تبلیغات در ترفندستان
+ ارسال تاپیک جدید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: [حل شد] مشکل در سایت ترفندستان در قسمت انجمن ها

پست‌ها
    477
    Samsung-I9100-Galaxy-S-II
    Avast Google-Chrome Windows-7 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    949
    سپاس (دریافتی)
    889
    نوشته ‌های وبلاگ
    17

پیش فرض [حل شد] مشکل در سایت ترفندستان در قسمت انجمن ها

اقا من الان یکی از پست ها را می خواستم باز کنم به من اجازه ورود نمیده تازه سیستمم انتی ویروسش فعال میشه این هم عکسش چه خبره:
    تازه پست ارسال شده به انجمن نامش اینه (چطوری ویندوز را پاک کنم)

افتاد الان
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 12-png  
    همیشه تو یاهو آنلاین هستم
    پست‌ها
    2,485
    Apple-iPhone-6
    Apple-iPad-4-4G
    Avast Safari Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-2 Mb/S
    سپاس (اهدایی)
    5316
    سپاس (دریافتی)
    7497
    نوشته ‌های وبلاگ
    44

نه خیر
    من که مشکلی ندارم
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    پست‌ها
    477
    سپاس (اهدایی)
    949
    سپاس (دریافتی)
    889
    نوشته ‌های وبلاگ
    17

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط viero [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    نه خیر
    من که مشکلی ندارم
    [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    من هنوز این مشکلو دارم شما با گوگل کروم بروید من هلان باز هم که وارد پست هم میشه با اینکه قبول می کنم که خطرشو می پذیرم باز هم انتی ویروس به من اخطار می ده
    پست‌ها
    54
    Nokia-5530-XpressMusic
    Avast Opera Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    90
    سپاس (دریافتی)
    154
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

این ارور ربطی به آنتی ویروس نداره . قسمت امنیتی خود browser بهش گیر میده. منم وقتی با گوگل کروم میرم همین ارور رو میده , در واقع همین جور که نوشته در این سایت ادرسی به نام (img2.*************) وجود دارد که این بروزر میگه در این ادرس کرم اینترنتی وجود داره که مثل ویروس به کامپیوتر ضرر داره. به همین دلیل ما را از رفتن به این ادرس منع میکنه
    ویرایش توسط M.R.K : July 29th, 2011 در ساعت 10:30
    پست‌ها
    54
    Nokia-5530-XpressMusic
    Avast Opera Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: Wireless-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    90
    سپاس (دریافتی)
    154
    نوشته ‌های وبلاگ
    4

اما تو میتونی با بروزر های دیگه به این ادرس بری و نگران ویروسی شدن کامپیوتر هم نباش چون اون ادرسی که میگه توش کرم اینترنتی وجود داره برای ایران شیلتره و باز نمیشه
    ویرایش توسط M.R.K : July 29th, 2011 در ساعت 10:52
    پست‌ها
    332
    Apple-iPhone-4
    Kaspersky Google-Chrome Windows-7 IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
    سپاس (اهدایی)
    2730
    سپاس (دریافتی)
    588

همانطور که دوستان گفتند به خاطر حساسیت بالای مرورگر کرومه ،من هم وقتی از کروم استفاده میکنم با بعضی سایتها همین مشکل رو دارم به خاطر همین همیشه یه مرورگر دیگه غیر از کروم رو سیستمم نصبه به شما هم پیشنهاد میکنم همین کارو بکنید.
    پست‌ها
    477
    سپاس (اهدایی)
    949
    سپاس (دریافتی)
    889
    نوشته ‌های وبلاگ
    17

Smile کسانی که از مروگر کروم استفاده می کنند حتما بخوانند؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedking2012 [تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. ]
    اقا من الان یکی از پست ها را می خواستم باز کنم به من اجازه ورود نمیده تازه سیستمم انتی ویروسش فعال میشه این هم عکسش چه خبره:
    تازه پست ارسال شده به انجمن نامش اینه (چطوری ویندوز را پاک کنم)

افتاد الان
    مشکلش پیدا شد یعد از چند روز بلاخره خود شرکت گوگل معرفی کرد که این برنامه برای چیه من این از روزنامه جام جم خوندم

این هم متن کاملش:

علني شدن نبرد گوگل با بدافزارها

اين هفته گوگل اعلام كرد كه همراه با نتايج جستجوي خود، به كاربراني كه سيستم‌هاي آلوده به بدافزار دارند، هشدار خواهد داد.
    به‌گزارش redmondmag، گوگل پس از آن كه شواهدي مبني بر انتقال نتايج جستجو در سيستم‌هاي آلوده به بدافزار گوگل كسب كرد، وضعيت فعال‌تري به‌ خود گرفته است. كاربراني كه سيستم آلوده داشته باشند، با پيغامي زردرنگ در بالاي صفحه مواجه خواهند شد كه اعلام مي‌كند: «كامپيوتر شما به‌نظر آلوده است...» و در آن لينكي به صفحه راهنما قرار داده شده است.

با وجود آن‌كه اين وظيفه شركت‌هاي سرويس‌دهنده اينترنت است كه از مشتريان خود محافظت كنند، اين بار شركتي كه مسوول ارائه محتواست مسووليت محافظت از كاربران را به عهده گرفته است. كريس لارسن، معاون و محقق در موسسه Blue Coat Systems معتقد است: «بايد گوگل را تشويق كرد.»

اما اين مساله به اين معني نيست كه نمي‌توان هيچ نقطه منفي‌اي براي اين موضوع در نظر گرفت. هشدارهاي امنيتي از سوي نرم‌افزارهاي تقلبي آنتي‌ويروس اخيرا به بخش عمده‌اي از فعاليت نرم‌افزارهاي مخرب تبديل شده و كاربران فريب ظاهر آن نرم‌افزارها را مي‌خورند و بعد سيستم خود را آلوده مي‌بينند، بنابراين احتمال اين‌كه كاربران به سرويس گوگل نيز مشكوك شوند وجود دارد و حتي احتمال سوءاستفاده بدافزارها از اين موضوع نيز مي‌رود.

گوگل از اين ريسك مطلع است. دمين منچر، مهندس امنيتي در بلاگ گوگل برنامه اين شركت را در اين باره اعلام كرد: ‌«ما به اين موضوع فكر كرده‌ايم و به‌همين علت آن را فقط در بالاي نتايج جستجو نمايش خواهيم داد. اين پيغام تنها در سيستم‌هاي آلوده نمايش داده خواهد شد و سيستم‌هاي سالم هيچ‌گاه اين هشدار را نخواهند ديد.»

گوگل اين برنامه را سه‌شنبه گذشته و به‌دنبال رويدادهاي غيرمنتظره‌اي كه در يكي از سرورهايش رخ مي‌داد، اعلام كرد. ترافيك نامتعارفي از نتايج جستجوي گوگل به سرورهاي پروكسي منتقل مي‌شد.

منچر در اين بلاگ همچنين نوشته است:‌«بعد از همكاري با مهندسان امنيتي در شركت‌هاي مختلف، و ارسال اين ترافيك به آنها، متوجه شديم كه كامپيوترهايي كه چنين رفتاري را دارند به نوع خاصي از بدافزارها آلوده شده‌اند و در نتيجه از امروز اين دسته از كاربران اين هشدار را در بالاي نتايج جستجوي خود خواهند ديد.»

منچر همچنين مي‌نويسد كه اين بدافزار ظاهرا قربانيان را به وب‌سايتي جعلي منتقل مي‌كند و به تبليغ آنتي‌ويروسي قلابي مي‌پردازد. (هر چند كه گوگل عملكرد اين بدافزار را مرتبط با نتايج جستجو مي‌داند، اما نمايش اطلاعات جستجو توسط گوگل تغييري نخواهد كرد).
+ ارسال تاپیک جدید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)