تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 77

موضوع: [[ کرک بازیهای سایت Reflexive ]]

پست‌ها
    4,981
    Sony-Xperia-Z1-Compact
    Panda Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    7410
    سپاس (دریافتی)
    13331
    نوشته ‌های وبلاگ
    128

پیش فرض [[ کرک بازیهای سایت Reflexive ]]

میدونم که حتما شما اسم این سایت بزرگ رو شنیدید.این سایت مینی گیم های خیلی قشنگی داره اما بجاش کرک کردن بازیهاش خیلی سخته و مطمئنم (خیلی هم نه)که شما هم روزی درکرک کردن حداقل یکی از بازیهای این سایت با مشکل برخورد کرده اید.
    احتمالا هم کرک خیلی از این بازیهارو ندارید یا اگه دارید ناقصه یا کار نمیکنه یا اصلا معلوم نیست چیه و یا .......... .
    اما....
    همه اینا یه راه دارن واونم اینه:
    این یه کرک فوق العاده ساده ست که تمام این کارهارو براتون تو 1.48 سوت انجام میده و 100% هم جواب میده (من خودم روی چند تا بازی امتحان کردم)
    طرز استفاده:
    شورت کات بازی را بکشید و بر روی این برنامه رها کنید ...همین بود... فقط وفقط همین
    فقط یه موضوع که باید به خدمتتون برسونم اینه که موقعی که میخواید بازی رو uninstall کنید باید دوباره شورتکات بازی رو روی این برنامه بکشید تا عبارت [full version] از جلوی اسم بازی پاک بشه.در غیر اینصورت بازی بطور کامل پاک نخواهد شد.
    این برنامه رو میتونید از زیر دانلود کنید:
    (لینک اصلاح شد)
    فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط arsenal-champion : February 25th, 2017 در ساعت 13:59
    پست‌ها
    4,981
    Sony-Xperia-Z1-Compact
    سپاس (اهدایی)
    7410
    سپاس (دریافتی)
    13331
    نوشته ‌های وبلاگ
    128

Universal Reflexive Crack ___ دیگه با این کرک بی جواب نمی مونید!!

با توجه به اینکه کرک قبلی بر روی بعضی از بازیهای Reflexive جواب نمیداد دست بکار شدم تا کرک جدیدی رو پیدا کنم و حالا اینو پیدا کردم:

این کرک به اصطلاح یک کیجن (Key Generator) است و کارش اینه که اون کدی رو که توی قسمت Already Paid هست رو توش کپی میکنی و این برنامه سریال Activation (کد فعال سازی) بازی رو بهتون میده.
    باید به عرضتون برسونم که این کیجن ردخور نداره!! البته برای یکی از بازیهای Reflexive جواب نداد و علّتشم این بود که منوی Already Paid این بازی با بازیهای دیگه فرق داشت.حالا شاید بین هر 200 بازی Reflexive یکی یا دوتاشون اینجوری باشن که اونا رو میشه با کرک بالا فعال کرد.
    البته این کیجن مدّت هاست که به بازار اومده!!! ولی من اونو دیر اینجا گذاشتم.(به بزرگواری خودتون ببخشید).---->> البته علّت اصلیش این بود که وقتی من این تاپیک و تاپیک نقد بازیهای رفلکسیو رو زدم بالای 20 بازدید نداشت و کسی هم بجز کسری و رهام جان از اونا تشکر نکردند.من هم دیگه دلسرد شدم...بگذریم

طرز استفاده:
    1. ابتدا بر روی بازیه فعال (Active) نشده کلیک کنید و منتظر بشید تا یک پنجره باز بشه.
    2.حالا در پایین پنجره باز شده - اگه اشتباه نکنم 4تا گزینه وجود داره.
    3.بر روی گزینه Already paid کلیک کنید.
    4.در پایین پنجره باز شده بر روی I"m not connected to the internet کلیک کنید.
    5.در پنجره جدید سه کادر وجود داره که دوتای اولّی محتوی نوشته هستند و آخری خالیه.محتویات کادر وسط (که یک کد است) را درقسمت Product code این کیجن کپی کنید و سپس بر روی دکمه ی Gen کلیک کنید.
    6.حال کد حاصله که در قسمت Unlock code است را در همان کادر خالی که در قسمت بالا گفتم کپی کنید و بر روی دکمه ی Submit کلیک کنید.
    7.بازی اکتیو شد!!!

هرگونه نظر و پیشنهاد سازنده ای که داشتید در همین تاپیک به من بگید ! (انتقاد پذیرفته نمیشود!! )

این کیجن یا کرک یا هرچی که اسمشو میذارید را با حجم 73 کیلوبایت از لینک غیر مستقیم زیر دانلود کنید:

`·.,¸¸,.·´[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] `·.,¸¸,.·´
    پست‌ها
    319

سپاس (اهدایی)
    430
    سپاس (دریافتی)
    582

پیش فرض اشکال در اجرای crysis و Assassins Creed

.آقا من برای اجرای بازی crysis و همینطور assassins creed این مشکل رو دارم " please insert orginal CD/DVD (R) crysis" یعنی باید دیسکت orginal بازی رو بگزارم خواهش میکنم منو راهنماییی کنید چون دارم دیونه میشم!!! چه بلایی بایدسر این دوبازی بیارم!؟
    پست‌ها
    3,493
    HTC-Desire-700-dual-sim
    HTC-Advantage-X7500
    Google-Chrome Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    1063
    سپاس (دریافتی)
    7763
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdrezak2 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    آقا من برای اجرای بازی crysis و همینطور assassins creed این مشکل رو دارم " please insert orginal CD/DVD (R) crysis" یعنی باید دیسکت orginal بازی رو بگزارم خواهش میکنم منو راهنماییی کنید چون دارم دیونه میشم!!! چه بلایی بایدسر این دوبازی بیارم!؟
    دوست عزیز قبل از هر کاری قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنید درخواست جدید در تایپیک چدید ضمنا شما یه مطلب را سه بارتکرار کردید لطفا رعایت کنید

سلام
    آقا دست درد نکنه کلی مشکلاتم با این بازهای قشنگ و کرک نشده حل شدو از همتون که زحمت می کشین منون

از همه ی دوستانی که زحمت می کشند بسیار ممممنون.
    پست‌ها
    3,493
    HTC-Desire-700-dual-sim
    HTC-Advantage-X7500
    سپاس (اهدایی)
    1063
    سپاس (دریافتی)
    7763
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

بازی های وب سایت رفلکسیو جزو بهترین و معروفترین عنوان های بازیهای دستکتاپی هستند.اما هر چیز خوبی محدودیت نیز دارد.بازی های این وب سایت رایگان نیستند و شما بعد از دانلود آنها فقط ۶۰ دقیقه فرصت بازی دارید.از آنجا که برای ما ایرانی ها امکان خرید اینترنتی وجود ندارد باید راهی برای کرک این بازی ها یافت می شد.هکر ها سرانجام موفق به ساخت کرک برای همه بازی های رفلکسیو شدند ولی مدتی طول نکشید که رفلکسیو با تغییر در ساختار بازی هایش امکان کرک کردن آنها را از بین برد.
    کرکی که هم اکنون به شما معرفی می کنم با یک تکنیک فوق العاده و با تغییر در کدهای بازی تمام بازی هایی را که محدودیت زمانی دارند نامحدود می کند.این کرک روی تمام بازی های گذشته،حال و آینده رفلکسیو را جواب می دهد.
    مشخصات نرم افزار : Reflexive game universal crack v2.0
    پست‌ها
    4,981
    Sony-Xperia-Z1-Compact
    سپاس (اهدایی)
    7410
    سپاس (دریافتی)
    13331
    نوشته ‌های وبلاگ
    128

miladfox جان متشکرم!
    من میخواستم این رو بذارم ولی میلاد جان پیش دستی کردن و زحمت رو از روی دوشمون برداشتن.چون من آموزشش رو توی کامپیوترم آماده کرده بودم،براتون آموزش کرک کردن با این کرکی که miladfox جان معرفی کردن رو میذارم.

آموزش کرک کردن بازیهای رفلکسیو با کرک FFF v2 :

مراحل کرک کردن بازی
    1-ابتدا فایل زیر را از لینک زیر دانلود کرده و اون رو اجرا کنید.حالا در بالا پنجره کرک مشاهده میکنید که دو انتخاب دارید؛یکی Method 1 و دومی Method2 که من همون گزینه اول رو پیشنهاد میکنم.چون بیشتر اون جواب میده.اگر مراحل زیر را طی کردید و متد اول جواب نداد،از متد دوم استفاده کنید.
    2-پس از انتخاب متد اول بر روی دکمه "Go !" کلیک کنید و در پنجره باز شده مسیر فایل اجرایی(EXE) بازی را مشخص کنید و بر روی Open کلیک کنید.
    3-حال پنجره ای باز میشود که مربوط به بازی است.بر روی "Play Game" کلیک کنید.
    4-پس از کلیک بر روی "Play Game" ممکن است نرم افزار امنیتی Zone Alarm به شما 1 یا 2 پیغام بدهد.به آن توجه نکنید! دلیل این پیغام این است که فایل کرک قبل از اینکه بازی بطور کامل اجرا شود،آنرا میبندد و به همین دلیل ویروس کش پیغام میدهد.پیغام ویروس کش را با زدن Yes یا Authorize رد کنید.
    5-اگر بازی بعد از کلیک بر روی Play Game ،اجرا شد،شما مجبورید که از متد دوم استفاده کنید.اما اگر بعد از کلیک بر روی Play Game با پیغامی مواجه شدید ،فقط کافیست که به کاری که پیغام به شما گفته است عمل کنید!
    6.به مسیر نصب بازی بروید.در آنجا فایلی را به نام Unpacked.EXE میبینید.فایل اصلی بازی (مثلاً Luxor3.exe) را حذف کرده و نام فایل Unpacked.EXE را به نام دقیق فالی که حذف کردید عوض کنید تا مراحل کرک کردن بازی به پایان برسد.

اکنون با کلیک بر روی آیکن بازی ،میتوانید تا بی نهایت آن بازی را بر روی سیستم خود اجرا کنید!

مشکلی،سوالی چیزی بود ازم بپرسید تا شاید بتونم راهنماییتون کنم.

موفق باشید
    پست‌ها
    3,493
    HTC-Desire-700-dual-sim
    HTC-Advantage-X7500
    سپاس (اهدایی)
    1063
    سپاس (دریافتی)
    7763
    نوشته ‌های وبلاگ
    6

لازم به ذکر است بازی کرک شده به این روش با عوض شدن ویندوز باز هم کرک شده باقی می ماند
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 8 12345 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)