تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: مشکل سوختن هارد اینترنال

پیش فرض مشکل سوختن هارد اینترنال

سلام امیدو ارم که دوستان بتونند به من کمک
    من امروز در حال کار کردن با دستگاه بودم که در ویندوز 7 که یک دفعه یکی از درایوهایی که کلا مربوط به یک هارد یک ترا من می شد پرید من ریستار کردم و هر کاری کردم دوباره تو ویندوز نرفت البته من یک ویندوز xp هم دارم که وقتی با اون می اومد دستگاه بالا کلا اون هارد رو نمی شناخت.البته هارد رو در بایوس اول دستگاه می شناسه.به توصیه یکی کابل برق و دیتا هارد رو کلا قطع کردم ویندوز 7 مشکلی نداره راحت می یاد بالا ولی وقتی دوباره اون هارد رو وصل کردم برای اولین بار بالا اومد ولی دوباره که restart کردم بالا نیومد.
    آخرین چیز این هست که وقتی دستگاه به مدت 10 دقیقه خاموش می مونه برای همون یک بار با همون هارد بالا می یاد.ولی دفعه های بعدی دیگه جواب نمی ده.حالا شما فکر می کنید مشکل از هارد هست یا ویندوز یا برق مادر برد یا پاور ؟
    خیلی متشکرم
    پست‌ها
    5,506
    Samsung-S5610
    NOD32 Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: 3G
    سپاس (اهدایی)
    2355
    سپاس (دریافتی)
    10484
    نوشته ‌های وبلاگ
    18

New

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadbat [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام امیدو ارم که دوستان بتونند به من کمک
    من امروز در حال کار کردن با دستگاه بودم که در ویندوز 7 که یک دفعه یکی از درایوهایی که کلا مربوط به یک هارد یک ترا من می شد پرید من ریستار کردم و هر کاری کردم دوباره تو ویندوز نرفت البته من یک ویندوز xp هم دارم که وقتی با اون می اومد دستگاه بالا کلا اون هارد رو نمی شناخت.البته هارد رو در بایوس اول دستگاه می شناسه.به توصیه یکی کابل برق و دیتا هارد رو کلا قطع کردم ویندوز 7 مشکلی نداره راحت می یاد بالا ولی وقتی دوباره اون هارد رو وصل کردم برای اولین بار بالا اومد ولی دوباره که restart کردم بالا نیومد.
    آخرین چیز این هست که وقتی دستگاه به مدت 10 دقیقه خاموش می مونه برای همون یک بار با همون هارد بالا می یاد.ولی دفعه های بعدی دیگه جواب نمی ده.حالا شما فکر می کنید مشکل از هارد هست یا ویندوز یا برق مادر برد یا پاور ؟
    خیلی متشکرم
    فکر کنم از ولتاژ خروجي پاور باشه

بنده هم همين مشکل را داشتم يک لنگه سيم سياه که کنار قرمز بود قطع بود

با يه مولتي متر تست کن ببين ولتاژش درست هست يا نه؟

براي تست گراب سياه مولتي متر به سيم مشکي و گراب قرمز به سيمهاي ديگر

پست‌ها
    57
    Nokia-N96
    Avast Firefox Windows-XP Talia
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-64 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    19
    سپاس (دریافتی)
    48

دوست عزيز با سلام
    دقيقاً مشخص نكردي كه چند تا هارد داري ، xp رو كدومه، ويندوز 7 رو كدومه ، هارد 1ترا اكسترنال هست يا اينترنال ، ولي فعلاً كاري كه بايد انجام بدي اينه كه بايوس رو clear cmose براي انجامش 2 راه داري اول اينكه باطري مادربرد رو دربياري چند دقيقه صبر كني و بعد باطري رو جا بزني دوم اينكه روي مادربرد جامپر clear cmose رو پيداكني و اونو جابجا كني روي مادربرد ، كنار جامپر معمولاً نوشته ميشه clr
    يا حق
    سرافراز باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nader1952000 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوست عزيز با سلام
    دقيقاً مشخص نكردي كه چند تا هارد داري ، xp رو كدومه، ويندوز 7 رو كدومه ، هارد 1ترا اكسترنال هست يا اينترنال ، ولي فعلاً كاري كه بايد انجام بدي اينه كه بايوس رو clear cmose براي انجامش 2 راه داري اول اينكه باطري مادربرد رو دربياري چند دقيقه صبر كني و بعد باطري رو جا بزني دوم اينكه روي مادربرد جامپر clear cmose رو پيداكني و اونو جابجا كني روي مادربرد ، كنار جامپر معمولاً نوشته ميشه clr
    يا حق

حقیقتش من سه تا هارد دارم یک 80 یه 250 گیگ و یه یک ترا که همشون اینترنال هست و یندوز ها هم بر روی 250 گیگ نصب هست و یک چیز دیگه این که من وقتی این هارد یک ترا رو جدیدا وصل می کنم به دستگاه یک حالت لگ یا گیر کردن بخصوص هنگام پخش فیلم از خودش نشون میده.
    ویرایش توسط farshadbat : December 20th, 2010 در ساعت 08:42
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)