تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 121819202122
نمایش نتایج: از 211 به 215 از 215

موضوع: معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا + توضیحات کامل مبدل اجرای بازی های سگا در PC

پست‌ها
    1,087
    SonyEricsson-Xperia-Mini-Pro
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2907
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

Talking معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا + توضیحات کامل مبدل اجرای بازی های سگا در PC

با سلام خدمت دوستان گرامی ترفندستان!
    پیرو مکاتباتی که بنده با کسری خان مدیریت سایت ترفندستان انجام دادم و تاپیک زیر که ایشون جدیدا ایجاد کردند:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

تصمیم بر آن شد که بنده برای احیای تاپیک:
    موضوع مهم : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

که دوست عزیزم جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] ایجاد کردند، اقدام کنم و در بخش اول قصد معرفی یکی از قوی ترین مبدل های اجرای بازی های سگا در کامپیوتر+ ترفندها و آموزش های کامل اون رو دارم. چون محتویات پیوست اون تاپیک کاملا غیر قابل استفاده شده و دانلود از اون جا امکان پذیر نیست. توجه داشته باشید که تاپیک بنده کاملا جدید هست و محتویاتش با تلاش خودم ساخته و آماده خواهند شد. هم چنین فکر نکنم کسی به اندازه ی جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] توی آپلود کردن بازی ها حرفه ای باشه و اون همه بازی رو بتونه آپلود کنه. بنابراین من طی بخش های متعددی که برای بازی های سگا خواهم زد، به بررسی تخصصی بازی های برتر سگا اقدام خواهم کرد. یعنی مثل ایشون 200 تا بازی رو آپلود نمی کنم! شاید کلا 20 یا 25 تا بازی یا کمتر معرفی بشه. ولی توضیحات بازی رو دقیق براتون می ذارم و نقد و بررسی رو تا جای امکان کامل می ذارم تا گله ای از بنده نباشه. هم چنین اگه مشکلی توی مرحله ای پیش اومد بهتون تا حد امکان کمک می شه. برای درخواست بازی هم شما از طریق همین تاپیک می تونید اقدام کنید تا دوستان عزیز در صورت امکان بهتون کمک کنند. در این تاپیک و در پست های اولیه، فعلا بازی های برتر فقط جای می گیرند و بس! من هم تمام سعی و تلاشم رو برای بهبود این تاپیک که شاید آخرین فعالیت بنده رو در ترفندستان رو شامل بشه می کنم. پس خواهشا کپی برداری نکنید. اگه اطلاعات بیشتری خواستید همین جا پست بدید یا پیغام خصوصی کنید. ان شاءالله جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] تاپیکشون را احیا خواهند کرد تا با سری تاپیک های بنده که البته امیدوارم در حد مطلوبی برای شما عزیزان باشه، بتونیم کامل ترین مرجع بازی های سگا رو در ترفندستان داشته باشیم. فعلا در بخش اول به معرفی و بررسی کامل مبدل بسیار قوی و پیشرفته Kega Fusion برای اجرای بازی های سگا در کامپیوتر پرداخته می شه. با ما تا پایان این تاپیک و بخش های دیگه همراه باشید.

توضیحات اولیه برای کار با مبدل پیشرفته Kega Fusion:

در حال حاضر برای ابزارهای بازی های قدیمی مثل سگا و میکرو یه سری نرم افزار یا مبدل در کامپیوتر ایجاد شده که به وسیله ی اون ها می تونید بازی های سگا یا کنسول های قدیمی مثل Play Station های قدیمی رو بازی کنید. به این نرم افزارها اصطلاحا امولاتور گفته می شه. امولاتورهای مختلفی در سراسر اینترنت برای بازی های سگا وجود دارند. ولی من از بین اون ها امولاتور Fusion 3.64 رو توصیه می کنم. چون نسبت به بقیه دارای امکانات بیشتر و کارکرد آسون تری هست و از اون مهم تر آخرین نسخه اون هست که متعلق به سال 2010 می باشد! یعنی ان قدر استقبال از این برنامه زیاد بوده که تا سال 2010 هم روش ویرایش انجام می شده. برای دانلود این مبدل از لینک زیر استفاده کنید:

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پسورد آرشیو: ahmadreza

بعد از این که مبدل رو دانلود کردید و از حالت فشرده خارج کردید روی فایل Fusion که علامت K کنارش هست کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه. یه پنجره براتون باز می شه که شبیه تلویزیون برفکی هست! حالا کافیه که کلید های Ctrl+G رو با هم فشار بدید یا بر روی File و بعد روی Load Genesis/ 32X ROM کلیک کنید. بعدش باید به فایل بازی مورد نظرتون مراجعه کنید و بازی رو انتخاب کنید تا در مبدّل اجرا بشه. توجّه داشته باشید که فرمت اکثر بازی ها bin هستش و بعضی ها هم smd هستند. برای این که همه ی دوستان با نحوه ی اجرای کارهایی که گفتم آشنا بشن، عکس های زیر رو آماده کردم که مرحله به مرحله براتون توضیحات رو می ده. عکس ها رو خودم آماده کردم و پدرم روشون در اومد!! عکس ترفندستان و اسم سایت رو هم کنارش گذاشتم تا کپی برداری نکنند. امیدوارم کپی بردارهای محترم به این قضیه توجه مبذول فرمایند! این شما و این هم توضیحات تصویری بنده:

این هنوز پایان کار نیست. آموزش های بعدی هم برای استفاده و بهره بردن کامل از این مبدل در راه است. پس منتظر بمانید.
    عکس های مربوط به آموزش کامل در زیر پیوست شده تا دوستان دایال آپی هم بتونن استفاده کامل ببرند.
    در صورت تمایل برای حمایت از تاپیک از دکمه و استفاده نمایید.
    حقیقتا تلاش زیادی برای تهیه آموزش ها و عکس ها و فراهم آوردن لینک های دانلود شده است.
    نکته مهم: این تاپیک مورخ یکشنبه 19 تیر 1390 آپدیت شد و بخش های مختلف که پراکنده بودند، ادغام شدند و تعدادی از پست های اضافی حذف گردیدند.
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : June 13th, 2013 در ساعت 11:59
    پست‌ها
    277
    SonyEricsson-Xperia-Arc-S
    Firefox Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    33
    سپاس (دریافتی)
    330

نقل قول نوشته اصلی توسط 147milad [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    دوستان سلام.راستش یه بازی سگا بود من بازی میکردم و کلی خاطره دارم ارش ولی اسمش یادم نمیاد ممکنه کمک کنید این بازی رو پیدا کنیم.
    اما بازی چجوری بود.یه صفحه مستطیل شکل بود که یه هواپیما ی کوچیک داشت و به قول خودمون غول بازی وسط این صفحه با چند تا توپ و یا چیزای دیگه میچرخید.با هواپیما باید کم کم خط میکشیدی و فضا رو کوچیک میکردی تا وقتی جا برای غول کم شه و شکست بخوره.وقتی خط میکشیدی یه خط قرمزی بود پشت هواپیما که اگه این توپ ها و یا غوله میخورد بهش یه دایره میومد دنبالت که اگه سریع خطوتموم نمیکردی میخورد بهت و میسوختی.اولین مرحله هم یادمه یه غول درازی بود و سبزرنگ که میچرخید و سه تا مربع کوچیک هم داشت.کسی همچین بازی رو یادشه؟من چند هفته هست دنبالشم.
    دوستان کسی این بازی رو پیدا نکرد.منتظر کمک های شما هستم
    زشیر شتر خوردن و سوسمار// عرب را به جایی رسیده ست کار

که فر کیانی کند آرزو// تفو بر تو ای چرخ گردون تفو

شما را به دیده درون شرم نیست // ز راه خرد مهر و آزرم نیست

بدین چهر و این مهر و این راه و خوی// همی تخت و تاج آیدت آرزوی

جهان گر باندازه جوئی همی// سخن بر گزافه نگوئی همی

سخنگوی مردی بر ما فرست// جهاندیده و گرد دانا فرست

بدان تا بگوید که رای تو چیست// به تخت کیان رهنمای تو کیست

http://www.speedtest.net/result/1670862148.png
    پست‌ها
    1
    Sony-Xperia-Z-Ultra
    Norton Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    3
    سپاس (دریافتی)
    0

یک بازی هست که من اسمشو فراموش کردم یک موجودی بود از شخصیت های لونی تونز که شبیه سگ بود دور خودش میچرخید و هر چیزی دور خودش بود تخریب میکرد(نسخه ای که توی فضا گیر افتاده)
    پست‌ها
    1,756

Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    4192
    سپاس (دریافتی)
    4280
    نوشته ‌های وبلاگ
    65

نقل قول نوشته اصلی توسط amin80x [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    یک بازی هست که من اسمشو فراموش کردم یک موجودی بود از شخصیت های لونی تونز که شبیه سگ بود دور خودش میچرخید و هر چیزی دور خودش بود تخریب میکرد(نسخه ای که توی فضا گیر افتاده)
    سلام منظورتون اینه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط S.ATAN [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    سلام خسته نباشید
    یه بازی هست من باهاش خیلی خاطره دارم ولی متاسفاه اسم یادم نیست
    خیلی ممنون مشم اگه کسی اسمشو بلده بهم بگه
    یا برام لینکشو بذاره
    یه بازی بود مثل وسطی
    تو یه زمینی مثل والیبال بودن(تور نداشت)
    بعد دو گروه همدیگرو با توپ میزدن و توپ به هرکی میخورد میرفت بیرون
    بعضی مواقع هم ضربات جادویی میزدن
    فک کنم به این دلیل اسمش یادم نیست که خطوطش و دیالوگها ژاپنی بود
    خیلی خیلی ممنون میشم اگه برام بذارید
    بعد از بیش از 3 سال اومدم ببینم کسی تونست بلاخره این بازی رو پیدا کنه؟
    ممنون میشم و سعی میکنم مالی هم جبران کنم اگه کسی تونست پیدا کنه
    دقیق بخوام بگم بازی چنتا تیم از کشورهای مختلف داره و و یک حالت تورمنت داره و چنتا تیم هم که از کشور خاصی نیستن به نظر تیم باشگاهی هستن
    بازی در زمینی شبیه به والیبال بدون تور انجام میشه
    بازیکنا با پرتاب تو با دست باید بازیکنای حریف رو بزنن هر کی هم توپ بهش بخوره از بازی خارج میشه
    نهایتا تیمی که بازیکناش تموم بشن میبازی
    بازی حالتی تا حدودی فانتزی داره مثل فوتبال فوتبالیستا چون گاهی ضرباتشون جادویی میشه مثلا توپ بعد از پرتاب نبدیل به سنگ میشه یا برای فریب طرف مقابل تغییر مسیر میده
    ممنون

با سلام خدمت همه ی دوستان
    با اینکه مدت زیادی از این تاپیک میگذره ولی من خواستم یاد و خاطره سگا رو زنده نگه دارم و با توجه به تکنولوژی و سرگرمی این روزای مردم یک کانال تلگرامی راه اندازی کردم برای بازی های سگا از تمام مطالب این تاپیک هم استفاده کردم امیدوارم دوست داشته باشین
    آدرس این کانال:
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 22 از 22 نخستنخست ... 121819202122

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)