تبلیغات در ترفندستان
بازیابی اطلاعات هارد
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 48 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 480

موضوع: همیاری در خصوص آپلود مجدد فایل‌های ضمیمه

پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45029
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

پیش فرض همیاری در خصوص آپلود مجدد فایل‌های ضمیمه

با سلام خدمت کلیه بازدیدکنندگان و دوستان گرامی.

همانطور که احتمالاً در جریان هستید به دلیل مشکلاتی که چندی پیش برای سایت پیش اومد، فایل‌های ضمیمه‌ای که در گذشته در سایت توسط کاربران آپلود شده بودند حذف شدند و در حال حاضر قابل دانلود نیستند.

نکته اول:
    برای حل این مشکل، ما نیازمند یاری شما دوستان هستیم.
    از شما خواهشمندم تا جایی که برایتان مقدور است فایل‌هایی که در گذشته آپلود کرده بودید و الان قابل دانلود نیستند رو از نو آپلود کنید. برای این کار، در پستی که فایل به آن ضمیمه شده است بر روی دکمه ویرایش پست کلیک کرده و صفحه پیشرفته را انتخاب کنید. سپس از قسمت مدیریت فایل‌های پیوست، فایل قبلی که قابل دانلود نیست را حذف کنید و فایل جدید را آپلود نمایید و نهایتاً بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید.
    شما می‌توانید لیست فایل‌هایی که تاکنون ضمیمه کرده‌اید را از [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] ببینید.
    از شما خواهشمندم برای آپلود فایل، همان پست قبلی را ویرایش کنید و از ارسال پست جدید پرهیز کنید.
    لازم به ذکر است فایلهایی که مربوط به پیش از سال 2011 هستند اکنون قابل دانلود نیستند و نیازمند آپلود مجدد هستند.
    این کار شما، بزرگترین کمکی است که می‌توان به ترفندستان کرد.

نکته دوم:
    اما در صورتی که شما به یک فایل قدیمی برخورد کردید و دیدید که قابل دانلود نیست این مراحل را طی کنید:
    1. به کاربری که پست اصلی را ارسال کرده است یک پیغام خصوصی یا پیغام بازدیدکننده بدهید و از او بخواهید تا فایل را مجدد آپلود کند.
    2. اگر پس از گذشت مدت زمانی، کاربر پاسخ شما را نداد یا آپلود فایل برای او مقدور نبود، آدرس پست اصلی را در همین تاپیک درج کنید تا توسط مدیر سایت و یا سایر کاربران، در همان تاپیک فایل مجدد برایتان قرار داده شود (از کاربران عزیز خواهشمندم در صورتی که قصد یاری‌رسانی در این خصوص را دارند، فایل را در همان تاپیک در قالب یک پست جدید ارسال نمایند و قرار دادن فایل در این تاپیک پرهیز کنند).

باز هم از شما دوستان به خاطر پاک شدن این فایلها پوزش میخواهم و بابت کمکی که در خصوص بازیابی آنها میکنید تشکر میکنم.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
  2. سپاس Mahdi internet, GERRARD_8, behzadsohrabpour, عبدالله ابراهیمی, mohamad javad, amir.prs, England, Hamzeh_rfj, black-fish , minus1, Dr.FATAL, AhmadSH, Milad, N sadra, TopGear, mrgladiyator, Samin, هيتلر تايگر, ALI-ST, Mojtaba118, *leily*, azadbaba, saeb2, 11ali11, m.k.a, batman2002, iranisalam, Abolfazl.E, Mehdi_Fx, Arvin-Senator, samyartt, AmirM.H, laymer, ne555, bato, jeminiv, Armin-Barfak, ZzBb, ترفندخانه, kavepp, hojat73, *آناهیتا*, kamyabonline4, omidhajjaar, ستار, Hanisa, badrang, بیداد, sunlight_sky, purya rj, M48D1, Hamed 2000, Majid_4553, enayatch, Dariushtanha, fara., rashtninja, MINIATURE, tedony, hamid reza, f_star, your-roz, m713405, GR_mahdi, Hex_Master, alicom, rm@n-2@, wsakson, TVA - Security 7, aa_2647, AL1R3Z4, X-ZEBIT, lord mysterious, alirezaasemoni, Trick, mooooooohammad, hossein0261, miladman88, MGMGS, ahora-kabir, ginoos, mostafa-bep, هکر جوان, mohcen, yek_mosafer, davidonline, xcal, vahidlp, Erfan 2010, abbasghaderi2010, erfun777, Mrr-Co, حجت 1114, ali_just, Reza_Mafia, Lord Error, J-Star, fc-messi, viero, HvPc, siavashsiavash, mohammad2o0, shipar, ghasem20, Princess Pluto, nextslit, MohsenB, 0$$€in}{, waffenss, Witch King, Atoon, navid keshti, Great Master, SajjadKAZ2003, hamidtn, Mohamad 7, zedbazi17, foad_75, qasemkl, shirsavar, mrbh, alireza3121, erif, dmc, rasul76, honeyxp, aroosa, morizaki, veer, MILORD, RaminMT, SOHEIL.exe, Nesho, taghi.karimi, Plus1, tanha_raper, masy, vogle, orfain, ahmad-delpiero, AhmAD ProGre$sive, sir.-.panther, FANTASIC, ehadaf, mohammadreza353, Nistama, shahin_am2, hibme, ali_island, javadi2020, fx129, samsami, Projectile, errornima, pouya12, ساسان محمدی, raman100, pashmak, hadikababi, pconline2010, nooshinaf2000, mr.masoud, firelove, sina karimi, arsenal-champion, ahri-man, patience, amir.moeiny, sadegtnt, hot dj, 7parsa4, keyson, الکساندر ماهون, asmai, payiran, Soroush.s, shahro, miladmerlin, YAA3R, yasin1388, Sergio2011, mhm233, AASHK HIKAAYESI, mshakeri94, $reza$, secret258, mra680, BoomBoom, ALMIDA, marmooz.exe, hilarious, mash mamad, rockbodem, سالک110, ehsanpaydar, Arian Ar, shasosa, konkon, John.Cena, ABARtarfand, siavoosh, boldabol, farzad parsa, immortals.girl, A R I A, samsami3000, esmail_talebi, majidnn, moradi1374, galaxy.dark, misaee, sparta007, esanasa, Vahid sharifi, R0D3N4, omid toto, kamivh1, jalalbahale, se.phi.roth, allah22, rezadevilmaycry, Shayan, abmin, mohaMMad750, nazery, mohammad reza92, joghd, sazekhamosh, ayda_s, raminmoazeni, shaker1368, ramona97, esi200535, omidhama, kako21, milad3470, amirfz3021, madadii, REDCOAT, محمد قلی, poroson, bluestorms, GR3, jaber_135, ستاره شهر, Niosha.75, hmontazer, hossenf, Shine1, mosavi271, winwin, boy_poru, مهدي اميري, Mojtaba1985, makoan, Sadra EWQ, amer.f, Shimilia, albert_anishtain, majid_2008, mari_mor, mantfan, reiden, pedram1978, Shamot PC, پارسا7, silass, battlefield 3, CHRC, ahma5d, maryamgh, bantama, mohsenmomeni, Albus Dumbledore, ebrahimjan, Sajad2006, RezaGrand, M.amin50, كبود, امیران, Citron1060, NASERGRAPHIC, mgi, parsa_boroomand, ozv2009, mojtabamojtaba1, moslem_arsenal, ABOLFAZLE, kordira, mmad_mario, oxision, ***USA***, Mr Ali Ahmady, BehzadYaMaHa, Devboy, E Z I O, cristal, nini-2, VPersian, majidhmt, ssfss, mortezapordal, علی وفادار, sae6569, l_nimamin_l, منصور1899, Barzkar_A, anahita.k, p0172i, محمدرضا حیدری, mv2536, ali8075, m.v.h, AHU0ORA, alnaz55, barzakh, فریبرز22, Esmal_70, lalsevda_62, MORTEZANIK1, tvhamid, mvg, Kalpook, nohie, educate000, Coraline, ALIREZA9074, hesam8181, badboy33, Ali.Fatehi, zErOOn3, Xaniar 7, keivan98, hoho.x13, mobile_check, kingnikbakht, somebodyhura, Maryam74, meysam khodaei, 45464546, leader2, IMAN.M2, ahmad64, mhamedm2008, Sajjad Heidarpour, Stankovic1, erico, WinDowz8, asajadi84, X BOX, mohmadd1, sodaye_eshgh, mamaliriza-2014, ebi8020, MRTZ HSV, AmirHosseinGT, golii1212, oosmammad3205, sababarani, مصطفی 1394, ashkanjon, AMIR_121, جوزدان, محمود 8080, ij1
    پست‌ها
    23,562
    Apple-iPhone-5S
    360-Internet-Security Firefox Windows-10 IR-TCI
    سپاس (اهدایی)
    38391
    سپاس (دریافتی)
    45029
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط *leily* [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام خسته نباشی کسری جان
    یه سوال اگه فایلی که ضمیمه کردیم و نداشته باشیم توسیستم خودمون بایدچیکارکنیم ؟
    تا جایی که امکان داره فایل‌ها رو مجدد آپلود کنید. اگر مشکل سرعت هست یا فایل رو در اختیار ندارید و با جستجو در اینترنت هم پیداش نکردید، طبیعتاً اون فایل رو آپلود نخواهید کرد..
    نقل قول نوشته اصلی توسط minus1 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من یه پیشنهاد دارم؛ این که اگه امکانش هست تنظیمات نمایش تاپیک ها رو به صورت پیش فرض طوری تنظیم بشه که با کلیک بر روی لینک تاپیک ,بره آخرین پست های ارسالی رو نمایش بده(این قابلیت برای هر شخص هست که انجام بده,اما اگه پیش فرض این طور بشه برای کاربرای جدید یا کسایی که نمیدونن این موضوع رو بهتره)این طوری اول پست های جدید نمایش داده میشه که فایل ها پیوست شده اند و به طبع ورژن های جدید که همه دنبالش هستن به فرض در قسمت دانلود نرم افزار و فکر کنم این طوری یه کم از ترافیک برخورد با اون مسئله دانلود نشدن و ... کاسته بشه و در این فرصت پست های قدیمی رو آپلود میشه کرد.

یه مورد دیگه این که کسی که اینجا درخواست آپلود یه فایل رو داده ما بعد آپلود بیاییم اینجا اعلام کنیم که انجام شد؟ به خاطر این که چند نفر نرن یک فایل رو آپلود کنن میگم.

در کل ممنون, انشاالله که این مورد هم با یاری همه حل میشه.
    این که صرفاً به خاطر این موضوع نحوه نمایش تاپیک ها رو تغییر بدیم فکر نمیکنم کار درستی باشه. کاربری که پست اول یک تاپیک رو میبینه، متوجه میشه که در پست های بعدی نسخه های بعدی هم وجود دارند و خودش نسخه آخر رو دانلود میکنه.

در خصوص اطلاع دادن هم مشکلی نیست. البته وقتی شما به تاپیک مربوطه برید، مشخصه که پست آخر آیا کسی مجدد آپلود کرده یا نه. اما خب اگر اطلاع هم داده بشه مشکلی نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iranisalam [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فقط شامل انجمن در قسمت تایپیک ها میشه یا فیلهایی رو که در وبلاگها زدیدیم هم آپلود کینم ؟ .
    نیازی هست عکسها رو هم آپلود کنیم ؟
    تازگیها فایلی رو که قبلاً در وبلاگ قرارداده بودم رو یکی از کاربرها درخواست ارسال آن فایل را از طریق ایمل کرده بود که انجام شد
    این موارد در اولویت‌های بعدی هستند. اگر آپلود بشن مسلماً بهتر خواهند بود.
    چیزی که تحملش سخت است، یادآوری‌اش شیرین است.
    پست‌ها
    121
    SonyEricsson-P990
    NOD32 Safari Windows-XP Irancell
    سپاس (اهدایی)
    1007
    سپاس (دریافتی)
    267
    نوشته ‌های وبلاگ
    359

با همیاری دوستان عزیز این امر محقق میشه. خیلی دوست داشتم کمک کنم ولی خب با این اینترنت ذغالی! فقط مجبورم نظاره گر باشم.
    به امید این که دیگه هیچ وقت اینطور مشکلی برای ترفندستان دوست داشتنی به وجود نیاد...
    بر سنگ قبر کشیشی در انگلستان چنین نوشته شده است :
    بچه که بودم می خواستم دنیا را تغییر دهم ، بزرگ تر که شدم دیدم دنیا خیلی بزرگ است و تصمیم گرفتم انگلستان را تغییر دهم ، چند سال بعد فهمیدم که انگلستان نیز خیلی بزرگ است و من از تغییر آن عاجزم ، بنا براین تصمیم گرفتم شهر خود را تغییر دهم . به میانسالی که رسیدم تصمیم گرفتم خیابان محل سکونتم را تغییر دهم . به پیری که رسیدم تصمیم گرفتم خانواده ام را تغییر دهم . اکنون می فهمم اگر از همان اول خودم را تغییر می دادم ، می توانستم دنیا را هم تغییر دهم .

به این جا سری بزنین :

http://www.tarfandestan.com/forum/member110705.html

پروفایل من در گوگل:
    http://profiles.Google.com/tarfandkhaneh
    پست‌ها
    2,178
    LG-G2
    Google-Chrome Ubuntu Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3563
    سپاس (دریافتی)
    7671
    نوشته ‌های وبلاگ
    67

سلام. آقا من نشستم تمام فایل های پیوست [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] رو درست کردم. دیدم موضوع مهمه ایه دیگه دست به کار شدم. اینترنتم زیاد سرعت نداشت یه سری فایل های حجیم رو که ریموت میشد انتقال دادم ولی یکی دو تا رو مجبور شدم لینک بدم ولی بقیه رو پیوست کردم. یه پیشنهادی هم دارم اینکه حتما اول از همه این موضوعات مهم رو درست کنیم. یه چیز هم که خیلی اذیت می کنه، عکس ها هستن. این عکس هایی که بچه ها به صورت آموزشی درست کردن (مثلا فلش زدن و ...) واقعا از نو درست کردنش حوصله می خواد. من فعلا تاپیک سئو رو عکساشو درست کردم.

کار سختیه ولی یه مقدار حوصله کنین اگه ترفندستان رو دوست دارین.
    موفق باشین
    "لااقل منو یادشه خدا، پس یه لیوان فراموشی سلامتی شما ...

Freelancer, Web Developer
    abolfazl.esm [at] gmail [dot] com

پست‌ها
    1,191
    SonyEricsson-Aino
    Norton Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    967
    سپاس (دریافتی)
    1138
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

واسش جایزه قرار بده ،هر کس بیشترین تعداد آپلود رو داشت یک جایزه دریافت کنه ،در عرض دو هفته تمام فایل ها آپلود میشه.

iluminati
    پست‌ها
    516
    Nokia-6500-Slide
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: WiMAX-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    245
    سپاس (دریافتی)
    1133
    نوشته ‌های وبلاگ
    29

من یه تاپیک عکس داشتم که الان به هیچ کدوم از این عکس ها دسترسی ندارم آخرین پستش مال 10 ماه پیش بوده!!!
    پست‌ها
    475
    Apple-iPhone-6-Plus
    NOD32 Google-Chrome Windows-10 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    544
    سپاس (دریافتی)
    586
    نوشته ‌های وبلاگ
    2

بچه ها . بیاید همه با هم دوباره ترفندستان رو به روزهای اوجش برسونیم
    پست‌ها
    516
    Nokia-6500-Slide
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: WiMAX-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    245
    سپاس (دریافتی)
    1133
    نوشته ‌های وبلاگ
    29

برای آپلود به نظر من یه تیم توسط خود کسری عزیز تشکیل بشه که فقط سرعت بالا داشته باشن و بتونند همه فایل ها رو با سرعت بالا آپلود کن کنند
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    پست‌ها
    3,626
    Nokia-C7
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    876
    سپاس (دریافتی)
    5420
    نوشته ‌های وبلاگ
    30

سلام
    من اکثریت فایلهام برای لیگ هستش که هیچکدوم رو ندارم و هیچ نیازی هم دیگه بهشون نیست. اینشالله سایت دوباره مثل قبل بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط m48d1 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من یه تاپیک عکس داشتم که الان به هیچ کدوم از این عکس ها دسترسی ندارم آخرین پستش مال 10 ماه پیش بوده!!!
    خود کسری توضیح داد
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasra [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    فایل رو در اختیار ندارید و با جستجو در اینترنت هم پیداش نکردید، طبیعتاً اون فایل رو آپلود نخواهید کرد..
    پست‌ها
    5,793
    LG-G2
    BitDefender Firefox Windows-10 Irancell
    سپاس (اهدایی)
    3334
    سپاس (دریافتی)
    12382
    نوشته ‌های وبلاگ
    13

دوستان من هم سعی میکنم تا جایی که بتونم برگردم بروزای اولم و برای شما آپلود کنم

در ضمن چشم من میشینم امشب همه جاهایی که مهمن رو آپلود دوباره میکنم
    پست‌ها
    913
    HTC-Touch-Diamond
    NOD32 Firefox Windows-XP Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-256 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2196
    سپاس (دریافتی)
    1717
    نوشته ‌های وبلاگ
    22

سلام
    فکر خیلی خوبی هست
    من که زیاد فایل آپلود نکرده بودم...
    یکی 2 تا عکس بود و یکی 2 تا فایل، که زیاد مهم نیستن، اینقدر پست های تاپیکاشون زیاد شده، یا تاپیک های مشابه زدن دیگه فایل ها لازم نمیشه...
    دوستانی که فایل های پست های مهمشون رو دوباره آپیود میکنن مثل [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] عزیز بیان بگن!
    تاپیک به این مهمی ایشون زده بودنو اصلا ندیده بودم.
    این کار هم پست های مهم رو از زیر خاک میکشه بیرون، هم خاطرات رو زنده میکنه.
    ویرایش توسط m713405 : July 5th, 2011 در ساعت 21:07
    اگه پستم براتون مفید بود، برام صلوات بفرستید.اللّهُمَّ صَلِّ عَلي مُحمَّد و آل مُحمَّد

+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 2 از 48 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)