هم که میخواد از عناوین ایرانی حمایت کنه با این کارهاشون پشیمونش میکنن. بازی هاشون ظاهرا یکبار مصرفه
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)