تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 215

موضوع: معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا + توضیحات کامل مبدل اجرای بازی های سگا در PC

پست‌ها
    1,087
    SonyEricsson-Xperia-Mini-Pro
    NOD32 Firefox Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

Talking معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا + توضیحات کامل مبدل اجرای بازی های سگا در PC

با سلام خدمت دوستان گرامی ترفندستان!
    پیرو مکاتباتی که بنده با کسری خان مدیریت سایت ترفندستان انجام دادم و تاپیک زیر که ایشون جدیدا ایجاد کردند:[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

تصمیم بر آن شد که بنده برای احیای تاپیک:
    موضوع مهم : [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]

که دوست عزیزم جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] ایجاد کردند، اقدام کنم و در بخش اول قصد معرفی یکی از قوی ترین مبدل های اجرای بازی های سگا در کامپیوتر+ ترفندها و آموزش های کامل اون رو دارم. چون محتویات پیوست اون تاپیک کاملا غیر قابل استفاده شده و دانلود از اون جا امکان پذیر نیست. توجه داشته باشید که تاپیک بنده کاملا جدید هست و محتویاتش با تلاش خودم ساخته و آماده خواهند شد. هم چنین فکر نکنم کسی به اندازه ی جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] توی آپلود کردن بازی ها حرفه ای باشه و اون همه بازی رو بتونه آپلود کنه. بنابراین من طی بخش های متعددی که برای بازی های سگا خواهم زد، به بررسی تخصصی بازی های برتر سگا اقدام خواهم کرد. یعنی مثل ایشون 200 تا بازی رو آپلود نمی کنم! شاید کلا 20 یا 25 تا بازی یا کمتر معرفی بشه. ولی توضیحات بازی رو دقیق براتون می ذارم و نقد و بررسی رو تا جای امکان کامل می ذارم تا گله ای از بنده نباشه. هم چنین اگه مشکلی توی مرحله ای پیش اومد بهتون تا حد امکان کمک می شه. برای درخواست بازی هم شما از طریق همین تاپیک می تونید اقدام کنید تا دوستان عزیز در صورت امکان بهتون کمک کنند. در این تاپیک و در پست های اولیه، فعلا بازی های برتر فقط جای می گیرند و بس! من هم تمام سعی و تلاشم رو برای بهبود این تاپیک که شاید آخرین فعالیت بنده رو در ترفندستان رو شامل بشه می کنم. پس خواهشا کپی برداری نکنید. اگه اطلاعات بیشتری خواستید همین جا پست بدید یا پیغام خصوصی کنید. ان شاءالله جناب [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ] تاپیکشون را احیا خواهند کرد تا با سری تاپیک های بنده که البته امیدوارم در حد مطلوبی برای شما عزیزان باشه، بتونیم کامل ترین مرجع بازی های سگا رو در ترفندستان داشته باشیم. فعلا در بخش اول به معرفی و بررسی کامل مبدل بسیار قوی و پیشرفته Kega Fusion برای اجرای بازی های سگا در کامپیوتر پرداخته می شه. با ما تا پایان این تاپیک و بخش های دیگه همراه باشید.

توضیحات اولیه برای کار با مبدل پیشرفته Kega Fusion:

در حال حاضر برای ابزارهای بازی های قدیمی مثل سگا و میکرو یه سری نرم افزار یا مبدل در کامپیوتر ایجاد شده که به وسیله ی اون ها می تونید بازی های سگا یا کنسول های قدیمی مثل Play Station های قدیمی رو بازی کنید. به این نرم افزارها اصطلاحا امولاتور گفته می شه. امولاتورهای مختلفی در سراسر اینترنت برای بازی های سگا وجود دارند. ولی من از بین اون ها امولاتور Fusion 3.64 رو توصیه می کنم. چون نسبت به بقیه دارای امکانات بیشتر و کارکرد آسون تری هست و از اون مهم تر آخرین نسخه اون هست که متعلق به سال 2010 می باشد! یعنی ان قدر استقبال از این برنامه زیاد بوده که تا سال 2010 هم روش ویرایش انجام می شده. برای دانلود این مبدل از لینک زیر استفاده کنید:

[تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پسورد آرشیو: ahmadreza

بعد از این که مبدل رو دانلود کردید و از حالت فشرده خارج کردید روی فایل Fusion که علامت K کنارش هست کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه. یه پنجره براتون باز می شه که شبیه تلویزیون برفکی هست! حالا کافیه که کلید های Ctrl+G رو با هم فشار بدید یا بر روی File و بعد روی Load Genesis/ 32X ROM کلیک کنید. بعدش باید به فایل بازی مورد نظرتون مراجعه کنید و بازی رو انتخاب کنید تا در مبدّل اجرا بشه. توجّه داشته باشید که فرمت اکثر بازی ها bin هستش و بعضی ها هم smd هستند. برای این که همه ی دوستان با نحوه ی اجرای کارهایی که گفتم آشنا بشن، عکس های زیر رو آماده کردم که مرحله به مرحله براتون توضیحات رو می ده. عکس ها رو خودم آماده کردم و پدرم روشون در اومد!! عکس ترفندستان و اسم سایت رو هم کنارش گذاشتم تا کپی برداری نکنند. امیدوارم کپی بردارهای محترم به این قضیه توجه مبذول فرمایند! این شما و این هم توضیحات تصویری بنده:

این هنوز پایان کار نیست. آموزش های بعدی هم برای استفاده و بهره بردن کامل از این مبدل در راه است. پس منتظر بمانید.
    عکس های مربوط به آموزش کامل در زیر پیوست شده تا دوستان دایال آپی هم بتونن استفاده کامل ببرند.
    در صورت تمایل برای حمایت از تاپیک از دکمه و استفاده نمایید.
    حقیقتا تلاش زیادی برای تهیه آموزش ها و عکس ها و فراهم آوردن لینک های دانلود شده است.
    نکته مهم: این تاپیک مورخ یکشنبه 19 تیر 1390 آپدیت شد و بخش های مختلف که پراکنده بودند، ادغام شدند و تعدادی از پست های اضافی حذف گردیدند.
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1-1-jpg   2-1-jpg   3-jpg   4-1-jpg   5-jpg  

فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : June 13th, 2013 در ساعت 12:59
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

توضیحات بیشتر برای کار کردن بهتر با برنامه Kega Fusion:
    توضیحات کلی همون توضیحات ساده ی بالا بود که با اجرای اون 60% کار تموم هست! عملیات تکمیلی رو در زیر قدم به قدم با عکس ها و توضیحات نوشتاری انجام بدید.

1. تنظیم کردن دکمه های اجرای بازی:

توجه داشته باشید که اکثر بازی ها با سه دکمه هم کارشون راه می افته. ولی بازی های سخت تری مثل Mortal Kombat توی همه ی نسخه های سگا 6 دکمه ای هستند. بنابراین توصیه می شه که تنظیمات بالا رو اعمال کنید. هم چنین برای این که دو نفره بازی کنید، همین کارهای بالا رو برای Port 2 انجام بدید. اگه یه دسته بازی هماهنگ هم داشته باشید، می تونید تنظیمات port 2 رو با دسته بازی انجام بدید و دکمه های دسته رو برای port 2 در واقع define کنید. در ضمن، نحوه ی توصیه شده ی بنده برای تنظیم کردن port 1 که player اصلی که خودتون باشید ازش استفاده می کنه، به شرح زیر هست:

Press the key to use for UP-----►Up arrow
    Press the key to use for Down-----►Down arrow
    Press the key to use for Left-----►Left arrow
    Press the key to use for Right-----►Right arrow
    Press the key to use for button A-----►A
    Press the key to use for button B-----►S
    Press the key to use for button C-----►D
    Press the key to use for START button -----►Enter
    Press the key to use for button X-----►Z
    Press the key to use for button Y-----►X
    Press the key to use for button Z-----►C
    Press the key to use for MODE button-----►Spacebar

2. سیو کردن بازی:

یه سری از توضیحات توی عکس جا نشد که براتون این جا می نویسم.
    نکته اول تنظیمات منو Change State Slot هست. در حالت پیش فرض شما در Slot 0 یا در واقع خونه ی 0 قرار دارید و وقتی دکمه F5 رو در بازی فشار بدید، بازی در این Slot یا خونه سیو می شه. یعنی در طول بازی شما هر وقت F5 رو فشار بدید، سیو بازی در این خونه ذخیره می شه و با چند بار save کردن در واقع سیوهای اولیه شما از بین می ره و شما فقط یه سیو از بازی خواهید داشت. در این امولاتور شما از هر بازی می تونید 10 تا سیو رو در slot های 0 تا 9 داشته باشید. برای این که سیو مجزایی رو داشته باشید باید از طریق منوی file اون slotی رو که روش قرار دارید عوض کنید یا با دکمه های F7 و F6 بین Slot ها جابه جا بشید. به این ترتیب توی هر کدوم از 10 تا Slot می تونید Save مجزایی بکنید و با جا به جا شدن بین Slot ها و زدن دکمه F8 سیو مربوط به اون Slot رو اجرا کنید.خودتون اگه با این قابلیت کار کنید، راحت تر متوجه می شید.
    نکته دوم تنظیمات Save state as و Load state as هست. با انتخاب این دو گزینه شما محل save و نام گذاری سیو دست خودتون می افته و می تونید save ها رو نام گذاری کنید و محل هر save رو خودتون تعیین کنید.
    تقریبا آموزش ها کامل شد.
    اگه مشکلی پیش اومد بنده در خدمت هستم.
    ان شاءالله در بخش های بعد به معرفی بازی های برتر سگا خواهم پرداخت.
    حقیقتا تلاش زیادی برای تهیه آموزش ها و عکس ها و فراهم آوردن لینک های دانلود شده است.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1-jpg   2-jpg   3-jpg  
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : May 2nd, 2014 در ساعت 03:01
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

Cool معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا (بخش دوم)

با سلام خدمت دوستان عزیز ترفندستانی!
    در این بخش به معرفی 5 بازی برتر سگا پرداخته می شه و اگه استقبال شد، بازی های برتر دیگه در بخش های بعدی معرفی خواهند شد. اگه سوالی چیزی هم پیش اومد، همین جا پاسخ داده می شه یا اگه توی مرحله ای مشکلی پیش اومد، این جا بپرسید. من که بازی های زیر رو همه رو تموم کردم!! بریم سراغ توضیحات:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Streets of Rage: یکی از بهترین بازی های اکشن سگا که با گرافیک جذاب و دیدنی خودش و گیم پلی بسیار خوب از همون نسخه ی اول جای خودش رو در بین برترین بازی های سگا تثبیت کرد و نسخه ی سوم اون هم آخرین و بهترین نسخه بین نسخه های سگا بوده و هست. موضوع بازی در کل این سه نسخه جنگ شخصیت های بازی با یه نفر به نام Mr.X هست. البته فکر کنم یه کاربر با این نام توی ترفندستان باشه. اشتباه نگیرید! در نسخه ی اول بازی، سه شخصیت به نام های Axel- Blaze-Adam وجود دارند که سه تاشون با Police همکاری می کنند و Mr.X دستگیر می شه و چون حسابی داغون شده به بیمارستان منتقل می شه. در نسخه دوم، شخصیت Adam که سیاه پوست هست، توسط Mr.X گروگان گرفته می شه و دو شخصیت دیگه به بازی اضافه می شه. یکی Skate نام داره! و برادر سیاه پوست Adam هست. من که ازش خیلی خوشم می یاد. یکی دیگه هم Max هست و دوست Axel به حساب می یاد که یه کشتی گیر گنده بک هست! توی این نسخه Mr.X کشته می شه و Adam دوباره بر می گرده. در نسخه سوم اتفاقات عجیب تر می شن. شخصیت Max می ره دنبال کارش و یه شخصیت دیگه به نام Dr.Zan اضافه می شه. این دکتر خان اعلام وضعیت خطر می کنه و به Axel و Blaze می گه که Mr.X قصد شومی داره و دوباره می خواد شهر رو نابود کنه. حالا مگه Mr.X نمرده بود؟! جواب این سوال در پایان بازی مشخص می شه. البته یه نکته ی مهم وجود داره و اون اینه که بازی دو تا پایان داره!! توی یکی از مرحله هاش هست که باید شهردار رو نجات بدید. اگه شهردار رو نجات بدید، اون وقت می تونید به معمای Mr.X پی ببرید. ولی اگه نجات ندید، اون وقت فقط یکی از محافظان اون به نام Sheeva گیرتون می یاد که عاقبت کار رو بهتون لو نمی ده. در ضمن توی نسخه سوم شخصیت ها دیگه پلیس نیستند و از کارشون استعفا دادند. پس پلیس مثل نسخه اول توی مواقع ضروری نمی یاد کمک کنه و موشک بزنه. فقط Adam توی این نسخه پلیس هست که البته قابل بازی نیست. در عوض یه سری قابلیت های ویژه گنجونده شده که برای هر شخصیتی فرق می کنه. حرکات زیادی هم برای هر شخصیت در نظر گرفته شده که باید کشفشون کنید. بهترین شخصیت قابل بازی Blaze خانم هست. البته خودم به شخصه با Skate بیشتر حال می کنم. زیادی توضیح نوشتم. چون این جا قراره برترین بازی ها معرفی بشه، آخرین نسخه این بازی که بهترینش هست رو براتون می ذارم:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sonic the hedgedog: محبوب ترین و شناخته شده ترین بازی سگای موجود! نسخه ی سوم این بازی هم که آخرین نسخه برای سگا هست، از محبوبیت ویژه ای بین هواداران برخورداره. دلیل اصلی این موضوع هم تنوع در گیم پلی این بازی هست. در دو نسخه اول شما فقط حق بازی با شخصیت Sonic رو داشتید. ولی در این نسخه دو شخصیت دیگه یعنی Tail که روباه دو دمه هست! و Knuckle هم قابل بازی هستند. محبوب ترین شخصیت این نسخه هم Tail هست که با قابلیت پرواز کردن با دو دمش که مثل هلکوپتر عمل می کنند، می تونه کمک شایانی به انجام بازی لذت بخش بکنه. موضوع اصلی بازی هم دشمنی قدیمی بین Dr.Robotnik و Sonic هست. هر محیطی که توش بازی می کنید دو مرحله داره که هر کدومش دو تا غول دارند. غول اولی یه موجود ساخته ی دست Dr.Robotnik هست و غول دومی هم خود همین آقای دکتر که سوار وسیله می شه. توی مرحله ی آخر که فکر کنم هیچ کس نرسیده! یا تعداد کمی رسیدند، شما در محیط اطراف آزمایشگاه Dr.Robotnik هستید و یه سری موجودات هستند که حتی با پریدن روشون هم نمی تونید از بین ببرید. اینم لینک دانلود نسخه ی سوم و برترین نسخه این بازی:

Mortal Kombat
    : بهترین بازی سگا در سبک Fighting و پرطرفدارترین بازی سگا در این سبک! این بازی تاریخچه ی درازی داره که فکر کنم بیست سی خطی توضیحش طول بکشه! به طور خلاصه داستان بازی راجع به این هست که شائوخان (Shao Kahn) که پادشاه سرزمین Outworld هست تصمیم می گیره که زمین یعنی EarthRealm رو فتح کنه. ولی در این راه با یه مانع بزرگ یعنی Elder Gods طرف می شه! این خدایان به شائوخان گیر می دن که اگه می خوای زمین رو تصاحب کنی، باید تورنمنت هایی با نام Mortal Kombat رو برگزار کنی و اگه بتونی با جنگجویانت 10 دوره متوالی جنگجویان زمین رو شکست بدی، ما هم زمین رو بهت می دیم! در نسخه اول Liu Kang در حالی که دهمین دوره برگزار می شه و شائوخان 9 دوره قبلی رو برده، موفق می شه قهرمان دهمین مرحله بشه و شائوخان کفری می شه! در نسخه ی دوم هم شاهد جنگ یاران شائوخان با جنگجویان زمین هستیم و این داستان ادامه دارد...! نسخه Ultimate Mortal Kombat 3 کامل ترین نسخه سگای این بازی هست که تعداد زیادی جنگجو رو در برمی گیره. هر جنگجو علاوه بر ویژگی های خاصی که داره، دو تا فیتالیتی منحصر به فرد هم داره. فیتالیتی حرکات تموم کننده هستند که بعد از بردن در حالی که حریف داره تلو تلو می خوره باید به سرعت انجام بدید. کلا چیزی حدود سه چهار ثانیه بیشتر برای انجام فیتالیتی وقت ندارید. دو شخصیت Rain و Noob Saibot هم در این نسخه فیتالیتی ندارند. علاوه بر فیتالیتی یه حرکت دیگه به نام Brutality وجود داره که هر شخصیتی می تونه انجامش بده و به این صورت هست که ان قدر حریف رو کتک می زنید که استخوان هاش در می یاد! جالبه بدونید که این بازی از سال 1997 یا 1998 دیگه برای PC نیومده! آخرین نسخه اون هم امسال اول اردیبشهت وارد بازار شد که اتفاقا نکته فوق العاده جالبش روایت داستان نسخه های سگا در این نسخه بود! لینک دانلود بهترین نسخه یعنی Ultimate Mortal Kombat 3 که فوق العاده زیبا و به یادماندنی هست، در زیر موجود هست:

Lost Vikings
    : این بازی اسمش که می یاد دلم خون می شه! یکی از باورنکردنی ترین بازی های سگایی هست که من تا به حال به عمرم دیدم! یه بازی فکری خفن هست. باورنکردنی از این لحاظ که من اصلا فکر نمی کردم ان قدر طولانی باشه. 40 تا مرحله اون هم از نوع فکری که هر مرحله از مرحله ی قبل سخت تر می شه واقعا زنجر آوره! ولی حقیقتا گرافیک و گیم پلی و موضوع بازی نظیر نداره. موضوع بازی این طور هست که شما در نقش سه تا viking یا به بیان فارسی راحت تر وایکینگ بازی می کنید که طی اتفاقاتی از سرزمین خودشون توی یه سفینه ی فضایی می رن و از اون جا در زمان جابه جا می شن و به آینده و مصر باستان و جاهای عجیب و غریب می رن تا در نهایت دوباره طی اتفاقاتی به همون سفینه ی اولی که عامل انتقالشون بوده بر می گردند و اون جا موجود عجیب و غریبی رو مشاهده می کنند که ... . این که می گم در نقش سه تا viking بازی می کنید یعنی دقیقا هر موقع متناسب با نیازتون می تونید بین viking ها Switch کنید و هر کدوم رو متناسب با شرایط انتخاب کنید. مثلا یکی از viking ها که موها و ریش هاش قرمز هست، پرش های بلندی می زنه و با سرش می تونه دیوار رو خورد کنه! وایکینگی که سپر دستش داره، می تونه از بلندی ها به نرمی بپره و از سپرش مثل چتر نجات استفاده کنه و در موقع لزوم جلوی حملات دشمن رو بگیره. وایکینگ دیگه ای هم هستش که سیبیل کلفته و خنجر داره و با تیرکمونش به دشمن ها می تونه آسیب بزنه یا دکمه ها رو فعال کنه. نکته ای که بازی رو سخت می کنه اینه که اگه شما viking مورد نظرتون رو توی مراحل سخت تر در جای اشتباه قرار بدید، ممکنه راه برگشتی وجود نداشته باشه و بنابراین تمام تلاشتون بر باد می ره و باید از اول شروع کنید. هر viking هم اگه بمیره، نمی تونید مرحله رو تموم کنید! معمایی ترین و فکری ترین و طولانی ترین بازی سگا فکر می کنم همین باشه! لینک دانلودش در زیر موجود هست. ارزش یه بار امتحان کردن رو داره. کلا بازی هایی که این جا می گذارم همه شون باارزش هستند و ارزش دانلود کردن دارند. پس اگه بدون خوندن هم دانلودش کنید، ضرر نکردید! :

Mighty Morphin Power Rangers: کمتر کسی هست که اسم این رنجرزها رو نشنیده باشه یا قیافشون رو ندیده باشه. یادمه 10 سال پیش خیلی محبوب بودند و یه فیلم هالیوودی هم براشون ساخته شده بود. مسلما وقتی یه چیزی توی یه دوره ی زمانی محبوب می شه به خصوص شخصیت ها و داستان ها، براشون بازی هم ساخته می شه. این رنجرزها هم از این قاعده مستثنی نبودند و بازی حال حاضر که براتون آماده کردم، از روی فیلم این رنجرزها ساخته شده. این نسخه که Mighty Morphin Power Rangers- Movie نام داره، از قابلیت های منحصر به فردی برخورداره. از جمله این که شما با 6 تا رنجرز بالا بسته به علاقتون می تونید بازی رو انجام بدید و حالت دو نفره هم برای این بازی وجود داره. حرکات بازی واقعا ساده هستند و حرکت ویژه ای برای کاراکترها در نظر گرفته نشده. یعنی گیم پلی هر کاراکتر اون قدرها منحصر به فرد نیست مثل اون چیزی که در Streets of Rage داریم.. ولی سبک مبارزه ها جالب هست و نکته ی مهم سادگی انجام بازی و تموم شدن اون در کمتر از 2 ساعت هست. یعنی خیلی بد بازی کنید، 2 ساعته هم می شه بازی رو تموم کرد. بعضی از مراحل هم چون حریف هاتون غول پیکرند باید از روبوت هاتون استفاده کنید که یه مقدار کار رو سخت می کنه. گرافیک بازی در سطح فوق العاده دلنشینی قرار داره و می شه گفت یکی از بهترین گرافیک های سگا مختص این بازی هست. لینک دانلود این بازی بسیار زیبا در زیر موجود می باشد:

نکته مهم: خیلی از بازی های خوب و مطرح سگا نظیر Alaadin در این لیست فعلا قرار ندارند. چون همون طور که گفتم بازی های برتر تیکه تیکه معرفی می شن و یه هویی من اون ها رو نمی ذارم. توی هر بخش 5 تا بازی به طور کامل نقد و برای دانلود قرار داده می شن. فعلا پیرامون همین بازی ها اگه سوال و نظری دارید بیان کنید. اگه استقبال از این تاپیک خوب باشه، ان شاءالله در هفته ی آینده بخش بعدی نیز ایجاد خواهد شد.
    حقیقتا تلاش زیادی برای تهیه توضیحات و عکس ها و فراهم آوردن لینک های دانلود شده است.

موفق و پیروز باشید.

پسورد تمام آرشیوها: ahmadreza
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست streetsofrage_qjpreviewth-png   sonic_the_hedgehog_3-jpg   mk-jpg   lost-vikings-jpg   ranger-jpg  

فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : August 5th, 2011 در ساعت 14:21
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

Cool معرفی و نقد و دانلود بازی های برتر سگا (بخش سوم)

با سلام خدمت دوستان!
    چون استقبال از بازی های اکشن و جنگی بیشتر هست، تمام بازی های این سری از نوع اکشن و جنگی هستند. البته سبک هاشون فرق می کنه. یکی با تفنگ، یکی با شمشیر، یکی با حرکات آکروباتیک و ... . در ضمن، این سری فعلا آخرین سری محسوب می شه. چون استقبالی که انتظارش رو داشتم از بازی ها به عمل نیومد. به هر حال وقتی من می خوام توضیحات رو بنویسم و فایل ها رو آپلود کنم، باید بدونم که عده زیادی خواستار بازی ها هستند. فعلا این آخرین سری هست تا ببینم استقبال بیشتر می شه یا نه.
    بخش سوم سری تاپیک هام رو با معرفی 5 بازی برتر دیگه از کنسول سگا پی می گیرم. امیدوارم تا آخر تاپیک همراه باشید:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Contra Hard Corps: قبل از هر چیزی بگم که عکس بالایی رو خودم تهیه کردم. حدود 15 دقیقه طول کشید!! پس این عکس رو یادگاری از من داشته باشید!! بریم سراغ توضیح! یکی از بهترین بازی ها در سبک اکشن همین بازی هست. ویژگی های کاملا منحصر به فردی که در این بازی وجود داره، اون رو در زمره ی بهترین بازی های این کنسول و شاید 10 بازی برتر کنسول سگا قرار می ده. از جمله این ویژگی ها وجود 4 شخصیت مختلف و قابل بازی هست که 4 نوع گیم پلی متفاوت رو به وجود می یاره. هر کدوم از 4 شخصیتی که بالا می بینید، سلاح های منحصر به فردی رو استفاده می کنند و همین موضوع باعث می شه که آدم به انجام بازی برای چندین بار ترغیب بشه!! نکته ی بعدی راجع به این بازی، وجود چندین Ending یا پایان هست! البته من خودم اوایل که این بازی رو می کردم، اصلا متوجه نبودم. چون نسخه ژاپنی رو بازی می کردم. ولی بعدش که از نسخه انگلیسی استفاده کردم، به این قضیه پی بردم. چندین جا شما دو انتخاب براتون پیش می یاد و باید یکی رو انتخاب کنید و در نتیجه ی این انتخاب ها داستان بازی متفاوت می شه!! نمونه بارزش مرحله اول بازی هست. بعد از این که روبوت پایان بازی رو نابود می کنید، یه شخصی به نام dead eye از توش می یاد بیرون و فرار می کنه. از اون طرف خبر داده می شه که یه حمله به آزمایشگاه جنگی صورت گرفته. حالا شما باید انتخاب کنید که می خواید دنبال dead eye برید یا به آزمایشگاه سر بزنید و ببینید چه خبر هست. اگه به آزمایشگاه برید، بازی کلا کن فیکون می شه و اتفاقات جالبی پیش می یاد که ... . در ادامه هم چنین انتخاب هایی برای تغییر Ending وجود داره. توضیحات زیاد هست. در ضمن، توجه داشته باشید که در این جا من برای شما هم نسخه ژاپنی و هم نسخه آمریکایی رو باید قرار بدم. چون یه مشکلی توی نسخه امریکایی هست و اون اینه که در نسخه آمریکایی شما حتی اگه یه شلیک بهتون بخوره، یه جون ازتون کم می شه. ولی توی نسخه ژآپنی برای این که یه جون ازتون کم بشه، باید سه تا شلیک بخورید و بازی با نسخه ژاپنی بسیار ساده تر هست. هر چند که فهمیدن داستان بازی از طریق نسخه آمریکایی بهتر هست. در مجموع با استفاده از قابلیت Save کردن به راحتی می تونید نسخه آمریکایی رو هم تموم کنید. یکی دیگه از نقاط عطف این بازی صداگذاری و موسیقی خوبش هست که حس و حال بازی رو به خوبی منتقل می کنه. لینک دانلود نسخه های ژاپنی و آمریکایی این بازی خاطره انگیز و پرطرفدار و تماما اکشن و پر از هیجان رو در زیر براتون آوردم. توجه داشته باشید که این بازی جزو بازی های نسبتا سخت به حساب می یاد. به شرطی که تمام Ending هاش رو طی کنید:

پسورد آرشیوها: ahmadreza

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Comix Zone: یکی از بهترین و طبیعی ترین بازی های سگا در سبک اکشن و ماجرایی و معمایی! اکشن به لحاظ داشتن صحنه های مبارزاتی مختلف. ماجرایی و معمایی هم به علت این که در قسمت های مختلف بازی باید ذهنتون رو به کار بندازید تا بتونید از جایی که توش گرفتار هستید، بیرون بیایید! موضوع بازی از این قرار هست که یه شخصیت بدجنس که یه دکتر نصفه روبوت هست! شخصیت اصلی بازی یعنی Sketch Turner اگه درست نوشته باشم! رو داخل صفحات کاغذ محبوس می کنه!! یعنی در واقع شما وارد نقاشی می شید و با موجودات عجیب و غریبی رو به رو خواهید شد که دشمن اصلی شما برای شما در نظر گرفته!! البته به غیر از شخصیت اصلی بازی، یه زن که دوست Sketch Turner هست هم داخل کاغذ محبوس هست و در مرحله اول بازی هم اون رو می بینید و این خانم با استفاده از یه سرویس ارتباطی در جاهای لازم شما رو راهنمایی می کنه. طبیعی بودن بازی هم به خاطر همین هست. یعنی در واقع دلیل دو بعدی بودن بازی، قرار داشتن شخصیت اصلی بازی در فضای دو بعدی صفحه کاغذ هست!! این بازی حقیقتا معماهای زیادی داره و خیلی جاها ممکنه گاف بدید. نکته ای که بازی رو سخت تر از اون چیزی که فکر می کنید، می کنه کم شدن جون هنگام وارد کردن ضربه هست. یعنی شما هر ضربه ای که وارد می کنید، مقدار کمی از جونتون کم می شه. بنابراین اصلا مجال اشتباه توی این بازی وجود نداره. شدیدا باید از امکان Save کردن توی این بازی بهره ببرید. در طول بازی باید از اشیاء مختلف و به ویژه موش مخصوص خودتون بهره ببرید. برای این که اشیاء رو بگیرید باید روشون بشینید. لینک دانلود این بازی فوق العاده مهیج و زیبا و سرگرم کننده و تا حدی سخت رو در زیر براتون آماده کردم:

Valis III: دوباره یه بازی به سبک اکشن و جنگ جویی! این بازی یه بازی فوق العاده محبوب مخصوصا بین دخترهاست. البته نه این که دخترونه باشه. ولی قهرمانان بازی دختر هستند. موضوع بازی هم بر می گرده به شمشیری که اون دختر خانم تصویر بالا در اختیار داره به نام Valis Sword و یه شمشیر دیگه که دست یه موجود دیگه هست. هر کسی که دو تا شمشیر رو داشته باشه، قدرت زیادی کسب می کنه و دیگه حالی به حولی!! اول بازی که شما توی تخت خواب هستید و اون دختر گوش دراز قرمزه می یاد شمشیر رو ازتون می دزده. طی اتفاقاتی شما با اون دختر گوش دراز آشنا می شید و وقتی می فهمید که اون موجود عجیب و غریب می خواد شمشیر رو از شما بگیره و دنیا رو به هم بریزه و اون دختر خانم گوش دراز هم برای نجات سرزمین خودش اومده شمشیر رو بگیره، باهاش همراه می شید و بعد از اتفاقات دیگه ای خواهر خودتون رو که شخصیت سوم بازی هست رو نجات می دید و در نهایت با غول های متعدد رو به رو می شید تا در مرحله ی آخر به مصاف دشمن اصلی خودتون که اون موجود بدجنس صاحب شمشیر دوم هست برید. Ending بازی خیلی جالب هست. بر خلاف این که همه تون ممکنه فکر کنید اون موجود بدجنس کشته می شه ولی ... ! نقطه قوت این بازی وجود سه شخصیت مختلف با قابلیت های مختلف برای بازی کردن هست. البته این سه شخصیت اون طور که فکر بکنید انتخابی نیستند. توی بعضی از مراحل می تونید با فشار دادن دکمه A بسته به تنظیماتی که من براتون گفتم، بین شخصیت ها جابه جا بشید و با شخصیتی که به نظرتون بهتره، بازی کنید. در یک زمان هم فقط با یه شخصیت می تونید بازی کنید. در بعضی از مراحل مثل مرحله آخر بازی یا مرحله اول هم فقط با Yuko که صاحب Valis Sword هست می تونید بازی کنید و با شخصیت های دیگه بازی قابل انجام نیست. این بازی به خاطر داشتن داستان و گیم پلی خوب و هم چنین کوتاه بودن و تا حدی سخت بودن بین طرفداران کنسول سگا جای خاصی داره. به خصوص که داستانش یه جورایی افسانه ای هم هست و شخصیت های اصلی بازی هم دختر هستند. لینک دانلود این بازی در زیر براتون مهیا شده است:

Teenage Mutant Ninja Turtles: نیازی به توضیح نیست. به قول گفتنی چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!! ولی خب من یه توضیحی می دم که تاپیک یه دست باشه. موضوع اصلی بازی بر می گرده به دشمنی این نینجاها با جناب shredder. اسم این نسخه هم Return of the shredder هست. بازی از چاه فاضلاب که محل اقامت نینجاهای لاک پشتی هست شروع می شه و به محل های مختلفی مثل کشتی و قصر Shredder و ... تا محل اختفای ایشون ختم می شه. گیم پلی بازی هم کاملا متنوع هست و هر کدوم از نینجاها همون طور که می دونید قابلیت های منحصر به فردی دارند که گیم پلی های خاصی رو ایجاد می کنه. حرکات اصلی نینجاها سه دکمه بیشتر نیست. ولی از تلفیق این سه دکمه حرکات متنوعی رو می شه ایجاد کرد که کشف هر کدومشون بستگی به این داره که چه قدر توی بازی حرفه ای بشید. پس این بازی اون جور ها هم که به نظر می یاد ساده نیست. گرافیک خوب بازی و درجه سختی متعادل بازی از جمله نکات مثبت بازی محسوب می شه. مراحل اولیه بازی ساده تر هستند و مراحل آخری کاملا سخت!! مثلا توی یکی از مراحل باید با سه غول مرحله های قبلی دوباره نبرد کنید! ولی در مجموع نمی شه گفت بازی خیلی سختی هست. سطح سختی بازی کاملا متعادله. لینک دانلود این بازی فوق العاده مهیج و خاطره انگیز در زیر مهیا شده است:

Earthworm Jim: بهترین بازی سگا از نظر بعضی از هواداران کنسول سگا! البته این رو من در حالی می گم که خودم هنوز مرحله اول این بازی رو تموم نکردم. واقعا بازی سخت و جان فرسایی هست و چون من نمونه اش رو زیاد بازی کرده بودم، دیگه تموم نکردم. علت اصلی محبوبیت این بازی نزد بعضی هواداران، گرافیک خیره کننده اون به نسبت دیگر بازی های سگا هست. تقریبا می شه گفت بهترین گرافیک رو در بین بازی های سگا داره. ولی حقیقتا مراحلش خیلی سخت هستند. شما با استفاده از کله و سلاحی که در دست دارید باید با موجودات مختلف در گیر بشید و اون ها رو از پیش رو بردارید. من که توی همون مرحله ی اولش هم زود جونم تموم می شه و از دوباره باید برم. نسخه PC این بازی هم همین جوری موجودات عجیب و غریب توش بودند. کلا این بازی مخصوص کسانی هست که می خوان یه بازی با سبک جدید و صد البته بسیار سخت رو تجربه کنند. بنابراین این بازی رو به گیمرهای حرفه ای که دنبال بازی های سخت می گردند، توصیه می کنم. مخصوصا که گرافیکش سطح بسیار بالایی داره. هر چند که خودم از این بازی کنار کشیدم!! لینک دانلود این بازی رو در زیر براتون مهیا کردم:

نکته مهم:
    برای آپلود فایل ها و تهیه و تنظیم عکس ها زمان زیادی صرف شده است. پس خواهشا در صورتی که از فایل ها و برنامه ها چه در این تاپیک و چه در تاپیک های دیگری که دوستان آماده می کنند، استفاده می کنید برای حمایت از از دکمه و استفاده نمایید.
    موفق و پیروز باشید.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست contrai-jpg   comix-jpg   valis-jpg   teenage-mutant-jpg   earthworm-jpg  

فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : August 5th, 2011 در ساعت 14:22
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

با سلام خدمت دوستان عزیز!
    با سری سوم معرفی بازی ها در خدمت شما عزیزان هستم. با توجه به این که این جا دوست ندارم بازی های سبک های فانتزی و سبک های ماجراجویی و دیگر سبک ها از قلم بیفته و سبک های متفاوتی از بازی ها خدمت دوستان عرضه بشه، بازی های این سری رو از سبک های کاملا متفاوت انتخاب کردم. در عین این که هر کدوم از بازی های زیرحقیقتا جزو برترین بازی های سگا محسوب می شن و در این موضوع هیچ شکی نداشته باشید. خیلی از دوستان به اشتباه ممکنه فکر کنند بازی هایی که حجمشون بالاتره، کیفیتشون بهتره. ولی این حرف درستی نیست. خیلی از بازی های کم حجم سگا هستند که ان قدر پیچیدگی و تعدد مرحله و تنوع توی اون ها زیاد هست که تعجب شما رو بر می انگیزه. نمونه بارزش بازی Lost Vikings هست که در پست شماره 3 اون رو براتون معرفی کردم. اکثر بازی های این سری حجم نسبتا کمی دارند( به جز Road Rash). ولی وقتی دانلودشون می کنید می فهمید که اون قدرها هم بازی های ساده و آسونی نیستند و در عین حال گرافیک بسیار زیبایی دارند. فکر کنم قدیمی ترین بازی این سری Prince of Persia باشه. با معرفی این سری از بازی ها تاپیک رو پی می گیریم:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prince of Persia: یکی از بهترین بازی های تاریخ بازی های رایانه ای!! بهترین بودنش به خاطر تک بودنش توی نحوه بازی و داستان هست. این بازی اون قدر معما و چیزهای سخت توش داره که آدم برای رد کردن بعضی جاهاش شاید مجبور بشه چندین دقیقه فکر کنه و آخرش هم به نتیجه نرسه! من که چند بخش اولش رو رفته بودم و خوشحال بودم به مراحل سخت تر که رسیدم حقیقتا چاره ای جز تسلیم در مقابل این بازی سخت ندیدم. الآن هم که وقت ندارم برم پاش. ولی تعریف این بازی رو از خیلی ها شنیدم. این بازی یکی از بازی های رکورددار توی تاریخ محسوب می شه. چون بعد از عرضه در سال فکر کنم 1993 تا الآن برای 20 تا پلتفورم مختلف عرضه شده!! موضوع بازی هم اگه براتون بگم شاید همه تون تعجب کنید. البته شاید که نه! مطمئنا همه تعجب خواهید کرد وقتی بفهمید که شخصیت اصلی بازی ایرانی نیست!! موضوع بازی از این قراره که بعد از لشکرکشی پادشاه ایران به یک سرزمین دیگه یه فردی به نام جعفر گنده بر می داره و قلمرو ایران رو تصرف می کنه و به دختر زیبای پادشاه ایران، یک ساعت وقت می ده تا به موضوع ازدواج با اون یا مرگ فکر کنه و بعد از یک ساعت نظرش رو اعلام کنه. این دختر خانم هم تنها امیدش به یه شخص ماجراجو هست که طبق روایت داستان از یه سرزمین دیگه اومده! معلوم نیست کجایی هست. ولی هر چی که هست، شما باید به وسیله اون، بازی رو تموم کنید و با شاهزاده خانم ایرانی ازدواج کنید و پرنس احتمالی سرزمین ایران بشید!! اگه دقت کنید هم زمان کل بازی 60 دقیقه یا یک ساعت هست و اگه عالی بازی کنید، توی کمتر از یک ساعت یا یه مقدار بیشتر هم می شه بازی رو تموم کرد که البته فکر نمی کنم ان قدر توانایی بالا باشه!!! به خاطر همین هم توصیه می کنم از راهنمای انگلیسی زیر حتما بهره ببرید.ودانلود این بازی بسیار زیبا و دوست داشتنی رو به همه توصیه می کنم. راهنما و لینک دانلود رو در زیر براتون مهیا کردم:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tecmo Cup: یکی از بازی های باحال و متفاوت سگا در سبک فوتبال به شیوه ی سینماتیک و با الهام گرفتن از کارهای جناب سوباسا!! در این سری شما با یه شخصیت به نام Robert کار می کنید که دقیقا حرفه اصلی اون شوت drive shot هست و در ادامه هم شوت های خفن تری اضافه می شه. اول بازی های لیگ هست و بعدش هم بازی های کشوری که داستان شخصیت هاش توی بازی معلوم می شه. یه برادر هم دارید به نام David. نکته قابل توجه توی بازی این هست که شما تمام بازی ها رو چه آسون و چه سخت باید ببرید، به غیر از بازی دوم که برد و باخت هیچ تأثیری نداره. چون بازی دوستانه هست و تیم حریف هم قدر!! توجه داشته باشید که بازی های زیادی در سبک فوتبال هستند که نمونش نسخه های FIFA هست. ولی به نظرم بازی کردن نسخه FIFA با سگا کمی مضحک هست!! به خاطر همین این بازی فوتبالی که سبکش متفاوت هست رو بهتون توصیه می کنم. شیوه کار ساده هست و بعد از مدتی دستتون می یاد. بازی کردن یه حالت تقریبا سینماتیک داره و شما برای هر پاسی که می دید یا هر تکلی که می زنید باید انتخاب داشته باشید و انتخاب نوع شوت و نوع برخورد هم دست خودتون هست و همه کارها دستوری هست. دقیقا مثل بازی فوتبالیست ها در میکرو. این شیوه حقیقتا برای این نوع بازی ها که هر شخصیتی ویژگی های منحصر به فردی داره شیوه کارآمدتری هست. این جوری هم شخصیت ها بیشتر توی چشم هستند و هم حرکات و کنترلشون. گرافیک بازی هم به خوبی چهره شخصیت ها رو به تصویر می کشه و پاره شدن تور دروازه و پرت شدن دروازه بان هم از جمله اتفاقاتی هست که نباید توی این بازی از وقوعش تعجب کنید!! توصیه می کنم این بازی زیبا رو که به سبک فوتبالیست ها ساخته شده تجربه کنید. لینک دانلودش در زیر مهیا شده است:

Flint Stones: فکر کنم اکثر دوستان با این بازی آشنایی داشته باشند. یه بازی بسیار جذاب و دلنشین که ماجراهای یه انسان نخستین و اتفاقاتی که براش روی می ده رو به تصویر می کشه. اتفاقاتی مثل گم شدن بچه خودش یا پیدا کردن گردنبند یک خانم و چندین اتفاق دیگه که برای هر کدوم باید توی محل های مختلفی بازی مثل روستای خودتون یا کوه های آتش فشانی و دریا بگردید. نکته جالب توجه بازی هم اینه که توی بعضی مراحل اتفاقاتی می افته که قدیمی بودن بازی و این که زمان بازی متعلق به دوران انسان های نخستین هست رو نقض می کنه. مثل وجود قطار در یکی از مراحل بازی!! گیم پلی بازی بسیار ساده و روان هست و در مراحل اولی خیلی دچار مشکل نخواهید شد. ولی از مراحل 3 یا 4 به بعد کارتون سخت می شه و نیاز به تفکر و تمرکز بیشتری برای رد کردن هر مرحله هست. خوبی این بازی هم اینه که خیلی حرکات پیچیده توش نداره و شما فقط با همون چماق و پرش کارتون رو پیش می برید و مراحل رو طی می کنید. وجود گرافیک خوب و شخصیت های عجیب و غریب و محیط های مختلف به تنوع و زیبایی این بازی کمک شایانی کرده است. لینک دانلود این بازی رو براتون در زیر آماده کردم:

Road Rash 3 : بهترین بازی سگا در سبک موتورسواری و به طور عام تر Racing!! این بازی پر طرفدارترین بازی سگا در سبک Racing هم به حساب می یاد. ولی حقیقتا بازی خیلی دشواری هست و مجال اشتباه اصلا توش نیست. گرافیک بسیار خوب در سطح سگا و وجود مناظر و مناطق و مراحل متعدد در کشورهای مختلف از جمله نکات مثبت این بازی هست. ولی چیزی که باعث تمایز این بازی با بازی های معمولی Racing می شه وجود ابزارهایی مثل باتوم برقی و چوب و چماق! برای واژگون کردن رقبای موتورسوار هست که جذاب ترین و مشکل ترین بخشه!! موسیقی عالی بازی هم از جمله نکات برجسته این بازی به حساب می یاد. در هر مرحله شما باید بین سه نفر اول قرار بگیرید تا بتونید به مرحله بعدی راه پیدا کنید. در ضمن پس از رد کردن هر مرحله بسته به این که چندم شدید، یه مقدار پول گیرتون می یاد که باید با درایت خرجش کنید. بعضی جاها لازمه موتورتون رو ارتقا بدید و لاستیک ها رو تعمیر کنید و بعضی جاها می تونید موتورتون رو کلا عوض کنید. این بازی رو به همه علاقه مندان به سبک Racing توصیه می کنم:

Sunset Riders: این بازی رو 90% علاقه مندان و هواداران قدیمی بازی های سگا می شناسن! مخصوصا که قابلیت دو نفره بازی کردن رو هم داشت و دو نفری حساب کابوی ها رو می رسیدیم!! موضوع بازی در رابطه با دو کابوی به نام های Cormano و Billy هست که با کابوی های مختلف و شخصیت های جورواجور دیگه مثل سرخپوست ها درگیر می شن و با آدم های بد مبارزه می کنند. هر بخش بازی دو مرحله داره. یه مرحله مخصوص آزاد کردن دوست دخترتون!! مرحله بعد هم مخصوص کشتن شخصیت بدجنس اصلی یا به اصطلاح غول بازی!! از بین دو شخصیت اصلی بازی هم Cormano معمولا به علت داشتن تفنگ قوی تر و تیرهای بیشتر ترجیح داده می شه. گرافیک جذاب بازی و وجود بخش های اضافی مثل اسب سواری و گیم پلی ساده و روان بازی و موزیک فوق العاده دلنشین اون از جمله نکات مثبتی هست که باعث محبوبیت این بازی بین هواداران شده است. لینک دانلود این بازی در زیر برای شما مهیا شده است:

توجه مهم: یک پست دیگه هنوز وجود داره که برا معرفی سری آخر یعنی چهارم تعبیه شده. بیشتر کار آماده هست. تقریبا 80% کار تموم هست و مونده آپلود بازی ها که تا پایان امشب به پایان خواهد رسید. پس تا پست بعدی آماده بشه، طبق همون چیزی که در پست قبلی گفتم فعلا پست ندید.
    نکته مهم: برای آپلود فایل ها و تهیه و تنظیم عکس ها زمان زیادی صرف شده است. پس خواهشا در صورتی که از فایل ها و برنامه ها چه در این تاپیک و چه در تاپیک های دیگری که دوستان آماده می کنند، استفاده می کنید برای حمایت از از دکمه و استفاده نمایید.
    موفق و پیروز باشید.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست prince-jpg   tecmo-jpg   flint-jpg   roadrash3-jpg   sunset-jpg  

فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : August 5th, 2011 در ساعت 17:16
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز ترفندستانی!
    هر چند که در حال حاضر استقبال از تاپیک کم بوده. ولی به هر حال من این پست آخری رو براتون می ذارم تا بازی های برتر معرفی شده توسط من به عدد 20 برسه! امیدوارم بعد از رفتن من از سایت این تاپیک مورد پسند نسل بعدی ترفندستانی ها واقع بشه! این نسل ترفندستانی که الآن می بینم که استقبالشون از بازی ها زیاد نیست. دوستان عزیز هم در آینده می تونن با معرفی بازی های برتر تاپیک رو تکمیل کنند. دلیل من برای این که دوستان پست ندند این بود که یه گلچین منظم از 20 تا بازی از برترین های سگا با نقد کامل و به شیوه ی توضیحی بدون فاصله ارائه بشه تا دوستان مراجعه کننده حداقل توی دانلود و تشخیص بازی های خوب دچار مشکل نشن. البته من ادعا ندارم که همه بازی های برتر معرفی شدند. خیلی از بازی ها نظیر Duke Nukem 3D شاید جزو شاهکارهای سگا باشند. ولی چون بازی های نظیرشون در حال حاضر زیاد هست و سری بازی های اسلحه ای سه بعدی به اندازه کافی برای خود PC هستند، معرفی اون ها رو به عنوان بازی های برتر درست ندونستم.
    این شما و این هم ختم معرفی بازی ها توسط بنده در این تاپیک:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alaadin: این بازی اون قدرها شناخته شده و آشنا هست که بتونم نقدش نکنم و کارم رو راحت کنم!! از جمله محبوب ترین بازی های سگا در بین هواداران همین بازی Alaadin هست که موضوع داستانش هم بر می گرده به دشمنی های جناب علاءالدین با جعفر و پیشامدهای اون. گرافیک بسیار خوب بازی و وجود دشمنان جورواجور و گیم پلی متنوع در هر قسمت و صدا گذاری های عالی متناسب با هر مرحله از جمله نکات مثبت این بازی به حساب می یاد. بعد از هر مرحله هم یه قرعه کشی دارید که می تونید توش جون یا سیب برنده بشید. سلاح های شما برای مقابله با دشمنان شمشیر و سیب هست که پرتاب می کنید. توی چند جا هم با اون میمونتون باید مراحل رو طی کنید و یه مرحله هم برای در رفتن از فوران های آتش فشان به وسیله فرش جادویی هست. بازی از جذابیت خوبی برخوردار هست و به خاطر وجود گیم پلی ساده و دکمه های آسان که یادگیری رو برای هر کسی ساده می کنه از جمله بازی های پرطرفدار در همه قشرهای سنی هست. لینک دانلود این بازی در زیر برای شما مهیا شده است:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Street Fighter 2: یکی از پرطرفدارترین بازی های سگا در سبک Fighting که نسخه های جدیدش برای PS هم منتشر می شه. این بازی رقابت سختی با سری مورتال کامبت در سگا داره. ولی مورتال کامبت سگا در بین دیگر بازی های سگا در سبک Fighting یه سر و گردن بالاتر می ایسته. چون صحنه های جذاب تر توش بیشتر هست. ولی در بازی Street Fighter 2 خشونت مورتال کامبت دیده نمی شه و با یه گرافیک کارتونی رو به رو می شیم. ولی مزیتی که Street Fighter 2 نسبت به آخرین نسخه مورتال کامبت یعنی Ultimate Mortal Kombat 3 که در پست 3 برای دانلود هست داره اینه که گیم پلی اون ساده تر از مورتال کامبت هست. در عوض تنوع گیم پلی با وجود شخصیت های بیشتر در مورتال کامبت و حرکات Fatality و Finishing مخصوص در مورتال کامبت ویژگی برجسته تری نسبت به Street Fighter هست. هر کدوم از شخصیت های بازی Street Fighter هم در دو جناح خوب و بد قرار می گیرند و شما باید با طی کردن مراحل مختلف و شکست دادن تمام شخصیت های موجود در بازی به غول آخر بازی که یه ژنرال کلاه قرمز هست برسید و اون رو از پیش رو بردارید. توصیه می کنم این بازی رو که از معدود بازی های سبک Fighting در سگا هست حتما تجربه کنید. لینک دانلود اون در زیر برای شما آماده شده است:

Shinobi III Return of the Ninja Master: قوی ترین و پرطرفدارترین و شاخ ترین بازی سگا در سبک حرکات آکروباتیک و نینجایی و یکی از بهترین بازی های سگا در سبک اکشن! شخصیت شینوبی که یه شخصیت محبوب در بازی های سگا هست در این نسخه با قابلیت های متعدد و در مکان های گوناگون و با وسایل مختلف به جنگ با موجودات و نینجاهای خبیث می ره. قابلیت های زیادی مثل بالا رفتن از دیوار یا پرتاب چندین تیر به صورت چرخشی و هم زمان یا اسب سواری و موج سواری روی برد براتون مهیا شده و هر مرحله ویژگی های منحصر به فردی داره! در حالی که در نسخه های پیشین شاهد این چنین قضیه ای نبودیم. دشمنان شما هم بسیار متنوعند. از نینجا گرفته تا موجودات فضایی! مرحله ی آخرش هم که مرحله ی جنگ نیست! مرحله ی حرکات آکروباتیکه. من که داشتم مرحله آخر رو می رفتم هی می گفتم پس چرا موجودی برای مبارزه نیست!! در طول مرحله ی آخر بازی فقط باید سعی کنید که از موانع دشوار عبور کنید تا بتونید در نهایت با ninja master رقابت کنید. وجود موسیقی دلنشین و محیط ها و ابزارها و قابلیت ها و مراحل متنوع از جمله عواملی است که باعث قوی بودن این بازی در رده بازی های سگا می شه. گرافیک بازی هم بسیار خوب طراحی شده و در مجموع گیم پلی بسیار خوبی هم در این بازی وجود داره. چند تا مرحله ی معمّایی هم داره که به سادگی قابل گذروندن نیستند و باید روش وقت گذاشت. دانلود این بازی رو به تمام کسانی که دوست دارند یه بازی سگای متفاوت رو تجربه کنند، توصیه می کنم:

Rolling Thunder: یه بازی در سبک پلیسی و اکشن! در این بازی شما با استفاده از تفنگ و دیگر سلاح هایی که در هر مرحله می تونید داشته باشید به جنگ با موجودات فضایی و عجیب و غریب و سردسته اصلی اون ها dread می رید. این بازی سه نسخه برای سگا داره که نسخه های 2 و 3 اون جزو بهترین بازی های سگا محسوب می شن. در نسخه 2 شما می تونید دو انتخاب برای شخصیتتون داشته باشید که یکی یه مرده به نام Albatross و یه زن هم هست به اسم Leila. در نسخه 3 شما فقط با اون مرده بازی می کنید و اون خانم همکارتون از طریق مرکز پلیس مأموریت ها و کارهایی که باید بکنید رو به شما گزارش می ده. گرافیک نسخه 3 هم به مراتب بهتر از نسخه 2 هست و پایان بازی هم بسیار جالب می شه. طوری که اصلا فکرش رو نمی کنید...!! درجه سختی بازی در هر دو نسخه در حد بالایی قرار داره و این سری بازی جزو سری بازی های نسبتا سخت به حساب می یاد. چون شما با دریافت دو تیر از دشمنان یه جونتون رو از دست می دید!! هر چند که من با استفاده از قابلیت Load و Save کردن که در پست 2 توضیح دادم، به راحتی هر دو نسخه رو تموم کردم. وجود داستان خوب و گرافیک و گیم پلی عالی از جمله ویژگی های بارز این بازی به حساب می یاد. لینک دانلود نسخه های 3 این بازی که در اون داستان سری های قبلی بازی به اتمام می رسه و شخصیت های اصلی وضعیتشون مشخص می شه رو برای شما آماده کردم:

Tiny Toon Adventures: این بازی رو خیلی شک داشتم که بذارم یا نذارم! چون آخرین بازی هست که قراره این جا باشه! البته من برای بازی ها ترتیبی قائل نمی شم که مثلا شما فکر کنید بازی هایی که در پست های آخری قرار داده می شن، بازی های ضعیفی هستند. ولی سعی کردم که بازی ها رو در سبک های نسبتا متفاوت بذارم و مثلا از بین همه نسخه های Sonic فقط یه نسخه اش رو برای شما آماده کردم تا تنوع بیشتر باشه. چون فکر نکنم کسی اون قدر مشتاق باشه که همه نسخه های sonic رو تموم کنه. شما یه نسخه اش هم تموم کنید کار شاخی کردید! بازی های سونیک رو باید قبول داشت که خیلی سخت و زمان بر هستند.
    بازی Tiny Toon Adventures از جمله بازی های پرطرفدار و شناخته شده سگا هست. البته سبکش خیلی کودکانه هست و گرافیک کارتونی بازی و حرکات ساده و گیم پلی بسیار روان اون گواه این موضوع هست. ولی چه بخوایم قبول کنیم و چه نه این بازی از جمله شاهکارهای بازی های سگا هم چون بازی های دیگری که براتون معرفی کردم به حساب می یاد و کم لطفی هست که اون رو بین 20 بازی برتر قرار ندیم. فکر کنم همگی با این بازی نام آشنا و دوست داشتنی به اندازه کافی آشنا باشند و من هم نقد خاصی ندارم که براش بنویسم. همون خرگوش دوست داشتنی با پرش ها و حرکات جذابش در سگا! فقط ذکر یه نکته قابل توجه هست که این بازی به عنوان یه رقیب برای بازی sonic در سگا به حساب می یاد و سبک این دو بازی بسیار شبیه هم هست. هر چند که به هر حال Sonic یه چیز دیگه هست و هیچ بازی با گرافیک و داستان زیبای اون قابل مقایسه نیست. اسم کامل بازی و نسخه اون Tiny Toon Adventures - Buster's Hidden Treasure هست. لینک دانلود این بازی به یادماندنی برای شما دوستان عزیز در زیر آماده شده است:

توجه بسیار مهم(حتما بخوانید):

این لیستی که براتون آماده کردم شامل 20 بازی برتر سگا بود. ولی باز هم می گم که این به این معنی نیست که هر بازی که توی لیست بالا نباشه، بازی خوبی نیست یا این بازی ها واقعا از بازی های دیگه سرترند. شاید شما یه بازی ببینید که سطحش بالاتر از سطح بعضی از بازی های این جا باشه یا فکر کنید یه بازی مستحق قرار گرفتن بین بازی های این جا هست. من هم این رو قبول دارم. ولی خب مسئله این جاست که تقسیم بندی بازی های برتر کار خیلی سختی هست و من هم این جا قصدم این بود که بازی ها حتی الامکان توی سبک های مختلف قرار داشته باشند. توی انتخاب بازی ها هم کلی فکر کردم تا این لیست رو آماده کردم. ولی مسلمه که بعضی از بازی های خوب هم توی لیست 20 تایی جا نشدند. در حالی که حقیقتا من هم قبول دارم که می تونستن توی لیست باشند. مثل بازی Rambo III و Golden Axe 3 یا Lion King و Desert Strike - Return to the Gulf و خیلی از بازی های دیگه. ولی خب لیست من محدود بود. به هر حال من بازی ها رو طوری گلچین کردم که کسی از دانلود اون ها حتی الامکان پشیمون نشه و بازی ها توی سبک های مختلف باشند. در ضمن من تاپیک رو برای دیگر دوستان عزیز باز می ذارم تا اگه نقد و پرسش و مسئله ای راجع به بازی های این جا داشتند یا خواستند بازی های دیگری رو معرفی کنند، دستشون باز باشه. امیدوارم دوستانی که می خوان توی تاپیک بازی معرفی کنند، حتما بازی های خوب رو گلچین کنند. نیازی به نقد نوشتن هم نیست. همین که یه توضیح کوتاه بدید کافیه، هر جور که صلاح می دونید. مهم این هست که بازی های برتر معرفی بشن. من که بیشتر کار رو انجام دادم و فکر می کنم همین 20 بازی هم زیاد باشه. ولی خب اگه کسی دوست داشت هم می تونه بازی معرفی کنه. پرسش راجع به بازی های این جا یا دادن نظر در مورد بازی هایی که این جا من گذاشتم یا در آینده دوستان می گذارن کاملا مجاز هست و شما اگه کوچک ترین مسکلی در رابطه با مبدل یا چیز دیگه ای پیش اومد مطرح کنید. اگه توی رد کردن مرحله هم مشکل دارید من و دوستان در خدمت هستیم. البته من چند روز آینده ADSL ام تموم می شه و چون می ترسم معتاد بشم، قصد شارژ مجدد اون رو ندارم. پس اگه نتونستم به کسی جواب بدم، ناراحت نشید. دوستان حرفه ای تر و گل تری در خود سایت هستند که جواب شما رو بهتر از بنده خواهند داد و از این حیث مشکلی نیست.

نکته مهم: برای آپلود فایل ها و تهیه و تنظیم عکس ها زمان زیادی صرف شده است. پس خواهشا در صورتی که از فایل ها و برنامه ها چه در این تاپیک و چه در تاپیک های دیگری که دوستان آماده می کنند، استفاده می کنید برای حمایت از از دکمه و استفاده نمایید.
    موفق و پیروز باشید.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست alaadin-jpg   5794-albums2151-picture18865-jpg   street-jpg   roll-jpg   tinytoonadventures-jpg  

فايل هاي پيوست شده
    ویرایش توسط AhmAD ProGre$sive : August 6th, 2011 در ساعت 23:01
    پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

نکته بسیار بسیار مهم:
    مجبور شدم که پست جدا بدم تا بهتر توی چشم عزیزان بیاد! چون می دونم خیلی ها پست های طولانی رو نمی خونن و این نکته خیلی مهم هست. موضوع اینه که درخواست بازی از این به بعد در این تاپیک مجاز است. چون خیلی ها نخونده همین جا درخواست بازی می دن و جلوش رو نمی شه گرفت، درخواست بازی رو از این به بعد در این تاپیک هم مجاز اعلام می کنم. این جوری بازی های سگا منسجم تر خواهند شد و هی دیگه نمی خواد تذکر بدیم که آقا این تاپیک مال درخواست بازی نیست. به خاطر همین سردرگمی حاصل از وجود دو تاپیک مجزا یکی برای درخواست و یکی برای آموزش، چون مسلما همه به اموزش نیاز دارند و بهتره تاپیک ها یک بشه، تاپیک مربوط به درخواست بازی ها قفل خواهد شد و از امروز به بعد درخواست بازی از طریق این تاپیک صورت خواهد گرفت. امیدوارم دوستان با همیاری خودشون این تاپیک رو در جهت پیشرفت بهبود بدن. از ما که گذشت، ببینیم نسل آینده ترفندستانی ها که شمای خواننده باشی چه می کنی. من که ماکزیمم تا آخر هفته بعدی می تونم سر بزنم و از اون جا به بعد اینترنت بی اینترنت...!
    موفق باشید.
    پست‌ها
    6,187
    LG-Optimus-L9-P760
    NOD32 Firefox Windows-10 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: بیش از ADSL-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    7744
    سپاس (دریافتی)
    9745
    نوشته ‌های وبلاگ
    49

رضا جان بازی والیبال رو میدی
    دمت گرم
    دانلود کرک و ترینر و افزودنی های بازی ها

من مسئول آنچه هستم که میگویم،نه آنچه که تو برداشت میکنی
    آنچه را بر خود میپسندی بر دیگران هم بپسند و آنچه را که بر خود نمیپسندی بر دیگران هم مپسند.امام علی (ع)

پست‌ها
    1,087
    سپاس (اهدایی)
    1088
    سپاس (دریافتی)
    2906
    نوشته ‌های وبلاگ
    3

بفرما دوست عزیز.
    بازی باحال و زیبای Super Volleyball رو که نسخه انگلیسی اون سخت گیر می یاد برات آماده کردم.
    این بازی هم جزو بازی های نسبتا معروف هست که زمانی که کنسول سگا داشتم باهاش کلی حال می کردم:

فايل هاي پيوست شده
    پست‌ها
    624
    Nokia-5800-XpressMusic
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: Dial-up
    سپاس (اهدایی)
    1164
    سپاس (دریافتی)
    987

سلام لطفا نسخه اول بازی Streets of Rage رو هم بزارید
+ ارسال تاپیک جدید
صفحه 1 از 22 1234511 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)