تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد

خرید هاست پربازدید

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

موضوع: چطوری میشه گرافیک بازی رو تا حد مرگ پایین اورد

New چطوری میشه گرافیک بازی رو تا حد مرگ پایین اورد

هر کی هر روش برای کاهش گرافیک بازی و افزایش سرعت بازی بلده بگه نرم افزار توپم اگر پیدا کردین بدید دمتون گرم
    مردیم از بس کارت گرافیک عوض کردیم و بازی ها هنگ کردن
    این روش ها رو بلد باشیم که بازی های جدید رو اجرا کنیم تا لااقل سالی دوسالی یک کارت گرافیک بخریم
    من که خودم شخصا با لب تاب بازی می کنم چون حال می ده و روش هایی هم پیدا کردم برای افزایش سرعت بازی
    که ببینم بچه ها بیان همه رو مطرح می کنم
    ویرایش توسط SINA690 : August 4th, 2010 در ساعت 17:50
    پست‌ها
    618

NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    202
    سپاس (دریافتی)
    647
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

[QUOTE=SINA690;457132]خوب روش سوم جون هر کی دوست دارید روش بگید من هنوز 3 2 تا بازی رو تنونستم با سرعت 100 اجرا کنم یعنی من وقتی راضی می شم که هیچ گیر کردنی و سط بازی نباشه
    خوب روش سوم مخصوص کسانی هست که مثل من دستگاهشون 2 سی پی یو داره یا بیشتر
    نرم افزار MultiCore Optimizer را نصب می کنید و تمام برنامه ها به غیر از قسمت های سیستمی رو می زارید رو سی پی یو 2
    حالا ایکون بازی رو در حالت انتخاب قرار داده و tubro را فشار می دهید این طوری هر دو سی پی یو در حالت high به بازی متوجه می شوند و سرعت بازی به ظور غیر قابل باور افزایش پیدا می کنه این مهم ترین روش است
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اینم عکس حالت کار با نرم افزار این نرم افزار خیلی چیز تر تمیزیه نید فور اسپید شیفت رو فکر می کردم دارم با سرعت واقعی بازی می کنم اینو که زدم دیدم وای من داشتم با 50 در صد سرعت بازی بازی می کردم به خاطر همین حال نمی داد الان خیلی خوب شده:tarfandestan-hooray[/QUOTE

سلام داداش نحوه ی کار با نرم افزار و بگید

پست‌ها
    2,007
    Nokia-5800-XpressMusic
    Kaspersky Firefox Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2543
    سپاس (دریافتی)
    3507

Thumbs up

اقا دارین تاپیک را به اسپم بازار تبدیل میکنید،اگر مدیر سایت بیان،فکر کنم با این روند تاپیک را قفل میکنند!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط SINA690 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    خوب روش سوم جون هر کی دوست دارید روش بگید من هنوز 3 2 تا بازی رو تنونستم با سرعت 100 اجرا کنم یعنی من وقتی راضی می شم که هیچ گیر کردنی و سط بازی نباشه
    اگر منظورتون بازیهایی مثل gta iv و liberty city میباشد،باید بدونید که این بازی ها دارای مشکل گرافیکی هستند و خود rockstar هم برای حل این مشکل patch هایی ارائه داده است.
    نرم افزار multicore optizimer هم فقط برای بهینه کردن cpu است و برای رم و کارت گرافیک کاری انجام نمیدهد.
    برای ram میتوانید از نرم افزار Memory Improve استفاده کنید.

خوب طرز کار خیلی راحته بعد از نصب در سربرگ processes بر روی بازی یا نرم افزار
    گرافیکی در حال اجرا کلیک می کنید هر چند تا سی پی یو که دارید در حالت انتخاب قرار می دهید و بعد گزینه high را انتخاب می کنید
    این روش برای هر برنامه قابل اجرا موفقیت است
    و کسی که یک دستگاه 4 هسته ای داشته باشد و سیستم به تو اتوماتیک فقط یک سی پی یو و در شرایط خاص دوسی پی یو اون هم یه طور normal اختصاص می ده ولی تنها روش که هر 4 سی پی یو را با تمام بازده متوجه بازی کنیم این است که از این نرم افزار استفاده کنیم

اینم روش چهارم:

Systweak CacheBoost اینم برای کش سیستم با نرم افزار Systweak CacheBoost سرعت کش خود را نیز افزایش دهید کسایی که بازی های تاپ می خوان بازی کنن کش بالایی نیاز دارن خوب بعد از اتمام بازی
    به حالت stop تغییر وضعیت دهید
    پست‌ها
    618

NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    202
    سپاس (دریافتی)
    647
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

خوب برادر همه راههایی که گفتی مربوط به cpu و رم میشه اینا برا کسایی خوبه که این دو قطعه ی اونها نسبت به گرافیک ضعیف تره الان مثلا من رمم چهاره cpu من corei7 720 qm هست ولی گرافیکم 512 310m هست (برا لپ تاپ) الان اگه دقت کنی میبینی من از نظر رم و سی پی یو مشکلی ندارم اما گرافیکم کم میاره برای این مورد یه راه حلی بده

نگا کنید این روش بازید قطعه کارت گرافیک رو بالا می یاره هدف من از این تاپیک اینه بازی رو پایین بیارم که به قطعه هام کمتر فشار بیاد
    خوب اگر کسی بخوایادش می دم
    RivaTuner این رو دانلود می کنی بعد کلی مقاله راجعه به کلاک کارت گرافیک می خونی سرچ می کنی
    بعد نرم افزار رو اجرا می کنی اول می ری کلاک مجاز رو تو سایت سازنده می خونی ولی مدت کلاک باید کوتاه باشد
    بعد در سربرگ drive setting کلیک کرده اولین گزینه رو انتخاب کرده و مموری کلاک و کور کلاک و شیرد کلاک رو مطابق کلاک مجاز کارت گرافیک خود تنظیم کرد
    توجه کلاک ناشیانه برابر کاهش عمر کارت گرافیک و در نهایت سوختن و وقتی کارتون تموم شد حتما یه حالت قبل بر گردونید
    من خودم دنبال دست کاری تو گرافیک اصلی بازی ها هستم نه دستکاری تو تنظیمات سیستمم
    می خوام یه چیزی مثلا کاری که game booter می کنه پیدا کنم

هیشکی هیچی دیگه نمی دونست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    پست‌ها
    11
    SonyEricsson-W910
    Trend-Micro Firefox Windows-8 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1
    سپاس (دریافتی)
    0

سلام چه طور میشه گرافیک بازرو بیارم پایین
    پست‌ها
    5,241

360-Internet-Security Cyberfox Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-1 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    10183
    سپاس (دریافتی)
    8971
    نوشته ‌های وبلاگ
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط bahrami2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام چه طور میشه گرافیک بازرو بیارم پایین
    سلام دوست عزیز
    .

موفق باشید.
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)